طراحی وب سایت املاکی

آموزش طراحی وب سایت املاک | مقصد جدید مالکان

با افزایش روز افزون اینترنت و گوشی ها و گسترش وب سایت املاک دیگر بیشتر افرادی که دنبال اجاره و خرید و فروش املاک هستند ، برای پیدا کردن مورد های مورد نظر خود تنها چند کلیک لازم است

لیست محتوای این مطلب

با افزایش روز افزون اینترنت و گوشی ها ، دیگر بیشتر افرادی که دنبال اجاره و خرید و فروش املاک هستند ، برای پیدا کردن کیس های مورد نظر خود با چند کلیک ساده و با سرچ در گوگل تعداد زیادی فایل پیدا می کنند.

اگر شما هم املاکی هستید و می خواهید کسب و کار خود را گشترش دهید و از رقیبانتان عقب نمانید بهتر است به فکر ساختن وب سایت املاک خود باشید.

خداحافظی با بنگاه های سنتی املاک

شاید دیگر کمتر کسی دوست داشته باشد روزانه به تعداد بسیار زیادی املاکی سر بزند ، در حالی که می تواند با چند ضربه به گوشی خودش تمامی فایل های املاک در هر منطقه ای را با مشاخصات کامل ببیند.

با دیجیتالی شدن کسب وکار های دنیای امروزی ، دیگر تردید کردن و ماندن در فضای محدود سنتی تنها می تواند شکستی آرام را برای شما به دنبال داشته باشد.

درحالی که می توانید وارد دنیایی شوید که پر از فرصت های جدید است.

چرا باید وب سایت املاک داشته باشیم

همانگونه که اشاره شد باید برای پیشرفت در جایی حضور داشته باشیم که کاربران و مشتریان ما حضور دارند تا بتوانیم حضوری پر قدرت داشته باشیم.

دیگر کسی منتظر شما نمی ماند تا وب سایت املاک خودتان را راه اندازی کنید.نه مشتری های شما نه رقیبانتان ، پس بهتر است شما هم برای پس گرفتن جایگاه خودتان تلاش کنید.

اعتبار ، نشان قدرت وب سایت املاکی

بیشتر املاکی های ایران با اعتبار خود شناخته می شوند ، حالا این را تصور کنید که املاکی سنتی در برابر بنگاه های املاک مدرن چه شانسی می توانند برای کسب اعتبار داشته باشد.

دیگر وقت آن رسیده که برای داشتن اعتباری بیشتر از هر وقت دیگر ، تصمیم به کار با وب سایت ها بگیرید ؛ دیگر وقتی برای تلف کردن نمانده است.

وب سایت ها پویا هستند ؛

یک وب سایت املاکی باید بتواند هر لحظه تغییر کند.شما در هر زمانی دوست داشته باشید می توانید ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید یا آن را حذف کنید.می توانید هر لحظه هر تعداد تغییری متناسب با وب سایت املاکی خودتان ایجاد کنید.

این قابلیت باعث می شود شما تبدیل به یک بنگاه آنلاین باشید که به مشتریان خود احترام می گذارد.

بیشتر دیده شوید ؛

فرض کنید می خواهید نمونه کارهای خود را به مردم نشان دهید ، چه کاری باید انجام داد ؟

شاید باید به خیابان بروید و به تک تک افراد رزومه خود رابگوییم تا شاید دیده شوید.ولی داشتن یک وب سایت املاکی می تواند همه آنچه لازم دارید را بسیار شیک و حرفه ای به مردم نشان دهد.

پیشرفت کنید و گسترش دهید ؛

شما می توانید مهارت های جدیدی کسب کنید که در آینده برای شما مفید باشد.شما می توانید از طریق وب سایت املاکی خودتان به دنبال فروش محصولات خود باشید .می توانید اسخدام کنید یا استخدام شوید.
داشتن یک وب سایت املاکی می تواند شما را برای رسیدن به هدف هایتان کمک کنید.

آموزش طراحی وب سایت املاکی و بنگاهی

در سال های آینده شاهد پیشرفت فوق العاده در زمینه وب سایت ها خواهیم بود و دیگر زمانی بهتری برای ساخت کسب و کارهای آنلاین وجود ندارد.
کسب و کارهای آنلاین به اندازه کافی بزرگ شده اند که می توان آن را بزرگ تر از هر مغازه ای دانست و این یعنی باید با احتیاط و اطلاعات کامل وارد این عرصه شد.

قدم اول : یک استراتژی داشته باشید

برای شروع هرکاری ابتدا باید یک استراتژی داشته باشید.این اولین قدم برای ورود به هر کاری است که قبلا تجربه آن را نداشته اید.

ابتدا باید برایتان کاملا روشن باشد به دنبال چه چیزی هستید.داشتن زهنی شفاف به شما کمک می کند تا تصمیم های درست تری بگیرید.

حال نوبت می رسد به پیدا کردن ایده های جدید و خاص برای وب سایت املاکی تان ، برای این کار می توانند از وب سایت های املاکی ایرانی و نمونه های خارجی آن کمک بگیرید.

یکی از سایت های فعال ایرانی سایت کلید است.

طراحی وب سایت املاکی

شما می توانید با یک سرچ ساده در اینترنت به نتایج بسیار زیادی در این زمینه برسید.
از این وب سایت ها ایده بگیرید تا بتوانید یک وب سایت املاکی با قابلیت های روز داشته باشد و ذهنی پر از ایده داشته باشید.

انتخاب اسم برای وب سایت املاکی

اولین چیزی که باعث می شود مردم شما را با آن به یاد بیاورند چه چیزی است ؟ اغلب مردم با اسم یک وب سایت آن را به یاد می آورند.برای همین داشتن یک اسم مرتبط و خوب می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد.

برای انتخاب اسم باید از کلید واژه های استفاده کنید که بتوانید به مخاطبان خودتان کار خودتان را القا کنید.به عنوان مثال سایت کلید با استفاده از کلید سعی دارد به کاربران خود بخشی از هر خانه را یادآوری کند .

برای پیدا کردن اسم های مرتبط با وب سایت املاکی خود می توانید از وب سایت هایی مثل نیمیش استفاده کنید .این وب سایت با گرفتن کلید واژه ها از شما بهترین اسم های مرتبط را به شما پیشنهاد می کند.

وب سایت فروش فایل

طراحی قالب وب سایت املاکی

مهم ترین معیاری را که میتوان برای یک وب سایت ارزشمند در نظر گرفت بهینه بودن سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل می باشد.متخصصان همیار سایت تمام وب سایت ها را بهینه شده و همراه با ابزار های سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

یک وب سایت باید برای افزایش رضایت و فروش مشترین خود سرعت بالایی داشته باشد.برای با افزایش سرعت وب سایت شما شاهد افزایش 10 برابری کاربران وب سایت خود خواهید بود

مقابله با حملات امنیتی

چه یک برند شناخته شده باشید و چه یک وب سایت تازه تاسیس وب سایت شما مورد حمله هکر ها و افراد سودجو قرار خواهد گرفت ، شما باید با پیشرفته ترین ابزار های امنیتی و سرور های قوی و انواع آنتی ویروس و فایروال از وب سایتتان به خوبی محافظت کنید.

شما در نهایت به وب سایت نیاز دارید که همه ی نیاز های شما را برآورده کند.وب سایت املاکی باید طراحی به روز داشته باشد و برای موتور های جستجو بهینه شده باشد(سئو باشد).

در کنار این موارد وب سایت شما باید از طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) باشد تا در همه صفحه نمایش ها به درستی نمایش داده شود.

بسیاری از کاربران شما طبیعتا با گوشی های خودشان وارد وب سایت املاکی شما می شوند و در صورت واکنشگرا نبودن وب سایت ، تجربه بدی خواهند داشت. در این مورد بیشتر بخوانید

شما می توانید برای طراحی وب سایت خود از گروه همیار سایت کمک بگیرید و تنها با چند کلیک بهترین وب سایت املاکی را برای خودتان سفارش دهید.برای دیدن نمونه کار های حرفه ای ما اینجا کلیک کنید.

بهینه سازی (سئو) وب سایت املاکی

برای دیده شدن در اینترنت زیاد نباید روی تبلیغات حساب کرد.شما باید در جستجو های اول گوگل باشید تا مردم به راحتی شما را پیدا کنند.

برای این کار باید روی سئو وب سایت املاکی خود وقت بگذارید ، تا بتوانید به صدر جدول گوگل شلیک کنید.

گروه همیار سایت با داشتن متخصصن خود در زمینه سئو به شما کمک می کند تا پرقدرت در بین وب سایت های املاکی حضور پیدا کنید.با داشتن وب سایتی بهینه سازی شده پرچم خودتان را در صفحه اول گوگل بکوبید.

وب سایت املاکی ، آینده ای روشن برای شما

اگر هنوز هم وب سایت املاکی خودتان را شروع نکرده اید ، پس بهتر است وقت تلف کردن را کنار بگذارید و شروع کنید.

قدم به قدم با راهنمای ما جلو بروید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به بهترین نتیجه برسید.برای شروع کردن امروز بهترین زمان ممکن است.

مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *