ایجاد ترافیک برای سایت با 7 تا از بهترین افزونه های وردپرس

ایجاد ترافیک برای سایت توسط افزونه های وردپرسی یکی از مهمترین راه ها برای منفجر کردن سایت شماست.پس بیایید شروع کنیم.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

wordpress addon ایجاد ترافیک برای سایت با 7 تا از بهترین افزونه های وردپرس

وردپرس دارای تعداد زیادی افزونه های وردپرس است که تعداد آن ها حتی از 50.000 عدد نیز بیشتر است.اما کدام افزونه ها بهترین هستند ؟

افزونه ها کار های بسیار زیادی برای سایت های وردپرسی انجم می دهند ، آنها در افزایش سرعت و امنیت ، سئو بهتر ، افزایش بازدید و محتوا به صاحبان وبسایت ها کمک می کنند اما شاید یکی از مهم ترین کار های این افزونه ها ایجاد ترافیک برای سایت باشد .

اما نصب کردن تعداد زیادی افزونه باعث سنگین شدن هسته وردپرس و سنگین شدن خود سایت می شود.پس باید در نصب آن ها بسیار با وسواس عمل کرد.

ما در این مقاله سعی داریم بهترین افزونه های وردپرسی که برای هر وبسایتی می تواند کمک کننده باشد برای شما آماده کنیم.بیایید شروع کنیم :

افزونه وردپرس راکت

یکی از اصلی ترین مشکلات وب سایت های وردپرسی بالا بودن کش سایت ها و بهینه نبودن آن ها است.وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوا است که کش بسیار زیادی دارد و همین امر باعث کاهش سرعت سایت و سنگین شدن وبسایت می شود.

WP Rocket یک افزونه وردپرسی است که بهترین عملکرد را در افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی صفخات و خالب کردن حافظه پنهان سایت دارد.این افزونه که از بهترین ها و پرفروش ترین افزونه های وردپرسی است که هر وبساتی به آن نیاز دارد.

یکی از پرکاربردترین ویژگی های این افزونه به صورت خودکار تنظیمات مربوط به کش سایت را انجام داده و با داشتن فشرده ساز gzip به بهینه سازی بیشتر وبسایت کمک می کند.کافیست نصب کنید تا شما هم مانند جت سرعت بگیرید.

این افزونه به شما در مدیریت سی دی ان CDN ها و لیزی لود نیز به شما کمک می کند تا تجربه بسیار بهتری برای کاربران سایت بسازید.در کنار همه این ها وقتی کاربری با بتواند در ابتدای ورود به سایت تجربه ی خوبی داشته باشد ، حتما دوباره به سایت شما بر می گردد پس یکی دیگر از راه های ایجاد ترافیک برای سایت ، بهینه سازی و مدیریت کش ها در وب سایت است.

امنیت و سرعت نیاز هر کسب و کاری

داشتن سرعت و امنیت و تاثیر آن بر افزایش رتبه سایت ئر گوگل بر کسی پوشیده ، اما یکی دیگر از مهترین جنبه های تاثیر آن ، افزایش 10 برابری فروش و بازدید سایت است.برای افزایش امنیت و سرعت تا 10 برابر لازم است سی دی ان (CDN) و گواهی اس اس ال خود را ست کنید.

افزونه های وردپرس |افزونه یو است

طبیعتا مهمترین قسمت هر وبسایتی داشتن سئوی خوب است.برای این کار  لازم است که یم متخصص سئو به شما کمک کند.اما بهترین دستیار و متخصص سئو در بین افزونه های وردپرسی چه کسی است؟

بله یواست سال هاست دربین بهترین افزونه های وردپرس و بهترین افزونه های سئوی وردپرس دیده می شود.شما برای این کار کافیست یک کلمه کلیدی انتخاب کنید و بقیه کار را به این افزونه بسپارید.دیگر ایجاد ترافیک برای سایت شما خود به خود انجام می شوید و شما کافیست تنها به این افزونه اعتماد کنید.

این افزونه نه تنها سئو هر صفحه و برگه را در سایت شما بررسی می کند ، بلکه یک متخصص عالی در زمینه محتوا و مطالب شماست.افزونه یوآست با بررسی دقیق مطالب سایت و تجزیه تمامی عناوین و تصاویر  و کل محتوا بهترین و مهترین نکات را برای سئو درست مطالب به شما نشان می دهد.

این افزونه همه ی پاراگراف های شما بررسی می کند و نشان می دهد در هر جمله باید چند کلمه کلیدی داشته باشید.این افزونه هم به صورت رایگان و هم به صورت نسخه حرفه ای در مخرن وردپرس وجود دارد.

ایجاد ترافیک برای سایت با افزونه اکیسمیت

 

یکی از مشکلات سایت ها ، نظراتی است که از طرف ربات ها گذاشته می شود.این ربات ها با گذاشتن کامنت های خاص یک وب سایت ، سعی در ایجاد ترافیک برای سایت های خودشان دارند.اما این هرزنامه ها می تواند به اعتبار سایت شما لطمه بزند.

این افزونه که یکی از افزونه های وردپرسی است که توسط یکی از شرکت های خود وردپرس معرفی شده است.

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه ، یادگیری است.شاید در ابتدا نتواند به صورت کامل این ایپم ها را حذف کند و تعداد باقی بماند.کافیست تا شما آن ها را به این افزونه معرفی کنید تا یاد بگیرید.به همین سادگی.

این افزونه به صورت رایگان برای اشخاص و شرکت های کوچک در دسترس است و می توانید از خود صفحه افزونه های وردپرس دانلود کنید.

wordfence ایجاد ترافیک برای سایت با 7 تا از بهترین افزونه های وردپرس

این افزونه یک فایروال قوی و اسکنر فوق العاده پیشرفته است.با نصب این افزونه دیگر نیاز به هیچ افزونه امنیتی دیگری پیدا نمی کنید.این افزونه شما را در برابر هکر ها ، کد های مخرب و هرزنامه ها محافظت می کند.

به این افزونه دستور دهید تا در بین افزونه ها ، فایل ها و پوسته های وردپرسی شما جستجو کند تا همه ی کد ها و فایل مخرب را برای شما شناسایی و حذف کند.

اگر به فکر کاهش هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید ، بهتر است این افزونه را ابتدا نصب کنید تا همه ی کار های لازم برای شما را تنهایی انجام دهد.

این افزونه دارای فایروال برنامه وب (WAF) به نام Threat Defense Feed است که به Wordfence کمک می کند تا ترافیک های  مخرب سایت را شناسایی و مسدود کند. به علاوه ، با اطمینان از تنظیم پسورد های قوی و محدود کردن تلاش برای ورود ، از حملات هکرها جلوگیری می کند.

این افزونه با هشدارهای خود قبل از هک شدن و نفوذ به سایت شما ، سعی می کند که شما را از این مشکلات نجات دهد و شما را برای ایجاد ترافیک برای سایت همراهی می کند.طبیعتا اولین قدم برای ایجاد ترافیک سایت داشتن امنیت است.

این برنامه هم به صورت رایگان و هم به صورت نسخه حرفه ای که پولی است در دسترس است.

آپ درافت

شاید بیشتر افراد و صاحبان سایت ها درست به اهمیت افزونه های بک آپ گیری و پشتیبان سایت پی نبرده اند.روزانه هزاران سایت در دنیا هک می شوند.اگر شما هم دوست ندارید سایت بعدی باشید که هک می شود و مطالب خود را از دست می دهد پس لازم است به فکر پشتیبان گیری از سایت باشید.شما نمی توانید اقدام به ایجاد ترافیک برای سایت خودتان کنید مگر اینکه ابتدا راهی برای پشتیبانی سایت داشته باشید.

در بین افزونه های وردپرسی تعداد زیادی از افزونه ها هستند که کار پشتیبان گیری از سایت را انجام می دهد اما افزونه UpdraftPlus افزونه است که امکانات بسیار زیاد و حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد.

این افزونه به شما امکان می دهد پشتیبان گیری خودکار را انجام دهید و پرونده های خود را در مکانی از راه دور مانند Google Drive ، FTP ، ایمیل و Dropbox ذخیره کنید.

monsterinsights ایجاد ترافیک برای سایت با 7 تا از بهترین افزونه های وردپرس

مهمترین نکته برای پیشرفت سایت بررسی داده های مختلف سایت است.یکی از منبع های خوب داده ها گوگل آنالیتیک است.شما با استفاده از این افزونه می توانید بهتر این داده ها را مدیریت و ویرایش کنید.این افزونه به شما قابلیت بی شماری برای ویرایش و سفارشی سازی داده های گوگل آنالیتیک می دهید.

Google Analytics به شما کمک می کند وب سایت ، محتوا و تجربه کاربری خود را بهبود ببخشید ، می توانید از آن برای مشاهده جلسات فعال ، آمار تبدیل و نرخ بازدید و مشاهده پیوندها و بارگیری های خروجی و داخلی استفاده کنید. سایر جزئیات مانند درآمد کل شما ، محصولات برتر و منابع ارجاع برتر نیز در آن دیده می شود.

این افزونه به شما کمک می کند تا به هدف خودتان که ایجاد ترافیک برای سایت است ، برسید . شما در این راه بیشتر از هرچیزی نسازمند افزونه هایی هستید که بتوانید با آن آمار و داده های سایت را بررسی کنید.

وردپرس فرم

با این افزونه جذاب می توانید که به سادگی کشیدن و رها کردن هرچیزی که دوست دارید ، فرم های مختلف را به بهترین شکل ممکن بسازید.این افزونه با قابلیت های حرفه ای خود به شما کمک می کند تا هزینه های مختلف را برای ساخت فرم های مختلف دور کنید.یکی از بهریتن راه ها برای کاهش هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی استفاده از افزونه هایی است که به شما کمک می کنند تا قابلیت های زیادی از جمله کمک به ایجاد ترافیک برای سایت در یک افزونه داشته باشید.

این افزونه به شما کمک می کند تا خیلی راحت تر و بهتر با کاربران سایت ارتباط برقرار کنید.

 

نتیجه :

 

افزونه های وردپرس قادر هستند تا هرکاری را برای شما انجام دهند.شما در هر زمینه ای می توانید روی آن ها حساب کنید.برای پیدا کردن افزونه های مختلف و پر کاربرد می توانید در خود وردپرس جست و جو کنید.

لازم است برای سایت خودتان بهترین افزونه هایی که به درد شما می خورد را پیدا کنید.یکی دیگر از نکات مهم این است که شما همیشه افزونه ها را اپدیت نگه دارید.

سعی کنید افزونه ها را از سایت های معتبر و تا حد ممکن از خود سایت وردپرس دانلود کنید تا از مشکلات بد افزار ها در امان باشید.گروه همیار سایت در نظر دارد با تولید سایت هایی کاملا بهینه شده به کاربران خود کمک کند تا به هدف ایجاد ترافیک برای سایت دست پیدا کنند.

پیشنهاد ویژه!
وب سایت فروشگاهی دیجی کالا

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *