درآمد سئوکار در ایران

درآمد سئوکار در ایران

hossein

لیست محتوای این مطلب

درآمد سئوکار در ایران چقدر است؟ متخصص سئو در ایران چقدر درآمد دارد و حقوق و مزایای آن چقدر است؟ این سوالاتی است که در ذهن افرادی که میخواهند سئو را شروع کنند نقش بسته است همیار سایت در این مقاله به بررسی کامل درآمد سئو کار در ایران میپردازد و در ادامه به روش های کسب درآمد دلاری از سئو اشاره خواهد کرد.

درآمد کارشناس سئو در ایران چقدر است

درآمد کارشناس سئو چقدر است؟

برای کسب درآمد از سئو ابتدا لازم است که یک دروه حرفه ای سئو را گذرانده باشید و بعد از گذزاندن دوره سئو به فکر درآمد از سئو باشید، برای بررسی دقیق درآمد کارشناس سئو در ایران ابتدا باید متخصصین سئو را به 3 دسته تقسیم کنی :

 

درآمد متخصص سئو چقدر است

منطقی است که از خودتان بپرسید که چقدر می توانید در این زمینه درآمد کسب کنید. مهم ترین بخش درآمد سئو کار در ایران کاملا به میزان و مقدار توانایی شما بستگی دارد و عوامل مهم دیگری نیز در بحث درآمد سئوکاران در ایران مهم است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

عوامل مهم و تاثیر گذار در درآمد مختخصص سئو

موقعیت جغرافیای سئوکار

این امر نه تنها در تخصص سئو بلکه در تمامی تخصص های دیگر نیز وجود دارد سئوکارانی که در تهران زندگی میکنند موقعیت های بیشتر درآمد زایی از سئو را دارند نسبت به سئوکاران که در شهرستان های کوچک اقدام به فعالیت میکنند.

 

عنوان شغلی شما

اگر شما کارمند یک شرکت سئو و بهینه سازی سایت هستید و به طور تمام وقت کار میکنید، این امر بسیار طبیعی است که مقدار درآمد شما نسبت به سئوکاران فریلنسر کمتر باشد.

توانایی و اعتماد به نفس سئوکار

اگر به عنوان یک فریلنسر در شرکت یا آژانس دیجیتال مارکتینگ کار می کنید، می توانید به معنای واقعی کلمه ساعت و قیمت سئو سایت را که می خواهید تعیین کنید و هر تعداد مشتری یا پروژه ای را که می خواهید انتخاب کنید. هیچ محدودیتی برای درآمد شما به عنوان یک فریلنسر سئو وجود ندارد زیرا همه چیز به میزان خوب بودن، میزان سختی کار و نتایجی که به دست می آورید بستگی دارد.

میزان اعتبار شرکتی که در آن کار میکنید

اگر در شرکتی بزرگ و معتبر کار میکنید قطعا میزان درآم شما از سئو بالاتر از سئوکارانی است که در شرکت های کوچک و تازه تاسیس کار میکنند پس اگر به دنبال درآمد بالا از سئو هستید به دنبال شرکت های بزرگ و معتبر باشید.

تجربه سئوکار

اگرچه تخصص کلید موفقیت در بازاریابی سئو است، اما برای اینکه بتوانید اطلاعات بیشتری را به کارفرمای خود ارائه دهید، باید تجربه سئو عملی داشته باشید.

درآمد کارآموز سئو در ایران

کارآموز سئو شخصی است که اطلاعات پایه ای درباره سئو دارد، کارآموزان سئو معمولا زیر نظر مدیران سئو فعالیت میکنند برای کارآموزان سئو پروژه های کوچک سئو بسیار در یادگیری و درک عمیق سئو مؤثر است به طور میانگین حوق کارآموز سئو از 3 میلیون تومان شروع میشود و تا 5 میلیون تومان بستگی به شرایط موسسه و توانایی های کارآموز سئو ادامه خواهد داشت.

 

وظایف کارآموز سئو

درآمد مربی سئو

همانطور که از نام آن پیداست، یک مربی SEO کارآموزان را آموزش می دهد. اصول اولیه سئو، نحوه طراحی محتوای مؤثر سئو و آنچه موتورهای جستجو از سئو انتظار دارند و نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی با سئو، نحوه استفاده از ابزارهای نظارت و گزارش سئو و موارد دیگر را به آنها آموزش می دهد، درآمد مربی سئو کاملا توافقی است و هرچه توانایی های یک مربی سئو بیشتر باشد درآمد بالاتری خواهد داشت.

وظایف مربی سئو

درآمد تحلیلگر سئو

یک تحلیلگر سئو معمولاً باید با انجام تحقیق کلمات کلیدی و شناسایی کلمات کلیدی محبوب آشنا باشد. آنها دائماً در تلاش هستند تا محتوای آموزنده و با کیفیتی را برای وب سایت تولید کنند که به راحتی برای افراد در موتورهای جستجو قابل دسترسی باشد. تحلیلگر سئو همچنین باید صفحه فرود (لندینگ پیج) را برای کاربران و موتورهای جستجو برای رتبه بندی و عملکرد بهتر بهینه کند.

میزان درآمد یک تحیل گر سئو در ماه کاملا مرتبط با توانای و تجربه تحلیلگر میباشد و دریافتی تحلیلگر سئو کاملا توافقی است.

وظایف تحلیلگر سئو

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *