طراحی سایت ورزشی |طراحی سایت خبر ورزشی

شاید از خودتان بپرسید مگر ورزش هم آنلاین می شود ؟ در جواب باید بگویم بله ، طراحی سایت ورزشی با کاربران زیاد خود تبدیل به قطب اصلی اینترنت شده است.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

طراحی سایت ورزشی

شاید از خودتان بپرسید مگر ورزش هم آنلاین می شود ؟ در جواب باید بگویم بله ، با ورود تکنولوژی به دنیای ورزش ، این زمینه بیشتر از هر وقت دیگری مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است. شاید دیگر وقتی برای از دست دادن نمانده باشد ، آن هم با همچین سوالاتی ، بهتر است قبل از دیر شدن طراحی سایت ورزشی خودتان را شروع کنید.

طراحی سایت ورزشی
پشتیبانی همیار سایت

قبل از شروع مشاوره بگیرید

قبل از تصمیم گیری ما به شما پیشنهاد می کنیم که با تیم پشتیبانی همیار سایت مشورت کنید.ما به صورت رایگان تمام تجارب خود را در زمینه طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می دهیم.ما در تیم همیار سایت منتظر تماس شما هستیم تا راه طراحی سایت ورزشی را با هم شروع کنیم.

چرا طراحی سایت ورزشی

با آنلاین شدن اغلب کسب و کار ها ، ورزش هم از این زمینه عقب نمانده و با سرعت فراوان در حال تبدیل شدن به حوضه ی بزرگی سایت که پر از فرصت های جدید است.

دیگر مردم مثل قبل برای پیدا کردن اطلاعات و آموزش های ورزشی / پزشکی به دنبال کتاب های قطور و هزینه کردن های زیاد نیستند. آن ها یاد گرفته اند چگونه با یک سرچ ساده به نتایج مورد علاقه شان برسند.

اگر شما هم صاحب کسب و کارهای ورزشی هستید بهتر از هرچه زود تر به فکر طراحی سایت ورزشی خودتان باشید.

spot vector 2 طراحی سایت ورزشی |طراحی سایت خبر ورزشی

چرا باید وب سایت ورزشی داشته باشیم

اعتبار ، نشان قدرت وب سایت املاکی

دیگر وقت آن رسیده که برای داشتن اعتباری بیشتر از هر وقت دیگر ، تصمیم به کار با وب سایت ها بگیرید ؛ دیگر وقتی برای تلف کردن نمانده است.

بله دیگر نبودن در فضای اینترنت باعث عدم اطمینان کاربران است و باید کسب و کار های قدیمی به فکر به روز کردن خود باشند.

وب سایت ها پویا هستند

یک وب سایت ورزشی باید بتواند هر لحظه تغییر کند.شما در هر زمانی دوست داشته باشید می توانید ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید یا آن را حذف کنید.می توانید هر لحظه هر تعداد تغییری متناسب با وب سایت ورزشی خودتان ایجاد کنید.

این قابلیت باعث می شود شما تبدیل به یک بنگاه آنلاین باشید که به مشتریان خود احترام می گذارد.

بیشتر دیده شوید

فرض کنید می خواهید نمونه کارهای خود را به مردم نشان دهید ، چه کاری باید انجام داد ؟یا برای آن ها برنامه ورزشی بنویسید و آموزش های خود را به آن ها نشان دهد.

شاید باید به خیابان بروید و به تک تک افراد رزومه خود رابگوییم تا شاید دیده شوید.ولی  طراحی سایت ورزشی می تواند همه آنچه لازم دارید را بسیار شیک و حرفه ای به مردم نشان دهد.

طراحی وب سایت ورزشی

اسکای اسپورت

بیایید به سایت های خبری نگاهی بیاندازیم . این وب سایت ها که از برترین و پربازدید ترین سایت های ایرانی هستند، توانسته اند تعداد بسیار زیادی از کاربران با علایق مختلف را پر کنند.به عنوان مثال سایت خبری اسکای اسپورت یکی از پربازدید ترین وب سایت های خبری است.

اغلب کاربران اینترنتی به یک یا چند رشته ورزشی علاقه مند هستند ، این علاقه باعث به وجود آمدن بازار بزرگ و پر از فرصت های ناب شده است.

گستردگی خدمات وب سایت ورزشی :

شاید شما تنها بخش خبری یک وب سایت ورزشی را در ذهن داشته باشید.اما بیایید کمی ریز تر بشویم.شاید شما هم برایتان پیش آمده باشد در یک دوره تصمیم به گرفتن رژیم های غذایی و ورزشی گرفته باشید ، یا برای خرید مکمل های ورزشی در گوگل جست و جو کرده باشید و یا شایدم به دنبال خرید آموزش ورزش های مختلف بوده باشید.

این ها تنها بخش کوچکی از گستردگی وب سایت های ورزشی است.شما می توانید باتوجه به علایق و تخصص خودتان و با خلاقیت خودتان در زمینه های مختلف ورزشی فعالیت کیند.

یکی دیگر از زمینه های پرطرفدار دنیای ورزش پرورش اندام و تناسب اندام است.در این زمینه مردم  حاظرند برای داشتن برنامه های با کیفیت ورزشی و غذایی هزینه های بالایی پرداخت کنند.اگر شما هم از افراد با تجربه و با علم در این زمینه هستید می توانید با ارائه برنامه ها و آموزش های خودتان حسابی غوغا کنید.

وب سایت ورزشی

طراحی سایت فروشگاه ورزشی

بیایید کمی در مورد هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی ورزشی حرف بزنیم . ما قبلا کاملا و با جزئیات زیاد در این باره توضیح داده ایم ،اما بیاید این بار در باره فروشگاه های ورزشی بیشتر بحث کنیم.

راه اندازی فروشگاه ورزشی یکی از ایده های ناب و پر فروش کسب و کار های اینترنتی است. شما می توانید با شروع فروش آنلاین خودتان به قسمت زیادی از بازار لوازم ورزشی دست پیدا کنید.یک فروشگاه آنلاین می تواند بازار هدف مناسبی برای شما باشد آن در دوره ای که بازار خرید و فروش های آنلاین بسیار داغ است.شما با هزینه بسیار کم می توانید به سود بسیار بالایی برسید.

طراحی سایت ورزشی |قدم به قدم

قبل از شروع به راه اندازی کردن وب سایت باید تصمیم خودتان را بگیرید.وقتی تصمیم گرفتید باید روی تصمیم خودتان بمانید ، موفق شدن در کسب و کار های اینترنتی نیازمند صرف وقت است.نباید انتظار داشته باشید در همان روز های اول به فروش بسیار بالا برسید.

البته تکنیک هایی هم وجود دارن که می توان از آن برای افزایش 10 برابری بازدید سایت استفاده کنید.

امکانات ویژه

امکانات فوق العاده وب سایت های طراحی شده توسط همیار سایت

مدیریت مطالب

امکان دسته بندی و مدیریت سایت به عنوان اخبار ، مقالات و …

مدیریت صفحات

مدیریت و ایجاد صفحات سایت به سادگی و مدیریت آن

مدیریت رسانه ها

آپلود و مدیریت رسانه ها ( تصاویر ، ویدیو ، صوتی و … )

آمار سایت

آمار بازدید سایت از طریق پنل مدیریت و گوگل آنالاتیک

امنیت بالا

امنیت بالا با استفاده از گواهی SSL و کپچای گوگل

مدیریت پرداخت آنلاین

امکان دریافت وجه بصورت آنلاین از طریق درگاههای فعال

مدیریت کاربران

تعیین سطح های کاربری و تخصیص به کاربران سایت

ساخت فروشگاه

به راحتی برای خودتان فروشگاه بزنید

سئو

امکان سئو سایت با قابلیت های ویژه

کد نویسی تمیز

بهترین و سبک ترین کد نویسی

هزینه های اولیه طراحی وب سایت ورزشی

شما برای راه اندازی وب سایت ورزشی نیازمند تعدادی هزینه هستید که باید با انتخاب هاب درست آنها را بپردازید.یکی از این هزینه ها هزینه ثبت دامین و هاست است.

انتخاب دامین وب سایت ورزشی

اولین چیزی که باعث می شود مردم شما را با آن به یاد بیاورند چه چیزی است ؟ اغلب مردم با اسم یک وب سایت آن را به یاد می آورند.برای همین داشتن یک اسم مرتبط و خوب می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد.

برای انتخاب اسم باید از کلید واژه های استفاده کنید که بتوانید به مخاطبان خودتان کار خودتان را القا کنید.

برای پیدا کردن اسم های مرتبط با وب سایت ورزشی خود می توانید از وب سایت هایی مثل نیمیش استفاده کنید .این وب سایت با گرفتن کلید واژه ها از شما بهترین اسم های مرتبط را به شما پیشنهاد می کند.

بهینه سازی (سئو) وب سایت ورزشی

هر وب سایتی برای دیده شدن نیازمند حضور موفق در گوگل است.شما باید جزو اولین نتایج گوگل باشید تا دیده شوید.یادتان نرود کسی به صفحات دوم و سوم گوگل برای پیدا کردن وب سایت مورد نظرش نمی رود.

برای همین شما باید بتوانید به صدر جدول شلیک کنید.جای شما در رتبه های برتر گوگل است ، در غیر این صورت باید به فکر خداحافظی باشید.در این راه باید بتوانید رقیبان هوشمند خودتان را پشت سر بگذارید.

گروه همیار سایت با بهره گیری از متخصصین سئو  و تجربه های موفق شما را تا رسیدن به قله ی گوگل همراهی می کند.همین امروز کار سئو وب سایت را شروع کنید.

آنالیز سایت در ساختار URL
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 96%
گزارش جامع عوامل کندی سایت
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 91%
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
طراح وب 92%
تحقیق بازار و کلمات کلیدی
طراح وب 96%
آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌
طراح وب 92%
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
طراح وب 76%
بررسی سئو لینک‌های شکسته
طراح وب 91%
آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
طراح وب 83%
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building
طراح وب 92%
آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
طراح وب 94%

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) ؛ نمایش همه هر صفحه نمایشی

طراحی وبسایت واکنشگرا (ریسپانسیو) طراحی است که به شما اجازه می دهد که وب سایت خودتان را در هر سایزی و برای تمامی صفحه نمایش ها به زیبایی و متناسب با اندازه آن ها نمایش دهید.

طبق قوانین و الگوریتم های گوگل داشتن وب سایتی که طراحی واکنشگرا داشته باشد امتیاز مثبت بالایی دریافت می کند.
این تنها نکته مثبت آن نیست بلکه گوگل در صفحه اول نتایج و در بالاترین نتایج جستجوی خود همیشه اولویت را به سایت هایی می دهد که طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) دارند.

همیار سایت با استفاده از جدید ترین طراحی های روز دنیا سعی دارد بهترین وب سایت ها را در اختیار شما بگذارد.

امنیت و سرعت کلید موفقیت ، وب سایت ورزشی

طبق تحقیقات متخصصین و وبمستران ، کاربران برای نمایش محتوا زیاد منتظر بالا آمدن سایت شما نمی مانند.اگر شما هم دوست ندارید بلافاصله ، کاربران از سایت خارج شوند و دیگر بر نگردند،باید به فکر افزایش سرعت سایتتان باشید.ما قبلا راه های افزایش سرعت سایت را کاملا بررسی کرده ایم که می توانید اینجا بخوانید.

هیچ کاربری بیشتر 3 چند ثانیه کوتاه ،به شما این فرصت را نمی دهد تا وب سایت را بالا بیاورید.حتی گوگل هم با وب سایت هایی که سرعت و امنیت بالایی ندارند ، دوست نیست.

شما باید بتوانید با تکنیک های مختلف امنیت و سرعت وب سایت خودتان را چند برابر کنید.یکی از مهترین کارهایی که می توانید برای امنیت و سرعت وب سایت عکاسی انجام دهید تنظیم سی دی ان (CDN) و دریافت گواهی اس اس ال (SSL) است.

وقت آن رسیده وب سایت ورزشی خودتان را داشته باشید

طراحی وب سایت ورزشی یکی از جذاب ترین زمینه های کسب و کار های آنلاین است که فرصت های زیادی در داخل آن است.شما می توانید با راه اندازی آن و کمی خلاقیت به صدر جدول گوگل برسید.

در این مقاله سعی شد تمامی پیش نیاز های یک وب سایت ورزشی مورد بررسی قرار گیرد ، شما می توانید با تماس با مشاوران ما در این زمینه مشورت های بیشتری نیز دریافت کنید.

مراحل طراحی سایت ورزشی توسط همیار سایت چگونه است ؟

پشتیبانی همیار سایت

مشاوره

در قدم اول با گروه مشاورین ما به صورت رایگان مشورت کنید ، ما تمام تجربه خود را برای ورود موفق به زمینه کسب و کارهای آنلاین با شما به اشتراک می گذاریم.

bussines chart group share طراحی سایت ورزشی |طراحی سایت خبر ورزشی

طراحی اولیه

در قدم دوم با گروه توسعه و طراحی همیار سایت با توجه به طراحی مدنظر شما ، اقدام به طراحی سایت مورد نظر شما می کنند.

Isometric online education concept Vector طراحی سایت ورزشی |طراحی سایت خبر ورزشی

تکمیل سایت

ما در این قسمت با توجه به طرح اولیه سایت که برای شما ارسال می شود سعی می کنیم تا نتیجه اولیه را با کمک شما تکمیل کنیم.

آموزشگاه فنی

پشتیبانی سایت

در قدم آخر بعد از طراحی سایت شما خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

سوالات متداول طراحی سایت ورزشی همیار سایت

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت ورزشیبین 5 تا 15 روز کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما توسط متخصصین همیار سایت تعیین خواهد شد.

تیم همیار سایت  پبا داشتن تیم پشتیبانی که شامل متخصصین طراحی و سئو می باشند پس از کامل کردن طراحی سایت شما ، طبق قرارداد تا پایان زمان تعیین شده برای سایت ها ، به صورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد در صورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

طراحان سایت همیار سایت متشکل از گروهی از برنامه نویسان و توسعه دهنگان وب سایت می باشند که با همکاری با تیم سئو و پشتیبانی ما ، سعی دارند بهترین طراحی سایت را برای شما انجام دهند.

ایده شرکت همیار سایت در سال 1397 پیاده سازی شد . همیار سایت یک پلتفرم کاملا متفاوت در زمینه ساخت سایت و آنالیز سئو سایت بوده تا بتواند برای کسب و کار , توسعه و نگهداری وب سایت ها, فن آوری های جدید و مهارت های خلاقانه ای که شما به دنبال آن هستید به صورت حرفه ای کار کند. هدف از ساخت همیار سایت این بوده که تمام پیچیدگی‌های طراحی سایت و فروشگاه از بین برود و همه بتوانند به ساده‌ترین، سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن وارد دنیای اینترنت شوند.به کمک سامانۀ همیار سایت :

  • هزینۀ ساخت سایت و فروشگاه تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.
  • شما بدون داشتن دانش فنی می‌تواند سایت خود را راه بیندازید و مدیریت کنید.
  • همواره از پشتیبانی برخوردارید و می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناس‌های ما مطرح کنید. (معمولاً زمانی که قصد شروع طراحی سایت و فروشگاه را داریم، اهمیّت پشتیبانی واضح نیست. اما بعد از چند ماه، متوجه می‌شویم که چقدر مسالۀ جدی و ارزشمندی است.)
  • مهم‌تر از هر چیز، تمام امکانات لازم برای ساختن یک سایت یا فروشگاه حرفه‌ای را خواهید داشت.
  • و …


توجه داشته باشید که استفاده از پرتال برای 7 روز رایگان است و فرصت دارید تا این سامانه را به صورت کامل بررسی و تست کنید.

بله، تمامی سایت های طراحی شده توسط همیار سایت به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

بله، شما دسترسی کاملی به تمامی کدهای سایت یا فروشگاه آنلاین خود خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید تغییرات اساسی و عمده‌ای را در قالب ایجاد کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تری بگوییم: هر آنچه فکرش را بکنید، شدنی است.

ما سایت را در نهایت به صورت کامل به شما با توضیحات آن برای شما ارسال می کنیم و شما هر گونه تغییری در آن می توانید ایجاد کنید.

طراحی سایت ارزان ورزشی در شرکت همیار سایت چگونه است ؟

شرکت همیار سایت  در اقدامی جهت کمک به وضعیت مالی شرکتها و رکود اقتصادی کشور، تصمیم به طراحی سایت ارزان ورزشی با قیمت بسیار پایین،گرفته است.ما در این طراحی سایت ، با رعایت تمام اصول طراحی مدرن ، رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت و با استفاده از متخصصین و توسعه دهندگان خود ، بهترین کیفیت را در کنار کمترین هزینه ارائه می دهیم.در ضمن تمام سایت های ارزان طراحی شده همیار سایت ، دارای پشتیبانی کاملا حرفه ای توسط گروه پشتیبانی ماست.

طراحی سایت ورزشی در تهران توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

طراحی سایت ایجاد کننده بستری هستند تحت اینترنت و فضای مجازی که میتوانند فضای مناسبی برای انتشار اخبار در زمینه های گوناگون و یا فعالیت های فروشگاهی و خدماتی باشند. در طراحی سایت ورزشی در تهران توسط همیار سایت تمامی سایت ها با استفاده از فریم ورک ها و CMS های معروف ساخته شده و بر طبق استاندارد های جهانی میباشند. همچنین درپایان کار پس از تحویل سایت ،ویدیوهای آموزشی مدیریت سایت را برای کاربر ارسال میکند ، با این کار در فرهنگسازی هر ایرانی وبمستر سایت خود بسیار کمک میکند .

قیمت طراحی سایت ورزشی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

قیمت طراحی سایت ورزشی در همیار سایت با توجه به رکود اقتصادی و شرایط خاص کشور ، همیار سایت اقدام به واگذاری سایت با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت میکند . ما در همیار سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما برای شما تعرفه های طراحی سایت ویژه ای در نظر داریم ، تا بتوانیم با ارائه قیمت واقعی به شما ، در راه رسیدن به یک موفقیت آنلاین در کنار شما باشیم.

بهینه سازی و سئو سایت ورزشی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

یکی از مواردی که در حوضه ی طراحی وبسایت امروزه بسیار مهم است سئوی سایت ها میباشد.بهینه سازی و سئو سایت در همیار سایت توسط متخصصین این حوزه انجام می شود و با توجه به قرارداد های قیلی شرکت ، به جرعت می توان گفت ، همیار سایت یکی از شرکت ها فعال در این زمینه است.

5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

8 پاسخ

    1. سلام ما در همیار سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما برای شما تعرفه های طراحی سایت ویژه ای در نظر داریم ، ما در کنار شما هستیم .برای اطلاعات بیشتر لطفا به بخش طراحی سایت ما مراجعه کنید

  1. چقدر بهینه سازی و سئو سایت ورزشی طول میکشه ؟ میشه در زمان کوتاه یه سایت ورزشی بالا بیاد ؟

    1. قبل از تصمیم گیری ما به شما پیشنهاد می کنیم که با تیم پشتیبانی همیار سایت مشورت کنید.ما به صورت رایگان تمام تجارب خود را در زمینه طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *