آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1

آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1 تا 50 % جذب ترافیک سایت

مهم نیست که شما صاحب یک فروشگاه بزرگ هستید یا مدیر یک سایت که تازه شروع به کار کرده است ، شما با آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1 می توانید محتوای بسیار بهتری داشته باشید.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1

 

مهم نیست که شما صاحب یک فروشگاه بزرگ هستید یا مدیر یک سایت که تازه شروع به کار کرده است ، شما با آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1 می توانید محتوای بسیار بهتری از لحاظ سئو داشته باشید.
این موضوع از مهمترین مواردی است که باید برای بازاریابی محتوا انجام شود.برای درک بهتر بیایید به نمودار رشد بازاریابی محتوا نگاهی بیاندازیم :

آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1

ما در اینحا دوست نداریم تنها در مورد بازاریابی برای شما صحبت کنیم اما شاید بخش مهمی از آن که بیشتر متخصصین سئو حتی آن را فراموش می کنند و تاثیر بسیار زیادی دارد را برای شما باز کنیم یعنی آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1.

متاسفانه بازاریابان و سئو کاران در مورد این تگ اطلاعات بسیار پایینی دارند ،این خود می تواند مشکل بزرگی باشد . ما این قدر به دیدن این تگ ها و استفاده سطحی از آن ها کردیم که دنبال دریافت سئو بسیار بالا از این تگ ها نیستیم.

برای همین نیاز دانستیم که در این زمینه اقدام به آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1 کنیم.این موضوع می تواند روی استراتژی کلمات کلیدی وبلاگ هم تاثیر بالایی داشته باشد.

 

تگ H1 چیست ؟

این تگ یکی از برچسب های HTML است که برای نشان دادن عناوین استفاده می شود.

تگ یا برچسب چیست ؟ تگ ها کد هایی هستند که به مرورگر شما دستور می دهند که محتوا چگونه نمایش داده شوند.این مجموعه شامل 6 عدد تگ است که شامل تگ های H1 تا H6 می باشد.در این بین تگ  H1 از همه بیشتر اهمیت دارد.

آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1

برای دیدن بیشتر این تگ ها می توانید یک سایت خوب شوید و در مرورگر آن را باز کنید.سپس مانند تصاویر زیر ابتدا با کلیک راست روی صفحه وب وارد قسمت source code. شوید و یا با کلید ctrl+u نیز می توانید این کار را انجام دهید.

آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1
آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1

شما در این مرحله می توانید کلی تگ های اچ 1 پیدا کنید ، برای راحت تر پیدا کردن این تگ ها می توانید با سرچ و با زدن دکمه های ctrl+f این کار را راحت تر کنید.

چرا تگ H1 بسیار پر اهمیت است

وقتی شما وبلاگی دارید و می خواهید در رقابت صفحه اول گوگل به نتیجه اول برسید ، لازم است که نکاتی را که شاید بسیاری فراموش کنند را رعایت کنید تا بتواید وارد صفحه اول شوید.

یکی از کارهایی که می تواند در این زمینه به بسیاری از تولید کنندگان محتوا کمک کند کمک گرفتن از تگ های اچ 1 است.بله شما می توانید با استفاده درست از این تگ ها تا 80 % بازدید بیشتری بگیرید.

روند ها و اپدیت های زیادی در مورد سئو بوده است که یا از بین رفته اند یا تغییر کرده اند اما چیزی که همیشه مانده است ، تگ های H1 بوده است.وقتی ما می گوییم آموزش صفر تا صد سئو رایگان یعنی باید از ابزار های رایگان برای بالا آمئن استفاده کنیم.

در جدید ترین مقالات سایت های سئو و مخصوصا سایت MOZ این تگ ها در رتبه دوم مهم ترین مواردی است که باید رعایت شود.

آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1

تگ های H1 معمولا از بصری ترین قسمت های هر محتوایی هستید و بیشتر از هر بخشی مورد توجه کاربران قرار می گیرد ، پس بهتر است که وقت بیشتری برای درک آن ها بگذاریم.

شاید در ابتدا فکر کنید این تگ ها ربطی به سئو ندارند و بیشتر برای تولید محتوا کاربرد دارند.در هنگام سئو همیشه کاربران بیشتر مورد توجه هستند ، برای همین نباید راحت از این تگ عبور کنند.

پس تگ H1 مهمترین اسلحه شما برای سئو و بهبود تجربه کاربری است.

با ما همراه باشید تا با آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1 ، پرچم خود را در صفحه اول گوگل بزنیم.با همیار سایت همراه باشید.

چگونه یک تگ بسیار خوب بسازیم

در واقع ساختن تگ H1 کار سختی نیست ، کافیست تا بتوانیم درست از آن ها استفاده کنیم.اما نکته مهم این است که بسیاری از ما ها از این نکات ساده اشتباه استفاده می کنیم و حتی نمی توانیم یک تگ H1درست بنویسیم.

فقط از یک تگ H1 استفاده کنید

در هر صفحه ما تنها به یک عنوان بزرگ و در واقع به یک تگ H1 نیاز داریم و دلی نداریم تا از تعداد زیادی از این تگ ها استفاده کنیم.

سوال : چرا یکی  و چرا بیشتر نه ؟

وقتی ما به گوگل یک محتوا ارائه می دهیم ، باید شفاف باشیم تا بتوانیم در کلمه کلیدی متناسب بالا بیاییم و اولویت باید تنها به یک تگ H1 باشد ، پس در این مورد بسیار دقت کنید.
وجود بیش از یک H1 لزوماً موتور جستجو را گیج نمی کند ، اما می تواند قدرت SEO یک H1 را کاهش دهد.

تگ H1 شما باید محتوای صفحه را توصیف کند

در مهم ترین قسمت باید تگ اچ 1 شما بتواند محتوایی که شما می نویسید را کاملا توصیف کند.این قسمت برای سئو بسیار مهم است.
اغلب تگ های H1 مشابه با عنوان پست نوشته می شوند.این تگ باید حس شدیدی به خواننده در مورد محتوا بدهد.

پس یادتان باشد این تگ ها باید هم برای خواننده و هم برای گوگل نوشته شود.

تگ H1 باید بین 20 تا 70 کارکتر باشد

پس تگ شما نه باید کم باشد تا فضای زیادی را هدر دهد و نه بسیار  زیاد باشد تا نشود خواند.
چون معمولا تگ H1 شبیه یا همان عنوان مطالب هستند پس باید بسیار دقت کرد که طول مناسبی داشته باشند ، معمولا بهتر است که مطلب بین 40 تا 60 کارکتر باشد البته تجربه ثابت کرده است اگر بتوانید آن را بین 40 تا 30 تنظیم کنید می تواند بسیار مفید باشد.

تگ H1 خود را برجسته کنید

تگ H1 شما مهمترین جلوه بصری محتوا شناست .پس یاید دقت کنید که این تگ ها :

  • بزرگ باشد
  • قابل توجه و در دید باشد
  • متن قدرتمندی داشته باشد

هر کاری برای برجسته کردن آن لازم است انجام دهید تا بهتر دیده شود.
البته دقت شود که این تگ ها پیش از هر چیزی یک عنصر معنایی هستند پس باید در ابتدای همه چیز به معنی آن توجه کنید.

آموزش صفر تا صد سئو رایگان تگ H1

با تگ H1 باعث بهبود تجریه کاربری شوید

بیایید برگردیم به آموزش صفر تا صد سئو رایگان ، جایی که باید به UX توجه کنیم .طی چند سال گذشته سئو به طور گسترده تغییر کرد. بزرگترین تغییر تا حد زیادی تأثیر تجربه کاربر (یا UX) در سئو بوده است.

با پیشرفت موتورهای جست و جو ، آن ها دیگر مثل گذشته نیستند و دیگر درک می کنند که کاربران دنبال چه چیزی هستند و دنبال یک محتوا هستند که نیاز های کاربر را برطرف کند.

با تغییر و اپدیت های مداومی که موتور های جست و جو دارند ، فاکتور های رتبه بندی روز به روز عوض می شوند و با نیاز میلیون ها کاربر سنجیده می شوند.
H1 یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که در سئو مطالب بسیار اهمیت دارند. این عنصر نه تنها روی تجربه کاربری و گرافیک سایت بسیار می تواند خود نمایی کند ، روی سئو سایت بسیار اهمیت دارد.

H1 شما باید به صورت آشکار با کاربر صحبت کند. باید قالب بندی و با دقت قرار داده شود تا کاربر شما بفهمد عنوان صفحه است و درباره این صفحه توضیح دهد.

 

از کلمات کلیدی بلند استفاده کنید

شاید باور این موضوع سخت باشد که زمانی اصلا از کلمات کلیدی در تگ ها استفاده نمی شود و باور بر این بود که اهمیتی ندارند.

گوگل از شما می خواهد که تگ H1 خود را با کلمات کلیدی پر کنید تا بتواند راحت تر شما را پیدا کند.اگر شما بتوانید درست از این کلمات مخصوصا در ابتدای این تگ ها استفاده کنید ، گوگل راحت تر شما را پیدا کرده و به شما پاداش می دهد.در واقع آموزش صفر تا صد سئو رایگان استفاده صحیح از این مطالب است.

برای استفاده از کلمات کلیدی ، باید استراتژی کلمات کلیدی داشته باشید ، بهتر است در این قسمت از کلمات کلیدی دم بلند یا همان کلماتی استفاده کنید که طول بیشتری دارند.

با این تگ ها به کاربران پاسخ دهید

توجه کنید که کاربران برای چه چیزی وارد سایت شما می شوندو مطالب شما را می خوانند ، از خودتان سوال کنید و بهترین سوال ممکن را در تگ H1 خود پاسخ دهید.

از خودتان بپرسید :

کاربران برای چی مطلب من را می خوانند؟
هدف آن ها چیست ؟

دنبال رسیدن به چه پاسخی هستند ؟


نتیجه

شاید بیشتر افراد با تگ ها آشنایی داشته باشند ، اما مهمتر از هر چیزی استفاده درست از تگ H1 است .شما در همیار سایت نیز سعی شده است تا به بهترین شیوه از تگ h1 استفاده شود.
شما هم می توانید از تجربیت خود برای ما بنویسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *