طراحی سایت - سئو - پشتیبانی سایت - دیجیتال مارکتینگ با همیار سایت | ۶۶۹۵۸۷۶۸ - ۰۲۱

هزینه طراحی سایت در سال 2021 چقدر است ؟

داشتن یک وب سایت برای ورود به دنیای کسب و کار جدید دیگر یک نیاز است . اما هزینه طراحی سایت در سال جدید چگونه است و بهترین انتخاب کدام است ؟

لیست محتوای این مطلب

وب سایت شما مهمترین ابزار فروش و بازاریابی است که در اختیار دارید. یعنی در واقع مرکز اصلی استراتژی بازاریابی شما است ، سایت ها اولین موضوعی هستند که مردم می خواهند قبل از خرید یا حتی بحث در مورد چیزی جستجو کنند.

اما هزینه طراحی سایت نکته مهمی است که باید با بررسی کامل ابعاد آن بتوانیم بهترین تصمیم را برای داشتن شروعی موفق بگیریم .

 

اکنون که اکثر مشاغل ارزش بازاریابی را بهتر درک می کنند ، وب سایت های تجاری در کل بهتر می شوند. سرعت آنها سریع تر ، خوش فروش تر ، سازگار با تلفن همراه هستند و انتظار داری مفیدتر هم باشند. پس برای مصرف کننده عالی است اما کار یک بازاریاب را بسیار دشوارتر می کند.

 

در این شرایط ، همه ما مجبور هستیم که بازی خود را پیش ببریم اگر بخواهیم از رقبای خود جدا شویم ، و در بازی رقابت ، برنده باشیم باید به فکر ساخت سایت خود باشیم .

 

اگر می خواهید یک وب سایت پیشرفته و سفارشی برای خودتان داشته باشید ، قیمت های مختلفی از شرکت های مختلف دریافت می کنید ؛ اما کدام بهتر است ؟

 

از آنجا که مشاغل معمولاً نمی دانند که چقدر باید برای طراحی مجدد وب سایت پرداخت کنند و چه انتظاری برای پول خود دارند ، تصمیم گرفتیم یک بار و برای همیشه به این س سوالات پاسخ دهیم.

 

چرا هزینه های طراحی سایت افزایش یافته است ؟

مانند هر چیز دیگری ، قیمت طراحی وب سایت تا حد زیادی نسبت به عرضه و تقاضا تغییر می کند. وقتی اینترنت هنوز نسبتاً جدید بود ، مشاغل نمی دانستند که واقعا یک وب سایت چقدر ارزشمند است ، بنابراین حاضر نبودند هزینه بالایی بپردازند.

 

امروزه یک وب سایت یکی از اولین ملاحظاتی است که یک کسب و کار هنگام برنامه ریزی برای راه اندازی خود می کند.

 

البته افزایش تقاضا تنها عامل افزایش قیمت ها نیست نیست.

 

اکنون وب سایت ها پیشرفته تر شده اند

با گذشت زمان ، طراحان وب تکنیک های خود را بهبود بخشیده و به ابزارهای بسیار بهتری دسترسی دارند. از یک طرف ، تهیه یک وب سایت با ظاهری مناسب با سازندگانی مانند المنتور از همیشه آسان تر است. از طرف دیگر ، ساخت  و طراحی یک وب سایت واقعاً درجه یک و استراتژیک به کار بیشتری نیاز دارد.

 

چشم انداز دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است – حتی بیشتر از دهه اول اینترنت. به عنوان مثال ، تنها در سال 2015 بود که گوگل اعلام کرد که الگوریتم های جستجوی آنها به وب سایت های موبایل فرندلی بیشتر توجه می کنند.

پس برای طراحی باید اطلاعات دقیق و البته به روزی نیز داشته باشید.

 

آنها می دانستند که نه تنها مشاغل نیاز به ارائه تجربه کاربری بهتر دارند ، بلکه در نهایت گوگل استانداردهای مربوط به رشد رفتار خریدار موبایل را افزایش می دهد. در آن زمان ، طراحی موبایل دشوارتر از امروز بود و اجتناب از آن برای طراحان (و برای مشتریان خود ارزان تر) بسیار آسان تر بود.

 

در دنیای امروز ، اگر وب سایت شما برای موبایل بهینه نباشد ، گوگل شما را به خاطر آن جریمه می کند.

 

اکنون وب سایت ها همچنین دارای چت زنده هستند تا کاربران بتوانند بلافاصله با شرکت شما تماس بگیرند ، ابزارهای خودآزمایی برای نشان دادن خدمات و محصولات مناسب برای حل مشکلاتشان و… .

responsive web هزینه طراحی سایت در سال 2021 چقدر است ؟

 

نه تنها شیوه ساخت سایت تغییر کرده است ، بلکه شرایط لازم برای داشتن یک وب سایت نیز سخت شده است. تمرکز بر سرعت صفحه ، امکان استفاده و تجربه کاربری بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

 

همه این فاکتورها می توانند در هزینه طراحی برای وب سایت شما تاثیر بگذارند ، اما نکته مهم دیگر روند یا روش اجرای آن است.

 

در این مقاله ، ما به سه روش معروف نگاه کنید: ساخت وب سایت با سایت های معتبری مانند همیار سایت ، وبزی ، ایران سایت ، پرتال و … ، ساخت و طراحی سایت با سیستم های مدیریت و توسط شخص و یا استخدام کردن یک فریلنسر .

 

هزینه ساخت و طراحی وب سایت در سال جدید چقدر است؟

 

قیمت متوسط توسعه و طراحی وب سایت از محدوده ی 2 میلیون تومان تا بیش از 100 میلیون تومان است. این محدوده قیمت طبیعتا بسیار گسترده است که می تواند مدیران شرکت را در مورد سرمایه گذاری در یک وب سایت کاملاً دچار تردید کند.

شاید به این فکر کنید دلیل این همه اختلاف قیمیت چیست ؟

 

برای تصمیم گیرندگان کسب و کار شما و همچنین تیم شما ، درک عوامل قیمت پشت هزینه های وب سایت ضروری است. با دانستن این ویژگی ها ، می توانید پاسخی کامل و مفید به این سوالات رایج در زمینه قیمت گذاری طراحی وب سایت بدهید – هزینه های معمول یک وب سایت چقدر است؟

دامین

 

 دامنه

دامنه شما نام منحصر به فردی است که در URL وب سایت شما نشان داده می شود

hamyarsite lock هزینه طراحی سایت در سال 2021 چقدر است ؟

دامنه چیست؟

 

به نوعی مانند اثر انگشت آنلاین شماست – یعنی مخصوص شماست. اگرچه ممکن است وب سایت های دیگر نام دامنه ای تقریبا مشابه آن را داشته باشند ، اما نام دامنه شما فقط متعلق به شماست. با این حال ، برای به دست آوردن حقوق نام دامنه خود ، باید آن را خریداری کنید و سالانه آن را تمدید کنید ، که این امر در هزینه های اولیه و مداوم وب سایت شما موثر است.

چرا دامنه مهم است؟

 

نام دامنه شما ضروری است زیرا برای وب سایت شما یک هویت آنلاین ایجاد می کند.

 

همچنین یک نام دامنه ضمن ایجاد کمک به رشد نام تجاری خود ، در بین بازدید کنندگان سایت و مشتریان شما ، اعتبار ایجاد می کند.

 

اگر شما علاقه مند به تبلیغات آنلاین هستید – یا تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) – نام دامنه شما نیز نقش دارد زیرا جایی است که شما کاربران را هدایت می کنید و بر روی تبلیغات شما کلیک می کنند.

 

هزینه ثبت دامنه چقدر است؟

برای ایران دامنه ای که بیشتر مورداستفاده است ، دامنه .ir است که مبلغ فعلی آن در سایت نیک برابر با 16 هزار تومان است.

شرکت های دیگری هم هستند که با مبالغ پایین تر به شما دامین می دهند.

اگر به دنبال خرید نام دامنه ای هستید که از قبل استفاده شده است ، شما  باید با مالک نام دامنه تماس بگیرید و قیمت را تنظیم کند.

گواهی اس اس ال

گواهی SSL

با حفاظت از انتقال داده های حساس ، از شرکت و همچنین بازدید کنندگان سایت شما محافظت می کند.

 

گواهی SSL چیست؟

 

یک گواهی SSL با محافظت از انتقال داده های حساس ، از شرکت شما و همچنین بازدید کنندگان سایت شما محافظت می کند. مانند نام دامنه شما ، گواهی SSL شما در URL شما نمایش داده می شود – همچنین برای کاربران قابل مشاهده است.

اس اس ال (SSL) چیست

اگر وب سایتی دارای گواهی SSL معتبر باشد ، URL وب سایت شما با “https” در مقابل “http” نمایش داده می شود. در سمت راست URL خود ، یک قفل نیز مشاهده خواهید کرد. اگر روی این قفل کلیک کنید ، منویی با اطلاعات گواهی نشان داده می شود.

این گواهی که یکی از مهمترین قسمت های هزینه طراحی سایت است را می توانید رایگان دریافت کنید ، برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله دریافت گواهی اس اس ال را مطالعه کنید.

چرا گواهی SSL مهم است؟

در چشم انداز دیجیتالی امروز ، کاربران مقدار بسیار زیادی از اطلاعات حساس را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند. از درج اطلاعات کارت اعتباری آنها هنگام خرید محصول تا ارائه نام و ایمیل آنها هنگام ثبت نام در خبرنامه.

 

به عنوان یک تجارت ، شما می خواهید کاربران اقدامات مشابهی را در سایت شما انجام دهند.

 

اگر وب سایت شما غیرقابل اعتماد به نظر برسد ، کاربران با آن تعامل نخواهند کرد ، و این یعنی کاهش فروش و کاربر ، مرورگرهای اینترنت ، مانند Chrome ، همچنین هنگام مراجعه به سایتی بدون گواهی معتبر ، به آنها هشدار می دهند.

 

با داشتن گواهینامه SSL می توانید اعتبار و ایمنی وب سایت خود را نشان دهید

 

هزینه گواهینامه SSL چقدر است؟

هزینه گواهی SSL شما سالانه 0 تا بیش از 10 میلیون تومان است.

 

در حالی که بیشتر فروشندگان گواهینامه های SSL پرداخت شده را ارائه می دهند ، برخی از شرکت ها گواهینامه ها را به صورت رایگان ارائه می دهند.

 

میزبانی (هاست) وب سایت

هاست

هاست سرویسی است که به کاربران اینترنت امکان دسترسی به وب سایت شما را می دهد

 

 

میزبانی وب چیست؟

 

میزبانی سرویسی است که به کاربران اینترنت امکان دسترسی به وب سایت شما را می دهد.

 

یک هاست وب ، فضایی را در سرور خود برای سایت شما فراهم می کند و به افراد سراسر دنیا امکان مشاهده آن را می دهد. مانند نام دامنه و گواهینامه SSL شما ، میزبانی وب نیز از فاکتورهای پیش پرداخت و مستمر هزینه وب سایت است.

 

هزینه طراحی سایت با هاست های مختلف

چرا میزبانی وب اهمیت دارد؟

هنگام برآورد هزینه طراحی سایت به دلیل زیر ، باید به شرکت اراده دهنده هاست خود دقت کنیم:

 

    بر زمان لود و بارگذاری صفحه تأثیر می گذارد

    بر گسترش وب سایت تأثیر می گذارد

    در هنگام خرابی سایت، در پشتیبانی مشتری تأثیر می گذارد

 

به طور خلاصه ، ارائه دهنده میزبانی شما تأثیر زیادی بر عملکرد وب سایت شما دارد. در حالی که خدمات میزبانی رایگان وجود دارد ، به ندرت پیش می آید که شرکت ها از آنها استفاده کنند زیرا این سازمان ها پشتیبانی فنی ارائه نمی دهند.

هزینه میزبانی وب سایت چقدر است؟

برای مشاغل ، هزینه میزبانی وب بسیار متفاوت است. این محدوده قیمت ، بیار عظیم است ، به همین دلیل تفکیک هزینه میزبانی در این دسته ها مفید است.

 

شما باید برای خرید سرویس هاست باید به سایت خود مراجعه کنید و ببینید در چه سطحی فعالیت می کنید ، شرکت هایی مانند همیار سایت و یا وب رمز ، پرتال و … به دلیل کاربان زیاد ، هاست های با قیمت بالا تر و امکانات بیشتری دارند.

اما شما برای شروع می توانید از 50 هزارتومان ماهیانه شروع کنید تا هزینه های بالاتر.

 

اگر با یک شرکت حرفه ای طراحی وب همکاری می کنید ، آنها می توانند بهترین گزینه میزبانی وب را به تیم شما مشاوره دهند. حتی اگر تعمیر و نگهداری وب سایت خود را برون سپاری کنید ، آژانس شما می تواند عملکرد ارائه دهنده میزبانی وب سایت شما را کنترل کرده و پیشنهاداتی را ارائه دهد.

شرکت طراحی همسار سایت با تجربه خود در زمینه ساخت سایت به شما در این زمینه کمک می کند.جهت گرفتن مشاوره رایگان با متخصصین همیار سایت در زمینه هزینه طراحی وب سایت و انجام آنالیز سئو سایت ، کلیک کنید.

استایل و تم سایت

استایل و تم سایت

عناصری طراحی شده که برای ایجاد وب سایت شما با هم کار کنند

 

گرافیک و طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب نه تنها به تصاویر وب سایت شما بلکه به قابلیت استفاده از سایت شما نیز توجه دارد. در نتیجه ، این یکی از گران ترین – و تأثیرگذارترین – فاکتورهای هزینه وب سایت است که تأثیر مستقیمی بر عملکرد سایت شما دارد.

چرا طراحی وب اهمیت دارد؟

 

از دید کاربران و همچنین موتورهای جستجو ، طراحی وب بسیار مهم است.

 

مطالعات نشان می دهد که وقتی صحبت از کاربران می شود ، 94 درصد اولین برداشت آنها مربوط به طراحی وب است. اگر سایت شما قدیمی است یا نتوان به راحتی از آن استفاده کرد ، کاربران وب سایت شما را ترک می کنند. حتی بدتر ، نظر آنها درباره نام تجاری شما کاهش می یابد.

 

گوگل و سایر موتورهای جستجو همچنین به عملکرد و طراحی سایت شما اهمیت می دهند. آنها می خواهند نتایج مرتبط و بهترین عملکرد آنلاین را در اختیار کاربران قرار دهند ، بنابراین اگر وب سایتی کند و غیرقابل استفاده دارید ، شما را در بالای نتایج جستجو نمایش نمی دهند.

 

در عوض ، سایت شما با از دست دادن میزان قابل توجهی از بازدید ، باید عقب نشینی کند.

 

هزینه طراحی وب چقدر است؟

 

هزینه ساخت سایت به خیلی موارد بستگی دارد ، مثلا سایت فروشگاهی باشد یا خیر ، خودتان بسازید یا یک شرکت مانند همیار سایت ، یا یک فریلنسر برای شما طراحی کند.

 

شما می توانید با دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت و دیدن نمونه کار های ساخت سایت همیار سایت ، اطلاعات مفیدی کسب و کنید و همین امروز سایت خودتان را سفارش دهید .

سئو سایت

سئو یعنی تلاش برای بالا آوردن سایت در گوگل.

یکی از کارهایی که باید بعد راه اندازی سایت انجام دهید تا بتوانید بین این همه رقیب موفق باشید بهینه سازی سئو است.

وقتی شما مشتری نداشته باشید ، پس داشتن سایت خوب هم به درد نمی خورد.

برای این کار باید ابتدا یک قالب کاملا سئو شده داشته باشید و بعد بتوانید با آنالیز سئو سایت ، بهترین استراتژی برای لینک سازی داشته باشید.

گروه متخصصین سئو همیار سایت با داشتن گروهی مجرب از سئوکاران ، شما را در راه رسیدن به صفحه اول گوگل همراهی می کنند.برای دریافت خدمات بهینه سازی سئو ، با ما تماس بگیرید.

با خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی همیار سایت ، فقط به رتبه اول گوگل فکر کنید.

نمایندگی سئو ما فقط یک سرویس برای ورودی گرفتن نیست که بعد از مدتی رتبه خود را از دست دهید . همیار سایت یک راه حل بهینه سازی و تولید محتوا است.

وقتی نوبت به سئو می رسد ، همیار سایت یک آژانس برتر رتبه بندی سئو است که به موفقیت شما در سئو اختصاص داده شده است.

تیم متخصصین ما با بررسی رایگان سایت شما آماده انجام خدمات سئو وبسایت شما هستند.کافیست تنها با ما ارتباط برقرار کنید.

سئو وب سایت همیار سایت

هزینه طراحی سایت در شرایط فعلی بسته به امکانات مورد نظر شما و همچنین نحوه طراحی آن دارد ، سعی کنید برای طراحی موفق تر وب سایت خود ، ابتدا هدف و نیاز های خودتان را مشخص کنید و سپس به دنبال بهترین شرکت های طراحی وب سایت مانند همیار سایت باشید.

به وب سایت متفاوتی نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید

5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *