اهمیت طراحی سایت در سال جدید

اهمیت طراحی سایت | داشتن سایت چه سودی می تواند برای کسب و کار داشته باشد؟

این مقاله در مورد اهمیت طراحی سایت در سال های اخیر نگارش شده و مخاطب آن افرادی است که به هر دلیلی بزرگترین اشتباه زندگیشان را انجام داده اند و هنوز یه وبسایت برای کسب و کارشان راه اندازی نکرده اند!در ادامه بررسی می کنیم که اصلا چرا باید سایت داشته باشیم.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

همانطور که رسانه های اجتماعی برای تجارت شما مهم هستند طراحی سایت ، درک آنلاین و پیام رسانی از تجارت شما را به شکلی شکل می دهد که رسانه های اجتماعی قادر به ارائه آن نیستند.

یک وب سایت کاملاً حرفه ای ، محصولات یا خدماتی را که شما ارائه می دهید به طور واضح ترسیم می کند و به مشتری شما ایده بهتری از تجارت شما می دهد.از این رو اهمیت داشتن یک سایت خوب و بهینه شده اهمیت زیادی به خصوص پس از دوران همه گیری کرونا دارد.

ضرورت طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت در چیست؟

در میان زندگی در دنیای دیجیتال ، یک وب سایت برای هر شغلی مهم است. اگر شغلی دارید و وب سایتی ندارید ، احتمالاً فرصت های شغلی خود را از دست می دهید. می توان از یک وب سایت برای انجام انواع استراتژی های بازاریابی برای کمک به پیشرفت کار خود استفاده کرد.

دامنه تبلیغات وب بسیار گسترده تر از هر نوع تبلیغ دیگر است. وب سایت شما نمونه کارها آنلاین شرکت شما است. شما می توانید تجارت خود را از طریق سایت های شبکه های اجتماعی ، انجمن ها و برنامه های تبلیغاتی PPC در اینترنت تبلیغ کنید.

یک وب سایت و استراتژی حضور آنلاین به شما کمک می کند تا تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهید. یک وب سایت از این جهت مهم است که به ایجاد اعتبار به عنوان یک تجارت کمک می کند.

برای همین است که به اهمیت داشتن سایت برای کسب و کار های کوچک بسیار توصیه می شود.

 نکته مهم دیگر این است که شما توانایی مدیریت مشتریان خود را دارید ، چرا که آنها باید با ایجاد یک وب سایت به شما و توصیفات و حقایق اعتماد کنند تا از این فرصت ها پشتیبانی کنند.

طراحی سایت در در دنیای دیجیتال امروزی شاید بیشتر یک نیاز باشد تا یک هدف برای همین ما در این مقاله به تعدادی از دلایل آن اشاره می کنیم تا به شما سر نخی از موفقیت آنلاین بدهیم.

اهمیت طراحی سایت زیبا

اهمیت طراحی وب سایت با ظاهر زیبا از این جهت است که مشتریان شما به طراحی اهمیت می دهند.چه آگاهانه و چه غیر آگاهانه ، همه ما در برابر تصاویر واکنش نشان می دهیم و طبیعتاً افراد به سمت طراحی خوب جلب می شوند.

نتایج تحقیقات نشان داده مردم کسب و کارها را بر اساس ظاهر آن قضاوت می کنند.به این صورت که شما ممکن است در کسب و کار خود بهترین باشید،اما اگر سایت بی روح و نامناسبی داشته باشید مشتریانی که از نزدیک با شما آشنا نیستند به شما اعتماد نمی کنند و گاها ممکن است شما را در ذهن خود کلاهبردار در نظر بگیرند.

چه تعدادی از مشاغل هنوز اهمیت طراحی وبسایت را درک نکرده اند؟

با یک نگاه سریع به بازار می توان دریافت که حدود 50 الی 70 درصد کسب و کار ها برای خود سایتی را در نظر نگرفته اند.این آمار شاید غیر واقعی به نظر برسد اما متاسفانه حقیقت دارد.

به همین خاطر تصمیم گرفتیم این مقاله را نگارش کنیم تا حتی اگر شده به یک نفر کمک کنیم تا به اهمیت طراحی سایت در تجارت پی ببرند و هر چه سریع تر برای ساخت آن اقدام کنند.

در ادامه به مزایایی که می تواند طراحی سایت برای شما داشته باشد را آورده ایم.

مزایا و دلایل اهمیت داشتن طراحی وبسایت برای کسب و کارها

1. ضرورت طراحی سایت در جذب مشتریان جدید

مهم ترین فاکتور برای یک سرمایه گذار و تاجر،در آمد زایی و سود بیشتر است.تصور کنید فضای گسترده ای وجود دارد که افراد بسیار زیادی در آن به صورت مجازی فعالیت دارند و از این رو بازار بزرگ و در نتیجه پتانسیل فروش بالایی در این بستر وجود دارد.

مدیر هر بیزینسی می تواند با داشتن یک سایت،خود را به این بازار بزرگ معرفی کند و مشتریان جدید زیادی به دست آورد.این معرفی از طریق طراحی یک سایت زیبا و بهینه شده امکان پذیر است.شما عزیزان می توانید با دریافت خدمات تضمینی سئو،سایت خود را در رتبات برتر جستجوی گوگل قرار دهید و هر مشتری ای که قصد خرید اینترنتی دارد را به سمت خود جذب کنید. 

اهمیت طراحی سایت در جذب مشتریان جدید

2-ضرورت طراحی سایت در افزایش اعتبار برند

داشتن یک وب سایت بلافاصله اعتبار کسب و کار شما را بهبود می بخشد. این می تواند باعث ایجاد احساس قوی در مشتریان جدید و قدیمتان شود و مهارت های شما را برای موقعیت بهتر کسب و کار شما به نمایش بگذارد.

 آن را به عنوان یکی از ابزارهای اصلی خود برای جدا شدن از رقبا در نظر بگیرید تا راه اندازی سایت خود در سال جدید را جلو بیاندازید.

ویروس کرونا نشان داد که چقدر نقش وبسایت ها در خدمت رسانی و فروش محصولات پررنگ است،از این رو بیزینس هایی که اهمیت طراحی سایت را جدی نگرفته بودند،دچار ضرر بسیار زیادی شدند و حتی مشتریان دائمی خود را از دست دادند.شاید برایتان سوال شود که چرا این اتفاق افتاد؟پاسخ ساده است:کسب و کاری که مطابق با شرایط زمانه به نیاز های مشتری خود اهمیت دهد،اعتماد آن ها را جلب می کند.وقتی کاربران شما نتوانند به شما اعتماد کنند ، پس فروش و درآمدی هم در کار نیست ، وقتی کسی با کسب و کار شما رو به رو می شود و می بیند که شما در فضای اینترنت سهمی ندارید ، خیلی راحت از اعتماد به شما صرف نظر می کند.

3-اهمیت طراحی سایت در کنترل بیشتر

رسانه های اجتماعی تا حدودی یک فضای اجاره ای است. شما همیشه در معرض آخرین به روزرسانی شبکه های اجتماعی هستید. داشتن یک دنباله دار اجتماعی قوی برای اعتبار بسیار خوب است ، اما اگر تنها راهی است که مشتریان می توانند شما را پیدا کنند ، شما هیچ کنترلی ندارید.

یک وب سایت به شما امکان می دهد داستان خود را به روش خود و نمایشی واقعی از برند خود بگویید.هر امکاناتی نیاز داری اضافه کنید و ایده هایتان را پیاده سازی کنید.

با راه اندازی سایت شما در واقع مدیر و کارمند خودتان هستید و نیازی نیست نگران فیلتر شدن ، حذف و یا هر محدودیت دیگری باشید و می توانید به نا محدودیت ها فکر کنید.

سایت  به شما این امکان را می دهد تا بتوانید کاربران خود را مدیریت کنید ، کدام شبکه اجتماعی به شما این همه امکانات دقیق می دهد؟

شما در بهترین حالت می توانید تنها آماری از بازدید صفحات خود داشته باشید ولی یک سایت از هر لحاظ آماده آمار گیری دقیق و هدفمن است.

شما با مدیریت مشتریان خود می توانید یک موفقیت آنلاین را شروع کنید.

مزایای داشتن سایت برای کسب و کار

4. هزینه به صرفه سایت

ایجاد یک وب سایت حرفه ای هنگامی که یک تیم قدرتمند طراحی سایت مانند همیار سایت در کنار شما باشد ، می تواند یک فرایند بدون دردسر باشد.

همچنین داشتن وب سایتی برای تجارت خود در مقایسه با سایر اشکال تبلیغات ، مقرون به صرفه است. چاپ یا تلویزیون. مزایای یک وب سایت این است که شبانه روز فعال است و شما می توانید با ایجاد تغییرات و به روزرسانی آن ، متناسب با نیازهای تجاری خود ، آن را به روز کنید.

با پرداخت یک هزینه ناچیز نسبت به هزینه های نجومی دیگر تبلیغات می توانید بدون دردسر وبسایت بیزینس خود را داشته باشید و فروش خود را افزایش دهید.

5. ضرورت طراحی سایت در دسترسی آسان مشتریان و محدودیت کمتر فروشنده

وب سایت شما در سراسر جهان قابل دسترسی است ، به دلیل دسترسی گسترده جمعیتی به شما امکان افزایش میزان مواجهه و فروش را می دهد.

به سایت های بزرگ وردپرسی دنیا نگاه کنید ، بیشترین سهم فروش برای این سایت های زیبا و جذاب است.شما از یک سایت و سیستم مدیریتی آن چه چیزی می خواهید ؟ سایت های وردپرسی هر امکاناتی را بخواهید در اختیار شما قرار می دهند و هزینه آنها نیز کمتر است.

همچنین داشتن سابت از این نظر اهمیت دارد که مشتریان شما می توانند در هر ساعت از شبانه روز به شما سر بزنند.همچنین یک سایت می تواند جمعیت نا محدودی از مشتریان را پذیرا باشد در صورتی که با افزایش مشتری در مغازه های فیزیکی،مدیر ناچار است هزینه افزایش ظرفیت فروشگاه خود را بپردازد.

6.صرفه جویی در وقت

دیگر لازم نیست توضیحات لازم به یک محصول را بار ها و بارها برای هزاران نفر شرح دهید.کافی است هر چقدر که می خواهید در مورد خدمت یا محصول مورد نظر مقاله بنویسید و آن را در صفحه مورد نظر قرار دهید.

همچنین اگر سوالات زیادی از شما پرسیده شده است می توانید قسمتی با عنوان پرسش و پاسخ متداول قرار دهید تا وقت مشتریان و خودتان بیهوده تلف نشود.

در این مقاله سعی داشتیم کاربرد و اهمیت طراحی سایت را برای کسب و کار ها اطلاع رسانی کنیم و پاسخ به سوالاتی مانند چرا اصلا باید سایت داشته باشیم و داشتن یک سایت چگونه فروش را افزایش می دهد را بدهیم.

شما عزیزان می توانید برای طراحی سایت مورد نظر خود از تیم مجرب همیار سایت کمک بگیرید و بهنیه ترین سایت ها را برای بیزینس خود راه اندازی کنید. 

کاربرد طراحی سایت

سوالات متداول درمورد کاربرد طراحی سایت و اهمیت آن

در میان زندگی در دنیای دیجیتال ، یک وب سایت برای هر شغلی مهم است. اگر شغلی دارید و وب سایتی ندارید ، احتمالاً فرصت های شغلی خود را از دست می دهید. می توان از یک وب سایت برای انجام انواع استراتژی های بازاریابی برای کمک به پیشرفت کار خود استفاده کرد.

دامنه تبلیغات وب بسیار گسترده تر از هر نوع تبلیغ دیگر است. وب سایت شما نمونه کارها آنلاین شرکت شما است. شما می توانید تجارت خود را از طریق سایت های شبکه های اجتماعی ، انجمن ها و برنامه های تبلیغاتی PPC در اینترنت تبلیغ کنید.

با داشتن یک سایت اعتماد مشتریان به شما افزایش می یابد چرا که نیازهای آن ها را جدی گرفته اید و به آنها اهمیت داده اید.همچنین یک سایت بهینه شده می تواند برای شما مشتریان جدید جذب کند.

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *