طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت برای هر وکیل شخصی و موسسه حقوقی مهم ترین راه افزایش درآمد می باشد، به خصوص با گسترش فعالبت ها و کسب و کار ها وکلا نیز از این مهم بی بهره نبوده و اقدام به طراحی وب سایت هایی در راستای هدف خود ایجاد میکنند.طراحی سایت وکالت حقوقی،طراحی سایت وکیل سایبری جزو سایت های پر طرفدار می باشد که میتواند درآمد سرشاری را برای آن ها فراهم کند.

یک وب سایت عالی برای یک وکیل عالی

چرا طراحی سایت وکالت برای وکلا امری ضروری است؟

همانطور که گفتیم وکلا مشغله کاری بسیاری دارند و زمان برایشان حکم طلا دارند.از این رو با طراحی سایت وکالت می توان از اتلاف وقت اضافی جلوگیری کرد.البته این تنها فایده سایت نیست و یک سایت خوب می تواند منجر به درآمدزایی بیشتر وکلا و همچنین یافتن مشتریان جدید شود.در ادامه نشان می دهیم که چگونه این کارها امکان پذیر است.

1-صرفه جویی در وقت:

یکی از مشکلاتی که بسیاری از وکلا با آن رو به رو هستند،سیل عظیمی از سوالات پایه ای و ساده از طرف موکلان است که تعداد بالای آنها زمان زیادی از آنها می گیرند.یکی از مزایای طراحی سایت وکالت این است که شما می توانید با داشتن یک بلاگ روی سایت خود تمامی اطلاعات مورد نیاز پایه ای موکلین را در آن قرار داده و مشتریان خود را به سایت ارجاع دهید.این بلاگ ها علاوه بر کمک به وکلا،در صورتی که محتوای آموزشی خوبی در آن قرار داده شده باشد و محتوای آن هم سئو شده باشد،پتانسیل این را دارد که در رتبات برتر گوگل قرار بگیرد و ورودی خوبی به سمت سایت مشاوره حقوقی شما هدایت کند.

طراحی سایت مشاوره حقوقی

وکلایی که توانایی مالی برای پرداخت مقداری بیشتری هستند،می توانند پنلی در سایتشان قرار دهند تا به صورت آنلاین با مشتریان خود ارتباط بگیرند و یا آنها را به قسمت پرسش و پاسخ متداول سایت ارجاع دهند.

همچنین یکی دیگر از مواردی که وقت وکلا را می گیرد،سوالات موکلان درباره رزومه کاری آنها، سوابق کاری و سابقه حل پرونده های مشابه در زمینه مشکلات آنهاست.به راحتی می توانید در قسمت منوی بالای سایت خود،قسمتی را با عنوان دلخواه خود قرار داده و در آن یک بیوگرافی کامل و پرونده های موفق خود را قرار دهید.

2- احترام به موکلان:

تنها وکلا نیستند که به وقت خود اهمیت می دهند.مطمئن باشید موکلان شما نیز ترجیح می دهند حتی الامکان از راه دور و به صورت آنلاین مشکلات خود را حل کنند تا اینکه در ترافیک و شلوغی در سطح شهر تردد کنند و یا از شهر های دیگر به محل کار شما سفر کنند.خودتان را جای یک فردی در یکی از شهرستان های کشور بگذارید که قصد دارد مشکلات خود را از طریق وکلای شهر شما حل کند.این فرد قطعا وکیلی را انتخاب می کند که برای بررسی مدارک پرونده نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد و با تعریف یک سیستم آپلود در سایت،شرایط ارسال فایل اسکن شده مدارک مورد نیاز از راه دور فراهم می شود.

از این رو،وکلایی که این نیاز موکلان را خوب شناخته اند می توانند سهم خوبی از بازار را به سمت خود جذب کنند.این احترام به نیازهای مشتری می تواند برند شما را افزایش اعتبار ببخشد و ممکن است هر یک از مشتریان شما به تنهایی بلندگوی تبلیغاتی شما تبدیل شوند.

خوشبختانه سایت این امکان را دارد که بدون محدودیت در هر ساعت شبانه روز پاسخگو باشد بنابراین از آنجایی که دفتر وکالت در هر ساعت از شبانه روز در دسترس نیست،سایت می تواند یک نیاز طلایی دیگر را نیز برطرف کند.

ساخت وبسایت وکالت

3- جذب مشتریان جدید:

شاید اطلاح سئو که به معنای بهینه سازی سایت ها برای مردم و گوگل است را شنیده باشید.اخیرا،بازار خدمات سئو سایت بسیار داغ بوده و دلیل آن درک صاحبان کسب و کارها از بازار بزرگ و پتانسیل درآمد زایی از بستر وب است.حال وکلا نیز می توانند از این فرصت استفاده کرده و درآمد خود را افزایش دهند.حتما می پرسید چگونه ممکن است؟

پاسخ این است که اکثر افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند،اولین کاری که می کنند این است که وارد موتور جستجو شده و به دنبال حل مشکلات خود می گردند.این فرد را وکیلی جذب می کند که اولا خود را به رتبات برتر رسانده باشد و دوما سایت خود را برای تبدیل مشتری احتمالی به موکل قطعی خوب بهینه کرده باشد.

رسیدن به درآمد از طریق سایت وکالت راه و روش خودش را دارد که در ادامه به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

سئو سایت وکالت

طراحی سایت وکالت و مشاوره حقوقی چگونه درآمد زایی می کند؟

اگر شما وکیل هستید و حس می کنید نیاز به درآمد بیشتری دارید خبرهای خوبی برایتان داریم.نه تنها طراحی سایت مشاوره حقوقی نیازهای شما و مشتریانتان را رفع می کند بلکه پتانسیل خوبی برای درآمد بیشتر شما دارد.در ادامه روش هایی که می توانید از سایت خود پول بیشتری دربیاورید آمده است:

1- مشتریان بیشتر

همانطور که پیش تر هم اشاره کرده بودیم با سئو می توانید به رتبات برتر گوگل و در نتیجه مشتریان بیشتر برسید.نکته بسیار مهم این است که باید در کلمات کلیدی مورد نظر خود رتبات 1 تا 3 را کسب کنید تا ترافیک ورودی کاملا قابل توجه باشد.

2- ساخت پلتفرم معرفی وکلا به مشتریان از طریق سایت

یکی از ایده های درآمدزایی در حوزه وکالت می تواند معرفی پرونده های مختلف به وکلا و اخذ کارمزد باشد.به عنوان مثال می توانید پلتفرمی تهیه کنید که هر وکیل رزومه و علایق کاری خود را در پروفایل خود قرار دهد و مردمی که نیاز به وکیل دارند،با ورود به سیستم شما این پروفایل ها را مطالعه کرده و یکی را انتخاب کنند.

3- تبلیغات در سایت مشاوره حقوقی پر ترافیک

اگر موفق شوید ترافیک قابل توجهی وارد سایتتان کنید،درخواست های زیادی برای تبلیغات دریافت خواهید کرد که هر کدام می تواند از 300 هزار تومان الی به بالا باشد و این تبلیغات می تواند پول بسیار زیادی وارد حساب شما بکند.همچنین گوگل قابلیتی دارد که می تواند از سایت شما در صورت علاقه تان برای تبلیغات خود استفاده کند و به عنوان مزد به شما دلار پرداخت خواهد کرد و اینگونه است که با طراحی سایت وکالت به درآمدر ارزی خواهید رسید.

4- فروش ویدیوهای آموزشی حقوقی

روش چهارم کمی چالش برانگیز است و نیاز به مهارت بالای وکیل یا ایده های فروش است.اگر وکیل حرفه ای باشید،می توانید در ازای هزینه،نکات وکالت را به وکیل های آماتور بفروشید و یا محتوای آموزشی خود را به کنکوری ها بفروشید.

امکانات طراحی سایت مشاوره حقوقی

هر امکاناتی را که مشتری درخواست داشته باشد می توانیم فراهم کنیم اما هر چه امکانات بیشتر باشد هزینه طراحی نیز بالاتر می رود چراکه نیازمند وقت بیشتر و استفاده از قالب های تخصصی تر است.بنابراین معمولا باید تعادلی بین امکانات و قیمت ایجاد شود و امکانات غیر ضروری حذف می شود.به عنوان مثال امکانات متداولی که به طور معمول در سایت های پیشرفته حقوقی دیده می شود در زیر آمده است.

مشاوره حقوقی آنلاین

موکلین می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفتر وکیل،به صورت آنلاین مشاوره حقوقی دریافت کنند.

سیستم پرداخت بانکی

در صورت تمایل می توانیم درگاه بانکی به سایت حقوقی شما متصل کنیم تا مشتریان به آسانی برای شما پول واریز کنند.

سیستم اطلاع رسانی

می توانید جهت ارتباط بیشتر با موکلین و یا کاربران سایت،سیستم اطلاع رسانی قرار دهید.

قراردادن رزومه و معرفی وکیل

یکی از پرسش های متداول درباره تاریخچه کارهای شما خواهد بود که در این قسمت می توانید نیازتان را رفع کنید.

طراحی سایت وکالت واکنش گرا

اکثر ورودی های سایت شما از طریق موبایل خواهد بود.طراحی به صورتی انجام می شود که سایتتان در تمامی دستگاه ها به خوبی نمایش داده شود.

بخش سوالات متدال

سوالاتی که ببه دفعات زیاد از شما پرسیده می شود و از پاسخ دادن به تک تک افراد خسته شده اید را در این قسمت قرار دهید.

سایت وکالت بهینه

طراحی سایت برای وکلا به صورتی است که سایت بستر مناسب برای سئو شدن را داراست و همچنین از سرعت خوبی برخوردار است.

بخش وبلاگ و اخبار

قسمتی در سایت شما قرار داده می شود که می توانید مقالات آموزشی خود و یا اخبار حقوقی و قضایی را در آن قرار بدهید.

امنیت بالا

یکی از مهم ترین فاکتورها در طراحی وبسایت های مختلف اعم از حقوقی امنیت بالای کاربران و خود سایت است.

طراحی سایت ارزان وکالت

بسیاری از وکلا به خصوص وکلای تازه کار صرفا یک سایت معرفی و دارای امکانات محدودی مانند بلاگ و سیستم درخواست مشاوره حقوقی می خواهند.خوشبختانه تیم همیار سایت همواره امور طراحی سایت خود را با صداقت انجام داده و برخلاف شرکت های سودجو،قیمت واقعی را به مشتری پیشنهاد می دهد.

در طراحی سایت های ارزان قیمت مشاوره حقوقی،از قالب های آماده استفاده می شود و صفحه رزومه،معرفی خدمات،وبلاگ و سیستم درخواست مشاوره و تماس های تلفنی برای مشتری قرار داده می شود.به عنوان مثال سایت وکالت شکیبایی با بودجه کم توسط همیار سایت آماده شده اما در عین حال کارآمد و زیبا است. 

ویژگی های ظاهری طراحی سایت وکالت

به طور کلی باید در نظر داشته باشید که طراحی ظاهری وب سایت وکالت باید بسیار رسمی و کاربر پسند باشد و از رنگ های گرم و تیره بیشتر در المان هایی طراحی استفاده شود. به طور معمول در طراحی سایت وکلا از رنگ قهوه ای، مشکی و طلایی استفاده میشود.

طراحی سایت وکلا باید دو ویژگی داشته باشد اول این که باید ظاهری زیبا و جذاب و در عین حال رسمی داشته باشد و بعد این که بتواند کاربر را به نیازی که دارد به خوبی برساند.

طراحی رابط کاربری :

در رابط کاربری طراحی وب سایت حقوقی امکانات زیاد و به روزی وجود دارد و سعی شده است که طراحی و رابط کاربری آن ترند و جذاب باشد.

ویژگی های ظاهری :

مگا منو (مگا منو یک نوع منو است که به ما اجازه می دهد لینک های زیادی را در منو به کاربر نشان دهیم. این منو هم از طول و هم از عرض ادامه پیدا می کند و معمولا تمام صفحه را می گیرد. لینک های مگا منو می تواند دسته بندی محصولات، مطالب و … باشد. )

کامنت در صفحات

فرم های تماس با ما، ثبت سفارش و …

گالری تصاویر

 

 

مشاوره رایگان و ثبت سفارش طراحی سایت وکالت

همین حالا با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره رایگان و تعیین امکانات مورد نیاز سایت حقوقی شما،سفارش خود را با قیمتی استثنایی ثبت کنید .

توجه داشته باشید که پس از تحویل سایت،آموزش رایگان کار با وبسایت دریافت خواهید کرد و در صورت بروز هر مشکل فنی تا یکسال به صورت رایگان پشتیبانی دریافت خواهید کرد.

5124557 1 طراحی سایت وکالت و حقوقی

مزایای طراحی سایت وکالت

وکالت یکی از حوزه‌های حیاتی حقوقی است که در دنیای امروزی نقش مهمی ایفا می‌کند. با پیشرفت فناوری و رشد حضور آنلاین، وکلا نیز نیاز دارند تا با این تغییرات همگام شوند و در فضای مجازی نیز حضور داشته باشند. طراحی یک وب‌سایت وکالت باعث ایجاد یک پل ارتباطی موثر بین وکیل و مشتریانش می‌شود و مزایای بسیاری را به هر دو طرف ارائه می‌دهد. در این قسمت، به بررسی مزایای طراحی سایت وکالت می‌پردازیم و نشان می‌دهیم چرا حضور آنلاین برای وکلا امری ضروری است.

دسترسی آسان به اطلاعات حقوقی

یک وب‌سایت وکالت، فضایی را برای ارائه اطلاعات حقوقی به مشتریان ایجاد می‌کند. وکلا می‌توانند مقالات، نکات حقوقی، توضیحات درباره روند دادگاه‌ها و سوالات متداول را در وب‌سایت خود منتشر کنند. این اطلاعات به مشتریان کمک می‌کند تا دستورات خود را بهتر درک کنند و از اطلاعات لازم برای تصمیم‌گیری بهتر برخوردار شوند.

ارتقاء نام و شهرت حرفه ای

یک وب‌سایت وکالت، به وکیلان امکان می‌دهد تا نام و شهرت خود را به روشنی نشان دهند. مشتریان می‌توانند با مرور وب‌سایت، نمونه‌کارها، تجربه‌های قبلی مشتریان و داستان‌های موفق را مشاهده کنند. این امر به تدریج باعث ایجاد یک تصویر قوی از وکیل در ذهن مشتریان می‌شود و به افزایش تعاملات حرفه‌ای کمک می‌کند.

تسهیل ارتباط با مشتری

وب‌سایت وکالت، وکلا را قادر می‌سازد تا با مشتریان خود در تمام اوقات در ارتباط باشند. فرم تماس، ایمیل و حتی چت آنلاین می‌تواند ابزارهایی باشند که مشتریان برای ارتباط با وکیل خود استفاده کنند. این تسهیلات باعث ایجاد اعتماد بیشتر و ارتباط موثرتر بین وکیل و مشتریان می‌شود.

اطلاع رسانی موارد فوری

وب‌سایت وکالت امکان اطلاع‌رسانی سریع در موارد ضروری را داراست. در صورتی که وکیل به اطلاعات فوری احتیاج دارد یا مشتریان باید در مواقع اضطراری به وکیل خود دسترسی داشته باشند، وب‌سایت به‌عنوان یک وسیله ارتباطی فوری می‌تواند به کمک برسد.

سوالات متداول برای طراحی سایت وکالت

کاملا بستگی به امکانات درخواستی توسط کارفرما دارد.هزینه طراحی ساده ترین سایت برای وکلا با امکانات ابتدایی و قالب آماده حدود 1 الی 3 میلیون تومان خواهد بود.

به دلیل اینکه سایت بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و در وقت وکیل و موکل صرفه جویی می کند و باعث افزایش اعتبار برند و همچنین جذب مشتریان جدید می شود.

بستگی به امکانات درخواستی کارفرما دارد.اگر سایت ارزان قیمت باشد و از قالب های آماده استفاده شود،نهایتا تا دو الی سه روز کاری تحویل مشتری داده می شود.

همیارسایت همواره صداقت را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و قیمت واقعی را به اطلاع مشتری می رساند.همچنین،تمامی سایت های طراحی شده توسط ما بهینه شده در سرعت و کد های نوشته شده هستند و زمینه خوبی برای سئو دارند.علاوه بر آن،سایت شما برای همه دستگاه ها اعم از تبل و موبایل واکنش گرا طراجحی خواهد شد.

خیر،هر کسی می تواند هر سایتی که قصد داشته باشد اختیار کند اما برای فعالیت های حقوقی در صورتی که مجوزهای لازم را نداشته باشید ممکن است با شکایت کاربران از طریق پلیس فتا به مشکل بخورید.

امتیاز شما :