کسب درآمد طراحی سایت

بازارکار و درآمد طراحی سایت چقدر است ؟

درآمد طراحی سایت یکی از داغ ترین بحث های دنیای طراحی است ؟ با همیار سایت همراه باشید تا صفر تا صد بازارکار طراحان وب را بررسی کنیم.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

حوزه طراحی وب طی چند سال گذشته رشد سریعی داشته است. نه تنها تقاضا برای طراحی سایت ، بلکه همچنین تعداد افرادی که علاقه مند به طراح شدن و کسب درآمد طراحی سایت هستند ، نیز افزایش پیدا کرده است.

 اگر شما هم از آن دسته افراد هستید ، می دانیم که احتمالاً کنجکاو هستید که فیش حقوقی شما چگونه می تواند باشد.آیا باید 0 تا 100 طراحی سایت را بلد باشیم یا نه ؟ یا کلی سوالات دیگر ، پس با ما همراه باشید.

با ظهور فن آوری و روند جدید با سرعت بالا ، تعجبی ندارد که این رشته به رشد خود ادامه دهد. و با افزایش تعداد مشاغل در حال گذار به دنیای دیجیتال ، نیاز به توسعه و طراحی وب سایت ها و برنامه های وب بیش از هر زمان دیگری وجود دارد.

 این بدان معنی است که حرفه طراحی در وب برای سالهای آینده شکوفا خواهد شد و بازار کار طراحی سایت ، باعث افزایش درآمد طراحی سایت می شود.

بدون شک تقاضای زیادی برای طراحان وب وجود دارد.

هر ساله افراد بیشتری به دلایل مختلف از اینترنت – تحقیق ، خرید ، سرگرمی و موارد دیگر – از اینترنت استفاده می کنند و این تعداد در سال آینده حتی بیشتر خواهد شد و این یهنی باید روی 0 تا 100 طراحی سایت باید وقت بگذاریم.

افزایش روزافزون تقاضا به این معنی است که مشاغل بیشتری حضور آنلاین خود را افزایش داده اند و وب سایت هایی ایجاد شده اند تا کاربران را برای خرید محصولات یا خدمات خودشان فریب دهند.

کسب درآمد طراحی سایت

کلیات کسب درآمد از طراحی وب سایت

طراحان وب یک قسمت اساسی از موفقیت یک کسب و کار هستند ، زیرا 94٪ از اولین برداشت ها همه مربوط به طراحی و اعتبار وب سایت و 75٪ مربوط به زیبایی شناسی است.

وقتی بازار کار طراحی سایت گسترش پیدا می کند ، در نتیجه آن درآمد طراحی سایت هم در کنار آن رشد می کند . همانطور که با شروع همه گیری کرونا تقاضا برای بازارکار طراحی سایت چند برابر شد.

خوب ، اگر تعجب می کنید که طراحان وب سایت واقعاً چقدر تولید می کنند ، در واقع به صورت کلی ، عوامل مختلفی بستگی دارد:

    وضعیت اشتغال شما (شرکت – فریلنسری)

    موقعیت شما

    سطح تجربه شما

    تخصص شما

در راهنمای حقوق و دستمزد طراحان وب ، ابتدا می خواهیم متوسط ​​حقوق دریافتی طراحان وب را بررسی کنیم. سپس ، ما عوامل مختلفی را که ممکن است آن درآمد را کاهش یا افزایش دهند ، تجزیه خواهیم کرد.

برای این کار 0 تا 100 طراحی سایت را باهم تجزیه و تحلیل می کنیم.

متوسط حقوق و درآمد طراحی سایت چقدر است ؟

منابع زیادی برای حقوق و دستمزد طراحی وجود دارد که به ما می گوید طراحان وب سایت به صورت ساعتی یا سالانه (سالانه) چه میزان درآمد کسب می کنند.

اما چیزی که هست در ایران نمی توان عدد مشخصی برای درآمد طراحی سایت گفت ، و به علت بازار عجیب آن ! یک کار مشخص می تواند از 2 تا 30 میلیون تومان قیمت گذاری شود.

 

اما اگر بخواهیم با سانسور همه موارد و چشم پوشی از بقیه موارد یک میزان متوسط برای دستمزد طراحان وب در نظر گرفت ، باید به جدول زیر نگاه کنیم :

 

منبع

درآمد فریلنسری (ماهانه)

درآمد استخدامی (ماهانه)

مبتدی

2-10 میلیون تومان

2-5 میلیون تومان

مبتدی – حرفه ای

5-15میلیون تومان

5-10 میلیون تومان

حرفه ای

+15 میلیون تومان

10-20میلیون تومان

 

 

بسته به عواملی تاثیر گذار روی 0 تا 100 طراحی سایت مانند محل زندگی ، سطح تجربه و همچنین تخصص شما ، توانایی درآمد طراحی سایت شما ممکن است کمتر یا بیشتر از این برآوردها باشد.

 بیایید نگاهی به چگونگی تأثیر عوامل زیر در میزان درآمد شما به عنوان یک طراح وب بیندازیم.

 

حقوق و دستمزد طراحان وب چگونه است ؟

اولین چیزی که باید دقت کنید- شما باید پول کافی برای تأمین هزینه های خود را بدست آورید. بنابراین قبل از اینکه نگران پتانسیل درآمد خود باشید ، مطمئن شوید که هزینه های خود را بر این اساس محاسبه می کنید.

 

سپس توجه خود را به این چهار عامل اصلی معطوف کنید که در میزان درآمد شما به عنوان یک طراح وب تأثیرگذار است:

 

1. حقوق طراحان وب بر اساس نوع اشتغال

روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید به عنوان یک طراح وب استخدام شوید و اینها با پیشرفت در حرفه خود به راحتی تغییر می کنند.

 

طبق بررسی گروه همیار سایت از درآمد طراحی سایت، اینها متداول ترین انواع استخدام هستند:

 

    اشتغال تمام وقت در در یک شرکت

    اشتغال تمام وقت در خانه

    خوداشتغالی (فریلنسری)

    اشتغال پاره وقت

 

با تمرکز دقیق بر طراحان وب که تمام وقت کار می کنند – چه به عنوان یک فریلنسر و چه به عنوان یک کارمند – شما می توانید بر اساس ترتیب کار خود تغییراتی در میزان حقوق دریافت کنید.

 

طبیعتا بین افرادی که برای خودشان کار می کنند و یا افرادی که برای دیگران کار می کنند بسیار متفاوت است . طبیعتا وقتی برای خودتان کار می کنید می توانید به فکر درآمد و دستمزد بیشتری باشید.

 

وقتی شما برای خودتان کار می کنید اگر بتوانید ماهانه 3 پروژه به مبلغ سه میلیون تومان بگیرید می توانید درآمد طراحی سایت خودتان را به 9 میلیون تومان ! برسانید.

اما خب شما هم نمونه کار لازم دارید هم تجربه و در کنار این دو شما لازم دارید که بتوانید برای خودتان پروژه بگیرید.

افرادی که در شرکت در حال طراحی هستند ، اگر مبتدی باشند از 2 میلیون کار خودشان را شروع کرده اند تا مبلغ های بیشتری مانند 10 میلیون تومان.

وقتی شما روی 0 تا 100 طراحی سایت مسلط باشید ، می توانید انتظار در آمد بیشتری هم داشته باشد.

2. حقوق طراحان وب براساس سطح تجربه چگونه است ؟

 

سطح تجربه یک طراح وب قطعاً بر میزان درآمد آن تأثیر می گذارد.

 

به طور کلی ، سه سطح طراحان وب وجود دارد:

 

طراحان وب در سطح ابتدایی با کمتر از سه سال تجربه در ابتدای کار خود هستند.

 

آنها می دانند که چگونه می توان برای کاربران مدرن وب سایت طراحی کرد ، اما ممکن است هنوز درک کاملی از تکنیک های پیشرفته طراحی و توسعه نداشته باشند.

بازار کار طراحی وب سایت برای آن ها کمتر از افراد با تجربه است اما فرصت های جالبی هم برایشان پیدا می شود.

 

هنگام کار در آژانس ، احتمالاً تحت نظارت دقیق خواهند بود تا زمانی که مشکلاتشان کم شود. آنها همچنین ممکن است به آرامی در گردش کار ادغام شوند ، به جای اینکه کل پروژه ها را به اتمام برسانند ، کارهای کوچکتر به آنها محول می شود.

 

افراد با تجربه با سرعت و دقتی که دارند طبیعتا درآمد بیشتری دارند ، آن ها بیشتر دنبال راه اندازی کسب و کار و بازار طراحی سایت خودشان هستند.

 

شرکت های بزرگ در ایران حتی برای برخی پروژه های خود 100 میلیون تومان دریافت می کنند و همه این موارد به علت تجربه و برند بودن یک نام خاص است .

 

3. حقوق طراحان وب سایت بر اساس مکان و موقعیت آن ها چگونه است ؟

این یکی از نظر میزان دستمزد یک طراح وب سایت ، عاملی بزرگ است.

 

در واقع به این دلیل نیست که یک کشور بیشتر یا کمتر از سایر کشورها برای طراحان یا توسعه دهندگان خود ارزش قائل است. این بیشتر در مورد هزینه زندگی و همچنین تقاضای استعداد طراحی است که بر میزان دستمزد آنها تأثیر می گذارد.

 

بعضی از طراحان وب سایت باتجربه در ایران با در آمد های دلاری طراحی وب سایت ، بازار کار بسیار خوبی دارند که به آن اشاره می کنیم.

در شهر های بزرگ ایران ، مانند تهران با توجه به بیشتر بودن تقاضا ها برای طراحی ، درآمد طراحی سایت بسیار بیشتر از سایر شهر ها است.جایی که برای 0 تا 100 طراحی سایت می توان کار پیدا کرد.

4. درآمد طراحی سایت در سایت های خارجی و درآمد دلاری طراحی سایت چگونه است ؟

درآمد دلاری طراحی سایت طبیعتا باتوجه به میزان ارزش دلار ، درآمد بسیار بالایی است.طراحانی که به زبان انگلیسی مسلط هستند ، می توانند در سایت های فریلنسری خارجی مانند سایت freelancer.comhttps://www.freelancer.com/می تواند برای خودشان درآمد های دلاری طراحی سایت بالایی داشته باشند.

سایت فریلنسری برای کسب درآمد طراحی سایت

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای کسب درآمد طراحی سایت از سایت های خارجی داشته باشید، استفاده از سایت https://themeforest.net/ است.

شما می توانید قالب های خودتان با مبلغ دلاری بفروشید.

 

سایت فریلنسری برای کسب درآمد طراحی سایت

5. درآمد طراحی سایت با وردپرس چگونه است ؟

ما قبلا در مورد طراحی سایت با وردپرس و ویژگی های آن بحث کردیم ، اما به نظر شما دستمزد طراحی سایت با وردپرس چگونه است ؟

با توجه به امکانات سایت های وردپرسی و افزونه های گوناگون آن ، بازار سایت های وردپرسی داغ است و شما می توانید روی درآمدهای بالای آن حساب کنید.

درآمد طراحی سایت با وردپرس باتوجه به قالب طراحی شده برای آن ، می تواند بسیار متفاوت باشد و معمولا از آن ها برای فروش در مارکت های ایرانی استفاده می شود.

از کجا کسب درآمد از سایت ها را شروع کنیم ؟

با توجه به راهنمای همیار سایت در مورد درآمد طراحی سایت ، شما می توانید یکی از راه ها را انتخاب کنید.شما می توانید با سفارش طراحی سایت خود از همیار سایت ، شروع به کسب درآمد کنید.

چیزی که مهم است سعی کنید تا هرچه زودتر کار خود را با طراحی سایت ارزان و حرفه ای شروع کنید تا از رقیبانتان عقب نمانید.

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *