طراحی سایت با وردپرس

چرا طراحی سایت با وردپرس مهم است ؟ وردپرس چیست ؟

چرا طراحی سایت با وردپرس اینقدر محبوب است ؟ این سیستم مدیریت محتوا به شما کمک می کند تا سایت های با قدرت بالا طراحی کنید.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب (CMS) و بستر وبلاگ نویسی که برای راه اندازی و طراحی سایت مورد استفاده است. در حقیقت ، 24٪ از وب سایت های سراسر جهان از وردپرس استفاده می کنند. با این حال ، وردپرس تنها CMS یا بستر انتشار دیجیتال موجود نیست.

بنابراین ، چرا شرکت شما به جای استفاده از یک پلت فرم متفاوت مانند جوملا ، دروپال ، Wix ، Weebly یا Squarespace ، طراحی سایت با وردپرس را باید انجام دهد ؟

چرا اصلا باید دنبال موفقیت کسب و کارمان در سال 1400 باشیم ؟

وردپرس چیست و چگونه کار می کند؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که در اصل نرم افزاری است که به شما امکان می دهد به صورت آنلاین ، به عنوان مثال یک وب سایت یا محتوا را ایجاد ، منتشر و اصلاح کنید.

یک وب سایت وردپرس از 3 عنصر اصلی ساخته شده است که برای انجام یک وب سایت باید هماهنگ کار کنند:

     هسته CMS – سیستم اصلی سایت است. تقریباً مثل موتور ماشین است.

     طراحی تم – طرح زمینه نحوه شکل گیری و احساس سایت شما را تعیین می کند ، از طرح رنگ گرفته تا قلم ها و طرح صفحه. شما می توانید یک الگو یا تم سفارشی را انتخاب کنید.

     پلاگین ها – نرم افزار اضافی که برای انجام عملکردهای مورد نیاز خود از گالری ها گرفته تا تجزیه و تحلیل ها ، سئو و بهینه سازی و موارد دیگر به سایت خود اضافه می کنید.

با راه اندازی یک سایت وردپرسی شما می توانید به مجموعه بسیار زیادی پلاگین (افزونه) دسترسی پیدا کنید.برای همین روز به روز طراحی سایت با وردپرس محبوب تر می شود.

محبوبیت طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

از زمان راه اندازی آن در سال 2003 ، محبوبیت وردپرس بسیار زیاد شده است. از وبلاگ های کوچک مستقل گرفته تا وب سایت های تجاری چند ملیتی .

 60 میلیون نفر اکنون وب سایت های خود را با وردپرس تأمین می کنند. مشتریان بزرگ این برند شامل Rolling Stone ، Walt Disney ، Bloomberg ، Mercedes Benz و Sony Music هستند.

این خود نمونه از اهمیت طراحی سایت در سال 1400است.

طراحی سایت با وردپرس

محبوبیت طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

از زمان راه اندازی آن در سال 2003 ، محبوبیت وردپرس بسیار زیاد شده است. از وبلاگ های کوچک مستقل گرفته تا وب سایت های تجاری چند ملیتی .

 60 میلیون نفر اکنون وب سایت های خود را با وردپرس تأمین می کنند. مشتریان بزرگ این برند شامل Rolling Stone ، Walt Disney ، Bloomberg ، Mercedes Benz و Sony Music هستند.

چرا وردپرس اینقدر محبوب است؟

همیشه برای راه اندازی و طراحی سایت ، مدیران دوست دارند تا بیشترین امکانات را در کنار کمترین هزینه تجربه کنند ، برای همین است که طراحی سایت با وردپرس روز به روز بیشتر و محبوب تر می شود.

وردپرس مزایای خاصی را نسبت به سایر سیستم عامل های CMS ارائه می دهد:

wordpress benefits cover چرا طراحی سایت با وردپرس مهم است ؟ وردپرس چیست ؟

چرا طراحی سایت با وردپرس اهمیت دارد ؟

گسترش و به روزرسانی سایت های وردپرس آسان است

    از نظر صاحب وب سایت ، وردپرس بسیار در دسترس ، بسیار قابل تنظیم و استفاده از آن بسیار آسان است. پس از راه اندازی وب سایت ، می توانید به سادگی وارد سیستم شوید تا منوها / صفحات را اضافه کنید و محتوای خود را به روز کنید.

مطالب وبلاگ را اضافه کنید، متن خود را به روز کنید یا صفحات جدید اضافه کنید ، می توانید سایت خود را به سرعت و به طور موثر ویرایش کنید.

هر تغییری بدون نیاز به تماس با طراح وب در عرض چند ثانیه امکان پذیر است. و وب سایت شما را می توان توسط چندین کاربر ، در هر زمان و از هر مکان – حتی از طریق تلفن همراه خود – مدیریت کرد.

شاید برای همین است طراحی سایت با وردپرس بیشتر از هر زمانی توانسته بین مخاطبین خود محبوب شود.

وردپرس از SEO فرندلی بی نظیری است

    سایت های وردپرس سئو فرندلی و بهینه سازی شده هستند. وب سایت هایی که با استفاده از وردپرس ساخته شده اند با ناوبری واضح و کدگذاری مختصر ، راحت می توانند دیده شوند.

با استفاده از یک سایت WordPress ، استفاده از تکنیک های پیشرفته بهینه سازی برای متخصصان سئو مانند همیار سایت آسان تر است.

طبیعتا یک سایت بدون قدرت سئو آن چیز زیادی برای گفتن ندارد ، برای همین است که سئو بی نظیری هنگام راه اندازی و طراحی سایت وردپرسی می بینیم.

وردپرس متن باز است

    وردپرس یک سیستم متن باز است به این معنی که دارای یک جامعه آنلاین بسیار گسترده از متخصصان است که ترفندها و ابزارهای خود را به اشتراک می گذارند.

از راهنماها گرفته تا آموزش ها ، این رویکرد مشترک و در دسترس بودن اطلاعات باعث ایجاد نوآوری می شود .

وردپرس برای غلبه بر آسیب پذیری های امنیتی نیز همیشه در حال به روزرسانی است

هر هفته 20،000 وب سایت برای توزیع بدافزار در فهرست سیاه قرار می گیرند. بستر وردپرس به طور منظم توسط صدها توسعه دهنده کنترل می شود تا اطمینان حاصل شود که اقدامات امنیتی آنها از تاکتیک های هکر جلوتر است.طراحی سایت با وردپرس به شما امنیت بسیار بالایی می دهد که آرامش و خیال راحتی به شما می دهد.

    با نگهداری وب سایت وردپرسی ، سایت وردپرس شما می تواند با آخرین طراحی ، عملکرد و امنیت ، سرعت خود را حفظ کند و اطمینان حاصل کند که سایت شما همیشه آنلاین و برای کسب و کار باز است.

وردپرس هزاران افزونه آماده برای استفاده ارائه می دهد

    وردپرس 54000 افزونه آماده را ارائه می دهد که به راحتی می توانند برای انجام هر کاری از سئو و بهینه سازی سایت تا بررسی به سایت شما اضافه شوند. و از آنجا که این پلاگین ها آماده استفاده هستند ،نیازی به طراحی ندارند و می توانید سریع ، به راحتی نصب ، به روزرسانی و یا برطرف شوند.

    و از آنجا که این یک پلت فرم منبع باز است ، توسعه دهندگان وب پلاگین های جدید و ابتکاری ایجاد می کنند ، برای همین بیشتر وب سایت های پیش رو با استفاده از وردپرس طراحی می شوند.

ما می دانیم که طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک بسیار حیاتی شده است. برای همین است که شاید طراحی سایت با افزونه های جذاب وردپرس تبدیل به یک ترند شده است.

راه اندازی و طراحی سایت باعث شده است تا کاربران به سمت امکانات آماده و حرفه ای بیشتر جذب شوند ، چیزی که وردپرس با اشتیاق زیاد در اختیار شما قرار می دهد.

افزونه های معتبر  و مهم را نصب کنید که با بقیه سایت شما سازگار است ، بنابراین همیشه قبل از نصب هر مورد جدیدی با توسعه دهنده وب خود تماس بگیرید.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

وردپرس قابل انتقال است

    از آنجا که وردپرس بسیار محبوب است ، یافتن یک توسعه دهنده وب که بتواند به شما کمک کند آسان تر است.

تقریباً تمام توسعه دهندگان می دانند که چگونه با وردپرس کار کنند و سایتهایی که با استفاده از این سیستم عامل طراحی شده اند در صورت لزوم به یک آژانس وب دیگر منتقل می شوند.

شما می توانید سایت های خود را به راحتی به وردپرس انتقال دهید و  لذت ببرید یا در بدترین حالت ، حتی ممکن است مجبور شوید یک وب سایت جدید از ابتدا بسازید.

    علاوه بر داشتن انعطاف پذیری توسعه دهنده وب ، وردپرس شما انتخاب بیشتری برای میزبانی هاست خود دارید. وقتی به دنبال میزبانی وب هستید ، باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که یک سرویس میزبانی محلی امن ، سریع و محلی ارائه دهد.

بیشتر ارائه دهندگان از سایت های وردپرس میزبانی می کنند ، بنابراین شما انعطاف پذیری زیادی برای خرید بهترین برای تجارت خود دارید.

این تنها بخشی از اهمیت های طراحی سایت با وردپرس بود ، شما می توانید با یک جست و جوی ساده به امکانات فوق العاده وردپرس پی ببرید.

توسعه و طراحی سایت وردپرسی

در همیار سایت ، ما با توسعه و طراحی سایت با وردپرس در کنار شما هستیم و تمایل داریم که با 60 میلیون کاربر دیگر WordPress در کنار شما باشیم.

ویژگی های بی نظیر این پلتفرم و مزایای SEO آن ، اولین انتخاب ما برای مشتریان خود است. شما نیز می توانید با راه اندازی و طراحی سایت خود شروع کنید.

اگر به مشاوره بیشتری نیاز دارید یا می خواهید سفر خود را در زمینه توسعه وب شروع کنید ، امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.