طراحی وبسایت شخصی

طراحی سایت شخصی حرفه ای و ریسپانسیو

در دنیای امروز نحوه نمایش شما بسیار مهم است . مهم نیست کار شما چیست ، می خواهید یک کسب و کار باشید یا یک کسی که به دنبال پیشرفت خود است یا هرچیزی ، این جا است که طراحی سایت شخصی به شما کمک می کند حرفه ای به نمایش در آیید.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

طراحی سایت شخصی

 این همان جایی است که شما باید انتخاب کنید که کجا باشید و شما را با چه چیزی به یاد بیاورند.شاید وقت آن رسیده به طراحی سایت فکر کنید.در دنیای امروز نحوه نمایش شما بسیار مهم است . مهم نیست کار شما چیست ، می خواهید یک کسب و کار باشید یا یک کسی که به دنبال پیشرفت خود است یا هرچیزی ، این جا است که یک طراحی سایت شخصی به شما کمک می کند حرفه ای به نمایش در آیید.

طراحی وب سایت شخصی
پشتیبانی همیار سایت

قبل از شروع مشاوره بگیرید

قبل از تصمیم گیری ما به شما پیشنهاد می کنیم که با تیم پشتیبانی همیار سایت مشورت کنید.ما به صورت رایگان تمام تجارب خود را در زمینه طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می دهیم.ما در تیم همیار سایت منتظر تماس شما هستیم تا راه طراحی سایت شخصی را با هم شروع کنیم.

همیشه بهترین راه را برای پیدا شدن انتخاب کنیم

در دنیای امروز نحوه نمایش شما بسیار مهم است . مهم نیست کار شما چیست ، می خواهید یک کسب و کار باشید یا یک کسی که به دنبال پیشرفت خود است یا هرچیزی ، این جا است که یک سایت شخصی به شما کمک می کند حرفه ای به نمایش در آیید.

نحوه پیدا شدن و نمایش شما در اینترنت تاثیر بسیار زیادی روی مردم دارد.تا حالا به این فکر کرده اید آیا یک صفحه در اینستاگرام با تعدادی فالوور معتبر تر است یا یک سایت شخصی حرفه ای ؟

grop meet share طراحی سایت شخصی حرفه ای و ریسپانسیو

چرا باید یک سایت شخصی داشته باشم ؟

وب سایت ها پویا هستند ؛

یک وب سایت همیشه و در هر لحظه می تواند تغییر کند.شما در هر زمانی دوست داشته باشید می توانید ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید یا آن را حذف کنید.می توانید نمونه کار های خود را به آن اضافه کنید تا در هر لحظه یک کارت ویزیت آنلاین باشید.

بیشتر دیده شوید

فرض کنید می خواهید رزومه خود را به مردم نشان دهید ، چه کاری باید انجام داد ؟ شاید باید به خیابان برویم و به تک تک افراد رزومه خود رابگوییم تا شاید دیده شویم .ولی داشتن یک سایت شخصی می تواند همه آنچه لازم دارید را بسیار شیک و حرفه ای به همه نشان دهد.این همان چیزی است که باعث محبوبیت وبی سایت ها است.

قابل اعتماد باشید

خود شما به چه کسی بیشتر اعتماد می کنید ؟ یک وب سایت شخصی شیک یا یک صفحه در شبکه های اجتماعی ؟
طبیعتا شما هم مثل اغلب مردم به وب سایت ها اعتماد بیشتری دارید و این یعنی فرصت های بیشتری می تواند جلو روی شما باشد .

personal grow person طراحی سایت شخصی حرفه ای و ریسپانسیو

چرا طراحی سایت شخصی مهمه ؟

وقتی شما در اینترنت پیدا نشوید یعنی در مسیر شکست کسب و کارتان هستید.فضای آنلاین به طور گسترده فرصتی را برای افراد با ویژگی ها و علایق مختلف ایجاد کرده است تا بتوانند خود را به سایرین معرفی نمایند. این معرفی می تواند شامل ویژگی ها ، مهارت ها و خدمات مختلف در زمینه کاری مشخصی باشد.شما این فرصت را دارید تا با طراحی  سایت شخصی خودتان ورق را به نفع خودتان برگردانید.

مشاورین همیار سایت در کنار شماست

شما می توانید با تماس با همیار سایت با شماره تماس 021-66958769 از متخصصین ما به صورت رایگان کمک بگیرید.

iconfinder 4263541 headset support icon طراحی سایت شخصی حرفه ای و ریسپانسیو

چرا اینجا هستید

قبل از هر چیزی از خودتان بپرسید چرا دوست دارید یک  سایت شخصی داشته باشید ؟ تعیین هدف به شما می کمک می کند تا مسیر را بهتر و با دقت بیشتری پیدا کنید . این کار پایه ای است برای قدم های بعدی ، برای همین ابتدا کامل بدانید که دنبال چه چیزی هستید و می خواهید به چیزی برسید .
این سوالات می توانند بسیار به شما کمک کنند :

چرا به یک وب سایت شخصی نیاز دارم ؟

چه مهارت هایی دارم که می توانم برای طراحی سایت شخصی از آن استفاده کنم و از بقیه متمایز شوم؟

وب سایت چه کمکی می تواند به من بکند ؟

این گونه سوالات و پاسخ های آن ها می توانند پایه و اساس کار شما در ایجاد وب سایت شخصی باشند ؛ پس بهتر است وقت زیادی برای آن ها کنار بگذارید تا بتوانید بهتر به آن ها فکر کنید.

امکانات ویژه

امکانات فوق العاده وب سایت های طراحی شده توسط همیار سایت

مدیریت مطالب

امکان دسته بندی و مدیریت سایت به عنوان اخبار ، مقالات و …

مدیریت صفحات

مدیریت و ایجاد صفحات سایت به سادگی و مدیریت آن

مدیریت رسانه ها

آپلود و مدیریت رسانه ها ( تصاویر ، ویدیو ، صوتی و … )

آمار سایت

آمار بازدید سایت از طریق پنل مدیریت و گوگل آنالاتیک

امنیت بالا

امنیت بالا با استفاده از گواهی SSL و کپچای گوگل

مدیریت پرداخت آنلاین

امکان دریافت وجه بصورت آنلاین از طریق درگاههای فعال

مدیریت کاربران

تعیین سطح های کاربری و تخصیص به کاربران سایت

ساخت فروشگاه

به راحتی برای خودتان فروشگاه بزنید

سئو

امکان سئو سایت با قابلیت های ویژه

کد نویسی تمیز

بهترین و سبک ترین کد نویسی

طراحی سایت شخصی ارزان

شاید شما هم از آن دشته افرادی هستید که دوست دارید کیفیت را در کنار هزینه مناسب تجربه کنید.داشتن یک طراحی سایت حرفه ای در کنار هزینه ای مناسب کار بسیار دشواری نیست.کافیست که امکانات و ویژگی های شرکت های مختلف و هزینه ساخت سایت های شخصی را در کنار همدیگر مقایسه کنید.
یکی دیگر از موارد هزینه سایت های شخصی مربوط به ویژگی های آن است ؛ هرچه یک وبسایت ویژگی بیشتری داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.اگر بدنبال هزینه پایین برای بستن سایت هستید باید برخی از ویژگی های پیچیده سایت را کم کنید.برای آشنایی بیشتر با ویژگی های یک طراحی سایت شخصی خوب بیشتر با نمونه کار های ما آشنا شوید.

فرد در حال پیشرفت و رشد شخصی

طراحی سایت شخصی موبایل فرندی و مدرن

این روز ها بیشتر مردم از موبایل برای سرچ و جستجو در اینترنت استفاده می کنند.این یعنی وب سایت شخصی شما باید برای نسخه های مختلف صفحه نمایش بهینه شده باشد.
برای این کار باید از سایت های موبایل فرندلی شده استفاده شود . داشتن سایت متناسب و بهینه شده برای انواع صفحه نمایش می تواند در بهبود رتبه سایت شما در گوگل (سئو) بسیار مفید باشد.

سئو تکنیکال از مهم ترین قسمت های سئو برای متخصصین و سئو کاران است.با انجام درست قدم های سئو بهترین نتایج را در گوگل بدست می آوریم.سئو فنی یا تکنیکال، اولین مرحله از پروژه سئو است.

برای تحقیق کلمات کلیدی محلی لازم است دید روشنی نسبت به کسب و کار خود در ناحیه فعالیت جغرافیایی خود داشته باشیم. با تحقیق درست در زمینه محلی سئو ،  با سرعت از رقیبانتان پیشی بگیرید.

مهمترین کار برای بالا آمدن سایت در گوگل و بهبود سئو لینک سازی درست است. با لینک بیلدینگ داخلی و خارجی در کمترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل برسید و در آنجا بمانید.

راه های زیادی برای جذب مخاطب در اینترنت وجود دارد ، ازجمله تبلیغ در گوگل یا شبکه های اجتماعی . ولی همه ی این راه ها موقتی بوده و ضمانتی برای ورود کاربر نیست.
راه بهتر داشتن یک سایت بهینه شده برای گوگل (سئو) است.با این کار شما می توانید پرچم سایت شخصی خودتان را بر صفحه اول گوگل بکوبید.

برای این کار می توانید از ابزار ها و آموزش های مفید زیادی استفاده کنید . یکی از این سایت ها سایت ماز و ابزار های آن است.شما برای مطالعه جدیدترین مقالات سئو نیز می توانید از خود گوگل نیز کمک بگیرید.

گروه همیار سایت با در اختیار داشتن گروهی از متخصصین بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) سعی دارد تا شما را در رسیدن به صفحه اول گوگل و کوباندن پرچم سایت شما در رتبه یک گوگل همراهی کند.

آنالیز سایت در ساختار URL
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 96%
گزارش جامع عوامل کندی سایت
طراح وب 87%
آنالیز سایت و جایگاه رقبای اصلی
طراح وب 91%
بررسی وضعیت Page Autority و Domain Autority
طراح وب 92%
تحقیق بازار و کلمات کلیدی
طراح وب 96%
آنالیز کیفیت محتوای سایت و Duplicate Content‌
طراح وب 92%
بررسی وضعیت فعالیت سایت در Social Media
طراح وب 76%
بررسی سئو لینک‌های شکسته
طراح وب 91%
آنالیز سرعت سایت و تعداد درخواست به سرور
طراح وب 83%
بررسی وضعیت لینک سازی داخلی و Link Building
طراح وب 92%
آنالیز وضعیت Structure Data، سایت مپ و Robot.txt
طراح وب 94%

افزایش امنیت و سرعت سایت شخصی

هر وب سایتی با هر تعداد کاربری باید از نظر امنیت و سرعت توان بالایی داشته باشد در غیر این صورت کاربران نمی توانند به آن اطمینان کنند.
طبیعتا سایت های شخصی مانند وب سایت های فروشگاهی یا وب سایت های شرکتی نیازمند بررسی و افزایش امنیت هستند. متخصصین همیار سایت با طراحی سایت هایی با امنیت بالا واستفاده از به روز ترین ابزار های جلوگیری از هک و نفوذ ریال به شما در تامین امنیت سایت تان کمک می کند.

خدماتی ویژه طراحی سایت ما برای شما چیست ؟

persent chart bussibes طراحی سایت شخصی حرفه ای و ریسپانسیو
همیار سایت

مراحل طراحی سایت آموزش توسط همیار سایت چگونه است ؟

پشتیبانی همیار سایت

مشاوره

در قدم اول با گروه مشاورین ما به صورت رایگان مشورت کنید ، ما تمام تجربه خود را برای ورود موفق به زمینه کسب و کارهای آنلاین با شما به اشتراک می گذاریم.

bussines chart group share طراحی سایت شخصی حرفه ای و ریسپانسیو

طراحی اولیه

در قدم دوم با گروه توسعه و طراحی همیار سایت با توجه به طراحی مدنظر شما ، اقدام به طراحی سایت مورد نظر شما می کنند.

طراحی سایت جراحی پلاستیک در تهران

تکمیل سایت

ما در این قسمت با توجه به طرح اولیه سایت که برای شما ارسال می شود سعی می کنیم تا نتیجه اولیه را با کمک شما تکمیل کنیم.

آموزشگاه فنی

پشتیبانی سایت

در قدم آخر بعد از طراحی سایت شما خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

مراحل پایانی کار :

برای این کار لازم است از اول طراحی سایت شخصی خود را بررسی کنید.در این صورت می توانید از ابزار ها یا دوستان خود کمک بگیرد تا لینک ها و صفحات سایت را برای شما بررسی کنید.
در نهایت ما در همیار سایت با تمام توان خود و سعی در بهبود عملکرد وب سایت های شما تلاش می کنیم تا بتوانید یک سایت حرفه ای شخصی داشته باشید.

همانطور که رسانه های اجتماعی برای تجارت شما مهم هستند ، راه اندازی و طراحی سایت ، درک آنلاین و پیام رسانی از تجارت شما را به شکلی شکل می دهد که رسانه های اجتماعی قادر به ارائه آن نیستند.

یک سایت کاملاً حرفه ای ، محصولات یا خدماتی را که شما ارائه می دهید به طور واضح ترسیم می کند و به مشتری شما ایده بهتری از تجارت شما می دهد.

سوالات متداول طراحی سایت شخصی همیار سایت

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت شخصی بین 5 تا 15 روز کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما توسط متخصصین همیار سایت تعیین خواهد شد.

تیم همیار سایت  پبا داشتن تیم پشتیبانی که شامل متخصصین طراحی و سئو می باشند پس از کامل کردن طراحی سایت شما ، طبق قرارداد تا پایان زمان تعیین شده برای سایت ها ، به صورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد در صورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

طراحان سایت همیار سایت متشکل از گروهی از برنامه نویسان و توسعه دهنگان وب سایت می باشند که با همکاری با تیم سئو و پشتیبانی ما ، سعی دارند بهترین طراحی سایت را برای شما انجام دهند.

ایده شرکت همیار سایت در سال 1397 پیاده سازی شد . همیار سایت یک پلتفرم کاملا متفاوت در زمینه ساخت سایت و آنالیز سئو سایت بوده تا بتواند برای کسب و کار , توسعه و نگهداری وب سایت ها, فن آوری های جدید و مهارت های خلاقانه ای که شما به دنبال آن هستید به صورت حرفه ای کار کند. هدف از ساخت همیار سایت این بوده که تمام پیچیدگی‌های طراحی سایت و فروشگاه از بین برود و همه بتوانند به ساده‌ترین، سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن وارد دنیای اینترنت شوند.به کمک سامانۀ همیار سایت :

  • هزینۀ ساخت سایت و فروشگاه تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.
  • شما بدون داشتن دانش فنی می‌تواند سایت خود را راه بیندازید و مدیریت کنید.
  • همواره از پشتیبانی برخوردارید و می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناس‌های ما مطرح کنید. (معمولاً زمانی که قصد شروع طراحی سایت و فروشگاه را داریم، اهمیّت پشتیبانی واضح نیست. اما بعد از چند ماه، متوجه می‌شویم که چقدر مسالۀ جدی و ارزشمندی است.)
  • مهم‌تر از هر چیز، تمام امکانات لازم برای ساختن یک سایت یا فروشگاه حرفه‌ای را خواهید داشت.
  • و …


توجه داشته باشید که استفاده از پرتال برای 7 روز رایگان است و فرصت دارید تا این سامانه را به صورت کامل بررسی و تست کنید.

بله، تمامی سایت های طراحی شده توسط همیار سایت به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

بله، شما دسترسی کاملی به تمامی کدهای سایت یا فروشگاه آنلاین خود خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید تغییرات اساسی و عمده‌ای را در قالب ایجاد کنید. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تری بگوییم: هر آنچه فکرش را بکنید، شدنی است.

ما سایت را در نهایت به صورت کامل به شما با توضیحات آن برای شما ارسال می کنیم و شما هر گونه تغییری در آن می توانید ایجاد کنید.

طراحی سایت ارزان شخصی در شرکت همیار سایت چگونه است ؟

شرکت همیار سایت  در اقدامی جهت کمک به وضعیت مالی شرکتها و رکود اقتصادی کشور، تصمیم به طراحی سایت ارزان شخصی با قیمت بسیار پایین،گرفته است.ما در این طراحی سایت ، با رعایت تمام اصول طراحی مدرن ، رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت و با استفاده از متخصصین و توسعه دهندگان خود ، بهترین کیفیت را در کنار کمترین هزینه ارائه می دهیم.در ضمن تمام سایت های ارزان طراحی شده همیار سایت ، دارای پشتیبانی کاملا حرفه ای توسط گروه پشتیبانی ماست.

طراحی سایت شخصی در تهران توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

طراحی سایت ایجاد کننده بستری هستند تحت اینترنت و فضای مجازی که میتوانند فضای مناسبی برای انتشار اخبار در زمینه های گوناگون و یا فعالیت های فروشگاهی و خدماتی باشند. در طراحی سایت شخصی در تهران توسط همیار سایت تمامی سایت ها با استفاده از فریم ورک ها و CMS های معروف ساخته شده و بر طبق استاندارد های جهانی میباشند. همچنین درپایان کار پس از تحویل سایت ،ویدیوهای آموزشی مدیریت سایت را برای کاربر ارسال میکند ، با این کار در فرهنگسازی هر ایرانی وبمستر سایت خود بسیار کمک میکند .

قیمت طراحی سایت شخصی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

قیمت طراحی سایت شخصی در همیار سایت با توجه به رکود اقتصادی و شرایط خاص کشور ، همیار سایت اقدام به واگذاری سایت با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت میکند . ما در همیار سایت با توجه به امکانات مورد نظر شما برای شما تعرفه های طراحی سایت ویژه ای در نظر داریم ، تا بتوانیم با ارائه قیمت واقعی به شما ، در راه رسیدن به یک موفقیت آنلاین در کنار شما باشیم.

بهینه سازی و سئو سایت شخصی توسط شرکت همیار سایت چگونه است ؟

یکی از مواردی که در حوضه ی طراحی سایت امروزه بسیار مهم است سئوی سایت ها میباشد.بهینه سازی و سئو سایت در همیار سایت توسط متخصصین این حوزه انجام می شود و با توجه به قرارداد های قیلی شرکت ، به جرعت می توان گفت ، همیار سایت یکی از شرکت ها فعال در این زمینه است.

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *