طراحی سایت فروشگاهی امروزه برای اکثر کسب و کار ها نیازی اساسی است. چه برای یک کسب و کار کوچک و چه برای کسب وکار بزرگتر راه اندازی سایت فروشگاهی یکی از مهم ترین فعالیت ها برای فروش آنلاین می باشد.

از مهم ترین نکات برای طراحی سایت فروشگاهی موفق دقت به این نکته است که برای افزایش قدرت برند باید حتما طراحی سایت اختصاصی انجام دهید. پس از راه اندازی سایت فروشگاهی می توانید با استفاده خدمات سئو همیار سایت رتبه خود را در نتایج گوگل افزایش دهید.

اگر شما هم قصد راه اندازی سایت فروشگاهی خود را دارید و میخواهید با هزینه های طراحی وب سایت فروشگاهی آشنا شوید می توانید از طریق راه های ارتباطی باما در تماس باشید.

6505364 min سفارش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی✔️ قیمت|همیارسایت

تخصص ما طراحی سایت فروشگاهی است.

چه ویژگی هایی همیار سایت را متمایز می کند؟

فارغ از بحث هزینه طراحی سایت فروشگاهی که عامل بسیار مهمی در انتخاب شرکت طراحی سایت فروشگاهی می باشد، می بایست امکانات و ویژگی هایی که در اختیار ما قرار میگیرد را نیز بررسی کنیم.

معمولا در طراحی سایت فروشگاهی امکانات بسیار زیادی را در یک وب سایت قرار می دهند و با هزینه های بالا به فروش می رسانند.

ما در همیار سایت ما برای طراحی سایت فروشگاهی ابتدا پکیجی از تمام نیاز های اساسی یک سایت فروشگاهی را که برای هر وب سایت فروشگاهی مورد نیاز است را در نظر میگیریم و از هزینه نهایی مشتری کم میکنیم تا مشتری تنها بر اساس نیاز خود هزینه کند، نه برای امکاناتی که هیچ نیازی به آن ها ندارید و تنها باعث ایجاد باگ در سایت و کاهش سرعت و عمکلرد سایت شما می شود.

در این بخش قسمتی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی که در همه وب سایت ها لحاظ خواهد شد را با هم بررسی میکنیم.

web design 1 سفارش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی✔️ قیمت|همیارسایت
گرافیک اختصاصی

هر فروشگاه اینترنتی باید هویت منحصر به فردی برای خود داشته باشد و برای مخاطبان خود ارزشی را ارائه دهد تا بتواند بهترین فروش را برای خود کسب کند. به همین جهت ما در همیار سایت برای مشتریان خود ارزش بالایی قائل هستیم و برای هر فروشگاهی گرافیک اختصاصی متناسب با سلیقه کارفرما و بر اساس برند آن ها طراحی را انجام می دهیم.

economy 1 سفارش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی✔️ قیمت|همیارسایت
سئو فرندلی

مهم ترین اصلی که برای یک فروشگاه اینترنی حائز اهمیت است بحث فروش می باشد، بهترین راهی که با کم ترین هزینه فروش بالایی را برای یک فروشگاه اینترنتی فراهم میکند فراهم بودن زیر ساخت های سئو می باشد. بنابراین در طراحی سایت فروشگاهی سئو فرندلی بودن وب سایت از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

app design 1 سفارش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی✔️ قیمت|همیارسایت
پشتیبانی حرفه ای

پس از طراحی سایت فروشگاهی و آماده شدن برای شروع به کسب در آمد همواره مهم ترین نیازی که احساس می شود پشیبانی می باشد. شما تنها باید به فکر فروش خود باشید و هیچ نگرانی از بابت سوالات و نیاز های خود در رفع مشکلات خود نداشته باشید. ما با حرفه ای ترین سیستم پشتیبانی در تمام ساعات روز آماده خدمت رسانی هستیم.

web design 1 سفارش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی✔️ قیمت|همیارسایت
دریافت نماد اعتماد

مشتریان امروزه برای خرید از یک فروشگاهی اینترنتی ابتدا باید به آن فروشگاه اعتماد کنند، نکته ای که بعد از یک گرافیک اختصاصی و کاربر پسند وجود دارد کسب نماد های اعتماد می باشد. به دلیل پروسه های سخت و پیچیده ما صفر تا صد دریافت مجوز های اعتماد شما را انجام خواهیم داد.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

برخی از امکانات پایه را در ساخت سایت فروشگاهی با هم بررسی میکنیم، این موارد تنها بخش پایه ای از امکانات در طراحی وب سایت فروشگاهی است و هز نیازی مطابق با نظر شما قابل پیاده سازی است.

درگاه پرداخت آنلاین

روش های ارسال متنوع

فروش ویژه و تخفیف

درگاه پرداخت آنلاین

اطلاع رسانی SMS

محصولات مجازی

صدور فاکتور

نا محدود محصول

محصولات متغییر

کوپن های تخفیف

و 10 ها امکانات دیگر

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

عقد قرارداد رسمی و تضمین بازگشت وجه

هزینه طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی به عوامل مختلفی از جمله سیستم مدیریت محتوا یا بک اند سایت، نوع طراحی و گرافیک سایت و مهم تر از همه تجربه ای که شرکت طراحی سایت برای راه اندازی سایت فروشگاهی شما دارد.

شما باید تصمیم بگیرید قصد استفاده از قالب های آماده را دارید یا واقعا به صورت مسمم و جدی قصد وررود به بازار را دارید و نیاز دارید متناسب با برند شما یک طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی تحویل بگیرید. این ها جزء مهم ترین مواردی است که پیش از خرید سایت فروشگاهی باید در نظر بگیرید.

 

چرا طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی مانند قدیم تنها برای برخی از کسب و کار ها نیست، برای فروش بیشتر تمامی کسب و کار ها نیاز به آنلاین شدن کسب و کار خود دارند. شما به صورت 24 ساعته امکان فروش دارید، ویترین محصولات شما به صورت منظم و لجظه ای برای کاربران در دسترس است. دیگر محدود به هیچ زمان و مکانی نیستید. پرداخت ها به راحت ترین شکل ممکن برای کاربران قابل انجام است و تمامی فرایند های ثبت سفارش به صورت خودکار انجام می شود.

کاربران امروزه به کسب و کار های اینترنتی توجه زیادی میکنند و با رعایت نکات مهمی در طراحی وب سایت فروشگاهی می توانید اعتماد کاربران را جلب کنید تا نسبت به خرید از فروشگاه اینترنتی شما اقدام کنند.

طراحی سایت فروشگاهی

وردپرس یا کد نویسی اختصاصی؟

افراد زیادی در ابتدای کار قصد دارند هزینه های سنگینی را برای راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود به صورت کد نویسی اختصاصی بپردازند، اما باید توجه داشته باشید ما نیازی نداریم چیزی که از قبل وجود دارد را مجدد بسازیم. کد نویسی اختصاصی صفر تا صد میتواند برای شما پر از اشکالات نرم افزاری باشد و بخش زیادی از بودجه و زمان شما را که میتوانستید صرف رشد فروشگاه خود کنید را برای کد نویسی و رفع اشکال گذاشته اید.

وردپرس توسط برنامه نویسان زیادی پشتیبانی می شود و شما عملا به هیچ شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت فروشگاهی وابسته نخواهید بود، اما درر سایت اختصاصی شما همیشه به طراح سایت خود وابسته بودید و اگر زمانی طراح شما قصد همکاری با شما را نداشته باشد شما مجبور خواهید شد که یک طراح دیگر پیدا کنید که مجددا از شما میخواهد سایت جدیدی را طراحی کنید و دوباره متحمل همه این هزینه های سنگین شوید، به همین دلیل است که اکثر صاحبان سایت هایی که کد نویسی اختصاصی دارند پس از مدتی به سمت وردپرس تمایل پیدا میکنند و درخواست میکنند که طراحی سایت فروشگاهی آن ها بر پایه وردپرس و ووکامرس باشد.

Shaving for Data 4.3 min سفارش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی✔️ قیمت|همیارسایت

هدف از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار های امروزی اهداف مختلفی را دنبال میکند، چه شما محصولاتی را برای فروش به صورت فیزیکی دارید و یا محصولات شما مجازی می باشد مانند انوع گیفت کارت، لایسنس و … وب سایت شما در دسته فروشگاه های اینترنتی قرار میگیرد و در نهایت هدف از این وب سایت فروش محصولات به مشتریان می باشد.

جذب مشتریان جدید با هزینه های کمتر

با سئو فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا شما می توانید مشتریان خود را با پایین ترین هزینه ممکن جذب کنید، این لطفی است که امروزه نیاز است که ما از آن استفاده کنیم و هر چقدر دیر تر به سمت طراحی سایت فروشگاهی و سئو آن حرکت کنیم از رقیبان خود عقب میمانیم.

یک بازار جدی نسبت به شبکه های اجتماعی

هر چند که امروزه بخش زیادی از خرید های آنلاین توسط شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام انجام می شود، اما این شبکه های احتماعی تنها با اهداف سرگرمی ایجاد شده اند و کاربران به شکل جدی برای خرید خود اقدام نمیکنند، در حالی که در طراحی سایت فروشگاهی کاربرانی که با وب سایت شما مراجعه میکنند با هدف خرید وارد می شوند.

مدیریت آسان تر وب سایت

مهم ترین هدفی که در طراحی سایت فروشگاهی باید دنبال شود دسترسی آسان تر و سریع تر مدیر فروشگاه و کاربران است، به نحوی که کابران به آسان ترین روش ممکن خرید خود را انجام دهند و مدیر فروشگاه نیز بتواند به آسانی مشتریان و سفارش های خود را مدیریت کند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت معمولا چیزی است که با تبلیغ های نادرست و بازاریابی سعی دارند فقط به کسب درآمد از آن بپردازند بدون در نظر گرفتن رضایت و اعتبار مشتریانشان، استفاده از قالب های آماده و نال شده(کرک شده)، پلاگین های کرک شده که دارای فایل های ویروسی هستند، عدم تجربه کافی در راه اندازی سایت فروشگاهی و موارد بسیار دیگر همگی باعث می شوند هزینه طراحی سایت فروشگاهی کاهش پیدا کند، اما در نهایت یک خروجی بی کیفیت و بدون استفاده را برای کارفرما خواهد داشت.

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی ویژگی ها و نکات کلیدی مهمی دارد که باید به آن ها توجه داشته باشید.

طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی وب سایت فروشگاهی موفق نیاز به یک رابط کاربری کاملا اختصاصی و متناسب با برند شما دارد.

طراحی UX کاربر پسند

در طراحی سایت فروشگاهی رعایت ux سایت از هر نوع وب سایت دیگری اهمیت بیشتری دارد.

سئو فرندلی

ساخت فروشگاهی اینترنتی بدون رعایت نکات مهم در طراحی هرگز نمیتواند رتبه برتری در گوگل کسب کند.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی وب سایت فروشگاهی بدون گرافیک اختصاصی تنها نصب یک قالب آماده است. باید برای کسب و کار خود ارزش قائل باشیم. آژانس دیجیتال مارکتینگ همیار سایت پس از سال ها تجربه و مشاوره موفق آماده است تا فروشگاه اینترنتی شما را با گرافیک کاملا اختصاصی متناسب با سلیقه و نوع برند شما پیاده سازی کند. ما تمام ایده های شما را در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پیاده سازی میکنیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان طراحی وب سایت فروشگاهی خود باید درنظر داشته باشید بحث های مربوط به ریسپانسیو و واکنش گرا بودن وب سایت می باشد. طبق آمار و اطلاعات به دست آمده بخش زیادی از کاربران به خصوص در ایران از گوشی موبایل خود برای خرید های آنلاین خود اقدام میکنند بنابرین نسخه موبایل یک وب سایت فروشگاهی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

پشتیبانی فنی فروشگاه آنلاین

همیار سایت در راستای تضمین کیفیت و رضایت مندی مشتریان خود تمام مسائل مربوط به پشتیبانی فنی وب سایت های طراحی شده خود را به صورت رایگان بر عهده دارد. این یک نیاز اساسی برای هر فروشگاه اینترنتی می باشد و نمی توان آن را نادیده گرفت، شما به عنوان صاحب یک فروشگاه اینترنتی نیازمند تیمی قوی برای پشتیبانی سریع از وب سایت خود می باشید.

فروشگاه آنلاین با سرعت و آپتیام بالا

در دسترس بودن دائمی یک نیاز اساسی در طراحی سایت فروشگاهی می باشد، مزیت فروشگاه های آنلاین در دسترس بودن 24 ساعته آن ها برای خرید بدون محدودیت برای کاربران است، بنابراین باید توجه داشته باشید قطعی سایت و بالا نیامدن سایت می تواند برای شما ضرر های مالی زیادی ایجاد نماید هر چند که این قطعی ها کوتاه باشد، به همین جهت بهینه بودن سورس سایت و استفاده از یک سرور بهینه در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بالایی دارد.

نکات قابل توجه در طراحی سایت فروشگاهی

نماد اعتماد الکترونیکی چیست و چگونه می توانم آن را فعال کنم؟

امروزه دریافت نماد اعتماد الکترونیکی در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت ویژه ای دارد. کاربران با این نماد به وب سایت شما اعتماد میکنند و از شما خرید میکنند به علاوه در محدودیت های ایجاد شده شما تنها پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک می توانید اقدام به دریافت درگاه پرداخت بانکی کنید. به همین جهت همیار سایت تمام امور مرربوط به اخذ نماد اعتماد الکترونیک را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

آیا برای افزودن محصول و دسته بندی محصولات محدودیتی وجود دارد؟

خیر، در طراحی سایت فروشگاهی همیار سایت تمام نکات مربوط به بهینه بودن سورس را در نظر داشته تا شما هیچ گونه محدودیتی در تعداد محصولات خود نداشته باشید.

آیا طراحی سایت فروشگاهی دارای درگاه پرداخت آنلاین است؟

بله، ویژگی مهم در طراحی فروشگاه آنلاین درگاه پرداخت است تا کاربران به راحت ترین شیوه ممکن هزینه خود را در زمان بسیار کوتاهی پرداخت کنند.

آیا مشتری میتواند نحوه ارسال کالا را انتخاب کند؟

بله، شما بر اساس شرایط خود هر تعداد روش های ارسال را میتوانید در فروشگاه آنلاین خود لحاظ کنید و مشتری هر کدام را که مایل باشد می تواند انتخاب کند.

آیا سایت فروشگاهی با در نظر گرفتن سئو طراحی شده است؟

بله، تیم حرفه ای طراحی سایت و سئو در کنار یکدیگر سایت فروشگاهی شما را بر اساس جدیدترین الگوریتم های سئو طراحی کرده و در اختیار شما قرار خواهند داد.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

دغدغه اکثر کاربرانی که قصد معرفی فروشگاه و محصولات خود را در فضای وب دارند پیدا کردن یک مجموعه حرفه ای است تا کاربران بتوانند به خوبی و با خیال راحت سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را به آن ها بسپارند.

با گسترش بازار کار طراحی سایت و به وجود آمدن شرکت های طراحی سایت بزرگ و کوچک پیداکردن یک شرکت معتبر و با سابقه برای این که بتواند سفارش طراحی سایت فروشگاهی شما را با رعایت اصول طراحی سایت فروشگاهی و سئو سایت فروشگاهی پیاده سازی کند کار بسیار دشواری است، البته با توجه به برخی از معیارهای حائز اهمیت مانند : سابقه فعالیت و نمونه کارهای یک شرکت طراحی سایت می توان فهمید که آن شرکت یک شرکت حرفه ای و معتبر در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و سئو سایت فروشگاهی است یا خیر؟

شرکت طراحی سایت همیار سایت با توجه به سابقه کاری و ارائه نمونه کار های حرفه ای به مشتریان خود توانسته است که اعتماد مشتریان را بر عهده بگیرد و بیش از 95 درصد از مشتریانی که برای طراحی سایت فروشگاهی به مجموعه همیار سایت رجوع کرده اند راضی هستند. پس به شما پیشنهاد میکنیم که اگر به دنبال سفارش طراحی سایت فروشگاهی هستید با کارشناسان همیار سایت تماس بگیرید و از مشاوره حرفه ای آن ها نهایت استفاده را ببرید.

تفاوت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با وب سایت های دیگر

کسب رتبه بالا تر و افزایش اعتماد مشتریان

استفاده از قالب های آماده برای طراحی سایت فروشگاهی منجر به مشکلات وخیمی در سئو سایت و اعتماد مشتریان می شود.در نظر بگیرید با نصب یک قالب آماده حجم زیادی از صفحات و محتوای کپی در وب سایت شما ایجاد خواهد شد که معمولا همراه با متن لورم ایپسوم می باشد، در این حالت شما صفحات و محتوای زیادی در سایت خود دارید که نه تنها برای شما مفید نخواهد بود بلکه اعتماد گوگل و مشتریان نسبت به شما کم خواهد شد.

از نظر مشتریان سایت فروشگاهی که با استفاده از قالب های آماده طراحی شده است همانند بسیاری از فروشگاه های اینترنتی سطح پایینی می باشد که کابران در طول روز از آن ها بازدید میکنند و این کپی برداری مطلق برای کاربران شک برانگیز است و باعث می شود به شما اعتمادی نداشته باشند.

ما آماده ایم یک شروع طوفانی را برای شما رقم بزنیم

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از عواملی که در انتخاب کارفرما برای برون سپاری طراحی سایت فروشگاهی خود می باشد تعرفه طراحی سایت فروشگاهی است.

به عنوان مثال زمانی که ما قصد خرید یک گوشی موبایل را داریم قیمتی که یک وب سایت به ما می دهد عامل مهمی می تواند در تصمیم گیری برای خرید باشد، اما زمانی که شما قصد طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی برای رشد کسب و کار خودتان را دارید تعرفه طراحی سایت فروشگاهی می تواند آخرین عامل و ملاک برای تصمیم گیری باشد، اما همیشه قیمت پایین عاملی است برای بی کیفیت بودن اما قیمت بالا همیشه ملاک کیفیت خوب در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی نیست.

موتور جستجوی گوگل که به عنوان هدف اصلی در سئو شناخته می شود در طول سال ده ها آپدیت جدید در الگورتیم خود اعمال می کند. شرکت هایی هستند که ادعا دارند سیستم تولید محتوای اختصاصی برای شما می نویسند که کاملا سئو فرندلی خواهد بود در حالی که در بهترین حالت ممکن آن شرکت نهایتا 10 نیرو برای گسترش آن سی ام اس دارد.آیا این تعداد نیرو فقط میتوانند خود را با الگورتیم های گوگل به رروز کنند؟آیا زمان کافی برای رفع باگ و گسترش سی ام اس خواهند داشت؟

به طور قطع خیر!

بنابراین استفاده از سی ام اس های اختصاصی تنها با بررسی کامل هدف شما باید انجام شود.به همین جهت مشاوره را در این زمیننه یه شما پیشنهاد میکنیم.

بله، مهم ترین هدف یک یک سایت فروشگاهی فروش و کسب در آمد از بستر سایت می باشد به همین جهت درگاه پرداخت آنلاین عضو جدا نشدنی از یک وب سایت می باشد. شما پس از اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیک خود می توانید وب سایت خود را به هر بانکی که در آن حساب دارید و میخواهید در آمد شما به آن واریز شود سایت را متصل نمایید.

نماد اعتماد الکترونیک به منظور بررسی هویت یک وب سایت انجام می شود تا مشتریان بتوانند با خیال راحت از وب سایت شما خرید خود را انجام دهند و به همین جهت برای دریافت درگاه بانکی شما نیاز دارید در مرحله اول نماد اعتماد خود را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.