طراحی لوگو بخش مهمی از فرایند برندینگ یک مجموعه میباشد، طبق آمار بیش از 65 درصد از تبلیغات برای برندینگ بر روی لوگو یک مجموعه انجام میشود، پس برای این که بتوانید یک تبلیغات مؤثر و با بازدهی بالا برای برندینگ خود داشته باشید باید حتما اقدام به طراحی لوگو حرفه ای کنید.

شرکت های محدودی در حوزه برندینگ خدمات کاملی را ارائه میدهند، شرکت دیجیتال مارکتینگ همیار سایت نیز جز معدود شرکت هایی است که فعالیت برندینگ را با سابقه ای طلایی در این بازار انجام میدهد.

خدمات مجموعه همیار سایت در حوزه برندینگ شامل: خدمات طراحی لوگو، سئو سایت و بهینه‌سازی برای موتور های جستجو، ساخت تیزر تبلیغاتی، ساخت موشن گرافیک، طراحی کارت ویزیت، لوگو موشن و طراحی ست اداری و از همه مهم تر، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی و تبلیغات در گوگل (گوگل ادورز) میباشد.

سفارش لوگو

وجه تمایز همیار سایت در طراحی لوگو

وجه تمایز همیار سایت در طراحی لوگو قیمت منصفانه و اقتصادی است که در خدمات طراحی لوگو خود نسبت به سایر رقبا که در حال حاضر در حال فعالیت هستند ارائه میکند و همچنین کیفیت کار و زمانی که طراحان برای هر لوگو قرار میدهند.

با همیار سایت میتوانید لوگو منحصر به فرد خود را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا دریافت کنید، در نظر داشته باشید که برای طراحی لوگو به هیچ عنوان از دمو های از پیش طراحی شده استفاده نمیشود و تمامی فرایند طراحی لوگو با توجه به ذوق هنری و خلاقیت طراحان ماهر همیار سایت انجام میشود.

ساخت لوگو

طراحی لوگو با همیار سایت

graphic designer طراحی لوگو
سفارش طراحی لوگو خود را آغاز کنید

آنچه که در ذهن شما برای طراحی لوگو است را به ما بگویید و منتظر خلاقین طراحان لوگو حرفه ای ما باشید.

implementer طراحی لوگو
لوگو های طراحی شده را دریافت کنید

فایل های طراحی لوگو را از مجموعه ما دریافت کنید و از بین آن ها بهترین و منحصر به فرد ترین لوگو را انتخاب کنید.

دریافت سفارش طراحی لوگو
بهترین لوگو را انتخاب کنید

فایل باکیفیت طرح نهایی را که انتخاب کرده اید از ما دریافت کنید و با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

طراحی لوگو چیست ؟

طراحی لوگو اهمیت خاص و ویژه ای در معرفی هویت بصری یک برند دارد، یک لوگو حرفه ای علاوه بر معرفی و ایجاد هویت یک برند باعث ایجاد جذابیت بصری و تشکیل و تکامل شخصیت یک برند میشود. این نکته بسیار مهم است و باید به آن بسیار توجه شود اگر چه فرد یا شرکتی قصد انجام طراحی لوگو برای شما را داشته باشد باید علاوه بر آشنایی کامل با نرم‌افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ و غیره، آشنایی کامل و جامعی با به روز ترین گرایشات هنری داشته باشد.

به این سبب که لوگویی که برای شما طراحی میکند تمامی نکات کلیدی که برند شما را در ذهن مخاطبانتان ماندگار کند را در فرایند طراحی لوگو پیاده‌سازی کند. حتما به خاطر داشته باشید که سفارش طراحی لوگو خود را به یک طراح حرفه ای و یا یک شرکت با سابقه بدهید و هرگز فریب لوگو ساز های آنلاین که ساخت لوگو را کمتر از 2 دقیقه انجام میدهند و همچنین طراحان کپی کار را نخورید.

انتخاب یک شرکت طراحی لوگو حرفه ای و با سابقه دغدغه اکثر کارفرمایان است خوشبختانه همیار سایت از این دغدغه با خبر است و برای این که کارفرمایان بتوانند با خیالی آسوده و بی دغدغه سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنند میتوانند مشاوره رایگان از کاراشناسان و طراحان لوگو همیار سایت بگیرید.

bbb طراحی لوگو

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی یکی از مهم ترین فرایند های برندینگ برای هر نوع کسب و کاری اعم از آنلاین و حضوری میباشد، شما میتوانید با طراحی لوگو اختصاصی و حرفه ای وجه تمایز بسیار زیادی را با سایر رقبایتان ایجاد کنید.

