جذب ترافیک سایت

جذب ترافیک سایت با بهترین پالت های رنگی [آموزش جامع]

هر وب سایتی دارای پالت های رنگی و طراحی خاصی است که شاید به هدف جذب ترافیک سایت طراحی شده است ، اما آیا پالت های رنگی سایت شما این ترافیک را برای شما جذب می کنند ؟
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

هر وب سایتی دارای پالت های رنگی و طراحی خاصی است که شاید به هدف جذب ترافیک سایت طراحی شده است ، اما آیا پالت های رنگی سایت شما این ترافیک را برای شما جذب می کنند ؟

طبیعتا هر کسی رنگ و طرح خاصی را دوست دارد اما وقتی حرف از طراحی یک وب سایت است شما باید به عنوان فردی حرفه ای به دور از علایق شخصی ، رنگ هایی انتخاب کنید که به شما در جذب ترافیک سایت کمک کند.

یک طراح حرفه ای اهمیت انتخاب رنگ درست برای برند های تجاری و انواع وب سایت های مختلف را می داند تا بتواند بیشترین تعامل را برای وب سایت بگیرد.بله شما می توانید با انتخاب درست کاربران سایت را درگیر خود کنید.

انتخاب درست رنگ نیازمند هدف گذاری و تحقیق مناسب در این زمینه است.کاربران شما با استفاده از طراحی و مخصوصا پالت های رنگی شما ، وب سایت و طراحی شما را ارزیابی و قضاوت می کنند.پس بهتر است برای جذب توجه و نظر کابران به آن ها تجربه یک سایت زیبا را بدهید.

همچنین شما می توانید برای  مطالعه بیشتر در زمینه جذب ترافیک سایت  ، مقاله :”ایجاد ترافیک برای سایت با 7 تا از بهترین افزونه های وردپرس” را نیز مطالعه کنید.

در این مقاله ما نگاهی می اندازیم به اهمیت پالت های رنگی و بعد بهترین وب سایت های پالت های رنگی را برای شما آماده کرده ایم.

چرا طرح رنگی وبسایت شما اینقدر مهم است؟

قبل از اینکه وارد روند انتخاب طرح رنگی ، برای سایت شما شویم ، مهم است که دقیقاً بفهمیم چرا طرح رنگی وب سایت شما بسیار مهم است.بله ما هم قبلا اشاره کرده ایم که تولید محتوا مهمترین بخش هر فعالیتی است ، اما مهم تر از آن این است که شما باید برای اینکه محتوا شما دیده شود ، اول باید توجه کاربران سایت را جلب کنید.

پالت جذب ترافیک سایت

شما می توانید با انتخاب درست طرح های رنگی وب سایت خودتان ، کاربران و مشتریان وب سایت را برای یک اتفاق بزرگ آماده کنید.یادتان نرود که حتی بزرگ ترین شرکت های دنیا هم که با کیفیت محصولات را نیز تولید می کنند ، از روانشناسی رنگ ها و انتخاب درست آن ها استفاده می کنند تا مشتریان را به خود جذب کنند.

اما بیایید شروع کنیم :

به برند سایت شخصیت بدهید

در واقع وب سایت شما که برای جذب ترافیک سایت از آن استفاده می کنید تا کاربران و مشتریان بیشتری پیدا کنید ، همان شرکت شماست اما به صورت آنلاین !

این یعنی که باید نماینده ای شایسته برای شما باشد تا بتواند نه تنها در برخورد اول کاربران را جذب خود کند بلکه بتواند در ذهن آنها بماند.وقتی شما در ذهنی نمانید پس در هیچ جایی و حتی با تبلیغ هم ماندگار نمی شوید.

باید یادبگیرید که حتی کاری کنید که کاربرانی که در برخورد اول ، حاظر به خرید از وب سایت شما نشده اند ، به آن ها دلیلی بدهید تا برگردند.شما باید گوشه ای از ذهن هر کاربری باشید .

کمی فکر کنید ، وقتی یک کتاب می بینیم اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند چه چیزی است ؟ طبیعتا ما اولین چیزی که می بینیم طراحی و زیبایی یک کتاب است.در یک وب سایت هم دقیقا همین روند ادامه دارد.

وقتی کاربران وارد وب سایت شما می شوند ، قبل از هر چیزی ابتدا به طراحی وب سایت شما نگاه می کنند و شما را بر اساس طراحی ها و رنگ آمیزی درست سایت ، قضاوت می کنند.

بر اساس نظرسنجی های به دست آمده از کابران اینترنتی ، آنها اغلب (حدودا 94 %) طراحی وب سایت را به عنوان محرک اصلی برا جذب نگاهشان می بینند ، پس شما هم برای جذب ترافیک سایت بیشتر ، باید وقت بیشتری را برای انتخاب درست رنگ ها بگذارید.

امنیت و سرعت نیاز هر کسب و کاری

داشتن سرعت و امنیت و تاثیر آن بر افزایش رتبه سایت ئر گوگل بر کسی پوشیده ، اما یکی دیگر از مهترین جنبه های تاثیر آن ، افزایش 10 برابری فروش و بازدید سایت است.برای افزایش امنیت و سرعت تا 10 برابر لازم است سی دی ان (CDN) و گواهی اس اس ال خود را ست کنید.

به احساس بازدید کنندگان شکل بدهید

بر اساس آمار 90% اویه احساس اولیه بازدید کنندگان یک وب سایت از طریق رنگ است.دلیل آن ها تا حد زیادی روشن است ، اولین و راحت ترین چیز برای هر کاربری برای تشخیص و قضاوت “رنگ” است.

اما باید در این راه روانشانسی رنگ ها و تاثیر ان ها در جذب ترافیک سایت هم مشخص شود.بیایید نگاهی به شرکت های مختلف و رنگ های انتخابی آن ها بیانداریم.

پالت رنگی شرکت ها

مثلا مارک هایی که دوست دارند که حس خلاقیت و شور را به کار های خود اضافه کنند ، سعی می کنند که از رنگ بنفش استفاده کنند.درحالی که برای حس تعادل و آرامش بیشتر به سمت ترکیب سیاه و سفید می روند.یا شرکت هایی مانند فیسبوک برای انتقال حس امنیت سعی دارند رنگ آبی را بیشتر در کار خود داشته باشند.

بله این یعنی شخصیت وب سایت شما.

اما بیایید نگاهی به کادر زیر در مورد 5 بعد اصلی شکل گیری شخصیت وب سایت داشته باشیم که در جذب ترافیک سایت تاثیر دارد :

شخصیت برند

و همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید ، رنگ می تواند نقش اصلی در نشان دادن شخصیت برند شما به مصرف کنندگان داشته باشد.شاید کاربران یک سایت ندانند که رنگ قرمز استفاده شده در سایت برای ایجاد حس هیجان باشد ، اما این رنگ ، باعث ایجاد هیجان در آنها می شود.

گرجه هر رنگ ، حس خاص و ویژه ای در کابران ایجاد می کند ، اما همیشه صاحبان برند های بزرگ سعی دارند که مجموعه رنگ های خاص و مربوط به خود را داشته باشند.

به عنوان مثال ، رنگ آبی اغلب ایمن ترین انتخاب محسوب می شود و رایج ترین رنگ “مورد علاقه” در میان اکثر مردم است که می تواند در جذب ترافیک سایت بسیار مفید باشد.

 

در حقیقت ، 57٪ از مردان و 35٪ از زنان می گویند این رنگ مورد علاقه آنها است.

دایره درصد رنگ

به همین دلیل است که وب سایت بزرگی مانند فیبوک و یا توییتر سعی دارند که لا انتخاب درست رنگ وب سایت ، به برند خودشان شخصیت بدهند.

ما اشاره کردیم که رنگ آبی نشانه امنیت و آرامش در یک وبسایت ، اما آیا باید همه سایت ها از آن استفاده کنند؟

اشاره کردیم که هر وب سایتی دوست دارد تا حس امنیت به کاربران خود بدهد اما واقعا لازم نیست که همه ما از رنگ آبی استفاده کنیم بلکه باید بیشتر سایت هایی مانند فیسبوک یا پی پال که به انتقال حس امنیت بین کاربران خود خیلی اهمیت می دهند و جنبه ای حیاتی دارند ، استفاده کنند.

همانطور که در مقالات روان شناسی سایت هم توضیح دادیم مثلا وقتی دارید برای طبیعت طراحی می کنید بهتر از رنگ سبز استفاده کنید یا مقلا برای اقدام سریع می توانید رنگ قرمز استفاده کیند.

مثلا در بیشتر سایت های خرید و فروش سعی می شود که از رنگ قرمز برای دکمه پرداخت استفاده شود تا سریعتر کابران به خرید اقدام کنند و با این کار باعث جذب ترافیک سایت شوند.

یا اگر برای یوگا می خواهید انتخاب رنگ انجام دهید شاید رنگ قرمز انتخاب درست و مناسبی نباشد پس بهتر است به سراغ رنگ هایی بروید که حس آرامش استفاده می کنند.

به کاربران حس نظم بدهید

بله شما نباید هر رنگی را در هر قسمتی به کار بگیرید.شما قرار نیست که یک دفتر نقاشی درست کنید ، باید بر اساس تئوری رنگ ها و درست و منطقی رنگ های که همدیگر را کامل می کنند ، انتخاب کنید.

بهترین راه برای انجام این کار دیدن چند اصل اساسی در تئوری رنگ است.

تئوری رنگ ها

اگر قبلا طراح بوده باشید یا کارهای هنری انجام داده باشید شاید دایره های رنگی مثل دایره های بالا را دیده باشید.بیایید دقیق تر نگاه کنید.مهم ترین مفهومی که در تئوری رنگ ها مهم است ، ارتباط رنگ ها با همدیگر و تشخیص رنگ های ثانویه که از ترکیب آن ها بدست می آید است.

اما فراتر از آن ، این چرخ می تواند به شما در ایجاد هماهنگی رنگ یا چیدمان رنگی از نظر بصری کمک کند. یک پالت هماهنگ طراحی وب می تواند به شما در ایجاد حس تعادل و نظم کمک کند.

به طور کلی سه نوع طرح رنگی وجود دارد که شما می توانید برای جذب ترافیک سایت از آن استفاده کنید : مشابه ، تک رنگ ، مکمل.

مشابه : این نوع طراحی از رنگ هایی استفاده می شود که کنار همدیگر قرار دارند و رنگ ها به همدیگر نزدیک هستند.استفاده از این پالت ها بسیار سخت است چون رنگ ها به همدیگر نزدیک هستند و براحتی می توانند به همدیگر غلبه کنند.

رنگ های کنار همدیگر می توانند جنب و جوش بسیار زیادی به سایت بدهند ، پس اگر به دنبال یک سایت رنگارنگ و زیبا هستید می توانید از پالت زیر کمک بگیرید :

پالت رنگی

همانطور که می بینید پالت از یک رنگ اصلی تشکیل شده ایت که شدت رنگ های دیگر کاملا متفائت است.می توانید از این پالت برای جذب ترافیک سایت استفاده کنید زیرا اصلا کار را به شلوغی نمی کشاند و با سایه های خود کاری امن و زیبا به شما می دهد.

بنابراین اگر به دنبال یک نگاه نسبتاً ساده در سایت خود  برای جذب ترافیک هستید ، یک طرح رنگی تک رنگ مانند این سه مورد می تواند برای نام تجاری شما مناسب باشد:

پالت رنگی

این هم ترکیبی از رنگ هایی که در چرخه ی جادویی ما در مقابل همدیگر قرار می گیرند.شاید تعداد رنگ های بیشتری در این پالت قرار بگیرد اما چون در نهایت دقت انتخاب شده اند ، بیننده های سایت را اذیت نمی کند و تاثیر مثبتی در جذب ترافیک سایت دارد.

اگر می خواهید بدون اینکه سایت شما بیش از حد شلوغ به نظر برسد ، انواع مختلفی در طرح رنگی خود بگنجانید ، یک طرح رنگی مکمل مانند یکی از این موارد می تواند انتخاب مناسب باشد:

پالت رنگی

این سه پالت تنها پالت هایی نیستند که می توانید ایجاد کنید ، بلکه بهترین ها و به نوعی منتخبی از پالت ها هستند که تجربه نشان داده می توانند باعث جذب ترافیک سایت شوند.

یکی از طرح های اصلی استفاده از طرح سه گانه است.

سیستم رنگ ها

در این روش سه رنگ که یک مثلث را تشکیل می دهند و هرکدام با زاویه ای 120 درجه از همدیگر قرار گرفته اند.باز هم دقت کنید که این راه ها ، تنها راه های انتخاب طرح برای شما نیست. شما باید با استفاده از سایت و مشخصات فعالیت خودتان بهترین ها را انتخاب کنید.

به احساس بازدید کنندگان شکل بدهید

همانگونه که در بخش های قبلی اشاره شد ، شما می توانید با استفاده از پالت های رنگی ، یک بخش خاص از سایت را برجسته کرده و در دید قرار دهید.

شما می توانید که عناصر خود را با استفاده از تکنیک “isolation effect” کاملا در دید قرار دهید.ایده این افکت این است که شما هرچه یک عنصر را برجسته کنید ، احتمال فروش آن بیشتر است.

این روش با خواسته اکثر کاربران نیز همخوانی دارد ، در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که کاربران در حالی که به رنگ ها و ترکیبات رنگی با سایه های مشابه علاقه دارند اما به رنگ های تاکیدی نیز واکنش نشان می دهند.

اجازه دهید به یکسری از نتایج تحقیقات مهم اشاره کنیم :

  • هماهنگی و علاقه هر دو با افزایش شباهت رنگ ها افزایش می یابد
  • رنگ هایی که کنتراست بالایی دارند نه هماهنگ می شوند نه علاقه ایجاد می کنند
  • کنتراست رنگ با پس زمینه می تواند باعث افزایش زیبایی کار شود
  • مردم دوست دارند که از رنگ های مشابه یا نزدیک به هم استفاده شود

بنابراین اگر رنگ تاکیدی شما دارای کنتراست بالایی نیز باشد ، می توانید با استفاده درست از سایه های مشابه ، مشکلات پیش رو را حل کنید و دوباره به فانون جذب ترافیک سایت برگردید.

همین حالا فروشگاهِ تو سفارش بده!
همین حالا آینده تو بساز !

تصمیم گیری در مورد طراحی را ساده کنید

وقتی شما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار یا یک وب سایت هستید ، لازم است تا جایی که امکان دارد کارها را ساده کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

هرچه زمان کمتری روی تصمیمات مانند انتخاب رنگ و طراحی بگذارید ، طبیعتا زمان بیشتری دارید تا بتوانید به کارهای مهم کسب و کار برسید.

ایجاد پالت های طراحی وب یکی از این روش هاست که می توانید با آن به کارهای خود سرعت بدهید و خود این سرعت و طراحی دقیق اولین قدم است به سمت جذب ترافیک سایت.

بیایید به نمونه زیر نگاه کنیم :

پالت رنگ

وقتی شما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار یا یک وب سایت هستید ، لازم است تا جایی که امکان دارد کارها را ساده کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

هرچه زمان کمتری روی تصمیمات مانند انتخاب رنگ و طراحی بگذارید ، طبیعتا زمان بیشتری دارید تا بتوانید به کارهای مهم کسب و کار برسید.

ایجاد پالت های طراحی وب یکی از این روش هاست که می توانید با آن به کارهای خود سرعت بدهید و خود این سرعت و طراحی دقیق اولین قدم است به سمت جذب ترافیک سایت.

بیایید به نمونه زیر نگاه کنیم :

پالت بیزینس

وقتی شما همچین نسخه ای برای کار خود طراحی می کنید یعنی قسمت زیادی از راه را رفته اید.

مثلا وقتی طراح یا هر کسی بخواهد برای این سایت طراحی انجام دهد باتوجه رنگ های بالا یا باتوجه به قسمت بندی های انجام شده برای هر بخش مانند زمانی که می خواهند یک کال تو اکشن (CTA) برای سایت طراحی کنند ، می توانند به راحتی و با هماهنگی کامل این کار را انجام دهند.

بنابراین به جای اینکه مغز خود را برای همه امکانات مختلف جمع کنید ، می توانید از میان لیست های از پیش تعیین شده رنگ انتخاب کنید.

 

چند رنگ باید ترکیب کنید باعث جذب ترافیک سایت شود ؟

همه چیز به پیچیدگی طراحی شما و انواع ترکیب رنگ بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر از یک پالت طراحی وب تک رنگ استفاده می کنید ، برای گرفتن تنوع کافی روی صفحه ، ممکن است به هفت سایه یا حتی بیشتر از آن رنگ نیاز داشته باشید.

 

راه اندازی سایت در چند دقیقه

فرض کنید شما دارای یک پیج فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام با فروش خوب هستید ، آیا باز هم باید به فکر راه اندازی وب سایت اینترنتی باشید ؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود یک فروشگاه اینترنتی ، شما را به سطح بسیار بالاتری از فروش و اعتبار برساند.

16 وب سایت عالی انتخاب پالت رنگی برای جذب ترافیک سایت

این وب سایت ها از پالت های رنگی بسیار زیبایی استفاده می کنند تا بتوانند بسیار زیبا احساسات را منتقل کنند.

این وب سایت همانگونه که از تصویر پیداست در زمینه قهوه فعالیت دارد که از یک پالت بسیار زیبا و مرتبط استفاده می کند و در بین این پالت قهوه ای ما چند رنگ زیبا جواهری مانند نیز می بینیم

سایت فروش قهوه

این پالت باعث ایجاد حس یک کافی شاپ است و با عکس زیبای وسط کار یک انتخاب بسیار مناسب برای این وب سایت است.همین پالت رنگی نسبتا ساده ، باعث ایجاد جذب ترافیک سایت است.

پالت رنگ

سایت بیگ تاپ  که در زمبنه استارتاپ ها فعالیت دارد ، از پالت زیبای بنفش با چند رنگ زیبای دیگر ترکیبی زیبا و خلاقانه درست کرده است.این پالت از بنفش و آبی تا زرد و نارنجی متغییر است.

سایت بیگ تاپ

همانگونه که مشخص است رنگ اصلی این سایت بنفش است که رنگی سرد است ولی در وسط کادر ما رنگ نارنجی داریم که یک کال تو اکشن زیبا ، با رنگی گرم ساخنه است.

پالت رنگ

Tori s Eye

مثال بعدی از سایت Toris eye است که مربوط به توییتر است.یک مثال کاملا زیبا از پالت تک رنگ.ما در اینجا قدرت پالت های تک رنگ را در کنار سایه های زیبا سبز رنگ می بینیم.

سایت توریس

این طراحی کار پیچیده ای نیست و تنها باید به سایه ها و رنگ غالب آن دقت کنید . این رنگ ها نیز تاثیر بسیار زیادی در جذب ترافیک سایت دارند.

پالت رنگ

این سایت زیبای بعدی که barkbox است و به زیبایی از رنگ قرمز استفاده کرده است. شما می توانید رنگ آبی در وسط کار رو هم ببینیم که رنگی متضاد با آبی است.

جذب ترافیک سایت با بهترین پالت های رنگی [آموزش جامع]

استفاده از رنگ های مکمل برای جلب توجه بازدیدکنندگان در جایی که می خواهید ، می تواند به بهبود هر پالت رنگ وب سایت کمک کند.

پالت رنگ

سایت cheese Kit که با استفاده از رنگ های مکمل توانسته است یک طراحی بسیار زیبا داشته باشد ، طبیعتا از طراحی خود نهایت استفاده را برده و باعث جذب ترافیک سایت می شود.

chesse جذب ترافیک سایت با بهترین پالت های رنگی [آموزش جامع]

دراین سایت ما رنگ قرمز را در می بینیم که بسیار خوب استفاده شده است و می توان از رنگ آبی برای کال تو اکشن ها نیز استفاده کرد.

پالت رنگ
سایت نوردیک

وب سایت نوردیک که برای کنفرانس طراحی شده است ، رنگ های انتخاب شده برای این پالت رنگ ، لطافت به آن بخشیده و آن را از طرح های کم تأثیر جدا می کند.

پالت رنگ
سایت لمون

باز هم جای تعجب نیست که شرکتی به نام Lemon Stand در رنگ پالت وب سایت خود زرد داشته باشد. آبی و خاکستری به خوبی با رنگ زرد جفت می شوند و به کاهش روشنایی آن کمک می کنند.

پالت رنگ

لیست مفیدی از منابع برای انتخاب کامل پالت رنگ وب سایت

در این قسمت می خواهیم با سایت های برتر ارائه دهنده پالت آشنا شویم ؛ این پالت ها به شما کمک می کنند تا بتوانید در جذب ترافیک سایت بهتر عمل کنید و بتوانید یک مجموعه عالی برای خوئتان بسازید.

جذب ترافیک سایت

این وب سایت به شما کمک می کند تا بتوانید برند های معروف را ببینید که از چه پالت رنگ هایی استفاده می کنند، این کار به شما کمک می کند تا با سایت ها و برند های بزرگ آشنا شوید و ببینید از چه تفکراتی پیروی می کنند.

جذب ترافیک سایت با پالت رنگ

این وب سایت به شما کمک می کند تا بتوانید پالت های مختلفی را که کاربران ارسال می کنند ببینید و استفاده کنید.شما با استفاده از این وب سایت می توانید در ارتباط با طراحان بزرگ باشید که اغلب اوقات ، انواع مختلفی از همان پالت را پیدا خواهید کرد ، گزینه های رنگ و اشباع آماده را به شما می دهد.

جذب ترافیک سایت با پالت رنگ

این وب سایت با داشتن یک کتابخانه قوی از رنگ ها به شما اجازه می دهد که بسازید و ویرایش کنید.شما می توانید با ابزار های سه بعدی این سایت کار های بسیار زیبا تری بسازید.

همچنین می توانید طرح های خود را از فتوشاپ وارد این سایت کنید.

جذب ترافیک سایت با پالت رنگ

عملکرد این سایت شاید بسیار گسترده نباشد اما بسیار مفید عمل می کند. وارد سایت شوید و عکسی برای آن اپلود کنید تا به شما پالت رنگی آن را بدهد.

این یک روش عالی برای ایجاد پالت های رنگی در اطراف تصاویری است که سایت شما برای هماهنگی با آنها نیاز دارد و همچنین می توانید از آن برای مهندسی معکوس پالت سایت هایی که دوست دارید ظاهر کنید.این مهندسی معکوس خود راهی است برای جذب ترافیک سایت.

این سایت در ابتدا در زمینه مقایسه رنگ ها شروع به کار کرد ولی الان یک سایت بسیار قدرتمند در زمبینه پالت های رنگی است.این سایت یک دایره رنگی به شما می دهد که می توانید مقایسه و انتخاب کنید و پالت خودتان را بسازید.

جذب ترافیک سایت با پالت رنگ

Paletton به شما امکان می دهد یک پالت رنگ سریع بسازید.هر نوع پالت رنگی دوست دارید می توانید بسازید ، از تک رنگ تا سه نوع و… .کار کنید و بسازید و با انتخاب های خودتان در راه جذب ترافیک سایت قدم بزرگی بردارید.

رنگ های خودتان را بسازید

خب اگر تا حالا نتوانستید رنگ های مورد علافه خودتان را پیدا کنید ، پس بهتر است به فکر این باشید که خودتان یکی بسازید.

موس تان را جا به جا کنید و سپس با هر کدام را دوست داشتید می توانید انتخاب کنید و کد هکس آن را بگیرید. بر روی صفحه قرار بگیرید و هنگام حرکت ، رنگ آن بسیار جزئی تغییر می کند – این مانند یک کره رنگی است که به طور مداوم با کدهای Hex بازخوانی می شود.

جذب ترافیک سایت با پالت رنگ

کدهای یک رنگ را دریافت کنید

 

اگر رنگی را در جایی دیده اید و دقیقاً نمی دانید چه چیزی است ، این ابزارها برای شما هستند.

جذب ترافیک سایت با پالت رنگ

SpyColor در مورد هر رنگی از جمله Hex ، RGB ، CMYK و کدهای دیگر به شما اطلاعات می دهد.این ابزار طیف وسیعی از رنگ ها است و شما می توانید هر رنگی از هر نوع طرحی لازم داشتید انتخاب کنید.

 

نتیجه

پالت رنگ وب سایت شما نه تنها باید نشان دهنده برند شما باشد ، بلکه مخاطبان شما را نیز مجذوب خود می کند.جذب ترافیک سایت با امتخاب درست رنگ ها مقدور می شود.

اگر شما درست در این زمینه فعالیت نداشته باشید ، کابران شما خیلی زود از شما دل سرد می شوند.گروه همیار سایت سعی دارد با تولید مقالات مختلف شما را در این زمینه یاری کند.

در ضمن فراموش نکنید که تا می توانید رنگ های مختلف و پالت های مختلف را تست کنید.

همین حالا فروشگاهِ تو سفارش بده!
همین حالا آینده تو بساز !

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *