طراحی سایت هتل

هدف هر برند و کسب و کاری دیده شدن و کسب مخاطب بیشتر است، برای همین طراحی سایت هتل، نیاز دیده شدن در طیف وسیعی از مخاطبین را فراهم می کند.

ارائه خدمات آنلاین هتل داری،رزو آنلاین و سریع هتل، رضایت مندی بیشتر مخاطبین و… تنها بخشی از مزایای طراحی سایت هتل است.

بنابراین طراحی سایت هتل یک نیاز است تا یک هدف؛ شما هم برای عقب نماندن در این رقابت لازم است همین امروز شروع کنید.

طراحی سایت هتل

خلاقیت عامل اصلی موفقیت شماست !

چرا طراحی سایت هتل؟

در گذشته و  با توجه به کمتر بودن کسب و کار های آنلاین و خدمات آنلاین، نیازی به طراحی سایت هتل احساس نمی شد، اما حالا با گسترش رقابت ها، لازم است هر کسب و کاری به فکر آنلاین شدن و رقابت با رقبای خود باشد.نیاز به رشد و ماندن در فضای رقابت باعث شده تا هر شرکتی به دنبال گسترش مخاطبین خود باشد و راه اندازی وب سایت هتل داری می تواند به این نیاز پاسخ دهد.

دیگر زمان رزو هتل با روش های قدیمی خیلی وقت است رو به پایان دارد، دیگر مشتریان هتل، برای مسافرت و رزو هتل از شما انتظار دارند تا با یک سیستم آنلاین،به آنها سرویس بدهید.در زمانی که اغلب سفر ها به صورت آنلاین انجام می شود، طراحی سایت هتل اولین قدم برای آنلاین شدن هتل داری شما است.خدمات آنلاین هتل داری باعث شد تا مردم با بررسی و کامل هتل ها و امکاناتشان، خیلی بهتر تصمیم بگیرند و با خیالی راحت سفر کنند.

هزینه طراحی سایت هتل

هزینه طراحی سایت های هتل داری به علت داشتن امکانات مختلف،می تواند بسیار متفاوت باشد اما استفاده از قالب های آماده سایت هتل، می تواند باعث کاهش هزینه ها شود اما نمی تواند با رقیبانتان رقابت کند.طراحی سایت اختصاصی می تواند برند شما را بیش از پیش نمایش دهد.

تمام پکیج های طراحی سایت شرکتی با طراحی گرافیکی اختصاصی انجام می شود
قبل از شروع مشاوره بگیرید

قبل از تصمیم گیری ما به شما پیشنهاد می کنیم که با تیم پشتیبانی همیار سایت مشورت کنید.ما به صورت رایگان تمام تجارب خود را در زمینه طراحی سایت هتل و خدمات سئو در اختیار شما قرار می دهیم.ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ همیار سایت منتظر تماس شما هستیم تا راه طراحی سایت هتل را با هم شروع کنیم.

فرم درخواست تماس با شما
در صورتی که در خارج از ایران اقامت دارید لطفا شماره را به همراه کد کشور وارد نمایید.
از چه راهی با شما تماس بگیریم؟
چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

طراحی سایت هتل با وردپرس

با گسترش دنیای وب،شرکت های زیادی به سراغ وردپرس آمدند و هم اکنون بیشتر سایت های ساخته شده در دنیا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند.دلیل این کار نیز سادگی استفاده از وردپرس و امکانات بالای آن است.طراحی سایت هتل با وردپرس نیز می تواند به شما کمک کند تا به سادگی از پس مدیریت سایت خودتان بر بیایید.

طراحی سایت هتل

اهمیت طراحی سایت هتل

شاید اولین و مهم ترین هدف طراحی سایت هتل، برند شدن و پیدا کردن یک بازار بزرگ از مشتریان جدید است. امروزه اینترنت باعث شده است که در افراد برای انجام کوچکترین کار ها نیز از اینترنت استفاده کنند، این مورد یکی از مهم ترین دلایلی است که اهمیت طراحی سایت هتل را برای ما بسیار نمایان خواهد کرد. شما با طراحی سایت هتل میتوانید هتل خود را به افراد بیشتر معرفی کنید و با امکان رزرواسیون آنلاین میتوانید به سادگی به مشتریان خود اطمینان از محل سکونتشان در هنگام تفریح دهید.

رزو هتل

امکانات طراحی سایت هتل

طراحی وب سایت هتل امکانات بسیار زیاد و متنوعی دارد در این قسمت با امکانات طراحی وب سایت هتل آشنا خواهید شد در ادامه با ما همراه باشید.

رزرواسیون آنلاین

با این قابلیت مشتری شما میتواند با خیالی آسوده مکان سفر خود را انتخاب کند.

بخش گالری

با وجود این امکان میتوانید به سادگی عکس هایی از محل سکونت مشتریانتان بارگزاری کنید.

معرفی اماکن

با استفاده از این امکان میتوانید بخش های مختلف اماکن تفریحی را به مشتریانتان بازگو کنید.

نمایش آدرس هتل

با این قابلیت میتوانید آدرس هتلتان را در وب سایت و گوگل به نمایش بگذارید.

نمایش لیست قیمت

با این امکان میتوانید به سادگی اقدام به نمایش لیست قیمت های اتاق های هتل خود را داشته باشید.

تاریخچه هتل

با استفاده از این امکان در وب سایت هتل خود میتوانید تاریخچه هتلتان را به نمایش بگذارید.

نقد و بررسی

امکان نقد و بررسی هتل پس از خروج از هتل یکی دیگر از امکانات طراحی سایت هتل میباشد.

پنل کاربری

با استفاده از این امکان در وب سایت های هتل مشتریان میتوانند، لیست اتاق های مورد علاقه خود را در پنل خود داشته باشند.

به منظور این که بتوانید افراد بیشتری را در وب سایت هتل خود جذب کنید میتوانید به معرفی اماکن گردشگری شهر خود نیز بپردازید، به عنوان مثال اگر هتل شما در یک شهر توریستی میباشد میتوانید به سادگی با معرفی مراکز خرید و اماکن تفریحی ورودی های بسیار زیادی را به سمت وب سایتتان سرازیر کنید.

نکات بسیار مهم در طراحی سایت هتل