با خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی همیار سایت ، فقط به رتبه اول گوگل فکر کنید.

نمایندگی سئو ما فقط یک سرویس برای ورودی گرفتن نیست که بعد از مدتی رتبه خود را از دست دهید . همیار سایت یک راه حل بهینه سازی و تولید محتوا است.

وقتی نوبت به سئو می رسد ، همیار سایت یک آژانس برتر رتبه بندی سئو است که به موفقیت شما در سئو اختصاص داده شده است.

تیم متخصصین ما با بررسی رایگان سایت شما آماده انجام خدمات سئو وبسایت شما هستند.کافیست تنها با ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات سئو و بهینه سازی تضمینی سایت

سئو تکنیکال از مهم ترین قسمت های سئو برای متخصصین و سئو کاران است.با انجام درست قدم های سئو بهترین نتایج را در گوگل بدست می آوریم.سئو فنی یا تکنیکال، اولین مرحله از پروژه سئو است.

برای تحقیق کلمات کلیدی محلی لازم است دید روشنی نسبت به کسب و کار خود در ناحیه فعالیت جغرافیایی خود داشته باشیم. با تحقیق درست در زمینه محلی سئو ،  با سرعت از رقیبانتان پیشی بگیرید.

مهمترین کار برای بالا آمدن سایت در گوگل و بهبود سئو لینک سازی درست است. با لینک بیلدینگ داخلی و خارجی در کمترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل برسید و در آنجا بمانید.

خدمات تضمینی سئو را با همیار سایت تجربه کنید!

آیا تا به حال فکر کرده اید که بودن در صفحه شماره 1 گوگل چگونه است؟ اگر به شما بگوییم از 1 میلیارد صفحه ای موجود در اینترنت ، 90.88٪ از صفحات از گوگل هیچ بازدید ارگانیک ندارند چه فکری می کنید ؟

آیا می دانید ، متوسط ​​سهم بازدیدکننده سایت های ذکر شده در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل 91.5٪ است؟

 بنابراین ، هدف ما این است که وب سایت شما را به 9٪ برسانیم و برای این کار شما به یک آژانس سئو نیاز دارید که در زمینه سئو فنی ، سئو محلی ، سئو خارجی و داخلی سایت ، مدیریت و تولید محتوا متخصص باشد.

نمونه کار های خدمات سئو

مهم ترین نمونه کار در خدمات بهینه سازی سایت بررسی سایت همان شرکت است، در نمونه های زیر میتوانید برخی از کلماتی که همیار سایت و مشتریان ما در آن در صفحه یک گوگل هستند را بررسی کنید.

Screenshot 2022 03 07 at 15 52 45 آژانس دیجیتال مارکتینگ همیار سایت همیار سایت خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی

آژانس دیجیتال مارکتینگ همیار سایت

Screenshot 2022 03 07 at 15 42 14 هرا گشت مرکز تخصصی مهاجرت، اخذ اقامت و ویزا خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی

موسسه گردشگری و مهاجرتی هراگشت

Screenshot 2022 03 07 at 16 30 06 پارچه خونه خرید اینترنتی و آنلاین پارچه پارچه خونه خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی

فروشگاه اینترنتی پارچه خونه

Screenshot 2022 03 07 at 16 35 59 صفحه اصلی فروشگاه PsParsi خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی

فروشگاه اینترنتی پی اس پارسی

ما برای شما چه کار می کنیم :

مراحل خدمات سئو سایت

طراحی سایت ارزان

با انجام سئوی سایت به چه دستاوردهایی می رسیم؟

با بهینه سازی سایت خواهیم توانست:

صفحه اول گوگل

یکی از مهمترین مولفه های سرویس سئو شرکت همیار سایت رساندن سایت شما با کلمات کلیدی مد نظر در کوتاه ترین زمان به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی است.

برندسازی با سئو

برای یک برند معتبر بودن در صفحه اول گوگل یکی از ارکان مهم برند سازی اینترنتی محسوب می شود. شما هم می توانید با ما برندسازی اینترنتی خود را تکمیل کنید.

افزایش بازدید

ما در شرکت سئو همیار سایت با انجام خدمات سئو و بازاریابی موتورهای جستجو باعث افزایش بازدید و محبوب شدن سایت شما برای موتورهای جستجو خواهیم شد.

همیار سایت ؛ خدمات سئوی سایت تضمینی

تنها راه داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو، سرمایه گذاری در خدمات SEO متناسب با نیازها، خواسته‌ها و مشتریان هدف کسب‌ و‌ کارتان است. اگر به دنبال ارتقا سئو و بهبود سئو سایت تضمینی خود هستید، اگر وب سایت شما در صفحه نتایج ظاهر نمی‌شود، اگر ترافیک وب سایت شما اخیراً کاهش یافته است و نمی‌دانید چرا! اگر میزان تماس و فروش شما کاهش یافته است، اگر در حال راه اندازی یک وب سایت جدید هستید و می‌خواهید به سرعت کسب و کار جدید را رشد دهید … پس شما نیاز به دریافت خدمات سئو سایت تضمینی دارید.

طراحی سایت

سئو کلاه خاکستری (Gray Hat SEO) چگونه است ؟

سئو کار کلاه خاکستری اغلب موارد به رعایت از اصول سئو کلاه سفید پایبند می ماند ولی معمولا گاهی مواقع هم روی لبه تیغ حرکت کرده و به میزان کمی از فعالیت های سئو سیاه هم استفاده می کند. و این زمانی است که معیار یک سئوکار از کسب رضایت کاربر و ارائه اطلاعات، خدمات یا کالای مورد نیاز او بیشتر به سمت بهینه سازی صرف سوق پیدا می کند.

خدمات سئو ( خدمات seo ) چیست؟

خدمات سئو یک فرایند بوده و مادامی که وب سایت ها وجود دارند می بایست این فرآیند وجود داشته باشد. شرکت همیار سایت ارائه دهنده خدمات سئو برای کلیه کسب و کارها در ابعاد مختلف است. به افرادی که خدمات سئو را انجام می دهند اصطلاحا سئوکار گفته می شود.

سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO) چیست ؟

سئوکار کلاه سیاه به هیچ قاعده و قانونی پایبند نیست و نتیجه آنی را جایگزین سخت کوشی و دوام رتبه های بالا در صفحه نتایج موتورهای جستجو می کند و بر صندلی قمار می نشیند و معمولا همه داشته های خود در دنیای وب را می بازد. استفاده از این روش باعث کسب نتایج خیره کننده ای در کوتاه مدت شده ولی پس از مدتی، گوگل یا سایر موتورهای جستجو، دستش را خوانده و مشت سئو کار کلاه سیاه را باز می کنند

مسئو کلاه سفید (White Hat SEO) چگونه است ؟

استراتژی متخصص سئو کلاه سفید، رعایت استانداردهای موتورهای جستجو و استفاده از تاکتیک هایی است که الگوریتم های رتبه بندی جستجو را نقض نمی کنند. در سئوی سفید، کلیه قوانینی که موتور جستجو اعلام نموده سرلوحه سئوی سایت قرار می گیرد.

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

سئو یا بهینه سازی سایت هدفند است ولی سایر روش های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد. سئو دارای هزینه های کمتری از روش های تبلیغاتی می باشد.

مراحل خدمات سئو سایت و بهینه سازی

مشاوره و آنالیز سئو سایت همیار سایت

برای شروع بهینه سازی سایت باید قدم‌هایی درست و مطمئن برداشت. گام نخست گرفتن مشاوره سئو است. کارشناسان سئو و بهینه سازی همیار سایت ، سایت شما را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در نهایت یک پروپوزال و گزارش سئو از وضعیت وب‌سایت شما تهیه می‌کنند.

در این گزارش سایت شما از از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و تمامی مباحث مرتبط به سئو فنی یا تکنیکال آنالیز می‌شود.

قدم اول

مشاوره سئو ، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی

قدم دوم

بهینه سازی در ساختار و کدنویسی

قدم سوم

استراتژی تولید بک لینک با ارزش

قدم چهارم

استراتژی تولید محتوای درجه یک

قدم پنجم

پیاده سازی و اجرای حرفه ای عملیات

در نهایت

ارائه گزارش ماهانه افزایش بازدید

چرا خدمات آنالیز سئو سایت تضمینی ؟

برندینگ مناسب توام با افزایش بازدید سایت و بهبود سئو رتبه و رنک الکسا، ورود بازدید کنندگان و تبدیل آنها به مشتریان و در نتیجه رونق بیشتر کسب و کار را رقم میزند. اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره‌گیری از خدمات سئو حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی همیار سایت در بهینه سازی و سئو وب سایت، انتخابی هوشمندانه در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست.

استراتژی سئو

استاندارد های الگوریتم های موتورهای جستجو از جمله گوگل روی انجام و روند اجرای سئو تاثیر گذار است. تیم سئوکار همیار سایت با آشنایی کامل از استانداردهای موتورهای جستجو و تحلیل رفتار آنها است.

مشاوره سئو

گاهی کسب و کارها سئوکار دارند اما به نتیجه مطلوب نرسیدند و در این زمان نیازمند مشاوره دقیق و اصولی در خصوص سئوی سایت خود هستند. یا اینکه فردی با اصول سئو آشناست اما قصد دارد بداند باید چه مسیری را طی کند تا به موفقیت برسد.

سئوی سایت بر اساس کلید واژه های مهم و پر جستجو انجام می شود. نگران رتبه بندی خود در هیچ زمینه ای نباشید. برای کسب جایگاه در صفحه اول و افزایش ورودی و مشتری از گوگل با همیار سایت همراه باشید.

هزینه خدمات سئو

آنالیز سایت در ساختار URL 100%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی 100%
گزارش جامع عوامل کندی سایت 100%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی 100%
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority 100%
تحقیق بازار و کلمات کلیدی 100%
آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌ 100%
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media 100%
بررسی سئو لینک‌های شکسته 100%
آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور 100%
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building 100%
آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt 100%

بهینه سازی و سئو سایت

لازمه هر کسب و کاری پس از طراحی سایت انجام خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت میباشد، عملا وب سایت ها بدون سئو هیچ نتیجه ای نخواهند گرفت اگر بخواهیم به زبان ساده تر بیان کنیم وب سایت ها بدون انجام فراید سئو بی کاربرد هستند.

به منظور این که افراد برای رفع نیاز خود چه کالا چه خدمات در موتور های جستجو، جستجو میکنند وب سایت ها نیز برای این که عملکرد بیشتر داشته باشند و به درآمد برسند کاری که باید انجام دهند افزایش سئو و بهینه سازی سایت است.

طبق آماری که در سال 1401 منتشر شده است فروش کالا یا خدمات در موتور جستجو گوگل در صفحه اول نتایج و بین لینک اول تا سوم اتفاق خواهد افتاد پس صاحبین کسب و کار برای این که بتوانند مشتریان بیشتر در این حوزه جذب کنند لازم است که هرچه سریع تر اقدام به دریافت خدمات سئو برای بهبود رتبه در کلمات کلیدی مدنظرشان کنند.

لازم به ذکر است که بگوییم برندینگ همراه با افزایش سئو و رتبه کلمات کلیدی مد نظرتان باعث افزایش بازدید از سایتتان خواهد شد و در نتیجه فروش بیشتر برای کسب و کارتان رقم خواهد خورد.

اگر به دنبال توسعه کسب کارتان از طریق فروش اینترنتی و یا خدمات رسانی اینترنتی هستید به شما پیشنهاد میکنیم که از خدمات سئو همیار سایت استفاده کنید تا در کمترین زمان و با بهترین هزینه به نتیجه دلخواهتان برسید.

 

سئو چیست ؟

 سئو به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو مثل گوگل است، اگر بخواهیم به زبان ساده تر سئو را تعریف کنیم میتوانیم بگوییم که به مجموعه فرایند هایی که باعث افزایش رتبه در نتایج جستجو موتور های جستجو میشود سئو میگویند.

به طور کلی خدمات سئو را به 3 بخش میتوان تقسیم بندی کرد سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی که هر کدام از این سه بخش تریک ها و فرایند های بسیار زیادی برای افزایش رتیه در کلمات کلیدی مد نظرتان دارد.

به طور کلی موارد مهم داخلی سئو وب سایت عبارتند از: 

 نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته در نهایت کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت.

  متخصصین بهینه سازی وب سایت در همیار سایت پس از برگزاری جلسه مشاوره سئو، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی و محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل و آنالیز سایت شما و رقبا، استراتژی لازم جهت رسیدن به افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه کلمات کلیدی را پیشنهاد می دهند.

 در مواردی طراحی مجدد وب سایت بطور حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه قطعی ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و طرح خواهد شد و در صورت لزوم پروژه باز طراحی سایت را جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، شرکت همیار سایت بر عهده می‌گیرد.

مزایای سئو وب سایت

از آنجایی که بیشتر از 85 درصد از ورودی وب سایت از موتور های جستجو میباشند بهترین راهکار برای افزایش ورودی وب سایت انجام خدمات سئو و افزایش سئو سایت برای فروش بیشتر کسب و کار ها است، این نکته حائز اهمیت است که فرادی که از گوگل شما را پیدا میکنند مشتریان هدفمند هستند، طبق این نکته بسیار مهم افرادی که از سئو سایت شما را پیدا خواهند کرد به احتمال زیاد مشتری شما خواهند بود.

از آنجایی که هزینه خدمات سئو وب سایت بسیار به صرفه تر تبلیغات انبوه و بازاریابی های رایج است میتوان گفت بهترین سرمایه گذاری در حوزه کسب و کارتان استفاده از خدمات تضمینی سئو است و افزایش سئو وب سایتتان خواهد بود.

از آنجایی که رقابت در گوگل بسیار زیاد است برای این که بتوانید هرچه سریع تر به فروش برسید بهتر است که با متخصصان سئو همیار سایت تماس بگیرید و پروژه سئو خود را آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات سئو :
URL فارسی یا انگلیسی

URL فارسی یا انگلیسی ؟ کدام برای سئو بهتر است؟

بسیاری از افراد معتقد اند که باید معادل انگلیسی کلمات فارسی درون URL قرار بگیرد تا از نظر سئو بهتر باشد؛ در عین حال متخصصانی نیز وجود دارند که میگویند برای سایت هایی که محتوای آن فارسی است استفاده از پیوند های یکتا فارسی جایگاه بهتری دارند.

از کجا محتوا پیدا کنیم؟

از کجا محتوا پیدا کنیم؟

از کجا محتوا پیدا کنیم ؟ اگر نگاهی به اطراف خود بیاندازید، مشاهده میکنید که محیط پیرامون پرشده از محتواهای گوناگون در انواع مختلف که

فرمت webp

فرمت Webp چیست ؟

فرمت WebP یک فرمت تصویر بسیار پیشرفته است که توسط گوگل توسعه داده شده است. این فرمت تصویری راه حلی مؤثر برای کاهش حجم فایل‌های