سئو سایت انگلیسی

سئو سایت انگلیسی

hossein

لیست محتوای این مطلب

قطعا میدانید سئو سایت انگلیسی قوانین و نکات خاص و منحصر به فرد خود را نسبت به سئو وب سایت های فارسی دارد حال این سؤال پیش می آید که نحوه سئو سایت انگلیسی چه تفاوتی با سئو فارسی دارد ؟

در ادامه همیار سایت آموزش سئو سایت انگلیسی را به شما مخاطبان بیان خواهد کرد در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهم و کلیدی سئو وب سایت های انگلیسی را با هم بررسی کنیم.

مردم در سراسر جهان زبان های مختلفی دارند که برای برقراری ارتباط از آن ها استفاده می کنند. گوگل به عنوان بهترین و محبوب ترین موتور جستجوی جهان، بدون توجه به زبان به مشتریان خدمات ارائه می دهد. در نتیجه سئو به زبان های مختلفی مانند سئو سایت عربی، سئو سایت انگلیسی و سایر زبان ها به وجود می آیند.

به این نکته توجه کنید که اگر فعالیت هایی که تا به حال برروی پروژه های سئو فارسی زبان انجام میداید مشترکا بر روی وب سایت های انگلیسی زبان انجام دهید به احتمال خیلی زیاد وب سایت شما پنالتی خواهد شد.

آموزش سئو سایت انگلیسی

قوانین سئو سایت انگلیسی

تا به حال در تمامی مباحث سئو در ایران به وب سایت های فارسی پرداخته ایم اما در سئو سایت های انگلیسی شرایط کمی متفاوت خواهد بود زیرا اگر وب سایت انگلیسی داشته باشید اما مجموعه قوانین را رعایت نکنید گوگل از صحت وب سایت شما مطلع نخواهد شد.

اگر قوانین سئو سایت انگلیسی را رعایت نکنید قطعا سایت شما جریمه می شود پس با ما همراه باشید تا قوانین و شرایطی را که باید در سئو سایت های خارجی رعایت کنید را به شما بگوییم تا بتوانید وبسایت خود را به رتبه مورد نیاز خود برسانید.

انتخاب هاست مناسب

سایت های انگلیسی یا سایت های دوزبانه، چون باید در سطح بین المللی خدمات رسانی کنند، باید از شرکت هایی استفاده کنند که هاست بسیار قوی ارائه می دهند. قدرت هاست می تواند تاثیر زیادی در سرعت سایت داشته باشد.

در آپدیت های اخیر گوگل، مولفه سرعت سایت چیزی است که گوگل بیشتر به آن توجه کرده است. برای موفقیت بیشتر در سئو سایت انگلیسی سعی کنید از یک هاست قدرتمند و معتبر استفاده کنید.

انتخاب دامنه مناسب

انتخاب دامنه می تواند در فرایند سئو سایت شما بسیار مهم باشد. تاثیر انتخاب دامنه مناسب در سئو سایت انگلیسی بیشتر نمایان خواهد شد. مراقب URL انتخابی برای سایت انگلیسی باشید. URL را به صورت فینگلیش ننویسید زیرا باعث جریمه شدن سایت توسط گوگل خواهید شد. URL باید برای گوگل معنی دار باشد.

وب سایت های انگلیسی وب سایت های بین المللی هستند، بنابراین از پسوند (.ir) که نشان دهنده ایران یا (.in) نشان دهنده هند است استفاده نکنید. بهترین دامنه ای که می توانید برای وب سایت انگلیسی خود استفاده کنید که تأثیر زیادی در سئو وب سایت انگلیسی دارد (.com) است.

پیشنهاد میکنیم که اگر اقدام به طراحی سایت فروشگاهی در وب اینگلیسی کرده اید از دامنه .shop استفاده کنید زیرا با این کار به گوگل خواهید فهماند که وب سایت شما یک وب سایت فروشگاهی است.

محتوای انگلیسی

در خدمات سئو سایت چه به زبان فارسی، چه عربی و چه انگلیسی، تولید محتوا می تواند نقش اساسی در رتبه بندی سایت شما داشته باشد. در سئو سایت انگلیسی زبان، محتوای تولید شده باید به زبان انگلیسی باشد. تمام عناوینی که برای محتوا، ابر سرفصل ها، فهرست ها و منوها وارد می کنید باید به زبان انگلیسی باشند تا گوگل سایت شما را به زبان انگلیسی بشناسد. سعی کنید مطالبی که نوشته اید را ترجمه کنید، از ترجمه گوگل ترنسلیت استفاده نکنید. کلمات کلیدی اصلی را انتخاب کنید. کلمات کلیدی فارسی را در گوگل ترنسلیت وارد نکنید و از آن استفاده نکنید. از دستور زبان انگلیسی برای ویرایش محتوا استفاده کنید.

استفاده از تگ hreflang

این تگ نشان دهنده زبان سایت شما می باشد. در واقع استفاده از این تگ می تواند به گوگل کمک بیشتری کند تا زبان سایت را بهتر تشخیص دهد. اگر hreflang=fa باشد به این معنا است که زبان این سایت فارسی است و اگر hreflang=en باشد به معنای انگلیسی بودن است شما می باشد. استفاده از تگ hreflang در سئو سایت انگلیسی می تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

مسدود کردن کامنت های فارسی

اگر زبان سایت انگلیسی است، همه چیز در سایت باید به همان زبان انگلیسی باشد. در نتیجه از ارسال نظرات به زبان فارسی خودداری کنید و اگر کاربران فارسی زبان برای سایت شما نظر گذاشتند، آنها را مسدود کنید.
تمامی نکاتی که در بالا ذکر شد نکات بسیار کوچکی هستند که در هنگام سئو سایت انگلیسی باید رعایت شوند. بهتر است سئوی سایت انگلیسی را به یک متخصص سئو بسپارید که تجربه کافی در بهینه سازی سایت های چند زبانه دارد.

قوانین سئو سایت انگلیسی
نتیجه گیری

ایجاد یک سایت چند زبانه یکی از اهداف بسیاری از مشاغلی است که می خواهند در به صورت بین المللی کار کنند، به ویژه بسیاری از سایت هایی که یک بخش انگلیسی در وب سایتشان دارند. سئو وب سایت دو زبانه یکی از دغدغه های کسب و کارها است. در این مقاله سعی شده است با این نکات که توجه شما را به خود جلب کرده به بررسی سئو سایت انگلیسی بپردازیم.

5/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *