چک لیست بک لینک

کامل ترین چک لیست بک لینک

hossein

لیست محتوای این مطلب

 بک لینک یکی از مراحل بسیار با اهمیت سئو است که نکات بسیار زیادی در خصوص آن و جود دارد. انجام درست و اصولی روش های بک سازی میتواند جایگاه سایت شما را به طور شگفت انگیزی در نتایج گوگول بالا بیاورد.

مبحث لینک سازی با دو بخش لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی تقسیم بندی میشود و هرکدام از این موارد تکنیک ها و طرفند های خاص خودش را دارد، اگر شما موفق به دریافت لینک از سایت و یا بستری دیگر شوید در واقع شما موفق به دریافت بک لینک شده اید.

بک لینک ها میتوانند از نوع فالو و نو فالو باشند که میزان تاثیر گذاری هریک از آنها متفات است. ربات های گوگل هنگام بررسی صفحات وب به لینک هایی که در صفحه وجو دارند توجه ویژه ای میکنند و همین مسئله باعث میشود که گرفت لینک از وب سایت ها ی دیگر بسیار هائز اهمیت باشد

این چک لیست بک لینک برگرفته شده از آموزش مقدماتی لینک سازی است، لطفا برای درک بیشتر و بهتر این چک لیست این مقاله را مطالعه کنید

قبل از این که به نکات بک لینک بپردازیم به چند نکته قابل اهمیت توجه لازم را داشته باشیم.

چک لیست نکات ابتدایی و بسیار مهم ساخت بک لینک

انکرتکست و انواع آن

انکرتکست کلمه کلیدی است که از سایت مبدا به سایت مقصد لینک داده میشود و مدل های مختلفی دارد اشنایی با انواع مختلف انکرتکست برای استفاده در روش های مختلف بک لینک سازی به منظور گرفتن بازخورد بهتر، بسیار ضروری است.

انواع مختلف انکر تکست

انواع مختلف انکرتکست

انواع روش های ساخت بک لینک

در ادامه انواع روش های بک لینک سازی را برای شما گرد آوری کرده ایم.

تالار گفتمان و فروم

یکی از ساده‌ترین روش های ساخت بک لینک فعالیت در تالار های گفتمان، انجمن ها یا فروم است. اگر ادمین های تالار گفتمان متوجه لینک در محتوای شما بشوند آن را حذف میکنند.

نکات مهم مربوط به لینک سازی در روش تالار گفتمان

what is forum2 کامل ترین چک لیست بک لینک

ساختن وبلاگ شخصی

با توجه به این که وبلاگ در این زمانه طرافدارن کمی دارد، اما با این وجود هنوزم هم بازخورد مثبتی در لینک سازی و افزایش سئو سایت دارد.

نکات مهم در رابطه با لینک سازی در روش وبلاگ شخصی

وبلاگ شخصی

سایت های پرسش و پاسخ

در این نوع سایت ها شما با قرار دادن لینک سایت خود در جواب کاربران میتوانید از آن سایت ها بک لینک دریافت کنید، و علاوه بر آن کاربر را به سمت و سوی وب سایت خودتان سوق دهید.

نکات مهم بک لینک سازی در روش پرسش و پاسخ

رپورتاژآگهی

به زبان خیلی ساده، رپورتاژآگهی یک نوع محتوای متنی است که ما برای تبلیغ یه سایت های دیگر میدهیم. اما استاندارد های سئو و چک لیست محتوا باید در آن کاملا رعایت شود. پیشنهاد میکینیم مقاله چک لیست سئو محتوا را مطالعه کنید چون اصلی ترین بخش رپورتاژ سئو محتوا است.

سه رکن اصلی نگارش رپورتاژ

رپورتاژ آگهی

ساخت بک لینک به روش اشتراک گذاری

منظور از این روش انتشار دادن مقاله ها یا وبلاگ های وب سایت در صفحهات شبکه های اجتماعی میباشد، تا از آن پلتفرم ها هم ورودی داشته باشیم. همچنین اگر در محتوای شما لینکی وجود داشته باشد بک لینک محسوب میشود پس همیشه در انتهای مقاله دکمه های اشتراک گذاری صفحهات مجازی را در دسترس کاربران قرار دهید.

مصاحبه با افراد مشهور

این روش به این گونه است که شما مصاحبه ای با افراد مشهور برگذار میکنید و محتویات آن را برای خبر گذاری ها ارسال میکنید. اگر شما نکات تولید محتوا را رعایت کنید خبرگزاری ها آن را انتشار میدهند و شما صاح سک بک لینک بسیار قدرتمند خواهید شد.

نکات مربوط به لینک سازی در روش مصاحبه با افراد مشهور

ارائه کتاب های رایگان

با در دسترس قرار دادن کتاب های آنلاین رایگان شما میتوانید لینک های خود را در محتوای کتاب بگذارید، بسیاری از کاربران قیسمتی از محتوای شما را کپی میکنند و بدون تغیر دادن لینک محتوا آن را در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها انتشار میدهند، این کار عملا تولید لینک است.

نکات مهم بک لینک سازی در روش ارائه کتاب رایگان

برگزاری مسابقه

یک مسابقه با جوایز ارزشمند برگزار کنید و از کاربرانتان بخواهید که برای شما محتوای عالی و بک لینک خوب تولید کنند، از بین آنها قرعه کشی کنید و جوایز را بدهید.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل تبلیغاتی روش دیگری برای دریافت مخاطب و جذب بک لینک میباشد. شما میتوانید متن محتوا همراه با لینک آماده کنید و برای افراد و مخاطبانتان ارسال کنید.

نکات مهم بک لینک سازی در روش ارسال ایمیل تبلیغاتی

بک لینک از طریق شبکه های اجتماعی

یکی از ابزار های که در دسترس اکثر افراد وجود دارند شبکه های اجتماعی میباشند. شما اگر محتوایی حاوی لینک در صفه های اجتماعی انتشا بدهید علاوه بر تولید بک لینک با کیفیت ، عده ای از مخاطبان را هم به سمت سایت خودتان سوق خواهید داد.

نکات مهم بک لینک در روش شبکه های اجتماعی

بک لینک اینفوگرافیک

بک لینک اینفوگرافیک نوعی تصویر های خاص هستند که اطلاعات و محتویات مهی در آن وجود دارد، بابت همین موضوع کاربران آنها را به اشتراک میگزارند.

نکات مهم بک لینک سازی در روش اینفوگراف

بک لینک از طریق الکسا

وارد سایت الکسا بشوید و به آدرس زیر بروید، آدر دامنه خود را وارد کنید، علاوه بر این که به شما رتبه الکیا را نمایش میدهد سایت شما از الکسا بک لینک دریافت خواهید کرد.

بک لینک سازی از الکسا

ثبت آگهی در سایت های درج تبلیغات

سخن نهایی

قبل از هرچیزی از شما تشکر میکنم که وقت گرانبهایتان را برای یادگیری علم و مهارت بک لینک سازی اختصاص داده اید، همیارسایت آرزومند است که این چک لیست بک لینک شما را انجام پروژه هایتان بیشتر موفق کند.

اکنون در صورت رضایت نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *