طراحی وب سایت پزشکی

آموزش صفر تا 100 طراحی وب سایت پزشکی

روز به روز به کسب و کارهای آنلاین افزوده می شود.دنیای پزشکی هم از این زمینه عقب نمانده است.داشتن وب سایت پزشکی می تواند شروع راه موفقیت شما باشد

لیست محتوای این مطلب

روز به روز به کسب و کارهای آنلاین افزوده می شود.دنیای پزشکی هم از این زمینه عقب نمانده است.تحقیقات نشان می دهد اغلب کاربران اینترنتی ، روزانه تعداد زیادی اطلاعات پزشکی و دارویی را سرچ می کنند.

برای همین لازم است از این فرصت برای افزایش کاربران و فروش خود استفاده کنید.راه اندازی وب سایت پزشکی اولین قدم برای حضور موفق در کسب و کارهای آنلاین است.

نیاز به خدمات پزشکی بیشتر از همیشه

امروزه با گسترش بیشتر بهداشت و درمان ، و اخیرا گسترش بیماری هایی نظیر کویید19 ، نیاز به خدمات پزشکی جند برابر شده است.برای همین وب سایت های پزشکی روزانه درحال گسترش زیادی هستند.هر روز به تعداد وب سایت های خدماتی و طرفداران آن افزوده می شود ، پس لازم است برای ورود به این بازار خود را آماده کنید.

خدمات پزشکی و پرستاری نیاز روزانه جامعه

با بهبود سطح بهداشت جمعی ، نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری چندین برابر قبل شده است.احتمالا شما هم موافق باشید که تقریبا همه ی ما روزانه به دنبال اطلاعات پزشکی و بهداشتی هستیم.

این گستردگی باعث به وجود آمدن بازار بزرگی برای خدمات بهداشتی شده است.روزانه هزاران پزشک و پرستار به صورت آنلاین به دنبال ارائه خدمات هستند.شما نیز برای حضور در این زمینه نیازمند یک وب سایت پزشکی هستید.

گستردگی و نیاز جامعه به خدمات پزشکی از یک طرف و از طرف دیگر افزایش بسیار زیاد اطلاعات نادرست علمی ، باعث به وجود آمدن فرصتی بسیار مناسب ، جهت فعالیت در زمینه پزشکی و بهداشت شده است.

طراحی وب سایت پزشکی

گستردگی خدمات وب سایت های پزشکی

یک وب سایت پزشکی لزوما محدود به ارائه مطالب پزشکی نیست ، شما می توانید در زمینه سلامت و بهداشت نیز فعالیت کنید.

نمونه وب سایت هایی زیادی هستند که انجام فعالیت هایی پرستاری ، بهداشت و مراقبت فعالیت دارند .اغلب وب سایت های پزشکی از طربق ارائه خدمات کسب درآمد می کنند.

با آنلاین شدن اغلب کسب و کارها و به وجود آمدن فرصت های جدید ، در ایران هنوز جای وب سایت های پزشکی و خدماتی قدرتمند خالی است.

شما می توانید با شروع یک وب سایت پزشکی به صدر جدول شلیک کنید و پرچم خودتان را در صفحه اول گوگل بکوبید.

چرا باید وب سایت پزشکی داشته باشیم

همانگونه که اشاره شد باید برای پیشرفت در جایی حضور داشته باشیم که کاربران و مشتریان ما حضور دارند تا بتوانیم حضوری پر قدرت داشها باشیم.

دیگر کسی منتظر شما نمی ماند تا وب سایت پزشکی خودتان را راه اندازی کنید.نه مشتری های شما نه رقیبانتان ؛ پس بهتر است شما هم برای پس گرفتن جایگاه خودتان تلاش کنید.

بیایید سری به وب سایت دکتردکتر بزنیم.این وب سایت پزشکی که به تازگی شروع به کار کرده است . این وب سایت با داشتن تعداد زیادی متخصص و نوبت دهی آنلاین توانسته است به سهم بزرگی از بازار پزشکی ایران دست پیدا کند.

وب سایت دکتر دکتر

اعتبار ، نشان قدرت وب سایت پزشکی

بیشتر پزشکان و درمانگاه ها با اعتبار خود شناخته می شوند ، حالا این را تصور کنید که پزشکی سنتی در برابر وب سایت های پزشکی مدرن چه شانسی می توانند برای کسب اعتبار داشته باشد.

دیگر وقت آن رسیده که برای داشتن اعتباری بیشتر از هر وقت دیگر تصمیم به کار با وب سایت ها بگیرید ؛ دیگر وقتی برای تلف کردن نمانده است.

رشد با پویا کردن کسب و کار

یک وب سایت باید بتواند هر لحظه تغییر کند.شما در هر زمانی دوست داشته باشید می توانید ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید یا آن را حذف کنید.می توانید هر لحظه هر تعداد تغییری متناسب با وب سایت پزشکی خودتان ایجاد کنید.

بیشتر دیده شوید

فرض کنید می خواهید تخصص خود را به دید نمایش بگذارید، چه کاری باید انجام داد ؟ برای دیدن نمونه کارها و تخصص شما نیاز به یک کارت ویزیت آنلاین است تا بیشتر دیده شوید.

اغلب مردم برای دریافت خدمات پزشکی به دنبال بهترین ها هستند.این فرصتی است که می شود از آن استفاده کنید.خودتان را معرفی کنید تا بتوانید سهم بزرگی از  اعتبار مراجعین باشید.

پیشرفت کنید و گسترش دهید

شما وب سایتی نیاز دارید که بتوانید هم خدمات ارائه دهید و هم در صورت نیاز محصولات خودتان را بفروشید .باید مکانی را انتخاب کنید که قدرت گسترش داشته باشد و بنا به نیاز های شما تغییر کند.ایجاد یک وب سایت می تواند انتخاب درستی در این زمینه باشد.

داشتن یک وب سایت پزشکی می تواند شما را برای رسیدن به هدف هایتان کمک کنید.

طراحی وب سایت داروخانه

داروخانه ها با گسترش فعالیت خود و ورود به زمینه های بهداشتی و ورزشی ، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند.اکنون یکی از پر فروش ترین محصولات آنلاین ، محصولات بهداشتی و مکمل های ورزشی هستند.اگر شما هم صاحب داروخانه هستید و می خواهید با گسترش داروخانه وارد صنعت بزرگ کسب و کارهای آنلاین شوید ،بهتر است به فکر راه اندازی وب سایت داروخانه خود باشید.

mosbatsabz آموزش صفر تا 100 طراحی وب سایت پزشکی

یک وب سایت پزشکی چه ویژگی هایی دارد ؟ طراحی مدرن وب سایت پزشکی

بهینه سازی (سئو) وب سایت پزشکی

هر وب سایتی برای دیده شدن نیازمند حضور موفق در گوگل است.شما باید جزو اولین نتایج گوگل باشید تا دیده شوید.یادتان نرود کسی به صفحات دوم و سوم گوگل برای پیدا کردن وب سایت مورد نظرش نمی رود.

برای همین شما باید بتوانید به صدر جدول شلیک کنید.جای شما در رتبه های برتر گوگل است ، در غیر این صورت باید به فکر خداحافظی باشید.در این راه باید بتوانید رقیبان هوشمند خودتان را پشت سر بگذارید.

گروه همیار سایت با بهره گیری از متخصصین سئو  و تجربه های موفق شما را تا رسیدن به قله ی گوگل همراهی می کند.همین امروز کار سئو وب سایت را شروع کنید.

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

طراحی وبسایت واکنشگرا (ریسپانسیو) طراحی است که به شما اجازه می دهد که وب سایت خودتان را در هر سایزی و برای تمامی صفحه نمایش ها به زیبایی و متناسب با اندازه آن ها نمایش دهید.

طبق قوانین و الگوریتم های گوگل داشتن وب سایتی که طراحی واکنشگرا داشته باشد امتیاز مثبت بالایی دریافت می کند.
این تنها نکته مثبت آن نیست بلکه گوگل در صفحه اول نتایج و در بالاترین نتایج جستجوی خود همیشه اولویت را به سایت هایی می دهد که طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) دارند.

همیار سایت با استفاده از جدید ترین طراحی های روز دنیا سعی دارد بهترین وب سایت ها را در اختیار شما بگذارد.

امنیت و سرعت کلید موفقیت ، وب سایت پزشکی

شاید شما هم به رستوران هایی رفته اید که پس از یک ساعت ، سفارش شما را آماده می کنند.در این صورت چه حسی به شما دست می دهد؟

هیچ کاربری بیشتر 3 چند ثانیه کوتاه به شما این فرصت را نمی دهد تا وب سایت را بالا بیاورید.حتی گوگل هم با وب سایت هایی که سرعت و امنیت بالایی ندارند ، دوست نیست.

شما باید بتوانید با تکنیک های مختلف امنیت و سرعت وب سایت خودتان را چند برابر کنید.یکی از مهترین کارهایی که می توانید برای امنیت و سرعت وب سایت عکاسی انجام دهید تنظیم سی دی ان (CDN) و دریافت گواهی اس اس ال (SSL) است.

شروع راه اندازی وب سایت پزشکی

تعین استراتژی و برنامه ریزی

برای شروع هر کاری ابتدا لازم است برنامه داشته باشید و بر اساس نقشه راه جلو بروید.برای این کار ابتدا لازم است ایده های بیشتری ببینید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

برای این کار لازم است وب سایت های پزشکی ایرانی و نمونه های خارجی آن را ببینید تا بتوانید از آن الگو برداری کنید .ببینید و از بهترین ها الگو برداری کنید.

برای این کار کافیست تا یک جست و جوی ساده در گوگل داشته باشید.تا مقدار زیادی وب سایت های پزشکی با ایده های مختلف پیدا کنید.

خرید دامین و هاست وب سایت پزشکی

انتخاب اسم دامین وب سایت پزشکی:

هر وب سایتی باید اسمی داشته باشد و این اسم اولین موردی است که کاربران شما را با آن به یاد می آورند. پس سعی کنید تا یک اسم کاملا مرتبط و گویا پیدا کنید تا همه آنچه در نظر دارید به کاربر القا شود.

برای پیدا کردن نام دامین می توانید از وب سایت هایی مثل نیمش(namesh) نیز کمک بگیرید.این وب سایت به شما کمک می کند تا اسم های مرتبط با کلید واژه های خودتان را پیدا کنید.

هاست وب سایت پزشکی

ما برای فعالیت در اینترنت نیازمند داشتن فضایی هستیم تا بتوانیم در آن فعالیت کنیم.این فضا همان هاست هایی است که شرکت های مختلفی مانند ایران سرور  ارائه می کنند.

داشتن یک سرور قدرتمند و معتبر می تواند باعث افزایش سرعت و امنیت وب سایت فروش فایل شما شود.طبیعتا هر سایت دانلودی به هاست قدرتمندی نیاز دارد تا بتواند رضایت کاربران و مشتریان خودش را تامین کند.

ما در مقالات گذشته سایت در مورد رضایت کاربران و مشتریان با افزایش سرعت سایت صحبت کردیم که می توانید اینجا بیشتر در مورد آن بخوانید.

طراحی قالب وب سایت پزشکی

شما در نهایت به وب سایت نیاز دارید که همه ی نیاز های شما را برآورده کند.وب سایت پزشکی باید طراحی به روز داشته باشد و برای موتور های جستجو بهینه شده باشد(سئو باشد).

در کنار این موارد وب سایت شما باید از طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) باشد تا در همه صفحه نمایش ها به درستی نمایش داده شود.

بسیاری از کاربران شما طبیعتا با گوشی های خودشان وارد وب سایت پزشکی شما می شوند و در صورت واکنشگرا نبودن وب سایت ، تجربه بدی خواهند داشت.

شما می توانید برای طراحی وب سایت خود از گروه همیار سایت کمک بگیرید و تنها با چند کلیک بهترین وب سایت پزشکی را برای خودتان سفارش دهید.برای دیدن نمونه کار های حرفه ای ما اینجا کلیک کنید.

وقت هدر دادن کافیست !

شاید دیگر کمتر زمانی باقی مانده باشد برای هدر دادن ، دیگر رقیبانتان منتظر شما نمی مانند تا شما شروع کنید .

برای شروع کافیست تا تصمیم بگیرید و بر اساس  راهنمایی های گروه همیار سایت عمل کنید. در نهایت شروع یک کسب و کار اینترنتی می تواند برای شما حکم یک سکوی پرتاب باشد ، همیشه سریعتر از رقیبانتان شروع کنید تا کسی که مجبور به قبول شکست می شود شما نباشید.

مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *