خدمات اینستاگرام امروزه بازدهی خیلی خوبی رو در کنار طراحی سایت و خدمات سئو سایت از خود نشان داده که کاربران میتوانند با استفاده از خدمات اینستاگرام کسب کار خود را خود را بهتر نمایش دهند، در ادامه با همیار سایت همراه باشید تا درمورد انواع خدمات اینستاگرام در این مقاله توضیح دهیم.

انواع خدمات اینستاگرام

انواع خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام انواع مختلفی دارد که بستگی به نوع و تقاضا کاربران دارد :

البته باید در نظر داشت خدمات اینساگرام ب تنهایی کافی نیست و باید در کنار طراحی سایت و تدوین استراتژی سئو برای بازدهی بهتر استفاده شود.

همیارسایت در رابطه با خدمات اینستاگرام بهترین مشاوره و خدمات را ارائه می دهد.

ویو اینستاگرام

1- ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام که انواع مختلفی دارد و باید توجه داشت که ایرانی باشند خیلی از سایت ها بدونه اینکه نوع ویو هارا(ایرانی یا خارجی) برای خریدارین شرح دهند میفروشند که در نوع خود کلاهبرداری است.

البته خرید ویو اینستا گرام دو نوع است که 1-خرید ویو برای پست هایی که محتوای آنها به صورت عکس هست 2- خرید ویو برای پست هایی که محتوای آنها به صورت فیلم هست

باید در نظر داشت که در خدمات اینستاگرام تولید محتوا به صورت ویدئو زمان بیشتری می گیرد ولی از ارزش بیشتری برخوردار است.

خدمات لایک اینستاگرام

2- خدمات لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام که به صورت تعداد بالا در قیمت های مختلف ارزه می شود که برای محتوا به صورت عکس است. برای خدمات اینستاگرام  باید در نظر داشت که استفاده از هشتگ های مختلف در دیسکیریپشن پست از اهمیت بالایی برخوردار است. موضوع مهم دیگری که باید ب آن توجه کرد زمان پخش کردن پست(release)است.

خدمات کامنت اینستاگرام

3-خدمات کامنت اینستاگرام

خدمات کامنت اینستاگرام میتوان گفت سخت تر است چون ب دو صورت قابل ارائه است :

1-کامنت سفارشی ایرانی 

2-کامنت رندوم ایرانی

که خدمات کامنت اینستاگرام به صورت سفارشی برای هر پست طراحی می شود.

افزایش فالوور اینستاگرام

4- افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام راه های مختلفی دارد ولی اول باید بدانید که با افزایش فالوور چه اتفاقی رخ میدهد. با افزایش فالوور شما می توانید برند سازی بکنید و کالا و مختوای اختصاصی خود را بهتر ارائه دهید و باعث بیشتر دیده شدن شما میشود.خدمات اینستاگرام برای افزایش فالوور راه های زیادی دارد ولی اول شما باید بازار هدف خود را مشخص کنید واستراتژی های لازم را مشخص کنید و بعد استوری های مرتبط و ارتباط برقرار کردن با دنبال کننده ها ب صورت لایو استفاده از هشتگ و تگ کردن افراد مناسب با محتواکه مشاوره همه ی موارد در خدمات اینستاگرام همیار سایت موجود است.

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

5-بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

برای تبلیغات در اینستاگرام باید بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ به صورت درست شناخت و لزومی ندارد که محتوای پیج شما مرتبط به پیج تبلیغ کننده باشد هرکس در هر لحظه میتواند با دیدن تبلیغ شما احساس نیاز کند پس بهتر است تبلیغی که به صورت استوری یا پست است به صورت خلاقانه و جامع باشد .جای نگرانی نیست که همیارسایت در خدمات اینستاگرام با شناسایی پیج های معتبر با بازدهی بالا و تولید محتوای خلاقانه توانسته نظر کاربران را جلب کند.

ادمین پنل اینستاگرام

6- ادمین پنل اینستاگرام

ادمین پنل اینستاگرام که شغل جدیدی است به وجود آمده و خیلی ضروری  است برای پیج هایی که می خواهند فعالیت حرفه ای داشته باشند .ادمین باید در ساعات معیین پست ها و استوری ها را پخش کند  و همچنین مسئول امنیت پنل اینستاگرامی هم است.

7-خرید پنل اینستاگرام

خرید پنل اینستاگرام راه سریع تر برای رسیدن ب کسب درآمد است که شما می توانید با خرید کامل یک پیج آماده با تعداد فالوورای معین می توانید سفارش تبلیغات بگیرید ولی باید در نظر داشته باشید که بعد از خرید نیز همه موارد بالا را انجام دهید تا پنل اینستاگرامی خود روند  رشد داشته باشد .

تمامی خدمات اینستاگرامی مثل لایک و فالوور بستگی ب تعداد دارد که پایه هزینه ها متفاوت است

زمان نتیجه گیری بستگی ب کار شما و تولید محتوای اصولی دارد

بله / در شروع کار باید یه نقشه درست و یک راهنمای خوب داشت.

بله ,  همیار سایت در تمام مراحل درست کردن پیج ایستا گرامی در کنار شما است .

امتیاز شما :