طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

روز به روز به کسب و کارهای آنلاین افزوده می شود.دنیای پزشکی هم از این زمینه عقب نمانده است.طراحی سایت پزشکی می تواند شروع راه موفقیت شما باشد
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

طراحی سایت پزشکی و پیراپزشکی

روز به روز به کسب و کارهای آنلاین افزوده می شود.دنیای پزشکی هم از این زمینه عقب نمانده است.تحقیقات نشان می دهد اغلب کاربران اینترنتی ، روزانه تعداد زیادی اطلاعات پزشکی و دارویی را سرچ می کنند.

برای همین لازم است از این فرصت برای افزایش کاربران و فروش خود استفاده کنید.طراحی سایت پزشکی اولین قدم برای حضور موفق در کسب و کارهای آنلاین است.

طراحی سایت پزشکی
پشتیبانی همیار سایت

قبل از شروع مشاوره بگیرید

قبل از تصمیم گیری ما به شما پیشنهاد می کنیم که با تیم پشتیبانی همیار سایت مشورت کنید.ما به صورت رایگان تمام تجارب خود را در زمینه طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می دهیم.ما در تیم همیار سایت منتظر تماس شما هستیم تا راه طراحی سایت پزشکی را با هم شروع کنیم.

نیاز به خدمات پزشکی بیشتر از همیشه

امروزه با گسترش بیشتر بهداشت و درمان ، و اخیرا گسترش بیماری هایی نظیر کویید19 ، نیاز به خدمات پزشکی جند برابر شده است.برای همین طراحی سایت های پزشکی روزانه درحال گسترش زیادی هستند.هر روز به تعداد وب سایت های خدماتی و طرفداران آن افزوده می شود ، پس لازم است برای ورود به این بازار خود را آماده کنید.

پزشکی
پرستار

خدمات پزشکی و پرستاری نیاز روزانه جامعه

با بهبود سطح بهداشت جمعی ، نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری چندین برابر قبل شده است.احتمالا شما هم موافق باشید که تقریبا همه ی ما روزانه به دنبال اطلاعات پزشکی و بهداشتی هستیم.

این گستردگی باعث به وجود آمدن بازار بزرگی برای خدمات بهداشتی شده است.روزانه هزاران پزشک و پرستار به صورت آنلاین به دنبال ارائه خدمات هستند.شما نیز برای حضور در این زمینه نیازمند یک وب سایت پزشکی هستید.

گستردگی و نیاز جامعه به خدمات پزشکی از یک طرف و از طرف دیگر افزایش بسیار زیاد اطلاعات نادرست علمی ، باعث به وجود آمدن فرصتی بسیار مناسب ، جهت فعالیت در زمینه پزشکی و بهداشت شده است.

طراحی وب سایت پزشکی

گستردگی خدمات وب سایت های پزشکی

یک طراحی سایت پزشکی لزوما محدود به ارائه مطالب پزشکی نیست ، شما می توانید در زمینه سلامت و بهداشت نیز فعالیت کنید.

نمونه وب سایت هایی زیادی هستند که انجام فعالیت هایی پرستاری ، بهداشت و مراقبت فعالیت دارند .اغلب وب سایت های پزشکی از طربق ارائه خدمات کسب درآمد می کنند.

با آنلاین شدن اغلب کسب و کارها و به وجود آمدن فرصت های جدید ، در ایران هنوز جای وب سایت های پزشکی و خدماتی قدرتمند خالی است.

شما می توانید با شروع یک وب سایت پزشکی به صدر جدول شلیک کنید و پرچم خودتان را در صفحه اول گوگل بکوبید.

چرا باید وب سایت پزشکی داشته باشیم

مرد در حال فکر

همانگونه که اشاره شد باید برای پیشرفت در جایی حضور داشته باشیم که کاربران و مشتریان ما حضور دارند تا بتوانیم حضوری پر قدرت داشها باشیم.

دیگر کسی منتظر شما نمی ماند تا وب سایت پزشکی خودتان را راه اندازی کنید.نه مشتری های شما نه رقیبانتان ؛ پس بهتر است شما هم برای پس گرفتن جایگاه خودتان تلاش کنید.

بیایید سری به وب سایت دکتردکتر بزنیم.این وب سایت پزشکی که به تازگی شروع به کار کرده است . این وب سایت با داشتن تعداد زیادی متخصص و نوبت دهی آنلاین توانسته است به سهم بزرگی از بازار پزشکی ایران دست پیدا کند.

وب سایت دکتر دکتر

طراحی سایت پزشکی مشابه دکتر دکتر

dr dr طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

همه‌چیز از آنجایی شروع شد که در بخش فناوری بیمارستان‌ها مشغول همکاری بودیم که به یک سؤال مهم برخورد کردیم؛ با همه پیشرفت‌هایی که در بخش سلامت و پزشکی داشته‌ایم اما چرا در بخش خدمات‌رسانی پزشکی دچار مشکلات متعدد مدیریتی هستیم؟ آنجا بود که ایده دکتردکتر در ذهنمان نقش ‌بست. باید اعتراف کنیم، شکست‌هایی زیادی را تجربه کردیم اما روزهای خوب هم از راه رسید.

 

تیم همیار سایت با داشتن نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت شبیه دکتر دکتر آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین ما تماس بگیرید.

Screenshot 2021 08 09 at 10 13 32 دکتردکتر نوبت دهی، مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکی طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

اعتبار

بیشتر پزشکان و درمانگاه ها با اعتبار خود شناخته می شوند ، حالا این را تصور کنید که پزشکی سنتی در برابر سایت های پزشکی مدرن چه شانسی می توانند برای کسب اعتبار داشته باشد.

دیگر وقت آن رسیده که برای داشتن اعتباری بیشتر از هر وقت دیگر تصمیم به کار با وب سایت ها بگیرید ؛ دیگر وقتی برای تلف کردن نمانده است.

بیشتر دیده شوید

فرض کنید می خواهید تخصص خود را به دید نمایش بگذارید، چه کاری باید انجام داد ؟ برای دیدن نمونه کارها و تخصص شما نیاز به یک کارت ویزیت آنلاین است تا بیشتر دیده شوید.

اغلب مردم برای دریافت خدمات پزشکی به دنبال بهترین ها هستند.این فرصتی است که می شود از آن استفاده کنید.خودتان را معرفی کنید تا بتوانید سهم بزرگی از  اعتبار مراجعین باشید.

قابل اعتماد باشید

شما وب سایتی نیاز دارید که بتوانید هم خدمات ارائه دهید و هم در صورت نیاز محصولات خودتان را بفروشید .باید مکانی را انتخاب کنید که قدرت گسترش داشته باشد و بنا به نیاز های شما تغییر کند.ایجاد یک وب سایت می تواند انتخاب درستی در این زمینه باشد.

طراحی سایت پزشکی می تواند شما را برای رسیدن به هدف هایتان کمک کنید.

خدماتی ویژه طراحی سایت ما برای شما چیست ؟

grop meet share طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

طراحی سایت داروخانه

داروخانه ها با گسترش فعالیت خود و ورود به زمینه های بهداشتی و ورزشی ، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند.اکنون یکی از پر فروش ترین محصولات آنلاین ، محصولات بهداشتی و مکمل های ورزشی هستند.اگر شما هم صاحب داروخانه هستید و می خواهید با گسترش داروخانه وارد صنعت بزرگ کسب و کارهای آنلاین شوید ،بهتر است به فکر طراحی سایت داروخانه خود باشید.

mosbatsabz طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

طراحی سایت دندانپزشکی یکی از کسب و کارهایی است که پزشکان و متخصصین این حوضه جدیدا وارد آن شده اند.

شما نیز می توانید با طراحی سایت مطب دندانپزشکی خود ، یک موفقیت آنلاین را شروع کنید.

دندان پزشکی

بله شما می توانید با طراحی سایت مطب خود ، مشتریان خود بیش از همیشه به خود وفادار کنید . طراحی سایت به شما کمک می کند تا با برند سازی و اعتماد سازی وارد یک موفقیت کاملا متفاوت برای خود شوید.

با گسترش نیاز روزانه به انجام خدمات پزشکی و پرستاری ، یکی از نتایج پر بازدید در صفحات گوگل ، خدمات پرستاری است.

طراحی وب سایت خدمات پرستاری نیز می تواند به شما کمک کند تا خدمات و آموزش خای خود را در معرض دید همه قرار دهید.

انواع طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

پزشکی

طراحی سایت دندان پزشکی

دندان پزشکی

طراحی سایت خدمات پرستاری

پرستار

طراحی سایت مطب

Isometric online education concept Vector طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

بهینه سازی (سئو) وب سایت پزشکی

سئو تکنیکال از مهم ترین قسمت های سئو برای متخصصین و سئو کاران است.با انجام درست قدم های سئو بهترین نتایج را در گوگل بدست می آوریم.سئو فنی یا تکنیکال، اولین مرحله از پروژه سئو است.

برای تحقیق کلمات کلیدی محلی لازم است دید روشنی نسبت به کسب و کار خود در ناحیه فعالیت جغرافیایی خود داشته باشیم. با تحقیق درست در زمینه محلی سئو ،  با سرعت از رقیبانتان پیشی بگیرید.

مهمترین کار برای بالا آمدن سایت در گوگل و بهبود سئو لینک سازی درست است. با لینک بیلدینگ داخلی و خارجی در کمترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل برسید و در آنجا بمانید.

هر وب سایتی برای دیده شدن نیازمند حضور موفق در گوگل است.شما باید جزو اولین نتایج گوگل باشید تا دیده شوید.یادتان نرود کسی به صفحات دوم و سوم گوگل برای پیدا کردن وب سایت مورد نظرش نمی رود.

برای همین شما باید بتوانید به صدر جدول شلیک کنید.جای شما در رتبه های برتر گوگل است ، در غیر این صورت باید به فکر خداحافظی باشید.در این راه باید بتوانید رقیبان هوشمند خودتان را پشت سر بگذارید.

گروه همیار سایت با طراحی سایت پزشکان و بهره گیری از متخصصین سئو  و تجربه های موفق شما را تا رسیدن به قله ی گوگل همراهی می کند.همین امروز کار سئو وب سایت را شروع کنید.

آنالیز سایت در ساختار URL
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 96%
گزارش جامع عوامل کندی سایت
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 91%
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
طراح وب 92%
تحقیق بازار و کلمات کلیدی
طراح وب 96%
آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌
طراح وب 92%
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
طراح وب 76%
بررسی سئو لینک‌های شکسته
طراح وب 91%
آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
طراح وب 83%
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building
طراح وب 92%
آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
طراح وب 94%

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

طراحی وبسایت واکنشگرا (ریسپانسیو) طراحی است که به شما اجازه می دهد که وب سایت خودتان را در هر سایزی و برای تمامی صفحه نمایش ها به زیبایی و متناسب با اندازه آن ها نمایش دهید.

طبق قوانین و الگوریتم های گوگل داشتن وب سایتی که طراحی واکنشگرا داشته باشد امتیاز مثبت بالایی دریافت می کند.
این تنها نکته مثبت آن نیست بلکه گوگل در صفحه اول نتایج و در بالاترین نتایج جستجوی خود همیشه اولویت را به سایت هایی می دهد که طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) دارند.

همیار سایت با استفاده از جدید ترین طراحی های روز دنیا سعی دارد بهترین وب سایت ها را در اختیار شما بگذارد.

امنیت و سرعت کلید موفقیت ، وب سایت پزشکی

شاید شما هم به رستوران هایی رفته اید که پس از یک ساعت ، سفارش شما را آماده می کنند.در این صورت چه حسی به شما دست می دهد؟

هیچ کاربری بیشتر 3 چند ثانیه کوتاه به شما این فرصت را نمی دهد تا وب سایت را بالا بیاورید.حتی گوگل هم با وب سایت هایی که سرعت و امنیت بالایی ندارند ، دوست نیست.

شما باید بتوانید با تکنیک های مختلف امنیت و سرعت وب سایت خودتان را چند برابر کنید.یکی از مهترین کارهایی که می توانید برای امنیت و سرعت وب سایت عکاسی انجام دهید تنظیم سی دی ان (CDN) و دریافت گواهی اس اس ال (SSL) است.

امکانات ویژه

امکانات فوق العاده وب سایت های طراحی شده توسط همیار سایت

مدیریت مطالب

امکان دسته بندی و مدیریت سایت به عنوان اخبار ، مقالات و …

مدیریت صفحات

مدیریت و ایجاد صفحات سایت به سادگی و مدیریت آن

مدیریت رسانه ها

آپلود و مدیریت رسانه ها ( تصاویر ، ویدیو ، صوتی و … )

آمار سایت

آمار بازدید سایت از طریق پنل مدیریت و گوگل آنالاتیک

امنیت بالا

امنیت بالا با استفاده از گواهی SSL و کپچای گوگل

مدیریت پرداخت آنلاین

امکان دریافت وجه بصورت آنلاین از طریق درگاههای فعال

مدیریت کاربران

تعیین سطح های کاربری و تخصیص به کاربران سایت

ساخت فروشگاه

به راحتی برای خودتان فروشگاه بزنید

سئو

امکان سئو سایت با قابلیت های ویژه

کد نویسی تمیز

بهترین و سبک ترین کد نویسی

طراحی قالب وب سایت پزشکی

شما در نهایت به وب سایت نیاز دارید که همه ی نیاز های شما را برآورده کند.وب سایت پزشکی باید طراحی به روز داشته باشد و برای موتور های جستجو بهینه شده باشد(سئو باشد).

در کنار این موارد وب سایت شما باید از طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) باشد تا در همه صفحه نمایش ها به درستی نمایش داده شود.

بسیاری از کاربران شما طبیعتا با گوشی های خودشان وارد وب سایت پزشکی شما می شوند و در صورت واکنشگرا نبودن وب سایت ، تجربه بدی خواهند داشت.

شما می توانید برای طراحی وب سایت خود از گروه همیار سایت کمک بگیرید و تنها با چند کلیک بهترین وب سایت پزشکی را برای خودتان سفارش دهید.برای دیدن نمونه کار های حرفه ای ما اینجا کلیک کنید.

وقت هدر دادن کافیست !

شاید دیگر کمتر زمانی باقی مانده باشد برای هدر دادن ، دیگر رقیبانتان منتظر شما نمی مانند تا شما شروع کنید .

برای شروع کافیست تا تصمیم بگیرید و بر اساس  راهنمایی های گروه همیار سایت عمل کنید. در نهایت شروع یک کسب و کار اینترنتی می تواند برای شما حکم یک سکوی پرتاب باشد ، همیشه سریعتر از رقیبانتان شروع کنید تا کسی که مجبور به قبول شکست می شود شما نباشید.

مراحل طراحی سایت آموزش توسط همیار سایت چگونه است ؟

پشتیبانی همیار سایت

مشاوره

در قدم اول با گروه مشاورین ما به صورت رایگان مشورت کنید ، ما تمام تجربه خود را برای ورود موفق به زمینه کسب و کارهای آنلاین با شما به اشتراک می گذاریم.

bussines chart group share طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

طراحی اولیه

در قدم دوم با گروه توسعه و طراحی همیار سایت با توجه به طراحی مدنظر شما ، اقدام به طراحی سایت مورد نظر شما می کنند.

Isometric online education concept Vector طراحی سایت پزشکی |طراحی سایت خدمات پرستاری |طراحی سایت مطب

تکمیل سایت

ما در این قسمت با توجه به طرح اولیه سایت که برای شما ارسال می شود سعی می کنیم تا نتیجه اولیه را با کمک شما تکمیل کنیم.

آموزشگاه فنی

پشتیبانی سایت

در قدم آخر بعد از طراحی سایت شما خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

سوالات متداول طراحی سایت پزشکی همیار سایت

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت پزشکی بین 5 تا 15 روز کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما توسط متخصصین همیار سایت تعیین خواهد شد.

تیم همیار سایت  پبا داشتن تیم پشتیبانی که شامل متخصصین طراحی و سئو می باشند پس از کامل کردن طراحی سایت شما ، طبق قرارداد تا پایان زمان تعیین شده برای سایت ها ، به صورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد در صورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

طراحان سایت همیار سایت متشکل از گروهی از برنامه نویسان و توسعه دهنگان وب سایت می باشند که با همکاری با تیم سئو و پشتیبانی ما ، سعی دارند بهترین طراحی سایت را برای شما انجام دهند.

ایده شرکت همیار سایت در سال 1397 پیاده سازی شد . همیار سایت یک پلتفرم کاملا متفاوت در زمینه ساخت سایت و آنالیز سئو سایت بوده تا بتواند برای کسب و کار , توسعه و نگهداری وب سایت ها, فن آوری های جدید و مهارت های خلاقانه ای که شما به دنبال آن هستید به صورت حرفه ای کار کند. هدف از ساخت همیار سایت این بوده که تمام پیچیدگی‌های طراحی سایت و فروشگاه از بین برود و همه بتوانند به ساده‌ترین، سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن وارد دنیای اینترنت شوند.به کمک سامانۀ همیار سایت :

  • هزینۀ ساخت سایت و فروشگاه تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.
  • شما بدون داشتن دانش فنی می‌تواند سایت خود را راه بیندازید و مدیریت کنید.
  • همواره از پشتیبانی برخوردارید و می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناس‌های ما مطرح کنید. (معمولاً زمانی که قصد شروع طراحی سایت و فروشگاه را داریم، اهمیّت پشتیبانی واضح نیست. اما بعد از چند ماه، متوجه می‌شویم که چقدر مسالۀ جدی و ارزشمندی است.)
  • مهم‌تر از هر چیز، تمام امکانات لازم برای ساختن یک سایت یا فروشگاه حرفه‌ای را خواهید داشت.
  • و …


توجه داشته باشید که استفاده از پرتال برای 7 روز رایگان است و فرصت دارید تا این سامانه را به صورت کامل بررسی و تست کنید.

بله، تمامی سایت های طراحی شده توسط همیار سایت به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

بله، شما دسترسی کاملی به تمامی کدهای سایت یا فروشگاه آنلاین خود خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید تغییرات اساسی و عمده‌ای را در قالب ایجاد کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تری بگوییم: هر آنچه فکرش را بکنید، شدنی است.

ما سایت را در نهایت به صورت کامل به شما با توضیحات آن برای شما ارسال می کنیم و شما هر گونه تغییری در آن می توانید ایجاد کنید.

طراحی سایت ارزان پزشکی در شرکت همیار سایت چگونه است ؟

شرکت همیار سایت  در اقدامی جهت کمک به وضعیت مالی شرکتها و رکود اقتصادی کشور، تصمیم به طراحی سایت ارزان پزشکی با قیمت بسیار پایین،گرفته است.ما در این طراحی سایت ، با رعایت تمام اصول طراحی مدرن ، رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت و با استفاده از متخصصین و توسعه دهندگان خود ، بهترین کیفیت را در کنار کمترین هزینه ارائه می دهیم.در ضمن تمام سایت های ارزان طراحی شده همیار سایت ، دارای پشتیبانی کاملا حرفه ای توسط گروه پشتیبانی ماست.

طراحی سایت پزشکی در تهران توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

طراحی سایت ایجاد کننده بستری هستند تحت اینترنت و فضای مجازی که میتوانند فضای مناسبی برای انتشار اخبار در زمینه های گوناگون و یا فعالیت های فروشگاهی و خدماتی باشند. در طراحی سایت املاک در پزشکی توسط همیار سایت تمامی سایت ها با استفاده از فریم ورک ها و CMS های معروف ساخته شده و بر طبق استاندارد های جهانی میباشند. همچنین درپایان کار پس از تحویل سایت ،ویدیوهای آموزشی مدیریت سایت را برای کاربر ارسال میکند ، با این کار در فرهنگسازی هر ایرانی وبمستر سایت خود بسیار کمک میکند .

قیمت طراحی سایت پزشکی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

قیمت طراحی سایت پزشکی در همیار سایت با توجه به رکود اقتصادی و شرایط خاص کشور ، همیار سایت اقدام به واگذاری سایت با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت میکند . ما در همیار سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما برای شما تعرفه های طراحی سایت ویژه ای در نظر داریم ، تا بتوانیم با ارائه قیمت واقعی به شما ، در راه رسیدن به یک موفقیت آنلاین در کنار شما باشیم.

بهینه سازی و سئو سایت پزشکی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

یکی از مواردی که در حوضه ی طراحی سایت امروزه بسیار مهم است سئوی سایت ها میباشد.بهینه سازی و سئو سایت در همیار سایت توسط متخصصین این حوزه انجام می شود و با توجه به قرارداد های قیلی شرکت ، به جرعت می توان گفت ، همیار سایت یکی از شرکت ها فعال در این زمینه است.

5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *