طراحی وبسایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی | جعبه سیاه موفقیت

در دنیای امروز نحوه نمایش شما بسیار مهم است . مهم نیست کار شما چیست ، می خواهید یک کسب و کار باشید یا یک کسی که به دنبال پیشرفت خود است یا هرچیزی ، این جا است که یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند حرفه ای به نمایش در آیید.

لیست محتوای این مطلب

آخرین باری که دنبال کسی گشته اید یا بهتر بگویم اسم او را سرچ کرده اید چه زمانی بوده ؟ طبیعتا نباید زمان بسیار زیادی از آن گذشته باشد.این سرچ ها می توانند در گوگل یا اینستاگرام یا هرجایی بوده باشد ؛ این همان جایی است که شما باید انتخاب کنید که کجا باشید و شما را با چه چیزی به یاد بیاورند.


همیشه بهترین راه را برای پیدا شدن انتخاب کنیم

در دنیای امروز نحوه نمایش شما بسیار مهم است . مهم نیست کار شما چیست ، می خواهید یک کسب و کار باشید یا یک کسی که به دنبال پیشرفت خود است یا هرچیزی ، این جا است که یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند حرفه ای به نمایش در آیید.

نحوه پیدا شدن و نمایش شما در اینترنت تاثیر بسیار زیادی روی مردم دارد.تا حالا به این فکر کرده اید آیا یک صفحه در اینستاگرام با تعدادی فالوور معتبر تر است یا یک وب سایت شخصی حرفه ای ؟

طراحی وبسایت شخصی

چرا باید یک وب سایت شخصی داشته باشم ؟

وب سایت ها پویا هستند ؛

یک وب سایت همیشه و در هر لحظه می تواند تغییر کند.شما در هر زمانی دوست داشته باشید می توانید ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید یا آن را حذف کنید.می توانید نمونه کار های خود را به آن اضافه کنید تا در هر لحظه یک کارت ویزیت آنلاین باشید.

بیشتر دیده شوید

فرض کنید می خواهید رزومه خود را به مردم نشان دهید ، چه کاری باید انجام داد ؟ شاید باید به خیابان برویم و به تک تک افراد رزومه خود رابگوییم تا شاید دیده شویم .ولی داشتن یک وب سایت شخصی می تواند همه آنچه لازم دارید را بسیار شیک و حرفه ای به همه نشان دهد.این همان چیزی است که باعث محبوبیت وبی سایت ها است.

قابل اعتماد باشید

خود شما به چه کسی بیشتر اعتماد می کنید ؟ یک وب سایت شخصی شیک یا یک صفحه در شبکه های اجتماعی ؟
طبیعتا شما هم مثل اغلب مردم به وب سایت ها اعتماد بیشتری دارید و این یعنی فرصت های بیشتری می تواند جلو روی شما باشد .

پیشرفت کنید و گسترش دهید

شما می توانید مهارت های جدیدی کسب کنید که در آینده برای شما مفید باشد.شما می توانید از طریق وب سایت شخصی خودتان به دنبال فروش محصول باشید یا پروژه بگیرید.می توانید اسخدام کنید یا استخدام شوید.
داشتن یک وب سایت شخصی می تواند شما را برای رسیدن به هدف هایتان کمک کند.

چگونه یک وب سایت شخصی طراحی کنیم ؟

برای داشتن شروع بهتر ما سعی می کنیم قدم به قدم با طراحی یک وب سایت شخصی در کنار شما باشیم تا به نتیجه بهتری برسید.
برای هرکاری داشتن یک نقشه راه می تواند تعیین کننده باشد.برای همین ما قدم به قدم مراحل اصلی این کار را برای شما بازگو می کنیم.

قدم اول : چرا اینجا هستید

قبل از هر چیزی از خودتان بپرسید چرا دوست دارید یک وب سایت شخصی داشته باشید ؟ تعیین هدف به شما می کمک می کند تا مسیر را بهتر و با دقت بیشتری پیدا کنید . این کار پایه ای است برای قدم های بعدی ، برای همین ابتدا کامل بدانید که دنبال چه چیزی هستید و می خواهید به چیزی برسید .
این سوالات می توانند بسیار به شما کمک کنند :

چرا به یک وب سایت شخصی نیاز دارم ؟

چه مهارت هایی دارم که می توانم برای ساخت وب سایت شخصی از آن استفاده کنم و از بقیه متمایز شوم؟

وب سایت شخصی چه کمکی می تواند به من بکند ؟

این گونه سوالات و پاسخ های آن ها می توانند پایه و اساس کار شما در ایجاد وب سایت شخصی باشند ؛ پس بهتر است وقت زیادی برای آن ها کنار بگذارید تا بتوانید بهتر به آن ها فکر کنید.


قدم دوم : الهام بگیرید

قبل از راه اندازی وب سایت شخصی باید به دنبال الگو گرفتن باشید.در هر کاری داشتن الهام و الگو می تواند نتایج بسیار مفیدی داشته باشد.
جستجو کنید ؛ برای داشتن خلاق باید ببینید . هر کجا توانستید سر بزنید ، به سایت های مشابه ایرانی و خارجی بروید و الگو برداری کنید.
ببینید آن ها چه چیزی در سایت خود دارند و چه مطالبی را به اشتراک می گذارند.این کار می تواند مانند آسانسوری باشد برای شما تا به سایت بسیار پر ایده تری تبدیل شوید.

قدم سوم : انتخاب اسم برای وب سایت شخصی

هر وب سایتی باید یک دامین داشته باشد . برای انتخاب اسم دامین شما می توانید از سایت های خارجی و ایرانی که اسم های مفیدی به شما پیشنهاد می دهند استفاده کنید.
به عنوان مثال سایت https://www.namemesh.com/  یکی از وب سایت های معتبر جهانی برای پیشنهاد اسم بر اساس کلید واژه است.

سعی کنید اسم هایی را برای وب سایت خود اسفاده کنید که هم معنی و مفهوم داشته باشد و هم برای خواننده ساده تلفظ شود.اولین چیزی که یک کاربر در ذهنش می مانند اسم وب سایت شما است.


قدم چهارم : الگو نهایی سایت

حالا باید برای طراحی سایت دست به کار شوید . شما باید قالبی داشته باشید که هم از لحاظ زیبایی و سرعت دست اول باشد و هم کاملا برای گوگل (سئو) بهینه شده باشد .
برای انتخاب نهایی سایت باید از مختصصین این کار استفاده کنید.گروه همیار سایت با داشتن مختصصین طراحی وب سایت شخصی در کنار شماست تا مدرترین وب سایت های شخصی را برای شما بسازد.برای دیدن نمونه سایت های شخصی اینجا کلیک کنید.

قدم پنجم : مطالب اختصاصی بنویسید

برای جذب بیشتر مخاطب و افزایش اعتبار سایت لازم است یک قسمت وبلاگی درای مطالب خاص و اختصاصی برای وب سایت شخصی خودتان درست کنید.
این کار باعث می شود تا بازدید های بیشتری برای وب سایت شما گرفته شود.از این راه افراد بیشتری با وب سایت اصلی شما نیز آشنا می شوند.

سعی کنید یک لیست از استراتژی تولید محتوا برای وب سایت شخصی خودتان تولید کنید تا بهتر بتوانید وبلاگ را مدیریت کنید.

طراحی وب سایت شخصی موبایل فرندی و مدرن

این روز ها بیشتر مردم از موبایل برای سرچ و جستجو در اینترنت استفاده می کنند.این یعنی وب سایت شخصی شما باید برای نسخه های مختلف صفحه نمایش بهینه شده باشد.
برای این کار باید از سایت های موبایل فرندلی شده استفاده کنید . داشتن سایت متناسب و بهینه شده برای انواع صفحه نمایش می تواند در بهبود رتبه سایت شما در گوگل (سئو) بسیار مفید باشد.

بهینه سازی (سئو) سایت های شخصی

راه های زیادی برای جذب مخاطب در اینترنت وجود دارد ، ازجمله تبلیغ در گوگل یا شبکه های اجتماعی . ولی همه ی این راه ها موقتی بوده و ضمانتی برای ورود کاربر نیست.
راه بهتر داشتن یک سایت بهینه شده برای گوگل (سئو) است.با این کار شما می توانید پرچم وب سایت شخصی خودتان را بر صفحه اول گوگل بکوبید.

برای این کار می توانید از ابزار ها و آموزش های مفید زیادی استفاده کنید . یکی از این وب سایت ها سایت ماز و ابزار های آن است.شما برای مطالعه جدیدترین مقالات سئو نیز می توانید از خود گوگل نیز کمک بگیرید.

در ایران نیز سایت های زیادی در زمینه سئو فعالیت دارند که می توانید از آن ها نیز کمک بگیرید.برای دریافت اطلاع بیشتر درمورد سئو اینجا کلیلک کنید.

گروه همیار سایت با در اختیار داشتن گروهی از متخصصین بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) سعی دارد تا شما را در رسیدن به صفحه اول گوگل و کوباندن پرچم وب سایت شما در رتبه یک گوگل همراهی کند.

افزایش امنیت و سرعت وب سایت شخصی

هر وب سایتی با هر تعداد کاربری باید از نظر امنیت و سرعت توان بالایی داشته باشد در غیر این صورت کاربران نمی توانند به آن اطمینان کنند.
طبیعتا وب سایت های شخصی مانند وب سایت های فروشگاهی یا وب سایت های شرکتی نیازمند بررسی و افزایش امنیت هستند.

نکته : برای ساختن وب سایت های شخصی  مراحل و موارد مهمی هستند که باید حتما آن ها را به یاد داشته باشید.یکی از مهمترین موارد برای کسب و کارهای اینترنتی داشتن گواهی اس اس ال (SSL) است که توصیه می کنیم حتما آن را داشته باشید.

طراحی سایت شخصی ارزان

شاید شما هم از آن دشته افرادی هستید که دوست دارید کیفیت را در کنار هزینه مناسب تجربه کنید.داشتن یک طراحی حرفه ای در کنار هزینه ای مناسب کار بسیار دشواری نیست.کافیست که امکانات و ویژگی های شرکت های مختلف و هزینه ساخت وب سایت های شخصی را در کنار همدیگر مقایسه کنید.
یکی دیگر از موارد هزینه وب سایت های شخصی مربوط به ویژگی های آن است ؛ هرچه یک وبسایت ویژگی بیشتری داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.اگر بدنبال هزینه پایین برای بستن سایت هستید باید برخی از ویژگی های پیچیده سایت را کم کنید.


اما سعی کنید همیشه ویژگی های ضروری یک وبسایت را حفظ کنید.امنیت ، سئو و سرعت سایت ویژگی هایی است که نمی شود فدای هزینه کرد.پس همیشه سعی کنید بدنبال طراحی باشید که تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد.
برای آشنایی بیشتر با ویژگی های یک طراحی خوب اینجا کلیک کنید.

مراحل پایانی کار :

برای این کار لازم است از اول وب سایت شخصی خود را بررسی کنید.در این صورت می توانید از ابزار ها یا دوستان خود کمک بگیرد تا لینک ها و صفحات سایت را برای شما بررسی کنید.
در نهایت باید سعی در تبلیغ و جذب کار بر داشته باشید تا بتوانید یک وب سایت حرفه ای شخصی داشته باشید.

مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *