طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو

برای افزایش اعتبار برند و افزایش فروش خود لازم است به فکر طراحی سایت شرکتی خود باشید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم بهتر تصمیم بگیرید
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

طراحی سایت شرکتی

وبسایت راهی برای پیشرفت چشم گیراست . همیشه برای بزرگ شدن لازم است تا راه های بزرگ تری برای رفتن انتخاب کنید.شاید وقت آن رسیده به گشترش شرکت خود فکر کنید ما به شما کمک می کنیم تا با  طراحی سایت شرکتی خود به فتح گوگل برسید.

طراحی سایت شرکتی
پشتیبانی همیار سایت

قبل از شروع مشاوره بگیرید

قبل از تصمیم گیری ما به شما پیشنهاد می کنیم که با تیم پشتیبانی همیار سایت مشورت کنید.ما به صورت رایگان تمام تجارب خود را در زمینه طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می دهیم.ما در تیم همیار سایت منتظر تماس شما هستیم تا راه طراحی سایت شرکتی را با هم شروع کنیم.

سایت راهی برای پیشرفت چشم گیر

برای بزرگ شدن لازم است راه های بزرگ تری برای رفتن انتخاب کنید.اگر فکر می کنید وقت آن رسیده به فکر گشترش شرکت خود باشید بهتر است ادامه این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

ساخت و طراحی سایت شرکتی کاری تقریبا پیچیده است و ما سعی داریم تا این کار را برای شما تا حد ممکن ساده کنیم.اینجاست که باید به فکر یک رشد انفجاری برای برند خودتان باشید ؛طراحی سایت می تواند یک سکوی پرتاب عالی باری برند شما باشد پس بهتر است این بار جدیتر از همیشه به آن فکر کنید.

چرا طراحی سایت شرکتی ؟

برای شروع هر کاری ابتدا باید از روی نقشه راه آن شروع کنیم. طراحی یک سایت شرکتی و یک کسب‌ و کار آنلاین نیز نیازمند داشتن یک ذهن شفاف است.پس بهتر است قبل از هرکاری یک کاغذ و قلم کنار خود داشته باشید ، هر آنچه در این مسیر برای شما لازم است را یادداشت کنید.

شما با طراحی سایت شرکتی ارزان هم می توانید به اهداف خود برسید اما آنچه مهم است این است که بتوانید با قدم های درست رقیبانتان را پشت سر بگذارید.

Business team and work process vector طراحی سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو

چرا طراحی سایت شرکتی مهمه ؟!

یکی از مهم ترین اهداف طراحی سایت شرکتی برند شدن شرکت و پیدا کردن بازار هدف بزرگ برای پیشرفت و معتبر شدن شرکت هاست. با استفاده از طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی سایت، بعد از این که سایت شما توسط موتور های جستجوی گوگل شناسایی شود، زمانی که کاربران به دنبال محصولات خود می گردند ، وبسایت شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و این امر باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان و در نتیجه موجب افزایش خرید محصولات و خدمات می شود.

bussines chart group share طراحی سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو

حرفه ای بودن برند و اعتماد

وقتی سایت شرکت شما در نتایج گوگل نباشید ، پس به شما نمی شود اعتماد کرد و در واقع نه به شرکت شما نه به برند شما اعتماد نمی تواند کرد.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، از هر 4 کاربر 3 تای آنها ، اعتبار کسب و کار شما را بر اساس طراحی سایت شرکتی شما قضاوت می کنند. طراحی هایی که به نظر مدرن و حرفه ای می آیند ، اعتماد را ترغیب می کنند.

 در همین حال ، یک وب سایت با طراحی ضعیف ممکن است کسی را در حقانیت شما به شک بیاندازد. به همین دلیل راه اندازی و طراحی سایت ، راه کسب اعتماد است.

داشتن یک سایت می تواند مشتریان جدید را جذب کند

یک وب سایت به مشتریان این امکان را می دهد تا هنگام کسب اطلاعات در مورد محصولات و / یا خدمات شما ، ببینند برند شما چیست. با در دسترس قرار دادن وب سایت شما برای مشتریان جدید و قدیم ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا 24/7 روزانه در دسترس باشید. این بدان معناست که خرید و رزرو می تواند در تمام ساعات روز انجام شود.

شما در هر زمان به مشتریان جدید و گسترش کسب و کارتان نیاز دارید ، اجازه دهید تا با طراحی سایت شرکتی ، روز به روز مشتریان جدید برای خودتان پیدا کنید.

در ضمن به اضای هر مشتری ، دیگر لازم نیست که فضا و امکانات زیادی به مغازه تان اضافه کنید ، یک سایت اماده پذیرایی از تعداد نا محدودی از مشتریان شماست.

طراحی سایت بسیار مقرون به صرفه

طراحی سایت بسیار مقرون به صرفه

طراحی سایت شرکتی هنگامی که یک تیم قدرتمند طراحی سایت مانند همیار سایت در کنار شما باشد ، می تواند یک فرایند بدون دردسر باشد. همچنین داشتن وب سایتی برای تجارت خود در مقایسه با سایر اشکال تبلیغات ، مقرون به صرفه است. مزایای یک سایت این است که 24/7 شبانه روز فعال است و شما می توانید با ایجاد تغییرات و به روزرسانی آن ، متناسب با نیازهای تجاری خود ، آن را به روز کنید. دیگر نیاز به صرف هزینه های بسیار بالا ندارید ، یک سایت با هدف گیری بسیار دقیق به شما امکان تبلیغ های هدفمند را نیز می دهد.

همانطور که رسانه های اجتماعی برای تجارت شما مهم هستند ، راه اندازی و طراحی سایت ، درک آنلاین و پیام رسانی از تجارت شما را به شکلی شکل می دهد که رسانه های اجتماعی قادر به ارائه آن نیستند.

یک سایت کاملاً حرفه ای ، محصولات یا خدماتی را که شما ارائه می دهید به طور واضح ترسیم می کند و به مشتری شما ایده بهتری از تجارت شما می دهد.

استفاده از قالب آماده می تواند از نظر هزینه توجیه داشته باشد اما اگر از طراحی سایت توسط یک گروه حرفه ای استفاده کنید می توانید با شخصی سازی و اضافه کردن ویژگی های مورد نظر خودتان یک شروع بهتر داشته باشید.
گروه همیار سایت با داشتن تجربه و طراحی سایت های شرکتی موفق و مطرح در ایران سعی دارد راه ساخت و بهینه سازی وبسایت را برای شما هموار کند.

در طراحی وب سایت شرکتی با همیار سایت باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که این امکان براحتی برای مدیران و صاحبان شرکت فراهم می شود تا بتوانید به سادگی وب سایت را گسترش دهند.

امنیت سایت شرکتی

در دنیای مجاری امروزی داشتن امنیت مهم ترین بحث برای هر کسب و کار آنلاین است.شما هم بهتر است قبل از حادثه فکری برای امنیت سایت های خود بکنید.

داشتن سایتی با امنیت بالا مهترین قدم بعد ساخت سایت است.امنیت نه تنها باعث افزایش اعتبار شما می شود بلکه می تواند روی سرعت و بهبود سایت شما نیز تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.طبیعتا افزایش سرعت سایت باعث افزایش کاربر و افزایش فروش محصولات شما نیز می شود.

Security concept illustration Vector طراحی سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو

بهینه سازی (سئو) سایت شرکتی چگونه است ؟

بهینه سازی (سئو) سایت شرکتی یکی از مهم ترین گام ها در طراحی یک سایت شرکتی است . برای شناخته شدن و دیده شدن باید از سایتی استفاده کنید که کاملا بهینه شده باشد و طراحی و کدنویسی آن باید کاملا برای گوگل بهینه شده باشد.سعی کنید در انتخاب تمامی موارد سایت حتما بهینه بودن را در اولویت قرار هید.

سئو تکنیکال از مهم ترین قسمت های سئو برای متخصصین و سئو کاران است.با انجام درست قدم های سئو بهترین نتایج را در گوگل بدست می آوریم.سئو فنی یا تکنیکال، اولین مرحله از پروژه سئو است.

برای تحقیق کلمات کلیدی محلی لازم است دید روشنی نسبت به کسب و کار خود در ناحیه فعالیت جغرافیایی خود داشته باشیم. با تحقیق درست در زمینه محلی سئو ،  با سرعت از رقیبانتان پیشی بگیرید.

مهمترین کار برای بالا آمدن سایت در گوگل و بهبود سئو لینک سازی درست است. با لینک بیلدینگ داخلی و خارجی در کمترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل برسید و در آنجا بمانید.

آنالیز سایت در ساختار URL
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 96%
گزارش جامع عوامل کندی سایت
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 91%
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
طراح وب 92%
تحقیق بازار و کلمات کلیدی
طراح وب 96%
آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌
طراح وب 92%
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
طراح وب 76%
بررسی سئو لینک‌های شکسته
طراح وب 91%
آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
طراح وب 83%
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building
طراح وب 92%
آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
طراح وب 94%

طراحی سایت شرکتی ارزان قیمت

بیشتر افراد دوست دارند هزینه طراحی کمی پرداخت کنند اما باید گفت بهتر است همیشه دنبال سایتی باشد که به بهترین قیمت ممکن بسته شود.
یکی دیگر از موارد هزینه وب سایت های شرکتی مربوط به ویژگی های آن است ؛ هرچه یک وبسایت ویژگی بیشتری داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.اگر بدنبال هزینه پایین برای بستن سایت هستید باسد برخی از ویژگی های پیچیده سایت را کم کنید.
اما سعی کنید همیشه ویژگی های ضروری یک وبسایت را حفظ کنید.امنیت،سئو و سرعت سایت ویژگی هایی است که نمی شود فدای هزینه کرد.پس همیشه سعی کنید بدنبال طراحی باشید که تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد.
در طراحی وب سایت شرکتی با همیار سایت باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که این امکان براحتی برای مدیران و صاحبان شرکت فراهم می شود تا بتوانید به سادگی وب سایت را گسترش دهند.

امکانات ویژه

امکانات فوق العاده وب سایت های طراحی شده توسط همیار سایت

مدیریت مطالب

امکان دسته بندی و مدیریت سایت به عنوان اخبار ، مقالات و …

مدیریت صفحات

مدیریت و ایجاد صفحات سایت به سادگی و مدیریت آن

مدیریت رسانه ها

آپلود و مدیریت رسانه ها ( تصاویر ، ویدیو ، صوتی و … )

آمار سایت

آمار بازدید سایت از طریق پنل مدیریت و گوگل آنالاتیک

امنیت بالا

امنیت بالا با استفاده از گواهی SSL و کپچای گوگل

مدیریت پرداخت آنلاین

امکان دریافت وجه بصورت آنلاین از طریق درگاههای فعال

مدیریت کاربران

تعیین سطح های کاربری و تخصیص به کاربران سایت

ساخت فروشگاه

به راحتی برای خودتان فروشگاه بزنید

سئو

امکان سئو سایت با قابلیت های ویژه

کد نویسی تمیز

بهترین و سبک ترین کد نویسی

چرا باید سایت شرکتی داشته باشیم

مزایای دیگر طراحی سایت شرکتی

جمع آوری اطلاعات و دسترسی راحت
جذب مشتریان بیش تر
افزایش اعتبار و برند سازی
توسعه بازار هدف

مراحل طراحی سایت شرکتی توسط همیار سایت چگونه است ؟

پشتیبانی همیار سایت

مشاوره

در قدم اول با گروه مشاورین ما به صورت رایگان مشورت کنید ، ما تمام تجربه خود را برای ورود موفق به زمینه کسب و کارهای آنلاین با شما به اشتراک می گذاریم.

bussines chart group share طراحی سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو

طراحی اولیه

در قدم دوم با گروه توسعه و طراحی همیار سایت با توجه به طراحی مدنظر شما ، اقدام به طراحی سایت مورد نظر شما می کنند.

طراحی سایت جراحی پلاستیک در تهران

تکمیل سایت

ما در این قسمت با توجه به طرح اولیه سایت که برای شما ارسال می شود سعی می کنیم تا نتیجه اولیه را با کمک شما تکمیل کنیم.

آموزشگاه فنی

پشتیبانی سایت

در قدم آخر بعد از طراحی سایت شما خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

زمان لازم برای طراحی سایت شرکتی

اگر می خواهید برای طراحی سایت بسته به شرکتی که برای شما کار می کند می تواند از یک هفته تا چند ماه این پروسه ها طول بکشد.
طبیعتا در این زمان عقب ماندن چند هفته ای و درنهایت خریدن یک محصول سر بسته نمی تواند جوابگوی همه ی خواسته های شما باشد.
در این راستا گروه همیار سایت اقدام به طراحی سایت های شرکتی با بهترین طراحی ها و کاملا بهینه شده کرده است.شما کافیست تا با چند کلیک ساده سایت خود را سفارش داده و امکانات موردنیاز را به کارشناسان همیار سایت منتقل کنید تا در سریعترین زمان ممکن سایت خود را آماده تحویل بگیرید.

طراحی قالب شرکتی با قابلیت توسعه

یکی دیگر از دغدغه های صاحبان شرکت های تجاری بزرگ مانند دی جی کالا امکان افزایش امکانات وب‌سایت و گسترش وب‌سایت است.این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا هروقت وبسایت نیاز داشت بتوانید ویژگی های مورد نیاز را به آن اضافه کنید.

در طراحی سایت شرکتی با همیار سایت باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که این امکان براحتی برای مدیران و صاحبان شرکت فراهم می شود تا بتوانید به سادگی وب سایت را گسترش دهند.

سوالات متداول طراحی سایت شرکتی همیار سایت

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت شرکتی  بین 5 تا 15 روز کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما توسط متخصصین همیار سایت تعیین خواهد شد.

تیم همیار سایت  پبا داشتن تیم پشتیبانی که شامل متخصصین طراحی و سئو می باشند پس از کامل کردن طراحی سایت شما ، طبق قرارداد تا پایان زمان تعیین شده برای سایت ها ، به صورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد در صورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

طراحان سایت همیار سایت متشکل از گروهی از برنامه نویسان و توسعه دهنگان وب سایت می باشند که با همکاری با تیم سئو و پشتیبانی ما ، سعی دارند بهترین طراحی سایت را برای شما انجام دهند.

ایده شرکت همیار سایت در سال 1397 پیاده سازی شد . همیار سایت یک پلتفرم کاملا متفاوت در زمینه ساخت سایت و آنالیز سئو سایت بوده تا بتواند برای کسب و کار , توسعه و نگهداری وب سایت ها, فن آوری های جدید و مهارت های خلاقانه ای که شما به دنبال آن هستید به صورت حرفه ای کار کند. هدف از ساخت همیار سایت این بوده که تمام پیچیدگی‌های طراحی سایت و فروشگاه از بین برود و همه بتوانند به ساده‌ترین، سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن وارد دنیای اینترنت شوند.

 

بله، تمامی سایت های طراحی شده توسط همیار سایت به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

بله، شما دسترسی کاملی به تمامی کدهای سایت یا فروشگاه آنلاین خود خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید تغییرات اساسی و عمده‌ای را در قالب ایجاد کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تری بگوییم: هر آنچه فکرش را بکنید، شدنی است.

ما سایت را در نهایت به صورت کامل به شما با توضیحات آن برای شما ارسال می کنیم و شما هر گونه تغییری در آن می توانید ایجاد کنید.

طراحی سایت ارزان شرکتی در شرکت همیار سایت چگونه است ؟

شرکت همیار سایت  در اقدامی جهت کمک به وضعیت مالی شرکتها و رکود اقتصادی کشور، تصمیم به طراحی سایت ارزان شرکتی با قیمت بسیار پایین،گرفته است.ما در این طراحی سایت ، با رعایت تمام اصول طراحی مدرن ، رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت و با استفاده از متخصصین و توسعه دهندگان خود ، بهترین کیفیت را در کنار کمترین هزینه ارائه می دهیم.در ضمن تمام سایت های ارزان طراحی شده همیار سایت ، دارای پشتیبانی کاملا حرفه ای توسط گروه پشتیبانی ماست.

طراحی سایت شرکتی در تهران توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

طراحی سایت ایجاد کننده بستری هستند تحت اینترنت و فضای مجازی که میتوانند فضای مناسبی برای انتشار اخبار در زمینه های گوناگون و یا فعالیت های فروشگاهی و خدماتی باشند. در طراحی سایت شرکتی در تهران توسط همیار سایت تمامی سایت ها با استفاده از فریم ورک ها و CMS های معروف ساخته شده و بر طبق استاندارد های جهانی میباشند. همچنین درپایان کار پس از تحویل سایت ،ویدیوهای آموزشی مدیریت سایت را برای کاربر ارسال میکند ، با این کار در فرهنگسازی هر ایرانی وبمستر سایت خود بسیار کمک میکند .

قیمت طراحی سایت شرکتی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

قیمت طراحی سایت شرکتی در همیار سایت با توجه به رکود اقتصادی و شرایط خاص کشور ، همیار سایت اقدام به واگذاری سایت با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت میکند . ما در همیار سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما برای شما تعرفه های طراحی سایت ویژه ای در نظر داریم ، تا بتوانیم با ارائه قیمت واقعی به شما ، در راه رسیدن به یک موفقیت آنلاین در کنار شما باشیم.

بهینه سازی و سئو سایت شرکتی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

یکی از مواردی که در حوضه ی طراحی سایت امروزه بسیار مهم است سئوی سایت ها میباشد.بهینه سازی و سئو سایت در همیار سایت توسط متخصصین این حوزه انجام می شود و با توجه به قرارداد های قیلی شرکت ، به جرعت می توان گفت ، همیار سایت یکی از شرکت ها فعال در این زمینه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.