وب سایتی در اختیار شما قرار می دهیم که به آن افتخار کنید.

اختصاصی سازی و ویرایش

وب سایت هایی که شما دریافت می کنید هیچ گونه محدودیتی در ویرایش و اختصاصی سازی ندارد و شما بدون نیاز به دانش فنی میتوانید صفر تا صد وب سایت را ویرایش کنید.(در صورت تمایل ویرایش پایه به صورت رایگان توسط متخصصان همیار سایت انجام خواهد شد.

دامنه رایگان

در پکیج های ویژه ای که به شما ارایه خواهد شد شما نیازی به پرداخت هزینه مجزا برای خرید دامین ندارید و شما میتوانید دامنه اختصاصی خود را با پسوند com یا ir ثبت کنید. و این دامین کاملا در اختیار و مالکیت شما خواهد بود.

سئو فرندلی و بهینه شده

مهم ترین معیاری را که میتوان برای یک وب سایت ارزشمند در نظر گرفت بهینه بودن سایت برای موتور های جستجو مانند گوگل می باشد.متخصصان همیار سایت تمام وب سایت ها را بهینه شده و همراه با ابزار های سئو در اختیار شما قرار خواهند داد.

آپدیت و به روز رسانی رایگان

پس از دریافت وب سایت خدمت رسانی ما به شما آغاز می شود.ما در مسیر موفقیت در کنار شما هستیم،به همین خاطر ما در به روز رسانی های کاملا منظم روزانه،هفتگی و ماهانه وب سایت شما را از لحاظ کد نویسی، امنیتی و الگوریتم های جدید سئو به روز رسانی خواهیم کرد.

سرعت بالا و فشرده سازی فایل ها

با استفاده از روش های کد نویسی و ابزار های اختصاصی ما کد، تصاویر و فایل های شما رو به صورت خودکار فشرده خواهیم کرد تا سرعت لود وب سایت شما افزایش پیدا کند،سرعت بالاتر وب سایت باعث افزایش رضایت مشتری و پر نتیجه افزایش فروش شماست.

مقابله با حملات امنیتی

چه یک برند شناخته شده باشید و چه یک وب سایت تازه تاسیس وب سایت شما مورد حمله هکر ها و افراد سودجو قرار خواهد گرفت ، ما با پیشرفته ترین ابزار های امنیتی و سرور های قوی و انواع آنتی ویروس و فایروال از وب سایت شما به خوبی محافظت میکنیم.

صفحه ساز حرفه ای

حتما با قابلیت درگ و دراپ آشنا هستید یا این اسم به گوش شما خورده است،در وب سایت های همیار سایت شما میتوانید تمام صفحات وب سایت خود را به آسانی کشیدن و رها کردن طراحی و ویرایش کنید.استفاده از این ابزار راحت تر از نوشتن با مداد است!

اتصال به سرویس های گوگل

گوگل به عنوان مهم ترین موتور جستجو ابزار هایی مانند آنالیتیک در اختیار شما قرار داده است که این ابزار ها به وب سایت شما متصل میشود و میتوانید لحظه به لحظه گزارش عملکرد وب سایت خود راه مشاهده کنید و بتوانید بهترین نتیجه را در گوگل کسب کنید.

پروتکل ایمنی SSL(HTTPS)

حتما با این پروتکل امنیتی آشنا هستید و میدانید تا چه میزان در امنیت و اعتبار وب سایت شما اهمین دارید.بدون SSL کاربران به وب سایت اعتماد ندارند و گوگل امتیاز منفی برای شما در نظر خواهد گرفت ، این پروتکل به صورت رایگان برای شما نصب خواهد شد.

ایمیل سازمانی حرفه ای

به شما ایمیل سازمانی اختصاصی با توجه به نام دامین انتخابی شما داده می شود. این ایمیل برای شما اعتبار ویژه خواهد داشت. تمام ایمیل های شما از طربق پروتکل SMTP ارسال خواهد شد تا هرگز در پوشه اسپم کاربران شما وارد نشود.

جلوگیری از ثبت نام ربات ها

ربات ها نرم افزار هایی هستند که به قصد هک کردن و یا آسیب زدن به وب سایت شما حمله میکنند.با تنظیمات حرفه ای reCAPTCHA گوگل دسترسی تمام ربات ها بسته خواهد شد تا دیگر نگرانی بابت امنیت سایت خود و یا نظرات اسپم نداشته باشید.

مدیریت فایل

تمام فایل های وب سایت خود را مانند تصاویر و ویدیو در پنل خود مشاهده و مدیریت کنید.با استفاده از این ابزار ویژه شما میتوانید فایل های خود را حذف،ویرایش و یا اختصاصی سازی کنید.در همیار سایت شما ظرفیت بسیار بالایی برای آپلود فایل دارید.

با ویژگی های اختصاصی هر نوع سایت بیشتر آشنا شوید!

امتیاز شما :