فروشگاه اینتزنتی

10 راه افزایش فروش در فروشگاه اینترنتی

کار آفرینی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی به افرادی نیاز دارد که از شکست نترسد ، اما این پایان راه نیست شما باید بتوانید قدم هایتان را منطقی بردارید تا بهترین نتایج را بگیرید.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

افرادی مانند بیل گیتس ، استیو جابز و یا ایلان ماسک ، کسانی هستند که با تجارت و خدماتشان امروز در تمام دنیا شناخته شده هستند.آن ها برای همیشه در ذهن مردم دنیا خواهند ماند.شاید برای دست پیدا کردن به این قدرت باید به سمت اهداف و رویاها به درستی قدم برداشت.آنها جسارتی بزرگ و مثال زدنی داشتند ، اما این پایان راه نیست.شما باید بدانید تا بتوانید.

آیا به این فکر کرده اید چرا بیشتر استارتاپ ها شکست می خورند ؟

پیروزی هیچ وقت به سادگی به دست نمی آید ، شما باید در این راه با سختی ها و مشکلات بتوانید مقابله کنید.هیچ تلاشی بدون شکست و اشتباه معنی نمی دهد.

کار آفرینی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی به افرادی نیاز دارد که از شکست نترسد ، اما این پایان راه نیست شما باید بتوانید قدم هایتان را منطقی بردارید تا بهترین نتایج را بگیرید.

افزایش فروش آنلاین فروشگاه اینترنتی

افزایش فروش آنلاین هدف بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.چه یک فروشگاه نو پا باشید و درگیر هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی باشید و چه یک شرکت بزرگ، لازم است تا برای افزایش فروش از طریق سایتتان بیشتر تحقیق کنید.

برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی خوشبختانه ده ها راه وجود دارد که تعدادی از آن ها را می توانید بلافاصله استفاده کنید و بعضی هم باید کمی بیشتر روی آن وقت بگذارید.

ما در این مقاله سعی می کنیم بهترین راه ها را برای شما چه برای فروش مجازی و چه برای فروش حضوری به دردتان می خورد را بیاوریم.

اگر آماده هستید ، این نکات را رعایت کنید تا در کمترین زمان ممکن نتایج آن را ببینید.

برندتان را بیشتر نشان دهید

در یک تعریف ساده : همه جا باشید

شما باید به برندتان به عنوان یک نشان قدرتمند نگاه کنید و این نگاه را به کاربرانتان نیز نشان دهید.برای این کار لازم است همه جا باشید ، شما باید در دید مردم باشید تا بتوانند شما را ببینند.

از شبکه های اجتماعی برای رسیدن به این جایگاه استفاده کنید.شما باید بتوانید در اینستاگرام نسبت به بقیه شبکه ها بیشتر و با کیفیت تر فعالیت کنید.این کار بهترین راه برای برند سازی است.البته باید در نظر داشته باشید که فقط بودن کافی نیست ، شما باید بتوانید محتوایی عالی ارائه کنید تا برند شما به درستی شناخته شود.

شما باید از این کانال ها برای کشاندن کاربران به محیط سایت استفاده کنید ، این کار می تواند فروشگاه اینترنتی شما را بسیار پر رونق تر از همیشه کند.

اگر شما هم در ابتدای راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید ، باید برای ورود کاربر و داشتن فروشی بیشتر برنامه تبلیغاتی داشته باشید.یکی بهترین راه ها برای تبلیغ استفاده تبلیغات کلیکی است.شما در عوض هر کلیک مبلغی را پرداخت می کنید.

شما در این راه دیگر نیاز برای پرداخت اضافی نیستید و مطمعن می شوید که به ازای هر کلیک یک کاربر وارد سایت شما می شود.گوگل با داشتن تنظیمات و امکانات بسیار زیاد ، یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغات کلیکی محسوب می شود.

شما با دادن تبلیغ به گوگل ، می توانید به صفحه اول و سه نتیجه اول برسید.یعنی در واقع شما بدون سال ها کار روی کلمات کلیدی و سئو ، می توانید به نتیجه اول برسید.

تبلیغات گوگل

نظرات کاربران را فراموش نکنید.

یکی از مهترین نکات در هر فروشگاه اینترنتی داشتن قسمتی به عنوان نظرات مشتریان است.شما می توانید مشتریان رضایت مند خود را به بهترین سلاح کسب کاربر و مشتری جدید تبدیل کنید.

همیشه ارسال سیگنال های اعتماد ، یکی از مهم ترین راه های بازاریابی است.شما باید به کاربران خود نشان دهید که افراد معتبری نیز هستند که به شما اعتماد کرده اند.اعتماد سازی در فروشگاه اینترنتی حتی از فروش هم مهمتر است.

اگر شما بتوانید یک برند معتبر برای خود بسازید ، خیلی راحت تر و سریعتر می توانید بفروشید.با این کار به شک و دودلی کاربران پایان می دهید.یکی از راه های دیگر در این زمینه کسب نمادهای اعتماد الکترونیک است.

احساس اضطرار و ترس ایجاد کنید.

بله ، درست است که قابل اطمینان و صادق بودن مهم است ، اما این راه مغایرتی با این حس ندارد.بیشتر کاربران به محصولاتی که محدودیت زمانی دارند یا تخفیف محدود به زمان دارند بسیار سریع واکنش نشان می دهند.

شما باید بتوانید این حس را منتقل کنید که در صورت خرید نکردن ، آنها فرصت مناسبی را از دست می دهند.همیشه بخش فروش های شگفت انگیز یک سایت بیشترین آمار فروش را دارد.این یعنی باید برای جلب توجه محدودیت ساخت.

شما باید این نکته را حتی در تبلیغات خود نیز استفاده کنید و در تبلیغی که برای فروشگاه اینترنتی آماده می کنید نیز باید به این نکته اشاره کنید که تخفیف شما محدودیت زمانی دارد.

فروشگاه اینتزنتی ویژه

ضمانت بازگشت پول ؛ ضدگلوله فروش

اغلب اوقات نخریدن یک محصول از فروشگاه اینترنتی ، ریسک و ترس از محصول است ، یا بهتر است بگوییم برای جلوگیری از ضرر احتمالی.اگر محصول کار نکرد یا بدرد نخور بود چی ؟ یکی از مهترین علت های فروش نرفتن یک محصول ریسک مالی آن است.

بنابراین شما با دادن پیشنهاد بازگشت وجه می توانید یک ضدگلوله در برابر این تهدید داشته باشید.این بار کاربران به راحتی و خیال راحت از شما خرید می کنند.

گزینه ها را کاهش دهید !

همیشه فروشندگان به دنبال افزایش تنوع هستند ، اما آیا این راه همیشه درست است؟ شاید برای خیلی ها درک این پیشنهاد آسان نباشد.در واقع بیشتر اوقات افزایش تنوع و بیشتر کردن گزینه های روی میز می تواند باعث گیج شدن و عدم تصمیم گیری شود.

شاید شما مشکلی با هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی نداشته باشید و یک فروشگاه با محصولات زیاد داشته باشید ، بهتر است در صفحات محصول و نتایج ، گزینه های کمتری را برای کاربران قرار دهید.با این کار شما به آن ها کمک می کنید تا انتخاب کنند.

در واقع شما باید برای کاربران خود حق انتخاب قرار دهید اما لازم نیست آن ها را در محصولات فراوان غرق کنید تا که از خرید منصرف شوند.

روند پرداخت را ساده تر کنید

شما برای کاهش هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی و افزایش فروش نیازمند استفاده از تجربه ی دیگران هستید.یکی از مهم ترین کارها کاهش مسیر پرداخت است.

بسیاری از کاربران با طولانی تر شدن مراحل پرداخت ، از خریدن محصولات پشیمان می شوند.شما باید تا می توانید این راه را کاهش دهید.بسیاری از سایت ها به گرفتن آدرس و یک شماره تماس اکتفا می کنند.

شما می توانید با کم کردن مراحل پرداخت و هدایت سریعتر کاربران به در گاه پرداخت خیلی سریعتر به نتیجه برسید.می توانید این مراحل را بعد از پرداخت محصول ادامه دهید.

 

گزینه های پرداخت را بیشتر کنید

تا جایی که امکان دارد باید بتوانید گزینه های پرداخت بیشتری قرار دهید.یکی از مهمترین راه های برای کاربران ایرانی در هنگام خرید ، داشتن پرداخت درب منزل است.

شما باید بتوانید با شرکت های مختلف دولتی و خصوصی برای ارسال پست مشارکت داشته باشید.اگر بتوانید گزینه های مختلف برای ارسال و پرداهت داشته باشید ، خیلی بهتر می تواند به فروش برسید.

روی بهبود تصاویر و ویدیو محصولات تمرکز کنید

یکی از مشکلات فروشگاه های اینترنتی ایرانی داشتن کیفیت پایین تصاویر است.دیگر زمان گرفتن یک عکس ساده از محصول به پایان رسیده است.شما باید بتوانید در تصاویر احساس را منتقل کنید.

یکی دیگر از مهترین راه های افزایش فروش در فروشگاه اینترنتی ، تهییه ویدیو های جذاب است.با این کار می توانید فروش محصولات خود را تا 10 برابر بیشتر کنید.

همیشه ما اول با چشمانمان تصمیم می گیریم ، برای همین سرمایه گذاری برای داشتن تصاویری با کیفیت تر از محصولات می تواند برای کسب و کار شما بسیار ضروری باشد.

به سوالات و انتقادات رسیدگی کنید

یکی از مشکلات رایج برای فروشگاه اینترنتی این است که صاحبان آن اینگونه فکر می کنند که کاربران دارای اطلاعات کافی برای خرید محصول هستند.شما نه تنها باید به کاربران اطلاعات کافی را بدهید بلکه باید به سوالات نیز پاسخ دهید.

حتی شرکت های بزرگ هم برای کاربران وقت می گذارند و به سوالات و مشکلات آنها رسیدگی می کنند.نیاز نیست که صفحات محصول فروشگاه اینترنتی را با اطلاعات زیاد بمباران کنید ، کافیست به سوالات مهم و کاربردی پاسخ دهید.

می توانید با این نوشتن ها به مشتریان خود سود برسانید نه اینکه به گونه ای بنویسید که شرکت خود را بهترین معرفی کنید.این کار یک اشتباه بزرگ است و باید در هر حال به فکر مشتریان خود باشید.

 

این راه ادامه دارد :

 

سفر یک کارآفرین برای راه اندازی فروشگاه آنلاین و به اوج رساندن فروشگاه اینترنتی می تواند راه دور و درازی باشد.می تواند راه پرخطر و گاه بی ثمری باشد.

از نکات و تکنیک های بالا که از تجربه ی بهترین فروشندگان به دست آمده ، استفاده کنید تا بتوانید کسب و کار خودتان را افزایش دهید.این مقاله در همین جا تمام نمی شود و به روز رسانی می شود.شما نیز می توانید با تجربیات خودتان در تکمیل کردن این لیست به کاربران همیار سایت کمک کنید.

 

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *