شروع وب سایت و کسب وکار

وقت تلف کردن کافیست ؛ شما به یک وب سایت اینترنتی نیاز دارید

در دنیای دیجیتال امروز کلماتی مانند وب سایت و فروشگاه اینترنتی بخشی از زندگی روزانه ما را تشکیل می دهند. امروزه داشتن سایت جزو ضروریات اغلب کسب و کارهای مدرن حساب می شود.
گروه همیار سایت
گروه همیار سایت

لیست محتوای این مطلب

وب سایت چیست ؟ کسب و کار آنلاین را امتحان کنید

در دنیای دیجیتال امروز کلماتی مانند وب سایت و فروشگاه اینترنتی بخشی از زندگی روزانه ما را تشکیل می دهند. امروزه داشتن سایت جزو ضروریات اغلب کسب و کارهای مدرن حساب می شود. در این مقاله سعی می کنیم که بیشتر با وب سایت ها و چون چرا هایی ایجاد آن آشنا شویم .

همه کسب و کار ها می توانند آنلاین شوند :

سوالی که اغلب افرادی که میخواهند وارد کسب و کار های آنلاین شوند می پرسند این است : من هم می توانم ؟
اجازه بدید از یک تجربه شخصی برایتان بنویسم.هنگامی که برای اولین بار برای یکی از دوستانم که می خواست کسب و کار خودش که ساخت  طرح های مینیاتوری با چوب بود راه انئازی کنم همیشه این سوال از من می پرسید : این کار می گیره؟ کسی هم میاد از من خرید کنه؟
همین طور که این سایت و تمام افراد مشابه توانستند بهترین نتایج را کسب کنند پس شما هم بهتر است کم کم به فکر ساخت یک وب سایت برای خودتان باشید.

شروع وب سایت و کسب وکار

وبلاگ یا سایت؟

شاید تا چند سال پیش بیش تر از هر چیزی در دنیای مجازی ما وبلاگ هایی داشتیم که جنبه شخصی داشت و شبیه دفتر خاطرات عمل می کرد.اما با گسترش بیشتر سایت ها و مخصوصا وردپرس و فروشگاه های آنلاین باعث ایجاد یک بستر گسترده از کاربران آماده استفاده از خدمات آنلاین کرد.
انعطاف پذیری وب سایت برای گسترش کسب و کار یا خدمات چیزی است که می تواند مانند یک سکوی پرتاب روی آن حساب کنید .

حالا چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

امروزه که حتی سوپری سر کوچه هم برای فروش محصولات خود سایت اختصاصی خود را دارد ماهم کم کم باید بیشتر به این دنیای پیچیده و پر از فرصت های عالی توجه کنیم تا ما هم سهمی در این فضا داشته باشیم.
بیل گیتس موسس مایکروسافت و از ثروتمندترین افراد حال حضر جهان در مورد داشتن کسب و کار انلاین تاکید می کند که حضور نداشتن در اینترنت باعث محو شدن شما از صحنه کسب و کار می شود.پس چه بهتر که قبل از حذف شدن به فکر به روز شدن و کسب اعتبار باشید.

دلایل راه اندازی وب سایت :

در دنیایی که هر فرد بزرگ یا کوچک ، هر خانه یا مغازه به اینترنت ثابت یا همراه دسترسی دارند و هرکدام گوشی موبایل و حداقل یک کامپیوتر برای خرید و جستجو در اینترنت دارند پس قرار گرفتن در دید میلیونها نفر بهتر از ماندن در یک مغازه محمدود از نظر زمان و مکان است.

حالا بیایید مهمترین دلایل راه انداری وب سایت را باهم بررسی کنیم :

شروع وب سایت و کسب وکار

بدون محدودیت بهتر دیده شوید :

در یک روز چند نفر امکان حضور در مغازه یا شرکت شما را دارند ؟ در یک زمان مشخص چند محصول را می شود معرفی کرد یا فروخت؟
یکی دیگر از نگرانی های خدمات حضوری محدود بودن افراد و خدمات است. به عنوان مثال یک مغازه مبل فروشی را در نظر بگیرید به نظر شما چند نوع مبل در یک مغازه جا می شود؟
در یک روز چند مشتری می توانند از این مغازه بازدید کنند؟
وب سایت ها با از بین بردن محدودیت ها باعث دیدن شدن بیشتر و بهتر خدمات شما می شوند . با راه اندازی یک وب سایت بهتر از همیشه دیده شوید و نگران بسته بودن مغازه یا شب و روز نباشید حتی دیگر روز های تعطیل هم شما آماده ارائه خدمات هستید.

تبلیغات بیشتر ، هزینه کمتر :

در یک شهر به بزرگی تهران با نصب یک بنر پر هزینه به چند نفر می توانید خودتان را معرفی کنید ؟
داشتن یک تیلیغ هدفمند در وب سایت ها با هزینه کمتر و جامعه هدف دقیق تر می توانند باعث رونق بسیار زیاد کسب و کارتان شود.
ساخت سایت کم هزینه ترین راه برای ایجاد یک کسب و کار است.شما برای شروع یک کسب و کار باید به فکر اجاره مغازه ، خرید جنس ، پیدا کردن مکان مناسب و… باشید.
 ولی تنها با چند کلیک می توانید سایتی به بزرگی دیجیکالا و تنها با یک درصد مبالغ بالا راه اندازی کنید.
شاید دیگر زمان پخش کردن تراکت های تبلیغاتی گران قیمت و نا کارآمد تمام شده و دنیای تبلیغات به سمت مجازی شدن قدم برداشته است پس چه بهتر شما هم به روز شوید.

با داشتن یک سایت سروصدا کنید

راه اندازی یک سایت بیشتر از هر صدایی می تواند شما را در معرض دیدن قرار دهد. دیگر شما هم از قافله عقب نمی مانید و یک صدا برای خود خواهید داشت.
تولید محتوا مورد مهمی دیگریست که می تواند باعث دیدن بیشتر شما در این فضا شود.

مزیت داشتن وبلاگ ها در سایت و قرار دادن پست ها و آموزش های با کیفیت در سایت باعث ورود بیشتر کاربران و دیدن شدن بخش دیگر سایت می شود.

افزایش روزانه کاربران اینترنتی حتی سریعتر از کرونا :

تا حالا به این فکر کرده اید که چرا شما در این بازار انلاین فروش با گردش هزاران میلیاردی نقشی نداشته باشید؟
روزانه شاهد افزایش چشم گیر کاربران اینترنتی در ایران هستیم که آمار آن حتی بیشتر از تعداد افرادیست که به کرونا مبتلا می شوند.
برای مثال : خودتان هنگامی که می خواهید محصولی بخرید یا اطلاعاتی کسب کنید سعی می کنید از کجا به نتیجه برسید؟
طبیعتا با گسترش اینترنت و داشتن غولی مانند گوگل اولین و بهترین راه همان جستجو کردن است.حال اگر کسی به مشکلی برخورد کند که از خدمات شماست یا محصولی از محصولات شماست ، بهترین راه برای معرفی خودتان کجاست ؟
این اینگونه اسن که با ایجاد یک شبکه گسترده تعاملی با کاربران جدید می توانید شاهد افزایش چشم گیر مطالب خودتان باشد.

مزیت داشتن وبلاگ ها در سایت و قرار دادن پست ها و آموزش های با کیفیت در سایت باعث ورود بیشتر کاربران و دیدن شدن بخش دیگر سایت می شود.

وب سایت یک بوم بزرگ نقاشی به دلخواه شما

شما وقتی یک بوم نقاشی سفید رنگ دارید می توانید مثل نقاشی ماهر هر رنگ و طرحی را برای وب سایتتان بزنید.
کافیست اراده کنید تا بهترین و جدیدترین طرح ها برای شما آماده شوند . همیار سایت با ایجاد سایت های آماده در پکیج های مغرون به صرفه و با بهترین امکانات در کنار شماست تا به شما کمک کند اولین و مهمترین قدم هایتان را به بهترین شیوه بردارید.
کافیست قلم بدست بگیرید و بوم خودتان را نقاشی کنید .

مزیت داشتن وبلاگ ها در سایت و قرار دادن پست ها و آموزش های با کیفیت در سایت باعث ورود بیشتر کاربران و دیدن شدن بخش دیگر سایت می شود.

سال هاست که دفترچه ها گم شدند

دیگر حتی دوستان و آشناهایمان برای پیدا کردن ما دنبال شماره ما در یک دفترچه قدیمی خاک خورده در گوشه ی خانه هایشان نیستند .

شاید بهتر است ما هم همراه با این دفترچه های قدیمی قشنگ در گوشه ای دفن نشویم . آنها برای پیداکردن ما در اینترنت جستجو می کنند و اگر پیدا نشدیم جایگزین کردن ما با نتایج بهتر کار سختی نیست.امروزه خیلی از کسب و کارها با منعطف نکردن خودشان با دنیای جدید نهایتا در گوشه ای از دنیا به فراموشی سپرده شدند.
پیدا کردن مثال هایی از این مشاغل نه برای من نه برای شما حتما کار سختی نیست و در گوشه کنار زندگی ما هم کم نیستند افرادی که با خندیدن و یا سخت دانستن یاد گیری این مطالب کم کم  در سراشیبی سقوط قرار گرفته اند.

بهترین مغازه شهر را میتوانیم اجاره کنیم ؟

جدا از گران بودن بهترین مغازه های موجود در یک شهر پیدا کردن همچین جاهایی و در دسترس بودن آن ها تقریبا کاری نشدنی است.
 اما با داشتن یک سایت خوب و کسب مهارت های لازم برای بهبود نتایج جستجو (سئو) می توانید پرچم سایتتان را در صفحه اول گوگل بکوبید و بهترین مکان اینترنت را برای خودتان رزو کنید.
همیار سایت با داشتن بهترین مختصصین سئو همیشه در صدد طراحی سایت هایی بهینه شده برای کار بران خود می باشد.
نمایش سایت در صفحه اول گوگل و جزو اولین نتایج بودن باعث سرازیر شدن تعداد بی شماری از کاربران برای وب سایت شما می شود.پس منطقی ترین راه استفاده از سایت هایی است که بهترین درصد سئو شده را برای سایت دارند.

در صورت بسته بودن مغازه تماس بگیرید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد با مراجعه به یک مغازه (خیلی هم عجله داریم 🙂 ) به یک همچین متنی برخورد کرده باشید :
مغازه بسته است.تامام
در این صورت معمولا به این فکر می کنیم کاش امروز مغازه 24 ساعته باز بود.
تا به حال به این فکر کرده اید که 24 ساعته و در طول 7 روز هفته خدماتتان را ارائه دهید ؟
یکی دیگر از مزایای کسب و کار های اینترنتی ارائه خدمات همیشگی و 24 ساعته است. مغازه ای که میشه باز می باشد .

بیایید بیشتر فکر کنیم


داشتن یک وب سایت می تواند شما را در راه رسیدن به اهدافتان همراهی کند اما یادمان نرود هر کاری می تواند سختی و مشکلات خود را داشته باشد ما در این مقاله سعی کردیم نگاهی کلی به مهترین دلایل ساخت وب سایت ها داشته باشیم.
 
اکنون نوبت شماست با سبک و سنگین کردن همه جوانب کار به شاید یکی از مهترین سوالات زمینه فعالیت خود جواب دهید.
آیا وقت آن رسیده است که فعالیت خود را در وب سایت ها شروع کنم؟
سایت همیار سایت در تلاش است با تولید بهترین مقالات در حوضه کسب و کار به کاربران خود کمک کند تا بهترین نتایج را در کسب و کار خودشان کسب کند.
منتظر نظرات زیبای شما هستیم.

امتیاز شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *