وب سایت خدماتی

طراحی وب سایت خدماتی | آموزش از 0 تا 100

می دانیم در دنیای امروز بهترین راه برای دسترسی به مشتریان بالقوه از طریق وب سایت های آنلاین است.برای همین یک وبسایت خدماتی می تواندشروع یک موفقیت جدید باشد.

لیست محتوای این مطلب

می دانیم در دنیای امروز بهترین راه برای دسترسی به مشتریان بالقوه از طریق وب سایت های آنلاین است. به علت سادگی و راحتی ، مشتریان ترجیح می دهند به جای حضوری به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده ، خدمات دریافت کنند.

شما نیز به منظور همراه شدن با آن ها و فروش حداکثری ، لازم است که یک وب سایت خدماتی برای خودتان داشته باشید.

وب سایت خدماتی چیست؟

به طور کلی هر وب سایتی که خدماتی به صورت آنلاین ارائه می دهد و ارائه دهنده مطالب و خدمات در زمینه تخصصی خود است ، وب سایت خدماتی گفته می شود.

شما می توانید یک تعمیر کار باشید یا یک استارتاپ خدماتی ، تفاوتی ندارد شما به یک وب سایت نیاز دارید تا دیده شوید.با آنلاین شدن کسب وکار های امروزی داشتن یک وب سایت خدماتی می تواند پله ای باشد برای رسیدن به اهداف تان .

مشاغل خدماتی با توجه به تعدد بسیاری که دارند، یکی از لازمه های زندگی مردم جوامع امروزی می باشند. با توجه به حضور گسترده مردم در فضای اینترنت و علاقه آنها به انجام دادن کارهایشان بصورت آنلاین، شرکت ها و کسب و کارهای فعال در زمینه خدمات رسانی این فرصت را دارند تا با حضوری موفق به قله موفقیت برسند

مزایای وب سایت خدماتی چیست؟ شروع کار با وب سایت

بهترین قسمت کار اینجاست که شما نیاز ندارید که برای شروع تعداد بسیار زیادی کارمند داشته باشید تا بتوانید وب سایت خودتان را راه اندازی کنید.

ما اینجا هستیم تا به شما نشان دهیم چگونه با کمترین هزینه و زمان ، به بهترین نتیجه ممکن برسید.

بیایید شروع کنیم :

 

 

نیاز ها را بشناسید

اولین قدم برای یک وب سایت خدماتی برآورده کردن نیاز ها است.شما باید دید روشنی نسبت به نیاز های وب سایت خودتان داشته باشید.باید دقیق بدانید به چه چیزی نیاز دارید ، یک کاغذ قلم کنار خود داشته باشید ، شما باید یاد بگیرید از سایت های بزرگ ، ایده بگیرید.

برای این کار به یک جست و جوی ساده توی گوگل نیاز دارید. به دنبال سایت های مشابه باشید تا ار آن ها ایده بگیرید و آن ها را یاد داشت کنید.

بعد از مدتی شما یک لیست از بهترین ایده ها را دارید که می توانید با ترکیب کردن آن ها با خلاقیت خودتان به یک نتیجه عالی برسید.

انتخاب اسم برای وب سایت خدماتی

اول از همه باید شیک معرفی شوید. اولین چیزی که شما را با آن به یاد می آورند اسم شماست ، پس باید برای انتخاب اسم دامین وب سایت خدماتی خودتان خیلی هوشمندانه عمل کنید.

برای این کار وقت بگذارید ، این اسم تا همیشه روی وب سایت شما می ماند.پس باید بهترین اسم ممکن را انتخاب کنید.

برای این کار باید اسمی مرتبط و ساده را انتخاب کنید.این اسم باید شما را معرفی کند.وقتی کسی این اسم را می بیند باید تا حدودی با شما آشنا شود.

برای این کار می توانید از گوگل یا سایت هایی مثل نیمیش کمک بگیرید

وب سایت فروش فایل

ویژگی های مهم یک وب سایت خدماتی

اول از همه باید شیک معرفی شوید. اولین چیزی که شما را با آن به یاد می آورند اسم شماست ، پس باید برای انتخاب اسم دامین وب سایت خدماتی خودتان خیلی هوشمندانه عمل کنید.

برای این کار وقت بگذارید ، این اسم تا همیشه روی وب سایت شما می ماند.پس باید بهترین اسم ممکن را انتخاب کنید.

برای این کار باید اسمی مرتبط و ساده را انتخاب کنید.این اسم باید شما را معرفی کند.وقتی کسی این اسم را می بیند باید تا حدودی با شما آشنا شود.

برای این کار می توانید از گوگل یا سایت هایی مثل نیمیش کمک بگیرید

مهم ترین معیاری را که میتوان برای یک وب سایت ارزشمند در نظر گرفت بهینه بودن سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل می باشد.متخصصان همیار سایت تمام وب سایت ها را بهینه شده و همراه با ابزار های سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

یک وب سایت باید برای افزایش رضایت و فروش مشترین خود سرعت بالایی داشته باشد.برای با افزایش سرعت وب سایت شما شاهد افزایش 10 برابری کاربران وب سایت خود خواهید بود

مقابله با حملات امنیتی

چه یک برند شناخته شده باشید و چه یک وب سایت تازه تاسیس وب سایت شما مورد حمله هکر ها و افراد سودجو قرار خواهد گرفت ، شما باید با پیشرفته ترین ابزار های امنیتی و سرور های قوی و انواع آنتی ویروس و فایروال از وب سایتتان به خوبی محافظت کنید.

مهم ترین معیاری را که میتوان برای یک وب سایت ارزشمند در نظر گرفت بهینه بودن سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل می باشد.متخصصان همیار سایت تمام وب سایت ها را بهینه شده و همراه با ابزار های سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

امنیت ؛ مهمترین ویژگی وب سایت خدماتی

همیشه داشته امنیت یکی از مهترین ویژگی در دنیای مجازی بوده است. با گسترش وب سایت ها و پیدا شدن افراد سودجو و هکرها ، داشتن امنیت بالا تبدیل به یک ویژگی ضروری برای وب سایت ها شده است.

برای داشتن امنیت بالا لازم است ، امنیت وب سایت را از هر لحاظ بررسی شود.ابتدا سعی کنید از شرکت معتبری هاست بگیرید.

برای بالا بردن سرعت و امنیت وب سایت خدماتی ، لازم است گواهی اس اس ال ، حتما گرفته شود .یکی دیگر از موارد امنیتی هاست ها ، استفاده درست از سی دی ان (CDN) ها است.

امنیت و سرعت نیاز هر کسب و کاری

داشتن سرعت و امنیت و تاثیر آن بر افزایش رتبه سایت ئر گوگل بر کسی پوشیده ، اما یکی دیگر از مهترین جنبه های تاثیر آن ، افزایش 10 برابری فروش و بازدید سایت است.برای افزایش امنیت و سرعت تا 10 برابر لازم است سی دی ان (CDN) و گواهی اس اس ال خود را ست کنید.

بهینه سازی (سئو) وب سایت آموزشی

برای رسیدن به صفحه اول گوگل لازم است که حسابی روی بهینه بودن (سئو)  وب سایت وقت بگذارید . کسی به وب سایتی که در صفحه های بعدی گوگل است ، اطمینان نمی کند .

برای اول بودن لازم است بهترین هم باشید ، بهینه سازی (سئو) اصولی وب سایت ها از کارهای تخصصی است که نیازمند وقت گذاشتن است.اگر شما هم دوست ندارید بعد چند مدت با وبسایتتان خداحافظی کنید لازم است روی سئو وب سایت وقت بگذارید.

طراحی واکنشگرا (رسپانسیو) وب سایت آموزشی چیست ؟

داشتن وب سایتی که در همه صفحه نمایش ها به درستی نمایش داده شود دیگر کار سختی نیست. آن هم در زمانی که بیشتر مردم با گوشی های خودشان به وب سایت ها مراجعه می کنند.

لازم است شما هم وب سایتی داشته باشید که چه در گوشی و چه در بقیه صفحه نمایش ها زیبا و متناسب با آن نمایش داده شود ، در غیر اینضورت کاربران شما تجربه خوبی نخواهند داشت.

برای آشنایی بیشتر با طراحی واکنشگرا وب سایت خدماتی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های مهم یک وب سایت خدماتی

اول از همه یک برنامه داشته باشید

قبل از شروع کار باید یک برنامه داشته باشید.این کار باعث می شود تا از سردرگمی نجات پیدا کنید و ایده هایتان را مدیریت کنید.

برای این کار می توانید از یک کاغذ و قلم کمک بگیرید ، با نوشتن ایده هایتان می توانید به افکارتان جهت بدهید.لازم است ابتدا به صورت کاملا روشن مسیرتان را در ذهن تجسم کنید.

برای پیدا کردن ایده های بیشتر می توانید به وب سایت های مشابه سر بزنید.برای این کار تنها کافیست یک جست و جستجوی ساده در گوگل انجام دهید ، تا بی شمار وب سایت آموزشی مشابه را به شما نشان دهد.

برای این کار حتما هم از وب سایت های ایرانی و هم خارجی استفاده کنید.

انتخاب دامین مناسب برای وب سایت خدماتی

هر وب سایتی باید اسمی داشته باشد .این اسم اولین موردی است که کاربران شما را با آن به یاد می آورند. پس سعی کنید تا یک اسم کاملا مرتبط و گویا پیدا کنید تا همه آنچه در نظر دارید به کاربر القا شود.

همانگونه که در ابتدای مقاله اشاره شد مهترین مار شما برای شروع انتخاب اسم مناسب برای وب سایت خدماتی تان است برای پیدا کردن نام دامین می توانید از وب سایت هایی مثل نیمش(namesh) نیز کمک بگیرید.این وب سایت به شما کمک می کند تا اسم های مرتبط با کلید واژه های خودتان را پیدا کنید.

طراحی وب سایت خدماتی ارزان

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید کیفیت را در کنار هزینه مناسب تجربه کنید.داشتن یک طراحی حرفه ای در کنار هزینه ای مناسب کار بسیار دشواری نیست.کافیست که امکانات و ویژگی های شرکت های مختلف و هزینه ساخت وب سایت های خدماتی  را در کنار همدیگر مقایسه کنید.
یکی دیگر از موارد هزینه وب سایت های خدماتی مربوط به ویژگی های آن است ؛ هرچه یک وبسایت ویژگی بیشتری داشته باشد ، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.اگر بدنبال هزینه پایین برای بستن سایت هستید باید برخی از ویژگی های پیچیده سایت را کم کنید.

اما سعی کنید همیشه ویژگی های ضروری یک وبسایت را حفظ کنید.امنیت ، سئو و سرعت سایت ویژگی هایی است که نمی شود فدای هزینه کرد.پس همیشه سعی کنید بدنبال طراحی باشید که تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد.
برای آشنایی بیشتر با ویژگی های یک طراحی خوب اینجا کلیک کنید.

وقت هدر دادن کافیست !

شاید دیگر کمتر زمانی باقی مانده باشد برای هدر دادن ، دیگر رقیبانتان منتظر شما نمی مانند تا شما شروع کنید .

برای شروع کافیست تا تصمیم بگیرید و بر اساس راهنمایی های گروه همیار سایت عمل کنید. در نهایت شروع یک کسب و کار اینترنتی می تواند برای شما حکم یک سکوی پرتاب باشد ، همیشه سریعتر از رقیبانتان شروع کنید تا کسی که مجبور به قبول شکست می شود شما نباشید.

 

 

مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *