طراحی سایت مهد کودک

طراحی وبسایت مهد کودک

امروزه همه مهد کودک ها به خصوص آنهایی که به دنبال مشتریان رده بالا و مرفه اجتماعی هستند باید یک وبسایت داشته باشند چرا که عملا مخاطبان شما والدینی هستند که قصد دارند فرزند عزیزتر از جانشان را به شما بسپارند.پس با داشتن یک سایت حرفه ای و بهینه شده برای کاربران اعتماد والدین را به دست بیاورید و با جذب مشتری درآمد خود را افزایش دهید.

شما عزیزان می توانید با تماس با شماره زیر برای طراحی سایت مهد کودک خود با قیمت مناسب اقدام کنید.همچنین در ادامه می توانید تمامی امکاناتی را که با سفارش از همیارسایت دریافت خواهید کرد مشاهده نمایید.

طراحی وبسایت مهد کودک

چرا طراحی سایت مهد کودک را به همیارسایت بسپارم؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اصلا چرا باید بین رقبا همیارسایت را انتخاب کنید و وجه تمایز ما با سایر شرکتها چیست؟پاسخ این است که بسیاری از شرکت ها تخصص کافی در زمینه طراحی سایت ندارند و صرفا پروژه را تحویل می گیرند و با دادن پروژه به افراد ماهر،یک رابط خواهند شد و پول زیادی از مشتریان درخواست می کنند.

مهم ترین مزیت همیارسایت این است که با داشتن یک تیم متخصص در زمینه های مختلف طراحی سایت ،همواره سعی داشته است که قیمت های منصفانه به مشتری پیشنهاد دهد پس لازم نیست بابت طراحی سایت مهد کودک مد نظرتان بیهوده هزینه های گزاف خرج کنید.در ادامه به مزیت های دیگر سفارش از ما می پردازیم:

امکانات سایت مهد کودک طراحی شده توسط همیارسایت

حقیت این است که هر امکاناتی را که نیاز داشته باشید و یا علاقه مند باشید در سایتتان فراهم باشد،ما توانایی پیاده سازی آن را داریم.اما برای اینکه نسبت به امکانات سایت مهد کودک قیمت مناسبی به مشتری پیشنهاد شود،امکانات زیر پیشنهاد داده می شود.

طراحی صفحه معرفی

مهد کودک خود را ب همراه تاریخچه تاسیس و محل دقیق ،لوکیشن در نقشه،آدرس و شماره تلفن معرفی کنید.

طراحی بخش افتخارات

گواهینامه ها و تشویق نامه ها و مقام ها و سایر افتخارات

صفحه خدمات

خدمات و امکانات مهد کودک را به بهترین شکل معرفی کنید تا در والدین اعتمادساری ایجاد شود.

سیستم ثبت نام

 جهت اینکه والدین بتوانند براحتی بدون مراجعه حضوری اقدام به ثبت نمام نمایند

ثبت پیشرفته

 امکان ثبت فعالیت ها توسط مدیر

ثبت کاربر

امکانات ویژه برای کاربران سایت شما و ارتباط با مربیان کودک

پشتیبانی چند رسانه ای

امکان الصاق عکس، تصویر، ویدئو و…

آمار گیر هوشمند

آمار بازدید سایت از طریق پنل مدیریت و گوگل آنالاتیک

امنیت بالا

امنیت بالا با استفاده از گواهی SSL و کپچای گوگل

مدیریت پرداخت آنلاین

امکان دریافت وجه بصورت آنلاین از طریق درگاههای فعال

سئو

سایت مهد کودک خود را به رتبات برتر گوگل برسانید و مشتری جدید بگیرید.

مدیریت صفحات

مدیریت و ایجاد صفحات سایت به سادگی و مدیریت آن

البته مهم ترین ویژگی ای که کسب و کارها در طراحی سایتشان باید به آن توجه ویژه داشته باشند واکنش گرا بودن آن است.اگر سایت شما واکنش گرا نباشد (یعنی در موبایل به خوبی نشان داده نشود) والدینی که برای ثبت نام به سایت شما وارد می شوند،با مشاهده سایت به سرعت خارج می شوند و علاوه بر آن گوگل شما را از نتایج برتر گوگل کنار می گذارد.

طراحی سایت مهد کودک واکنشگرا

آگاهی از فرزندانتان به صورت آنلاین

یکی از بهترین امکاناتی که می توانیم در طراحی سایت مهد کودک در نظر بگیریم،ایجاد یک سامانه آنلاین است تا هر زمان که والدین و یا مربیان خواستند با هم ارتباط داشته باشند به سادگی این امر امکان پذیر باشد.در این سامانه دو طرف می توانند نکاتی را یادداشت کنند و یا درخواست های خود را به صورت آنلاین ارائه دهند.

ایجاد صفحات مخصوص کودکان

متخصصین ما می توانند در صورت تمایل مشتریان،صفحاتی جداگانه (در عین حال زیر مجموعه سایت اصلی) برای کودکان با طرح های شاد و مخصوص کودکان ایجاد کنند تا آنها از خدماتی که صاحب مهد کودک در نظر می گیرد استفاده کنند.این خدمات می تواند بازی های مخصوص کودکان،کارتون و انیمیشن و یا ویدیو های آموزشی باشد.

چرا باید برای مهد کودک خود سایت طراحی کنم؟

پیش تر در مقاله ای به اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار ها پرداخته بودیم و گفتیم که چرا امروزه همه ی کسب و کارها نیاز به داشتن یک سایت برای خود هستند.اما باید بررسی کنیم به طور ویژه مهد کودک ها اگر سایت نداشته باشند چه چیزی از دست می دهند و چرا باید هر چه سریع تر به دنبال سایت آن باشند.

طراحی سایت مهدکودک ارزان

1 - صرفه جویی در وقت مشتری:

کاملا واضح است والدینی که کودک خود را به دست مهد می سپارند،اکثریتشان ممکن است شاغل باشند و توانایی نگهداری از کودک خود را ندارند.حال اگر کسی که کسب و کاری در زمینه مهد کودک دارد یک وبسایت برای خود ایجاد کند به طوری که والدین بتوانند تمامی امور ثبت نام را به صورت غیرحضوری انجام دهند و همزمان از خدمات شما با خبر شوند،قطعا مهد کودک شما را انتخاب خواهند کرد.

2 - اعتماد سازی و افزایش برند مهد کودک:

مشتریان جدید همیشه خوب هستند و نحوه جذب آنها می تواند راه های زیادی داشته باشد اما یک نکته بسیار مهم راضی نگه داشتن مشتریان قدیمی است.وقتی که برای مهد کودک خود سایت طراحی میکنید،این پیام را به والدین می رسانید که از مشکلات و کمبود وقت آنها آگاه هستید و برای کمتر کردن مشکلات آنها می کوشید.

در واقع،با محترم شمردن نیازهای مشتری اعتبار برند خود را افزایش می دهید و همین برند سازی می تواند راه جدیدی برای درآمد بیشتر شما باشد.

3 - محدودیت ها را از بین می برید:

با داشتن سایت برای مهد خود 24 ساعته می توانید امور ثبت نام کودکان را انجام دهید و یا در هر لحظه هر نکته یا اطلاعیه را به والدین انتقال دهید.اینکار هم نیازی به نیروری کار ندارد هم محدودیت مکانی و زمانی ندارد و در دراز مدت به شدت به سود مالک مهد خواهد شد.

4 - جذب مشتریان جدید:

هیچ کس در هیچ بیزنسی از پول بیشتر بدش نمی آید.از این رو اگر مهد کودکی دارید و از کیفیت خدمات خود راضی هستید،بعد از طراحی سایت برای مشتریان فعلی خود می توانید به دنبال مشتریان جدید باشید.

فضای دیجیتالی و وب یک بستر مناسب و بسیار وسیع است که سرمایه زیادی در آن در گردش است و یا پتانسیل به گردش درآمدن آن وجود دارد.از این رو کسی که بخواهد فرزندش را در مهد ثبت نام کند،قطعا از طریق گوگل و یا شبکه های اجتماعی اقدام می کند.شما عزیزان می توانید پس از اینکه سایت خود را تحویل گرفتید،خدمات سئو سایت خود را به ما بسپارید و با اینکار به رتبات اول گوگل برسید.

طراحی و سئو سایت مهد کودک

کافی است خود را جای مشتری بگذارید.تصور کنید والدینی هستید که در اینترنت به دنبال مهد کودک می گردد.پس از جستجو در گوگل قطعا سه نتیجه اول را باز و خدمات آنها را مطالعه خواهید کرد.قطعا سایتی که سئو نشده باشد در صفحه اول گوگل هم نیست و هیچ کس ممکن است به آن صفحات رجوع نکند و علاوه بر آن،کسی که می بیند شما اول هستید قطعا به شما اطمینان پیدا می کند و به سراغ سایت های پایین تر نمی رود.اینگونه است که پس از سئو سایت مهد کودک با سیل عظیمی از مشتریان مواجه خواهید شد.

مشاوره رایگان طراحی سایت مهد کودک

5124557 1 طراحی سایت مهد کودک

وقت آن رسیده است که از بستر بزرگ دنیای دیجیتال استفاده کرده و در آمد خود را افزایش دهید.

فراموش نکنید که اگر به دنبال گسترش کسب و کار و افزایش برند مهد کودک خود هستید این کار بدون داشت وبسایت امکان پذیر نخواهد بود.

5124557 1 طراحی سایت مهد کودک

سوالات متداول

معمولا طراحی سایت مهد کودک 5 الی 15 روز کاری زمان می برد اما ممکن است بسته به امکانات درخواستی مشرتیان این مقدار تغییر نیز بکند.

در قرارداد طراحی سایت مهد کودک،ذکر می شود که تا یکسال آینده پشتیبانی رایگان از تیم فنی همیار سایت دریافت خواهید کرد و در صورت بروز هرگونه مشکلی از سمت هاست و سرور به سرعت به آن رسیدگی خواهیم کرد.همچنین امنیت سایت تضمین خواهد شد.

پس از اتمام قرارداد در صورتی که طرفین توافق کنند می توانیم پشتیبانی را تمدید کنیم.

در حقیقت هر امکاناتی که مشتری درخواست کند را می توانیم برایش فراهم کنیم.اما برای کاهش قیمت و بهینه سازی سایت،بهتر است امکانات ضروری را اولویت قرار دهیم.

در طراحی سایت مهد کودک باید ساخت یک سیستم ثبت نام سریع و امن،داشتن بلاگ برای انتشار مقاله ها،پنل کاربری والدین و مربیان،امکان پرسش و پاسخ، معرفی امکانات و خدمات،امنیت،امکان اتصال به درگاه بانکی،امکان اتصال به واتساپ، ریسپانسیو بودن (نمایش صحیح سایت در موبایل ها و تبلت ها) و سیستم پیامک های تلفنی برای اطلاع رسانی به اولیا و مربیان در اولویت قرار بگیرد.

بله، تمامی سایت های طراحی شده توسط همیار سایت به صورت واکنشگرا (Responsive) طراحی و پیاده سازی شده‌اند. این یعنی کاربر از هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر) با هر اندازه صفحه‌ای استفاده کند، سایت شما متناسب با همان اندازه، تغییر حالت می‌دهد تا به درستی نمایش داده شود و قابل استفاده باشد.

امتیاز شما :