طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت - دیجیتال مارکتینگ با همیار سایت | ۶۶۹۵۸۷۶۸ - ۰۲۱

راه اندازی وب سایت

چرا باید سایت داشته باشیم ؟ 8 دلیل راه اندازی وب و طراحی سایت

دیگر نداشتن یک سایت بسیار بیشتر از طراحی سایت برای شما هزینه دارد.وقت آن رسیده موفقیت آنلاین خود را شروع کنید.

لیست محتوای این مطلب

در پایان سال 1400  حدود 60 میلیون نفر (شاید هم حدود 80٪ از جمعیت) در ایران آنلاین بودند و حدود 10٪ از وب سایت ها و از طریق تلفن همراه این کار انجام می شد.

طراحی سایت ها روز به روز در حال افزایش است و دیگر تبدیل به یک نیاز شده است و کسب و کار ها برای اینکه از بین نروند ، لازم است به فکر راه انداختن وب سایت خود باشند.

چرا راه اندازی وب سایت ؟

به نظر من ، همه باید وب سایت داشته باشند زیرا بسیار ارزان و در عین حال بسیار کارآمد هستند. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند اهمیت یک وب سایت را برای تجارت خود حس کنید.

 در یک دنیای بهم پیوسته ، داشتن یک وب سایت عالی ، بیش از هر زمان دیگری مهم است. بیایید 10 دلیل را بررسی کنیم که چرا شما باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید و به فکر طراحی سایت باشید.

 

راه اندازی وب سایت

1. احساس حاضر بودن ایجاد کنید

افراد بیشتر و بیشتر از قبل در جستجوی خدمات و محصولات آنلاین هستند. عادت های مردم در حال تغییر است، آن هم با شروع پاندمی و افزایش زمان آنلاین ماندن مردم .

بسیاری از افراد از طریق اینترنت تحقیق می کنند و خانه و شغل خود را پیدا می کنند. اکثر مردم انتظار دارند که هر مشاغلی که به طور حرفه ای اداره می شود به فکر طراحی سایت خود هستند .

در واقع خیلی اوقات کسب و کار هایی که آنلاین نیستند ، معتبر خوانده نمی شوند و برند سازی لازم برای آن نمی شود.

حتی شما می توانید با طراحی سایت ارزان ، تجارت کوچک خودتان را به یک بازیگر واقعی تبدیل کنید.

آدرس وب خود را به سایت ثابت ، کارت ویزیت و سایر تبلیغات خود اضافه کنید تا مشتریان و کاربرانتان به آن عادت کنند و برای جواب سوالات خودشان وارد آن شوند.

هرچه افراد بیشتر در مورد شما و شرکت شما بدانند ، شانس بیشتری برای جذب مشتری جدید دارید.

2. تبلیغات بیشتر با هزینه کمتر

طراحی وب سایت  کار پیچیده ای نیست . با داشتن یک وب سایت می توانید صفحاتی از تبلیغات تمام رنگی را داشته باشید که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته اجرا می شود! شما باید خود و خدمات خود را با استفاده از بسیاری از صفحات توصیفی ، تصاویر ، عناصر تعاملی و غیره به مشتریان خود ارائه دهید.

دیگر لازم نیست تنها به فکر تبلیغات کاغذی و بنری با هزینه زیاد و بازخورد کم باشید ، شما می توانید به صورت کاملا دقیق مخاطبان هدف خودتان را انتخاب کنید.

 این باعث ایجاد اعتماد مردم می شود ، که به نوبه خود باعث می شود آنها بیشتر بخواهند محصولات و خدمات شما را خریداری کنند.

برای این کار تنها کافیست به فکر ساخت وب خود باشید ، حتی شما می توانید با جست و جو هایی مانند طراحی سایت در تهران ، هر چه زود تر به فکر شروع کسب و کار آنلاین خود باشید.

3. کمپین تبلیغاتی خود را تقویت کنید

آدرس وب خود را در کمپین تبلیغاتی فعلی خود قرار دهید تا کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شما مراجعه کنند. جمع آوری اطلاعات بیشتر غالباً اولین پاسخ به یک کمپین تبلیغاتی خوب است.

شما در هر حال می توانید از کمپین های خود بهترین استفاده را ببرید و با طراحی لندینگ پیج های زیبا ، بیشترین کارایی را برای کمپین های خود داشته باشید.

همانگونه که گفتیم راه انداختن وب سایت ها در همه جنبه ها می تواند به شما کمک کند.

4. با پاسخ به سوالات متداول آنلاین ، در وقت صرفه جویی کنید

آیا شما وقت خود را صرف پاسخ دادن به انواع مختلف سوالات هر یک از مشتریان خود می کنید؟ خوب این ممکن است هرگز تمام نشود .

 با طراحی سایت می توانید پاسخ این سوالات متداول را بصورت آنلاین قرار دهید و از مشتریان خود بخواهید از این صفحات دیدن کنند. حتی می توانید از طریق ایمیل لینک این صفحات را برای کاربرانتان ارسال کنید.

شما با راه اندازی  و طراحی سایت می توانید تا حد زیادی و در بخش مختلفی ، در وقت خود صرفه جویی کنید.

وب سایت آموزشی

5- به مشتریان خود آموزش دهید

اولین مرحله از هر فروش ، آشنایی مشتری با محصولات شماست. در این عصر و زمان روز به روز افراد بیشتری به دنبال یافتن اطلاعات موردنیاز برای تصمیم گیری خرید در اینترنت هستند.

آموزش درست و داشتن اطلاعات درست درباره محصول می تواند باعث شود که کاربرانتان وفاداری بسیار زیادی به شما داشته باشند.

مقالاتی را که به مشتریان بالقوه شما در مورد خدمات شما گفته می شود ، اضافه کنید. هنگامی که آنها با شما تماس می گیرند تا درباره خدمات شما صحبت کنند ، نیمی از فروش قبلاً انجام شده است.

حتی در وقت (و هزینه) صرفه جویی خواهید کرد زیرا افرادی که تماس می گیرند چشم اندازهای علاقه مندی را دارد . برای همین وب سایت ها در این زمینه هم به کمک ما می آیند.

حتی شما می توانید با راه اندازی و طراحی وب سایت خود ، و ساخت بخش وبلاگ آن می توانید به بخش بزرگی از کاربران دست پیدا کنید.این کار را می توانید از شرکت های بزرگ مانند فیسبوک یاد بگیرید.

6. مراجعه کردن به وب سایت

مراجعه یکی از بهترین راه ها برای کسب و کارهای کوچک برای گرفتن مشتری جدید است. در وب سایت خود می توانید لینک “ارجاع به یک دوست” را اضافه کنید که در آن مشتریان فعلی شما (یا فقط بازدید کنندگان) می توانند پیوند شما را به دوستی که ممکن است به خدمات شما علاقه مند باشد ارسال کنند.

 با این کار تعداد مراجعه های شما بیشتر می شود و مراجعه به مشاغل به شما برای افراد آسان می شود. طراحی سایت باید راهی باشد برای ایجاد ارتباط بیشتر.

همانگونه که در ابتدای کار اشاره شد راه اندازی وب سایت ها روز به روز در حال افزایش است و دیگر تبدیل به یک نیاز شده است و کسب و کار ها برای اینکه از بین نروند ، لازم است به فکر راه انداختن وب سایت خود باشند.

iconfinder 4263541 headset support icon چرا باید سایت داشته باشیم ؟ 8 دلیل راه اندازی وب و طراحی سایت

7. با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید

مردم معمولاً ترجیح می دهند با افرادی که “می شناسند” تجارت کنند. هنگام راه اندازی وب سایت و طراحی سایت در بخش های مختلف سایت خود به مردم این فرصت را می دهید تا با کسب و کار شما (و شاید شما) آشنا شوند و با شما احساس راحتی کنند.

 پس از احراز این موضوع ، احتمال اینکه بخواهند با شما تجارت کنند در مقایسه با شرکت مشابه دیگر ، که از آنها چیزی نمی دانند ، بیشتر خواهد بود.

 

یک عکس از شما یا همکارانتان واقعی تر بودن شما را نسبت به مشتری ایجاد می کند و مشتری را در تماس و ارتباط با شما قرار می دهد. چند ویدیوی آموزنده ارسال کنید و در رسانه های اجتماعی فعال شوید و این ایده را به سطح جدیدی برسانید.

8. اطلاعات تماس را جمع آوری کنید

یک خبرنامه چاپی سنتی می تواند یک اقدام تبلیغاتی گران قیمت و وقت گیر باشد. با چاپ ، هزینه پست و زمان صرف شده می توانند بسیار زیاد شوند. با راه اندازی وب سایت و داشتن یک وب می توانید افرادی که مایل به دریافت خبرنامه شما هستند ، آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.

 سپس می توانید به طور خودکار خبرنامه خود را برای همه افراد موجود در پایگاه داده خود ایمیل کنید! نیازی به پرداخت هزینه چاپ یا پست برای این خبرنامه ها نیست.

سعی کنید تمام این نکات را هنگام طراحی وب سایت خود ، استفاده کنید.

نهایی

قیمت عقب ماندن بسیار بیشتر از داشتن وب سایت است.

ساختن یک سایت با طراحی حرفه ای برای افزایش فروش ، تقویت نتیجه و رشد تجارت شما حیاتی است. این به شما فرصتی می دهد تا با داستان برند خود در مقابل مخاطبان هدف مناسب قرار بگیرید. علاوه بر این ، داشتن یک وب سایت ابتدایی هزینه ای بسیار زیادی ندارد و می تواند در طولانی مدت بازدهی بالایی داشته باشد.

بنابراین به جای اینکه بپرسید چرا تجارت شما به وب سایت احتیاج دارد ، بپرسید چرا که نه!

بیاید به اهمیت راه اندازی وب سایت ها فکر کنیم و اینکه چه تعداد کسب و کار یکی از آنها نیست. بسته به آنچه گزارش می شود از 44٪ تا 51٪ از مشاغل کوچک وب سایت ندارند. جالب است !

اکنون می فهمیم که این آمار واقعاً درست است و این یعنی اینکه چرا طراحی سایت و حتی بهینه سازی و سئو اصولی بسیار مهم است ، اگر می خواهیم مشتری های جدیدی بدست آورید یا حتی مشتریان فعلی خود را حفظ کنید. من مطمئن هستم که دلایل بیشتری وجود دارد که داشتن وب سایت برای تجارت ضروری است ، اما این موارد اصلی هستند که به نظر ما در همیار سایت برای راه اندازی وب سایت می رسد.

5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *