طراحی سایت پزشکی یکی از بهترین فعالیت های است که یک پزشک یا تیم پزشکی میتواند در راستای برندینگ استفاده کند. همانطور که میدانید روز به روز به کسب و کارهای آنلاین افزوده می شود. دنیای پزشکی هم از این زمینه عقب نمانده است. تحقیقات نشان می دهد اغلب کاربران اینترنتی ، روزانه تعداد زیادی اطلاعات پزشکی و دارویی را سرچ می کنند.

برای همین لازم است از این فرصت برای افزایش کاربران و فروش خود استفاده کنید، طراحی سایت پزشکی اولین قدم برای حضور موفق در کسب و کارهای آنلاین است.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی برند قدرتمند شماست!

با طراحی سایت پزشکی اعتبار خود را با شکوه کنید

قطعا برای پزشکان نیز پیشرفت کسب و کارشان و افزایش روزافزون جایگاه اجتماعی اهمیت بسیار زیادی دارد. شاید در شهر شما صد ها پزشک با تخصص شما وجود داشته باشد اما پزشکان کمی هستند که نام آن ها سر زبان ها است و مردم از تخصص بالای آن پزشک صحبت میکنند. در دنیای کنونی طراحی یک سایت پزشکی عاملی برای شناخته شدن شما به عنوان یک پزشک متخصص و مورد قبول مردم است زیرا که امروزه اکثر افراد که به خدمات یا محصولی نیاز دارند ابتدا اقدام به سرچ در موتور های جستجوی گوگل خواهند کرد قرار گرفتن وب سایت شما در 10 نتیجه اول صفحه سرچ باعث میشود که روزانه افراد بسیار زیادی با شما و تخصصتان آشنا شوند و همین امر باعث افزایش اعتبار و شهرت شما خواهد شد.

پشتیبانی همیار سایت

قبل از شروع مشاوره بگیرید

قبل از تصمیم گیری و شروع به کار برای طراحی سایت پزشکی حتما از طریق راه های ارتباطی با مشاوران همیار سایت تماس بگیرید تا بتوانیم تمام تجربیات خود را برای طرحی حرفه ای وب سایت پزشکی به شما منتقل کنیم.

نیاز به طراحی سایت پزشکی بیشتر از همیشه

امروزه با گسترش بیشتر بهداشت و درمان ، و اخیرا گسترش بیماری هایی نظیر کویید 19 ، نیاز به خدمات پزشکی چند برابر شده است. برای همین طراحی سایت های پزشکی روزانه درحال گسترش زیادی هستند. هر روز به تعداد وب سایت های پزشکی و پرستاری و طرفداران آن افزوده می شود ، پس لازم است برای ورود به این بازار جذاب اقدام به طراحی سایت اختصاصی خود نماییم.

پزشکی
پرستار

طراحی سایت پزشکی، نیاز جامعه امروز

یکی از مهمترین عوامل برای طراحی وب سایت پزشکی ارتباط دو جانبه بیمار و پزشک است. همین ارتباط دو طرفه آسان و لحظه ای عامل موفقیت و اعتماد بیماران به سایت های پزشکی و درمانی است.

با بهبود سطح بهداشت جمعی ، نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری چندین برابر قبل شده است. احتمالا شما هم موافق باشید که تقریبا همه ی ما روزانه به دنبال اطلاعات پزشکی و بهداشتی هستیم.

این گستردگی باعث به وجود آمدن بازار بزرگی برای خدمات بهداشتی شده است که روزانه هزاران پزشک و پرستار به صورت آنلاین به دنبال ارائه خدمات هستند. شما نیز برای حضور در این زمینه نیازمند طراحی وب سایت پزشکی هستید.

گستردگی و نیاز جامعه به خدمات پزشکی از یک طرف و از طرف دیگر افزایش بسیار زیاد اطلاعات نادرست علمی ، باعث به وجود آمدن فرصتی بسیار مناسب ، جهت فعالیت در زمینه پزشکی و بهداشت شده است.

گستردگی خدمات وب سایت های پزشکی

یک طراحی سایت پزشکی لزوما محدود به ارائه مطالب پزشکی نیست ، شما می توانید در زمینه سلامت و بهداشت نیز فعالیت کنید.

نمونه وب سایت هایی زیادی هستند که انجام فعالیت هایی پرستاری ، بهداشت و مراقبت فعالیت دارند .اغلب وب سایت های پزشکی از طربق ارائه خدمات کسب درآمد می کنند.

با آنلاین شدن اغلب کسب و کارها و به وجود آمدن فرصت های جدید ، در ایران هنوز جای وب سایت های پزشکی و خدماتی قدرتمند خالی است.

شما می توانید با شروع یک وب سایت پزشکی به صدر جدول شلیک کنید و پرچم خودتان را در صفحه اول گوگل بکوبید.

چرا باید اقدام به طراحی وب سایت پزشکی کنیم؟

مرد در حال فکر

همانگونه که اشاره شد باید برای پیشرفت در جایی حضور داشته باشیم که کاربران و مشتریان ما حضور دارند تا بتوانیم حضوری پر قدرت داشته باشیم.

دیگر کسی منتظر شما نمی ماند تا وب سایت پزشکی خودتان را راه اندازی کنید. نه مشتری های شما نه رقیبانتان؛ پس بهتر است شما هم برای پس گرفتن جایگاه خودتان تلاش کنید.

بیایید سری به وب سایت دکتردکتر بزنیم. این وب سایت پزشکی تازه شروع به فعالیت در دنیای وب کرده است. این وب سایت با داشتن تعداد زیادی متخصص و نوبت دهی آنلاین توانسته است به سهم بزرگی از بازار پزشکی ایران دست پیدا کند.

وب سایت دکتر دکتر

طراحی سایت پزشکی مشابه دکتر دکتر

dr dr طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

همه‌چیز از آنجایی شروع شد که در بخش فناوری بیمارستان‌ها مشغول همکاری بودیم که به یک سؤال مهم برخورد کردیم؛ با همه پیشرفت‌هایی که در بخش سلامت و پزشکی داشته‌ایم اما چرا در بخش خدمات‌رسانی پزشکی دچار مشکلات متعدد مدیریتی هستیم؟ آنجا بود که ایده دکتردکتر در ذهنمان نقش ‌بست. باید اعتراف کنیم، شکست‌هایی زیادی را تجربه کردیم اما روزهای خوب هم از راه رسید.

 

تیم همیار سایت با داشتن نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت شبیه دکتر دکتر آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین ما تماس بگیرید.

Screenshot 2021 08 09 at 10 13 32 دکتردکتر نوبت دهی، مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

ویژگی طراحی سایت پزشکان توسط همیار سایت

اعتبار

بیشتر پزشکان و درمانگاه ها با اعتبار خود شناخته می شوند ، حالا این را تصور کنید که پزشکی سنتی در برابر سایت های پزشکی مدرن چه شانسی می توانند برای کسب اعتبار داشته باشد.

دیگر وقت آن رسیده که برای داشتن اعتباری بیشتر از هر وقت دیگر تصمیم به کار با وب سایت ها بگیرید ؛ دیگر وقتی برای تلف کردن نمانده است.

بیشتر دیده شوید

فرض کنید می خواهید تخصص خود را به دید نمایش بگذارید، چه کاری باید انجام داد ؟ برای دیدن نمونه کارها و تخصص شما نیاز به یک کارت ویزیت آنلاین است تا بیشتر دیده شوید.

اغلب مردم برای دریافت خدمات پزشکی به دنبال بهترین ها هستند. این فرصتی است که می شود از آن استفاده کنید.خودتان را معرفی کنید تا بتوانید سهم بزرگی از  اعتبار مراجعین باشید.

قابل اعتماد باشید

شما وب سایتی نیاز دارید که بتوانید هم خدمات ارائه دهید و هم در صورت نیاز محصولات خودتان را بفروشید .باید مکانی را انتخاب کنید که قدرت گسترش داشته باشد و بنا به نیاز های شما تغییر کند.ایجاد یک وب سایت می تواند انتخاب درستی در این زمینه باشد.

طراحی سایت پزشکی می تواند شما را برای رسیدن به هدف هایتان کمک کنید.

بهترین خدمات برای طراحی حرفه ای سایت پزشکی

grop meet share طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

انواع طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

پزشکی

طراحی سایت خدمات پرستاری

پرستار

طراحی سایت دندان پزشکی

دندان پزشکی

طراحی سایت مطب

طراحی سایت جراحی پلاستیک در تهران

بهینه سازی (سئو) وب سایت پزشکی

هر وب سایتی برای دیده شدن نیازمند حضور موفق در گوگل است.شما باید جزو اولین نتایج گوگل باشید تا دیده شوید.یادتان نرود کسی به صفحات دوم و سوم گوگل برای پیدا کردن وب سایت مورد نظرش نمی رود.

برای همین شما باید بتوانید به صدر جدول شلیک کنید.جای شما در رتبه های برتر گوگل است ، در غیر این صورت باید به فکر خداحافظی باشید.در این راه باید بتوانید رقیبان هوشمند خودتان را پشت سر بگذارید.

همیار سایت با طراحی سایت پزشکان و بهره گیری از متخصصین سئو  و تجربه های موفق شما را تا رسیدن به قله ی گوگل همراهی می کند.همین امروز کار سئو وب سایت را شروع کنید.

آنالیز سایت در ساختار URL
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 96%
گزارش جامع عوامل کندی سایت
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 91%
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
طراح وب 92%
تحقیق بازار و کلمات کلیدی
طراح وب 96%
آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌
طراح وب 92%
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
طراح وب 76%
بررسی سئو لینک‌های شکسته
طراح وب 91%
آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
طراح وب 83%
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building
طراح وب 92%
آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
طراح وب 94%

طراحی قالب وب سایت پزشکی

شما در نهایت به وب سایت نیاز دارید که همه ی نیاز های شما را برآورده کند.وب سایت پزشکی باید طراحی به روز داشته باشد و برای موتور های جستجو بهینه شده باشد(سئو باشد).

در کنار این موارد وب سایت شما باید از طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) باشد تا در همه صفحه نمایش ها به درستی نمایش داده شود.

بسیاری از کاربران شما طبیعتا با گوشی های خودشان وارد وب سایت پزشکی شما می شوند و در صورت واکنشگرا نبودن وب سایت ، تجربه بدی خواهند داشت.

شما می توانید برای طراحی وب سایت خود از گروه همیار سایت کمک بگیرید و تنها با چند کلیک بهترین وب سایت پزشکی را برای خودتان سفارش دهید.

اهمیت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی همانند طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تقریبا یک ضرورت در بازار پزشکان محسوب میشود. همچنین با طراحی سایت پزشکی روند کاری و مدیریت بیماران شما به سرعت انجام میشود و همچنین پزشکان میتوانند به سادگی با بیماران خود در ارتباط باشند و مقلات پزشکی و درمانی خود را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهید.

یکی دیگر از مهم ترین اهمیت هایی که طراحی سایت پزشکی دارد این است که میتوانید با کمک آن امکان مقایسه برای بیمارانتان را فراهم کنید و همکاران پزشکان خود را به مراجعه کنندگانتان معرفی کنید. ارائه خدمات آنلاین هزینه درمان را کاهش می دهد. زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد مخصوصا برای افرادی که در شهر های دیگر هستند ، نیست. طراحی وبسایت پزشکی باعث دیده شدن تخصص پزشکان و معرفی آن های می شود. در این صورت باید برای معرفی خود خلاقیت به خرج دهید.

طراحی سایت پزشکان

قطعا اکثر افراد زمانی که وارد مطب دکتر میشوند از روی دکوراسیون، تجهیزات و … تخصص و اعتبار دکتر را میسنجند، در فضای مجازی نیز همین موضوع کاملا صدق میکند افراد در فضای مجازی با یک وب سایت حرفه ای پزشکان میتوانند به سادگی به یک پزشک اعتماد کنند و همچنین با طراحی سایت پزشکان میتوانید خود را در بازار پر رقابت پزشکی معرفی کنید. شرکت دیجیتال مارکتینگ همیار سایت با بیش از 7 سال سابقه اختصاصی در حوزه طراحی سایت پزشکان آماده همکاری با پزشکان و کلینیک های زیبایی میباشد. همانطور که گفته شد با طراحی سایت پزشکان میتوانید به سادگی وارد یک بازار پر رقبات در حوزه کاریتان شوید در ادامه به برخی از دلایل بسیار مهم در خصوص طراحی سایت پزشکان با شما صحبت خواهیم کرد.

سوالات متداول طراحی سایت پزشکی همیار سایت

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت پزشکی بین 15 تا 25 روز کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما توسط متخصصین همیار سایت تعیین خواهد شد.

قیمت طراحی سایت پزشکی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

هزینه طراحی سایت پزشکی بسته به نوع امکانات و نیاز های شما عزیزان متفاوت خواهد بود. برای دریافت بهترین مشاوره و نیاز سنجی دقیق پروژه طراحی سایت پزشکی شما و بر آورد هزینه دقیق آن با شماره های اعلام شده شرکت همیار سایت تماس بگیرید تا مشاوران دلسوز ما شما را راهنمایی نمایند.

بهینه سازی و سئو سایت پزشکی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

سئوی وب سایت جزو خدمات حرفه ای در آژانس دیجیتال مارکتینگ همیار سایت می باشد، ما افتخار سئوی وب سایت های قدرتمند زیادی را داریم که در صفحات اول گوگل قرار گرفته اند. ما خوشحال می شویم بعد از طراحی سایت پزشکی شما، به شما برای رسیدن به جایگاه اول گوگل کمک کنیم.