کسب و کار هایی که سفارش طراحی لوگو خود را به همیار سایت میسپارند باید بدانند که لوگو هایی که طراحی میشود کاملا اختصاصی است و هرگز از لوگوهای سایر برند ها کپی برداری نمیشوند همین امر باعث میشود لوگوی شما با سایر رقبایتان متفاوت باشد و بیشتر و پررنگ تر دیده شود در نتیجه فروش شما بیشتر میشود.

لوگو، هرچه خاص‌تر، برند شما با هویت و منسجم تر! طراحی لوگو اختصاصی، باعث خواهد شد تا از رقیبان خود در حوزه برندینگ، جلوتر و پیشتاز باشید. لوگوهای اختصاصی همیار سایت همگی قابل ثبت بوده و می توانید به راحتی، ثبت لوگو خود را انجام دهید.

مزیت های طراحی لوگو اختصاصی

یکی از اصول اولیه طراحی لوگو منحصر به فرد بودن آن است. به طوری که لوگو به شکلی متمایز در بین سایر برندهای هم رده و غیر هم رده دیده می شود. از این رو، اساسی ترین و اصلی ترین مزیت طراحی یک لوگوی اختصاصی حرفه ای ایجاد تفاوت ارزشمند برای شما نسبت به سایر رقبا است، هرچه این لوگو حرفه ای تر طراحی شود، بیشتر بر روی دیده شدن برنتان و آگاهی از برند شما تأثیر می گذارد.

دومین مزیت لوگو اختصاصی ایجاد حس اعتماد برای مخاطبان است. اگر لوگو شما به اصطلاح کپی یا ایده گرفته از سایر لوگو ها به‌خصوص لوگوی برند های همرده باشد، آن لوگو منفی ترین تبلیغی خواهد بود که می توانید داشته باشید. در نتیجه لوگو اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن برند شما را به دیگران القا کرده و هویتی متمایز را به شما می بخشد.

سفارش طراحی لوگو

اگر قصد سفارش طراحی لوگو دارید میتوانید از راه های ارتباطی که در این صفحه موجود است با ما در ارتباط باشید و فرایند طراحی لوگو خود را استارت بزنید و لازم به ذکر است که میتوانید از 30 دقیقه مشاوره رایگان در خصوص طراحی لوگو از مجموعه ما دریافت کنید. هنگام ثبت سفارش طراحی لوگو حتما تمامی نکات مورد نظر خود را در فرم بریف که در اختیار شما قرار داده میشود را با دقت ذکر کنید و معمولا فرمت های لوگو که خدمت مشتریان ارسال میشود به صورت PNG و JPG است، اگر فرمت دلخواهی دارید حتما آن را هنگام سفارش طراحی لوگو خود اعلام کنید.

این نکته بسیار مهم است که در هنگام ثبت سفارش طراحی لوگو خود حتما ذکر کنید که لوگو طراحی شده را برای چه بستری و چه کاری نیاز دارید در واقع اصلی ترین موضوعی که طراحان حرفه ای همیار سایت به آن احتیاج دارند دانستن این است که فرایند طراحی لوگو را به منظور چه کاری باید انجام دهند. حتما قبل از سفارش طراحی لوگو این نکته را در نظر بگیرید که نمونه کار های مجموعه ای که قصد ثبت سفارش طراحی لوگو خود را نزد آنها دارید را به صورت کامل مشاهده کنید و از حرفه ای بودن آن مجموعه اطلاع کسب کنید.

موارد مهم در سفارش طراحی لوگو

پس از این که مجموعه مورد اطمینان خود را برای سفارش طراحی لوگو انتخاب کردید لازم است موارد مهمی را که در ادامه جهت ثبت سفارش طراحی لوگو به شما خواهیم گفت را در نظر بگیرید.

اکثر شرکت های طراحی لوگو تنها یک مفهوم را برای طراحی لوگو در نظر خواهند گرفت این در صورتی است که اگر شما به طراح لوگو خود مفاهیم برند خود را یک به یک بازگو کنید کفیت لوگو که دریافت میکنید بسیار بیشتر خواهد بود و میتوانید به سادگی پیام برند، هویت برند و هویت بصری برند خود را با لوگویی که در اختیار دارید به مخاطبانتان انتقال دهید.

به طور کلی باید در هنگام سفارش طراحی لوگو خود مفاهیمی از قبیل چگونگی هدف از کسب و کار و چگونگی راه اندازی کسب و کارتان را بیان کنید که طراح بتواند با کمک گرفتن از عناصر بصری که در اختیار دارد فرایند طراحی لوگو را به بهترین نحو انجام دهد. به عنوان نکته آخر حتما قبل از شروع طراحی لوگو پیام برندتان را به طراح لوگو بگویید که لوگویی حرفه ای تحویلتان دهد.

 

web design طراحی لوگو

توجه به نمونه کار های شرکت طراحی لوگو

planing طراحی لوگو

بررسی سابقه فعالیت شرکت طراحی لوگو

تحقیق درباره مشتریان

تحقیق درباره نظرات مشتریان

thinking طراحی لوگو

بررسی ایده های طراحی لوگو رقبا خود

مشورت با طراح لوگو

مشورت با طراح لوگو و رسیدن به نقطه نظر مشترک

ضرورت طراحی لوگو برای کسب و کار ها

امروزه تقریبا شرکت های کوچک و بزرگ از ضرورت طراحی لوگو برای برند خود آگاه هستند در واقع شما با طراحی لوگو قادر هستید که پیام برندتان را در ذهن مخاطب برای مدت بسیار زیادی حکاکی کنید.

طراحی لوگو به شما این امکان را میدهد که یک هویت برند برای خودتان ایجاد کنید و صدای برندتان را به گوش مخاطبان هدف خود برسانید. در ادامه برخی از مزایای طراحی لوگو را برای شما بازگو خواهیم کرد.

مزایای طراحی لوگو

تاثیر بسیار زیاد بر روی فعالیت های بازاریابی و برندینگ مجموعه شما
ایجاد و افزایش وجه تمایز بین شما و سایر رقبا کاریتان
افزایش حس اعتماد با طراحی لوگو
با طراحی لوگو توانایی ورد به بازار های جهانی را دارید
دریافت نتیجه 90 درصدی از تبلیغات دیجیتال
با طراحی لوگو میتوانید ارزش برند خود را نزد مخاطبانتان افزایش دهید

نکات مهم در طراحی لوگو

نکات مهم و کلیدی در طراحی لوگو به مجموعه نکات و تکنیک هایی میگویند که اگر طراح لوگو به خوبی به آن ها مسلط باشد و آن ها را در فرایند طراحی لوگو پیاده‌سازی کند خروجی و نتیجه آن یک لوگو حرفه ای و منحصر به فرد خواهد بود.

در حال حاضر همگی ما در اطرافمان اشخاصی را میشناسیم که صحابین کسب و کار های بزرگ و کوچکی هستند که همگی سعی بر ارائه خدمات و یا محصولات به مشتریان و مخاطبان هدف خود به منظور افزایش محبوبیت و برند سازی بیشتر هستند، عوامل بسیار زیادی وجود دارد که صاحبین کسب و کار به شهرت و محبوبیت و همچنین افزایش قدرت برند دست یابند یکی از این عوامل طراحی لوگو میباشد.

برای این که بتوانید به کمک طراحی لوگو برند سازی و شهرت بسیار زیادی را کسب کنید لازم است که یک لوگو حرفه ای و منحصر به فرد داشته باشید. در ادامه ویژگی های یک لوگو حرفه ای و منحصر به فرد را بیان خواهیم کرد.

سوالات متداول طراحی لوگو با همیار سایت

صاحبین کسب و کار میتوانند برای طراحی لوگو به سه روش اقدام کنند :

  1. استخدام یک طراح لوگو حرفه ای برای این که بر روی پروژه طراحی لوگویتان فعالیت کند.
  2. استفاده از لوگو ساز های آنلاین و رایگان که در این صورت نباید انتظار داشته باشید که یک لوگو حرفه ای و منحصر به فرد داشته باشید.
  3. برون سپاری پروژه طراحی لوگو خود که در این صورت شما هزینه ه زیادی متقبل نشده اید و یک لوگو منحصر به فرد و حرفه ای تحویل خواهید گرفت

قیمت طراحی لوگو معمولا با توجه به میزان وقت و فعالیتی که طراحان بر روی پروژه شما میگذارند محاسبه میشود و از طرف دیگر همچنین قیمت طراحی لوگو به صورت استاندارد بر اساس تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران نیز توسط طراحان اعلام می گردد.

بله، هرنوع لوگو اعم از لوگوتایپ، لوگو تصویری، لوگو مسکات و غیره قیمت های متفاوتی دارد زیرا زمان و فعالیت بر روی هر کدام متفاوت است

در طراحی لوگو کانسپت به معنای مفهوم می باشد. به عنوان مثال، کانسپت یا مفهوم صنعت با نمادی مانند چرخ دنده بعضا طراحی می شود. اما وقتی از نمادی مثل چرخ دنده مدل ها و اشکال مختلفی طراحی شود به این مدلها و اشکال اتود گفته می شود.

تعداد اتود در فرآیند طراحی لوگو به هیچ وجه ملاک کیفی به شمار نمیرود. شما میتوانید به تعداد نامحدود بر روی مفهوم انتخابیتان اتود داشته باشد.