تیک آبی

چگونه در شبکه های اجتماعی تیک آبی بگیریم ؟

آیا تا به حال به تیک آبی رنگ کنار تصاویر افراد و کسب و کارهای معروف دقت کرده اید؟ این افراد چگونه این تیک آبی رنگ را از شبکه های مختلف دریافت می کنند؟
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

آیا تا به حال به تیک آبی رنگ کنار تصاویر افراد و کسب و کارهای معروف دقت کرده اید؟ این افراد چگونه این تیک آبی رنگ را از شبکه های مختلف دریافت می کنند؟

چرا گرفتن تیک آبی اینقدر اهمیت دارد ؟

گرفتن تیک آبی یکی از مهم ترین قدم های هر کسب و کار ی برای داشتن اعتبار است.چه شما یک فرد حقیقی باشید یا یک شرکت ، گرفتن این تیک آبی می تواند نشانه اعتبار حساب شما باشد.این علامت به معنی این است که حساب شما متعلق به یک فرد مشهور یا یک کسب و کار معروف است.

اگر شما صاحب یک فعالیت هستید ، با به دست آوردن این تیک می توانید خود را به عنوان یک شرکت حرفه ای و معتبر معرفی کنید و اعتماد به نفس خود و شرکت را بالا ببرید.

وقتی کسی به شبکه اجتماعی شما نگاه می کند و یک تیک آبی رنگ زیبا در کنار آن می بیند به این نتیجه می رسد که می تواند روی شما حساب کند.این کار می تواند یک چالش باشد و مدتی طول بکشد تا این تیک را بگیرید اما این کار ارزش آن را دارد.پس بهتر است شروع کنیم.

شاید برای دریافت تیک آبی تلاش زیادی کرده باشید اما به نتیجه دلخواه نرسیده باشید ، برای این کار لازم است که تمام قدم ها را درست بردارید تا حساب شما تایید شود.

اگر شما هم مانند افراد سلبریتی فالوور های بسیار زیادی ندارید پس بهتر است برای این کار زمان بیشتری را کنار بگذارید ، زیرا تایید گرفتن از اینستاگرام در ایران کمی زمان بر است.

توییتر اولین شبکه ای بود که این تیک را معرفی کرد و بعد مدتی این تیک در بین بقیه شبکه های اجتماعی گسترش پیدا کرد و تبدیل به عنصر مهمی برای تایید افراد معروف شد.

این تیک نه تنها برای اعتبار حساب گاهی برای پیدا شدن شما نیز بسیار مهم نیست.با زیاد شدن تعداد فن پیج ها و فیک پیج ها ، اهمبت داشتن این تیک چندین برابر شده است.

متاسفانه آگاهی پایین در ایران نسبت به این تیک آبی رنگ باعث شده است افرادی زیادی از صاحبان این پیج ها سو استفاده کنند.یکی دیگر از مواردی که در ایران دیده می شود هزینه های بالا برای گرفتن این تیک آبی رنگ است.

افرادی زیادی در ایران به اضای گرفتن مبالغ بالا به شما این پیشنهاد را می دهند که برای شما این تیک را می گیرند.اما توجه داشته باشید که این کار تنها به خود شما بستگی دارد.شما می توانید در این راه تنها از راهنمایی های افراد معتبر استفاده کنید.

چگونه تیک آبی را در فیسبوک بگیریم

تیک آبی فیسبوک

چیزی که مهم است اینکه برای تایید در هر شبکه ی اجتماعی باید بتوانید یک حساب درست و با اطلاعات صحیح داشته باشید تا تایید شوید.برای این کار لازم است طبق راهنمایی های ما پیش بروید.

قبل از دریافت نشان ، فیس بوک به حساب شما سر می زند تا ببینید آیا با معیارهای تأیید صحت شما مطابقت دارد یا خیر.این تیک آبی که در فیسبوک “verification badge”نامیده می شود ،  نیازمند رعایت قوانین فیسبوک است.

یکی دیگر از مهم ترین نکات در گرفتن تیک در شبکه های اجتماعی این است که نشان دهید فعال هستید.باید مرتبا در فیسبوک پست بگذارید و عکس پروفایل خود را عوض کنید تا سریعتر شناسایی شوید.همچنین فیسبوک دوست دارد مطمعن شود که حساب شما کامل و منحصر به فرد (کپی نباشد) است.
طبق عکس زیر شما باید تمامی موارد گفته شده در باره حساب خود در فیسبوک را رعایت کنید

تیک آبی فیسبوک
تیک آبی فیسبوک

قدم اول برای گرفتن تایید حساب در فیسبوک پر کردن فرم تایید حساب است.طبق اطلاعات درخواستی شما باید برای فیسبوک مشخص کنید که یک شخص هستید یا یک کسب و کار .در کنار این موارد از حساب شما می خواهد تا چند مورد را انتخاب کنید.

باید در این مرحله دسته بندی حساب خود را انتخاب کنید و بعد در مهم ترین مرحله آن یک مدرک برای گرفتن تایید حساب آپلود کنید.اگر حساب شما شخصی است بهترین مدرک برای ایرانیان آپلود کردن تصویر گذرنامه است.در غیر این صورت هر مدرکی که می تواند حقیقی بودن شما را ثابت کند می توانید آپلود کنید.

اگر حساب شما نمایانگر مشاغل ، مارک یا سازمانی است ، باید اسنادی را ارائه دهید که نشان دهد مالک آن مشاغل هستید. این اسناد باید دارای مهر رسمی یا علامت چاپی سازمان شما باشد و می تواند شامل موارد زیر شود:

قبض تلفن یا خدمات سازمان شما

گواهی تشکیل

 مقالات حقوقی شرکت

 اسناد معافیت مالیاتی یا مالیاتی متعلق به سازمان شما 

 تایید شما حساب چند روز تا چند هفته می تواند طول بکشد اما در صورت تایید نشدن باید دوباره این مراحل را انجام دهید.

قسمت دیگر این تادییه بخشی است که از شما می خواهد که به فیسبوک توضیح دهید چرا می خواهید تیک آبی بگیرید.شما باید دلیل منطقی و درستی به زبان انگلیسی ارائه دهید تا بتوانید این تیک را بگیرید.

چگونه تیک آبی را در توییتر بگیریم

توییتر جای بسیار رسمی است و هرکسی نمی تواند در آن تاییدیه حساب بگیرد.

به طور معمول این شامل حساب هایی است که توسط کاربران معروف در موسیقی ، بازیگری ، مد ، دولت ، سیاست ، مذهب ، روزنامه نگاری ، رسانه ، ورزش ، تجارت و سایر زمینه های اصلی فعالیت دارند.

 بنابراین اگر حساب شما در هر یک از این زمینه ها نیست ، تلاش برای تأیید آن بی فایده است.

البته برخی نکات است که با رعایت آن می توانید شانس خود را بیشتر کنید.

   یک شماره تلفن معتبر و تأیید شده

     یک بیو کامل (می تواند انگلیسی باشد)

     عکس پروفایل خودتان

     یک عکس سربرگ (هدر) با کیفیت

     یک سایت

     یک آدرس ایمیل تأیید شده

     یک روز تولد (اگر حساب شما مربوط به یک شرکت ، برند  یا سازمان نیست)

این لینک به شما کمک می کند تا تیک آبی را از توییتر بگیرید.

تیک آبی توییتر

چگونه تیک آبی را در اینستاگرام بگیریم

خب رسیدیم به مهمترین قسمت تیک آبی.شبکه اجتماعی اینستاگرام مهمترین شبکه ی این روز های جهان است که بیشترین فعالیت افراد و شرکت های بزرگ در آن صورت می گیرد.

اینستاگرام تیک آبی را به کاربران خود می دهد تا از جعل حساب آن ها جلوگیری کند.اینستاگرام دارای فیک پیج های زیادی است که برای شناسایی افراد معروف این کار را انجام می دهد.

برای این کار حتما پست های جذاب داشته باشید و به روز رسانی کنید.اطلاعات هویتی و بیو شما نیز باید کامل باشد.طبق اطلاعات اینستاگرام باید این موارد را رعایت کنید.

شما هم می توانید از این لینک با نسخه دستکتاپ درخواست خود را بفرستید هم می توانید در خود اپلیکیشن در بخش تنظیمات اقدام کنید.

وارد قسمت حساب کاربری شوید و از قسمت درخواست تاییدیه عمل کنید.

به ترتیب زیر عمل کنید :

ابتدا روی منو تنظیمات کلیک کنید

وارد setting شوید

وارد account شوید

واردRequest Verification شوید.
ما در مقالات قبلی در مورد ابعاد مناسب برای استوری اینستاگرام برای شما نوشتیم که می توانید مطالعه کنید.

instagram verify چگونه در شبکه های اجتماعی تیک آبی بگیریم ؟

تایید و تیک آبی یوتیوب

گرفتن تیک آبی برای یوتیوب و کانال یوتیوب ربطی به همدیگر نداشته و باید برای هر کدام به صورت جداگانه اقدام کنید.

قدم اول : تایید حساب یوتیوب

اولین مرحله طبیعتا تایید شماره موبایل شما است.شما باید شماره موبایل خودتان را تایید کنید تا علاوه بهره بردن از امکانات مثل آپلود ویدیو با حجم و زمان بیشتر به یوتیوب در شناسایی خودتان کمک کنید.

برای تایید کانال به بیشتر به تلاش نیاز دارید زیرا باید تعداد نسبتا زیادی فالوور داشته باشید.این تعداد باید از 100.000 بیشتر شود.

تیک آبی یوتیوب

چگونه تیک آبی را در تیک تاک بگیریم

تیک آبی تیک تاک

در تیک تاک دونوع تیک داریم :

تیک آبی : مخصوص سازمان های مشهور
تیک زرد :  مخصوی افراد مشهور

فعلا برای گرفتن تیک از تیک تاک گزینه خاصی وجود ندارد ، پس صبر کنید.

در پایان :

تایید شدن در شبکه اجتماعی می تواند برای شهرت و اعتبار شما بسیار مهم باشد اما باتوجه به محدودیت های ایران و سختی گرفتن تیک آبی لازم است که در این راه خسته نشوید.ما در گروه تولید محتوای همیار سایت در این زمینه به شما کمک می کنیم.

سعی کنید درخواست بفرستید و هربار که تایید نشد دوباره امتحان کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، می توانید تیک آبی را که هرکسی می خواهد به دست آورد را ، بدست آورید.

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *