طراحی سایت اختصاصی می تواند کلید موفقیت در دنیای دیجیتال امروزی باشد.

شما عزیزان می توانید نقشه کلی سایت مد نظرتان را به همراه تمامی امکانات اختصاصی که در ذهن دارید به همیار سایت ارائه دهید تا ما با طراحی وبسایت اختصاصی شامل امکانات مورد نظر،امنیت بالا،سرعت بهینه و قالب زیبای ویژه برند شما تمامی نیاز های شما را در دنیای دیجیتال رفع کنیم.

طراحی وبسایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی و پشتیبانی رایگان

تیم همیارسایت با داشتن سال ها سابقه در طراحی سایت ،پس از تحویل وبسایت تمامی آموزش های لازم برای مدیریت سایت را به مشتری آموزش می دهد.

همجنین در صورتی که هر گونه مشکلی برای سایت پیش بیاید،می توانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح کنید تا مسئولین فنی به رفع مشکلات سایت و یا هاست بپردازند.

ویژگی های مهم در طراحی سایت اختصاصی

طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی مهم ترین وجه تمایز خود را در گرافیک تجربه کاربری مجزای خود که متناسب با نیاز هر کسب و کار و سلیقه کارفرما طراحی می شود دارد.

طراحی UX کاربر پسند

تجربه کاربری مهم ترین بخش در طراحی یک وب سایت اختصاصی است.تنها با یک گرافیک حرفه ای نمیتوان راضیت کاربران را به دست آورد.

سئو فرندلی

یک طراحی حرفه ای در صورتی که در نتایج جستجو نمایش داده نشود هیچ کاربردی نخواهد داشت. لازمه یک طراحی سایت موفق رعایت کامل اصول سئو است.

هزینه طراحی سایت اختصاصی

طراحی یک وب سایت اختصاصی هیچگاه شامل هزینه ای ثابت نمی باشد و امکانات مورد نیاز شما باید برای اولین برای شما طراحی و کد نویسی شود. اما متخصصیت همیار سایت پس از سال ها تجربه و درک نیاز متقابل کاربران خود بخش زیادی از امکانات پایه و مورد نیاز کسب و کار ها را با توجه به شرایط و نیاز روز بازار برای شما تولید کرده است تا در کنار افزایش سرعت روند طراحی و همچنین کاهش فوق العاده هزینه ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

توجه داشته باشید برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت اختصاصی لازم است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با متخصصین ما در ارتباط باشید تا به بهترین شکل ممکن شما را در رسیدن به هدف خود راهنمایی کنند.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

امروزه اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ بر کسی پوشیده نیست.موضوع مهمی که وجود دارد این است که چرا باید به طراحی اختصاصی سایت فکر کنیم و آن ها چه تفاوتی با سایت های ارزان قیمت دارند؟

از این رو باید به ویژگی ها و مزایای طراحی سایت اختصاصی بپردازیم:

1. در اولین نگاه مخاطب را جذب کنید

امروز ویترین وب سایت شما در واقع ویترین فروشگاه شما است. هر زمان که با یک شخص جدید یا مشتری ملاقات می کنید ، همیشه نگران این هستید که اولین احساس خوب ممکن را انجام دهید.

یکی از مزایای طراحی سایت در دسترس بودن است ، اما مهم است که چگونه مردم شما را ببینند.پس بهترین کار این است که ویترینی عالی برای خود داشته باشید.

 پس چرا وب سایت شما باید متفاوت باشد؟ وب سایت شما باید بازتاب فوری شما ، شخصیت و تجارت شما باشد. یک وب سایت غیرحرفه ای می تواند منجر به عدم استقبال بازدیدکنندگان و یا قدیمی بودن تجارت شما شود از این رو می توانید با طراحی سایت اختصاصی و سفارش قالبی منحصر به فرد و زیبا از رقبا فاصله بگیرید.

2. امکانات حرفه ای متناسب با نیاز برند شما

اگر شما در حال برنامه ریزی برای شروع قدرتمند یک تجارت الکترونیک هستید یا حتی در فکر گسترش کسب و کارتان و رقابت با دیگر رقیبانتان هستید استفاده از سایت های آماده و امکاناتی که دیگران استفاده میکنند به همان شکل قبلی مضر ترین کار برای شماست.

طراحی سایت اختصاصی مهم ترین عاملی است که شما میتوانید امکانات و نیاز های خود را با آن به دست بیاورید، هیچ کس به اندازه شما با کسب و کارتان آشنا نیست و لازمه موفقیت پیاده سازی حررفه ای نیاز های شماست.

سفارش طراحی سایت اختصاصی

3. رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو

این روزها یکی از اصطلاحات مهم در بازاریابی آنلاین “سئو” است. SEO یا بهینه سازی موتور جستجو اساساً بهینه سازی وب سایت شما به منظور ارائه رتبه بالاتر در بین موتورهای جستجوگر امروزی است.

هنگامی که افراد به دنبال کسب و کار یا خدمات خاصی متناسب با نیازهای خود هستند ، در جستجوی اصطلاحات اصلی در این موتورهای جستجو هستند. از نظر آماری این کاربران از اولین یا دومین نتیجه حاصل از جستجوی آنها بازدید می کنند.اگر سایت شما از قدیمی باشد ، یا حاوی محتوای خاصی نباشد که لازم است توسط این موتورهای جستجو برداشت شود به جای قرار گرفتن در صفحه اول لیست ، ممکن است در صفحه 5 یا 6 گم شوید و هرگز توسط کاربر در حال جستجو پیدا نشوید.

 اما یکی از مزایای طراحی سایت اختصاصی این است که شما می توانید به راحتی روی سئو سایت خود کار کنید و به صفحه اول برسید و از این رو به دیده شدن خود کمک بزرگی می کنید.اگر سایت شما به صورت اختصاصی طراحی شود،زمینه های لازم برای سئو شدن سایت فراهم است و می توانید با دریافت خدمات تضمینی سئو از همیار سایت،خود را به رتبات برتر گوگل برسانید و فروشی فوق العاده را تجربه کنید.

4. رقیبان خود را به چالش بکشید

طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد که در صنعت خود برتر باشید و رقابت خود را برای ادامه کار به چالش بکشید. کار مداوم و افزودن به وب سایت ، رقبای شما را مجبور می کند که همیشه یک قدم عقب بمانند.

جایی که رقبای شما تازه در حال درک مزایای داشتن یک وب سایت اختصاصی  هستند. شما قبلاً شروع کرده اید و به طور مداوم تلاش می کنید تا حضور آنلاین خود را حفظ کنید و در راس بازار خود باشید.

بله در واقع جلو زدن از رقیبان یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت اختاصصی است که افرادی زیادی را به خود جذب می کند.

5- درآمد بیشتر ایجاد کنید

یک وب سایت که حرفه ای طراحی شده توجه بیشتری را به خود جلب کرده و بازدید بیشتری را به وب سایت شما ایجاد می کند. انسانها ذاتاً به سمت چیزهای جذاب ، جذب می شوند و این در دنیای طراحی تفاوتی ندارد.

هنگامی که ورودی بیشتر شود،فروش بالا می رود و در نتیجه کسب و کار شما رشد زیادی می کند.

 به همین دلیل استفاده از یک شرکت طراحی حرفه ای مانند همیار سایت برای به حداکثر رساندن پتانسیل طراحی و اثربخشی وب سایت شما مهم است.

7. دسترسی سریع تر

در دنیای امروزی افراد برای وقت خود و صرفه جویی در آن اهمیت زیادی قائل هستند.با توجه به این نکته می توانید دو حرکت بزرگ در راستای پاسخ به نیازهای مشتری انجام دهید.شاید بپرسید چگونه؟

با طراحی سایت اختصاصی می توانید:

6. طراحی عالی و گسترش دهان به دهان

چند بار از طراحی وب سایت عالی برای رستوران یا مشاغل دیگر لذت برده اید؟ به احتمال زیاد شما آن نام تجاری یا وب سایت را با دوستان و خانواده خود به اشتراک گذاشته اید ، فقط به دلیل تأثیری که طراحی سایت روی شما گذاشته است.

 طراحی عالی همراه با پیمایش بصری سایت منجر به یک تجربه عالی برای کاربر می شود. این دهان به دهان منجر به بازدید بیشتر و مشتریانی می شود که فقط از وب سایت شما دیدن می کنند.

برای همین است که طراحی زیبا یکی از مزایای طراحی سایت اختصاصی است.

دسترسی مشتریان به شما در هر مکان و زمان

داشتن یک سایتی که اختصاصی برای کسب و کار شما طراحی شده باشد قبل از داشتن هر گونه مزیتی،یک بستر آنلاین برای ارائه خدمات محسوب می شود.

افراد می توانند شبانه روز توضیحات خدمات یا محصولات شما را مطالعه کنند و برای خرید نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشند.اینگونه است که مشتری متوجه اهمیت دادن شما به نیاز وی در زمینه زمان پی می  برد و اعتبار برند شما افزایش می یابد.

طراحی سایت اختصاصی سرعت بالاتری دارد

در کدنویسی و طراحی سایت اختصاصی،فاکتورهایی رعایت می شوند تا سرعت لود صفحه برای کاربران به حداقل رسانده شود.

این موضوع نه تنها باعث می شود که کاربر تجربه خوشایندی در سایت شما داشته باشد،بلکه گوگل آن را یک مزیت بزرگ به حساب می آورد و در رتبه بندی های خود این موضوع را در نظر می گیرد.به همین دلیل است که می گوییم سایت هایی که اختصاصی طراحی شده اند،زمینه مناسبی برای سئو شدن دارند.

8. یک استراتژی آنلاین

برای کسب و کار خود یک طراحی وب قدرتمند ایجاد کنید و موقعیتی عالی در موتورهای جستجو کسب کنید!

بله یکی از مزایای طراحی سایت اختصاصی این است که شما می توانید یک استراتژی آنلاین همانند دیجی کالا داشته باشید.

یکی از نقاط قوت مهم یک طراح یا توسعه دهنده وب ، توانایی آنها در ارائه یک برنامه آنلاین استراتژیک است. در مجموع ، یک آژانس وب بر روی مدل اصلی کسب و کار شما و همچنین اهداف تجاری آینده تمرکز خواهد کرد.

یک وب سایت ، بنیادی محکم برای شما ایجاد می کند تا موفقیت آن را در دراز مدت تضمین کند.

به منظور ارائه یک وب سایت موثر ، یک آژانس برتر طراحی وب ، تیمی با استعداد از طراحان وب ، رمزگذاران ، نویسندگان متن و متخصصان سئو را در اختیار خواهید داشت – همه با دانش بازار دیجیتال امروز تا بتوانید به بهترین استراتژی برسید.

خلاقان دیجیتال می دانند که چگونه می توانند یک وب سایت فوق العاده با کاربران و فروش “عالی” از طریق وب سایت ایجاد کنند.

طراحی سایت اختصاصی خود را به ما بسپارید!

هیمار سایت با داشتن سال ها سابقه در زمینه طراحی انواع سایت ،آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است.

فقط کافی است ویژگی های ظاهری و امکانات مورد نیاز سایت خود را با ما در میان بگذارید در این صورت یک تیم متشکل از افراد فنی و طراحان گرافیکی در اسرع وقت روی پروژه کار خواهند کرد و در سریع ترین زمان ممکن سایت اختصاصی خود را دریافت خواهید کرد.

شرکت طراحی سایت اختصاصی