وب سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی حرفه ای و ریسپانسیو

می دانیم در دنیای امروز بهترین راه برای دسترسی به مشتریان بالقوه از طریق وب سایت های آنلاین است.برای همین طراحی سایت خدماتی می تواند شروع یک موفقیت جدید باشد.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

طراحی سایت خدماتی

می دانیم در دنیای امروز بهترین راه برای دسترسی به مشتریان بالقوه از طریق سایت های آنلاین است. به علت سادگی و راحتی ، مشتریان ترجیح می دهند به جای حضوری به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده ، خدمات دریافت کنند.

شما نیز به منظور همراه شدن با آن ها و فروش حداکثری ، لازم است که یک با طراحی سایت خدماتی برای خودتان ،موفقیت آنلاین خودتان را شروع کنید.

طراحی سایت خدماتی
پشتیبانی

قبل از شروع مشاوره بگیرید

قبل از تصمیم گیری ما به شما پیشنهاد می کنیم که با تیم پشتیبانی همیار سایت مشورت کنید.ما به صورت رایگان تمام تجارب خود را در زمینه طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می دهیم.ما در تیم همیار سایت منتظر تماس شما هستیم تا راه طراحی سایت خدماتی  را با هم شروع کنیم.

سایت خدماتی چیست؟

به طور کلی هر سایتی که خدماتی به صورت آنلاین ارائه می دهد و ارائه دهنده مطالب و خدمات در زمینه تخصصی خود است ، سایت خدماتی گفته می شود.

شما می توانید یک تعمیر کار باشید یا یک استارتاپ خدماتی ، تفاوتی ندارد شما به یک وب سایت نیاز دارید تا دیده شوید.با آنلاین شدن کسب وکار های امروزی داشتن یک وب سایت خدماتی می تواند پله ای باشد برای رسیدن به اهداف تان .

مشاغل خدماتی با توجه به تعدد بسیاری که دارند، یکی از لازمه های زندگی مردم جوامع امروزی می باشند. با توجه به حضور گسترده مردم در فضای اینترنت و علاقه آنها به انجام دادن کارهایشان بصورت آنلاین، شرکت ها و کسب و کارهای فعال در زمینه خدمات رسانی این فرصت را دارند تا با حضوری موفق به قله موفقیت برسند

مرد در حال فکر

مزایای طراحی سایت خدماتی چیست؟

بهترین قسمت کار اینجاست که شما نیاز ندارید که برای شروع تعداد بسیار زیادی کارمند داشته باشید تا بتوانید سایت خودتان را راه اندازی کنید.

ما اینجا هستیم تا به شما نشان دهیم چگونه با کمترین هزینه و زمان ، به بهترین نتیجه ممکن در طراحی سایت خدماتی  برسید.

بیایید شروع کنیم :

طراحی سایت خدمات ،اعتبار شماست

وقتی شما در اینترنت نباشید یعنی اعتبار لازم برای کسب و کار های امروزی را ندارید ، حالا این را تصور کنید که سایت خدماتی سنتی در برابر سایت های خدمات دهی امروزی  چه شانسی می توانند برای کسب اعتبار داشته باشد ؟

دیگر وقت آن رسیده که برای داشتن اعتباری بیشتر از هر وقت دیگر ، تصمیم به کار با وب سایت ها بگیرید ؛ دیگر وقتی برای تلف کردن نمانده است.

سایت های خدماتی پویا هستند

یک وب سایت خدماتی باید بتواند هر لحظه تغییر کند.شما در هر زمانی دوست داشته باشید می توانید ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید یا آن را حذف کنید.می توانید هر لحظه هر تعداد تغییری متناسب با وب سایت خدماتی خودتان ایجاد کنید.

این قابلیت باعث می شود شما تبدیل به یک بنگاه آنلاین باشید که به مشتریان خود احترام می گذارد.

بیشتر دیده شوید

فرض کنید می خواهید نمونه کارهای خود را به مردم نشان دهید ، چه کاری باید انجام داد ؟

شاید باید به خیابان بروید و به تک تک افراد رزومه خود رابگوییم تا شاید دیده شوید.ولی طراحی سایت خدماتی تواند همه آنچه لازم دارید را بسیار شیک و حرفه ای به مردم نشان دهد.

ویژگی های مهم طراحی سایت خدماتی

مهم ترین معیاری را که میتوان برای یک سایت ارزشمند در نظر گرفت بهینه بودن سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل می باشد.متخصصان همیار سایت تمام سایت ها را بهینه شده و همراه با ابزار های سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

یک سایت باید برای افزایش رضایت و فروش مشترین خود سرعت بالایی داشته باشد.برای با افزایش سرعت وب سایت شما شاهد افزایش 10 برابری کاربران سایت خود خواهید بود

مقابله با حملات امنیتی

چه یک برند شناخته شده باشید و چه یک سایت تازه تاسیس وب سایت شما مورد حمله هکر ها و افراد سودجو قرار خواهد گرفت ، شما باید با پیشرفته ترین ابزار های امنیتی و سرور های قوی و انواع آنتی ویروس و فایروال از سایتتان به خوبی محافظت کنید.

مهم ترین معیاری را که میتوان برای یک سایت ارزشمند در نظر گرفت بهینه بودن سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل می باشد.متخصصان همیار سایت تمام سایت ها را بهینه شده و همراه با ابزار های سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

امنیت ؛ مهمترین ویژگی سایت خدماتی

همیشه داشته امنیت یکی از مهترین ویژگی در دنیای مجازی بوده است. با گسترش وب سایت ها و پیدا شدن افراد سودجو و هکرها ، داشتن امنیت بالا تبدیل به یک ویژگی ضروری برای وب سایت ها شده است.

برای داشتن امنیت بالا لازم است ، امنیت وب سایت را از هر لحاظ بررسی شود.ابتدا سعی کنید از شرکت معتبری هاست بگیرید.

برای بالا بردن سرعت و امنیت وب سایت خدماتی ، لازم است گواهی اس اس ال ، حتما گرفته شود .یکی دیگر از موارد امنیتی هاست ها ، استفاده درست از سی دی ان (CDN) ها است.

Security concept illustration Vector طراحی سایت خدماتی حرفه ای و ریسپانسیو

امنیت و سرعت نیاز هر کسب و کاری

داشتن سرعت و امنیت و تاثیر آن بر افزایش رتبه سایت ئر گوگل بر کسی پوشیده ، اما یکی دیگر از مهترین جنبه های تاثیر آن ، افزایش 10 برابری فروش و بازدید سایت است.برای افزایش امنیت و سرعت تا 10 برابر لازم است سی دی ان (CDN) و گواهی اس اس ال خود را ست کنید.

طراحی سایت مشابه آچاره

آچاره
Screenshot 2021 08 08 at 11 23 16 گسترده ترین خدمات و تعمیرات منزل با اپلیکیشن آچاره طراحی سایت خدماتی حرفه ای و ریسپانسیو

آچــاره ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا هـر خـدمتی که مورد نیازشان است، اعم از نظافت، نظافت منزل، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، کارواش و غیره را از طریق وبسایت و اپلیکیشن به سهولت و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند. نـیروهــای خــدماتی و کارگرهای نظافت دارای گـواهی عــدم سـوء پـیشینه و عــدم اعــتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تأیید صلاحیت آچاره عبور کرده‌اند تا شـما بتوانید به آنها اعتماد کنید.

تیم همیار سایت با داشتن نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت شبیه آچاره آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین ما تماس بگیرید.

خدمات

بهینه سازی (سئو) سایت خدماتی چگونه است ؟

برای رسیدن به صفحه اول گوگل لازم است که حسابی روی بهینه بودن (سئو) سایت خدماتی وقت بگذارید . کسی به وب سایتی که در صفحه های بعدی گوگل است ، اطمینان نمی کند .

برای اول بودن لازم است بهترین هم باشید ، بهینه سازی (سئو) اصولی  سایت ها از کارهای تخصصی است که نیازمند وقت گذاشتن است.اگر شما هم دوست ندارید بعد چند مدت با سایتتان خداحافظی کنید لازم است روی سئو سایت وقت بگذارید.

آنالیز سایت در ساختار URL
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 96%
گزارش جامع عوامل کندی سایت
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 91%
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
طراح وب 92%
تحقیق بازار و کلمات کلیدی
طراح وب 96%
آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌
طراح وب 92%
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
طراح وب 76%
بررسی سئو لینک‌های شکسته
طراح وب 91%
آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
طراح وب 83%
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building
طراح وب 92%
آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
طراح وب 94%

طراحی واکنشگرا (رسپانسیو) سایت خدماتی چیست ؟

داشتن وب سایتی که در همه صفحه نمایش ها به درستی نمایش داده شود دیگر کار سختی نیست. آن هم در زمانی که بیشتر مردم با گوشی های خودشان به وب سایت ها مراجعه می کنند.

لازم است شما هم وب سایتی داشته باشید که چه در گوشی و چه در بقیه صفحه نمایش ها زیبا و متناسب با آن نمایش داده شود ، در غیر اینضورت کاربران شما تجربه خوبی نخواهند داشت.

برای آشنایی بیشتر با طراحی واکنشگرا سایت خدماتی کلیک کنید.

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید کیفیت را در کنار هزینه مناسب تجربه کنید.داشتن یک طراحی حرفه ای در کنار هزینه ای مناسب کار بسیار دشواری نیست.کافیست که امکانات و ویژگی های شرکت های مختلف و هزینه طراحی سایت های خدماتی  را در کنار همدیگر مقایسه کنید.
یکی دیگر از موارد هزینه وب سایت های خدماتی مربوط به ویژگی های آن است ؛ هرچه یک وبسایت ویژگی بیشتری داشته باشد ، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.اگر بدنبال هزینه پایین برای بستن سایت هستید باید برخی از ویژگی های پیچیده سایت را کم کنید.

اما سعی کنید همیشه ویژگی های ضروری یک وبسایت را حفظ کنید.امنیت ، سئو و سرعت سایت ویژگی هایی است که نمی شود فدای هزینه کرد.پس همیشه سعی کنید بدنبال طراحی باشید که تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد.
برای آشنایی بیشتر با ویژگی های یک طراحی خوب اینجا کلیک کنید.

امکانات ویژه

امکانات فوق العاده وب سایت های طراحی شده توسط همیار سایت

مدیریت مطالب

امکان دسته بندی و مدیریت سایت به عنوان اخبار ، مقالات و …

مدیریت صفحات

مدیریت و ایجاد صفحات سایت به سادگی و مدیریت آن

مدیریت رسانه ها

آپلود و مدیریت رسانه ها ( تصاویر ، ویدیو ، صوتی و … )

آمار سایت

آمار بازدید سایت از طریق پنل مدیریت و گوگل آنالاتیک

امنیت بالا

امنیت بالا با استفاده از گواهی SSL و کپچای گوگل

مدیریت پرداخت آنلاین

امکان دریافت وجه بصورت آنلاین از طریق درگاههای فعال

مدیریت کاربران

تعیین سطح های کاربری و تخصیص به کاربران سایت

ساخت فروشگاه

به راحتی برای خودتان فروشگاه بزنید

سئو

امکان سئو سایت با قابلیت های ویژه

کد نویسی تمیز

بهترین و سبک ترین کد نویسی

وقت هدر دادن کافیست !

شاید دیگر کمتر زمانی باقی مانده باشد برای هدر دادن ، دیگر رقیبانتان منتظر شما نمی مانند تا شما شروع کنید .

برای شروع کافیست تا تصمیم بگیرید و بر اساس راهنمایی های گروه همیار سایت درباره طراحی سایت خدماتی عمل کنید. در نهایت شروع یک کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت می تواند برای شما حکم یک سکوی پرتاب باشد ، همیشه سریعتر از رقیبانتان شروع کنید تا کسی که مجبور به قبول شکست می شود شما نباشید.

مراحل طراحی سایت خدماتی توسط همیار سایت چگونه است ؟

پشتیبانی همیار سایت

مشاوره

در قدم اول با گروه مشاورین ما به صورت رایگان مشورت کنید ، ما تمام تجربه خود را برای ورود موفق به زمینه کسب و کارهای آنلاین با شما به اشتراک می گذاریم.

bussines chart group share طراحی سایت خدماتی حرفه ای و ریسپانسیو

طراحی اولیه

در قدم دوم با گروه توسعه و طراحی همیار سایت با توجه به طراحی مدنظر شما ، اقدام به طراحی سایت مورد نظر شما می کنند.

Isometric online education concept Vector طراحی سایت خدماتی حرفه ای و ریسپانسیو

تکمیل سایت

ما در این قسمت با توجه به طرح اولیه سایت که برای شما ارسال می شود سعی می کنیم تا نتیجه اولیه را با کمک شما تکمیل کنیم.

آموزشگاه فنی

پشتیبانی سایت

در قدم آخر بعد از طراحی سایت شما خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

سوالات متداول طراحی سایت خدماتی همیار سایت

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت خدماتی بین 5 تا 15 روز کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما توسط متخصصین همیار سایت تعیین خواهد شد.

تیم همیار سایت  پبا داشتن تیم پشتیبانی که شامل متخصصین طراحی و سئو می باشند پس از کامل کردن طراحی سایت شما ، طبق قرارداد تا پایان زمان تعیین شده برای سایت ها ، به صورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد در صورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

طراحان سایت همیار سایت متشکل از گروهی از برنامه نویسان و توسعه دهنگان وب سایت می باشند که با همکاری با تیم سئو و پشتیبانی ما ، سعی دارند بهترین طراحی سایت را برای شما انجام دهند.

ایده شرکت همیار سایت در سال 1397 پیاده سازی شد . همیار سایت یک پلتفرم کاملا متفاوت در زمینه ساخت سایت و آنالیز سئو سایت بوده تا بتواند برای کسب و کار , توسعه و نگهداری وب سایت ها, فن آوری های جدید و مهارت های خلاقانه ای که شما به دنبال آن هستید به صورت حرفه ای کار کند. هدف از ساخت همیار سایت این بوده که تمام پیچیدگی‌های طراحی سایت و فروشگاه از بین برود و همه بتوانند به ساده‌ترین، سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن وارد دنیای اینترنت شوند.به کمک سامانۀ همیار سایت :

  • هزینۀ ساخت سایت و فروشگاه تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.
  • شما بدون داشتن دانش فنی می‌تواند سایت خود را راه بیندازید و مدیریت کنید.
  • همواره از پشتیبانی برخوردارید و می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناس‌های ما مطرح کنید. (معمولاً زمانی که قصد شروع طراحی سایت و فروشگاه را داریم، اهمیّت پشتیبانی واضح نیست. اما بعد از چند ماه، متوجه می‌شویم که چقدر مسالۀ جدی و ارزشمندی است.)
  • مهم‌تر از هر چیز، تمام امکانات لازم برای ساختن یک سایت یا فروشگاه حرفه‌ای را خواهید داشت.
  • و …


توجه داشته باشید که استفاده از پرتال برای 7 روز رایگان است و فرصت دارید تا این سامانه را به صورت کامل بررسی و تست کنید.

بله، تمامی سایت های طراحی شده توسط همیار سایت به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

بله، شما دسترسی کاملی به تمامی کدهای سایت یا فروشگاه آنلاین خود خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید تغییرات اساسی و عمده‌ای را در قالب ایجاد کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تری بگوییم: هر آنچه فکرش را بکنید، شدنی است.

ما سایت را در نهایت به صورت کامل به شما با توضیحات آن برای شما ارسال می کنیم و شما هر گونه تغییری در آن می توانید ایجاد کنید.

طراحی سایت ارزان خدماتی در شرکت همیار سایت چگونه است ؟

شرکت همیار سایت  در اقدامی جهت کمک به وضعیت مالی شرکتها و رکود اقتصادی کشور، تصمیم به طراحی سایت ارزان خدماتی با قیمت بسیار پایین،گرفته است.ما در این طراحی سایت ، با رعایت تمام اصول طراحی مدرن ، رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت و با استفاده از متخصصین و توسعه دهندگان خود ، بهترین کیفیت را در کنار کمترین هزینه ارائه می دهیم.در ضمن تمام سایت های ارزان طراحی شده همیار سایت ، دارای پشتیبانی کاملا حرفه ای توسط گروه پشتیبانی ماست.

طراحی سایت خدماتی در تهران توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

طراحی سایت ایجاد کننده بستری هستند تحت اینترنت و فضای مجازی که میتوانند فضای مناسبی برای انتشار اخبار در زمینه های گوناگون و یا فعالیت های فروشگاهی و خدماتی باشند. در طراحی سایت خدماتی در تهران توسط همیار سایت تمامی سایت ها با استفاده از فریم ورک ها و CMS های معروف ساخته شده و بر طبق استاندارد های جهانی میباشند. همچنین درپایان کار پس از تحویل سایت ،ویدیوهای آموزشی مدیریت سایت را برای کاربر ارسال میکند ، با این کار در فرهنگسازی هر ایرانی وبمستر سایت خود بسیار کمک میکند .

قیمت طراحی سایت خدماتی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

قیمت طراحی سایت خدماتی در همیار سایت با توجه به رکود اقتصادی و شرایط خاص کشور ، همیار سایت اقدام به واگذاری سایت با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت میکند . ما در همیار سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما برای شما تعرفه های طراحی سایت ویژه ای در نظر داریم ، تا بتوانیم با ارائه قیمت واقعی به شما ، در راه رسیدن به یک موفقیت آنلاین در کنار شما باشیم.

بهینه سازی و سئو سایت خدماتی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

یکی از مواردی که در حوضه ی طراحی سایت امروزه بسیار مهم است سئوی سایت ها میباشد.بهینه سازی و سئو سایت در همیار سایت توسط متخصصین این حوزه انجام می شود و با توجه به قرارداد های قیلی شرکت ، به جرعت می توان گفت ، همیار سایت یکی از شرکت ها فعال در این زمینه است.

5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *