طراحی وبسایت شرکتی

ساخت و طراحی وب سایت شرکتی | حرفه ای ، جذاب و مدرن

برای افزایش اعتبار برند و افزایش فروش خود لازم است به فکر طراحی وب سایت شرکتی خود باشید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم بهتر تصمیم بگیرید

لیست محتوای این مطلب

در دنیا افرادی که دوست دارند کارمند باشند بسیار بیشتر از افرادی است که دوست دارند رئیس باشند.وقتی شما کارمند هستید لازم  نیست زیاد درگیر پیشرفت شرکت باشید اما به عنوان یک رئیس لازم است بیشتر تمرکزتان روی پیشرفت شرکت باشد.

وب سایت راهی برای پیشرفت چشم گیر

برای بزرگ شدن لازم است راه های بزرگ تری برای رفتن انتخاب کنید.اگر فکر می کنید وقت آن رسیده به فکر گشترش شرکت خود باشید بهتر است ادامه این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

ساخت و طراحی وب سایت شرکتی کاری تقریبا پیچیده است و ما سعی داریم تا این کار را برای شما تا حد ممکن ساده کنیم.اینجاست که باید به فکر یک رشد انفجاری برای برند خودتان باشید ؛طراحی سایت می تواند یک سکوی پرتاب عالی باری برند شما باشد پس بهتر است این بار جدیتر از همیشه به آن فکر کنید.

طراحی وبسایت شرکتی

مراحل ساخت وبسایت شرکتی

برای شروع هر کاری ابتدا باید از روی نقشه راه آن شروع کنیم. شروع یک وب سایت و یک کسب‌ و کار آنلاین نیز نیازمند داشتن یک ذهن شفاف است.پس بهتر است قبل از هرکاری یک کاغذ و قلم کنار خود داشته باشید ، هر آنچه در این مسیر برای شما لازم است را یادداشت کنید.

دقیق باشید

قبل از شروع کردن به ساختن وب سایت همیشه از خودتان بپرسید “چرا” . چرا می خواهید یک وب سایت شرکتی داشته باشید؟
داشتن وبسایت نیازمند انگیزه و صبر است و داشتن یک نقشه راه درست و دقیق. برای ورود به دنیای وب سایت ها باید ابتدا به صورت کاملا دقیق روی ایده هایتان وقت بگذارید ، ببینید و یاد بگیرید. این بهترین کاری است که می توانید برای شروع انجام دهید.شما باید به اندازه کافی وب سایت های مشابه ببینید تا بدانید دقیقا دنبال چه چیزی هستید

درباره رویکرد وبسایت فکر کنید

تنها داشتن علاقه برای موفقیت کافی نیست ، شما باید به کارهای بزرگ ایمان داشته باشید تا به سمت پیشرفت حرکت کنید.
اول از همه یک کاغذ و قلم بردارید و درباره‌نیاز های سایت بنویسید.سعی کنید از وب سایت های شرکتی مشابه ایرانی و خارجی استفاده کنید.

وبسایت های رقیبانتان می تواند پر از ایده هایی باشد که شما به آن فکر نکرده بودید.وقتی همه ی این ها با تجربه و خلاقیت خود شما ترکیب شود ، می تواند ایده های بزرگی شکل بگیرد.

انتخاب اسم دامین

هر وبساتی باید روی یک دامین ست شود.برای انتخاب نام سایت انتخاب های زیادی دارید.اگر دوست دارید روی برند تجاری خود کار کنید ، و بعنوان یک برند شناخته شوید می توانید از اسم شرکت خود استفاده کنید.
راه دیگر انتخاب اسم دامین برای وب سایت شرکتی استفاده از وبسایت های انتخاب دامیت است.
این سایت ها به شما اسم های مناسب برای انتخاب دامین را پیشنهاد می دهند.
یکی از بهترین سایت های فعال در این زمینه سایت (https://www.namemesh.com/) است.
این سایت با گرفتن کلید واژه ها از شما اسم های جدید ، خلاقانه و ترکیبی و بسیاری انواع دیگر اسم به شما پیشنهاد می دهد.

به عنوان مثال بیایید به شرکت نوین نگاهی داشته باشیم.این شرکت با استفاده از این اسم سعی دارد نوین بودن و جدید بودن را به کاربران خود القا کند.شما هم می توانید از این سری اسم ها و مفاهیم برای شرکت خود انتخاب کنید.

وبسایت های رقیبانتان می تواند پر از ایده هایی باشد که شما به آن فکر نکرده بودید.وقتی همه ی این ها با تجربه و خلاقیت خود شما ترکیب شود ، می تواند ایده های بزرگی شکل بگیرد.

انتخاب هاست مناسب برای وب سایت شرکتی

یکی دیگر از نیاز های هر سایتی داشتن هاست است. شما می توانید مناسب با نیاز های خود هاست با قیمت های مختلف انتخاب کنید.

در انتخاب هاست مناسب برای وب سایت های شرکتی لازم به موارد زیر توجه کنید :

بعد از انتخاب هاست مناسب این بار نوبت به طراحی قالب سایت می رسد

طراحی قالب وب سایت شرکتی

شما برای این کار می توانید یا از قالب های آماده استفاده کنید یا قالب های اختصاصی برای وبسایت خودتان بسازید.
استفاده از قالب آماده می تواند از نظر هزینه توجیه داشته باشد اما اگر از طراحی سایت توسط یک گروه حرفه ای استفاده کنید می توانید با شخصی سازی و اضافه کردن ویژگی های مورد نظر خودتان یک شروع بهتر داشته باشید.
گروه همیار سایت با داشتن تجربه و طراحی سایت های شرکتی موفق و مطرح در ایران سعی دارد راه ساخت و بهینه سازی وبسایت را برای شما هموار کند.

در طراحی وب سایت شرکتی با همیار سایت باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که این امکان براحتی برای مدیران و صاحبان شرکت فراهم می شود تا بتوانید به سادگی وب سایت را گسترش دهند.

امنیت وب سایت شرکتی

در دنیای مجاری امروزی داشتن امنیت مهم ترین بحث برای هر کسب و کار آنلاین است.شما هم بهتر است قبل از حادثه فکری برای امنیت سایت های خود بکنید.

داشتن سایتی با امنیت بالا مهترین قدم بعد ساخت سایت است.امنیت نه تنها باعث افزایش اعتبار شما می شود بلکه می تواند روی سرعت و بهبود سایت شما نیز تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.طبیعتا افزایش سرعت سایت باعث افزایش کاربر و افزایش فروش محصولات شما نیز می شود.

نکته : برای ساختن وب سایت های شرکتی مراحل و موارد مهمی هستند که باید حتما آن ها را به یاد داشته باشید.یکی از مهمترین موارد برای کسب و کارهای اینترنتی داشتن گواهی اس اس ال (SSL) است که توصیه می کنیم حتما آن را داشته باشید.

بهینه سازی (سئو) وب سایت شرکتی چگونه است ؟

بهینه سازی (سئو) سایت شرکتی یکی از مهم ترین گام ها در طراحی یک سایت شرکتی است . برای شناخته شدن و دیده شدن باید از سایتی استفاده کنید که کاملا بهینه شده باشد و طراحی و کدنویسی آن باید کاملا برای گوگل بهینه شده باشد.سعی کنید در انتخاب تمامی موارد سایت حتما بهینه بودن را در اولویت قرار هید.

طراحی سایت شرکتی ارزان قیمت

بیشتر افراد دوست دارند هزینه طراحی کمی پرداخت کنند اما باید گفت بهتر است همیشه دنبال سایتی باشد که به بهترین قیمت ممکن بسته شود.
یکی دیگر از موارد هزینه وب سایت های شرکتی مربوط به ویژگی های آن است ؛ هرچه یک وبسایت ویژگی بیشتری داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.اگر بدنبال هزینه پایین برای بستن سایت هستید باسد برخی از ویژگی های پیچیده سایت را کم کنید.
اما سعی کنید همیشه ویژگی های ضروری یک وبسایت را حفظ کنید.امنیت،سئو و سرعت سایت ویژگی هایی است که نمی شود فدای هزینه کرد.پس همیشه سعی کنید بدنبال طراحی باشید که تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد.
در طراحی وب سایت شرکتی با همیار سایت باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که این امکان براحتی برای مدیران و صاحبان شرکت فراهم می شود تا بتوانید به سادگی وب سایت را گسترش دهند.

چرا باید وب سایت شرکتی داشته باشیم

هر شرکتی باید به فکر پیشرفت خود باشد اما این تنها دلیل داشتن و طراحی سایت نیست ؛ داشتن یک کسب‌وکار سود آور نیازمند داشتن دلایل بزرگتری است.در این قسمت با دلایل اصلی راه اندازی سایت های شرکتی آشنا می شویم :

زمان لازم برای طراحی وب سایت شرکتی

اگر می خواهید برای طراحی سایت بسته به شرکتی که برای شما کار می کند می تواند از یک هفته تا چند ماه این پروسه ها طول بکشد.
طبیعتا در این زمان عقب ماندن چند هفته ای و درنهایت خریدن یک محصول سر بسته نمی تواند جوابگوی همه ی خواسته های شما باشد.
در این راستا گروه همیار سایت اقدام به طراحی سایت های شرکتی با بهترین طراحی ها و کاملا بهینه شده کرده است.شما کافیست تا با چند کلیک ساده سایت خود را سفارش داده و امکانات موردنیاز را به کارشناسان همیار سایت منتقل کنید تا در سریعترین زمان ممکن سایت خود را آماده تحویل بگیرید.

طراحی قالب شرکتی با قابلیت توسعه

یکی دیگر از دغدغه های صاحبان شرکت های تجاری امکان افزایش امکانات وب‌سایت و گسترش وب‌سایت است.این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا هروقت وبسایت نیاز داشت بتوانید ویژگی های مورد نیاز را به آن اضافه کنید.

در طراحی وب سایت شرکتی با همیار سایت باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که این امکان براحتی برای مدیران و صاحبان شرکت فراهم می شود تا بتوانید به سادگی وب سایت را گسترش دهند.

5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *