مهم ترین قابلیتی که پس از طراحی وب اپلیکیشن به دست خواهید آورد دسترسی کامل و بدون محدویت زمانی و مکانی میباشد، مجموعه همیار سایت با بیش از 6 سال سابقه در طراحی وب اپلیکیشن آماده خدمت رسانی در حوزه طراحی و ساخت PWA برای فروشگاه های آنلاین و شرکت ها و سازمان های اداری جهت بهبود ارتباطات کاربران و مخاطبان شما به مجموعه و وب سایت شما میباشد.

طراحی رابط کاربری حرفه ای و جذاب در کنار رعایت کلیه اصول طراحی را از شرکت دیجیتال مارکتینگ همیار سایت بخواهید.

مراحل طراحی و ساخت وب اپلیکیشن

فارغ از بحث هزینه طراحی سایت فروشگاهی که عامل بسیار مهمی در انتخاب شرکت طراحی سایت فروشگاهی می باشد، می بایست امکانات و ویژگی هایی که در اختیار ما قرار میگیرد را نیز بررسی کنیم.

معمولا در طراحی سایت فروشگاهی امکانات بسیار زیادی را در یک وب سایت قرار می دهند و با هزینه های بالا به فروش می رسانند.

ما در همیار سایت ما برای طراحی سایت فروشگاهی ابتدا پکیجی از تمام نیاز های اساسی یک سایت فروشگاهی را که برای هر وب سایت فروشگاهی مورد نیاز است را در نظر میگیریم و از هزینه نهایی مشتری کم میکنیم تا مشتری تنها بر اساس نیاز خود هزینه کند، نه برای امکاناتی که هیچ نیازی به آن ها ندارید و تنها باعث ایجاد باگ در سایت و کاهش سرعت و عمکلرد سایت شما می شود.

در این بخش قسمتی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی که در همه وب سایت ها لحاظ خواهد شد را با هم بررسی میکنیم.

web design 1 طراحی وب اپلیکیشن
معماری اختصاصی

قبل از شروع طراحی وب اپلیکیشن، معماری اختصاصی و منحصر به فرد برای کسب و کار شما در نظر گرفته خواهد شد. این معماری ابتدایی به گونه ای نقشه راه برای مراحل ساخت وب اپلیکیشن میباشد.

economy 1 طراحی وب اپلیکیشن
طراحی وب اپلیکیشن

بعد از این که مرحله معماری به خوبی پشت سر گذاشته شد وارد مرحله طراحی وب اپلیکیشن میشویم. در این مرحله با توجه به هویت بصری کسب و کار شما یک طراحی کاملا اختصاصی و منحصر به فرد برای شما انجام میشود.

app design 1 طراحی وب اپلیکیشن
اجرای و کد نویسی

پس از این که شما طرح ابتدایی وب اپلیکیشن را تایید کردید، مراحل و فرایند اجرا و پیداده سازی کد های وب اپلیکیشن انجام خواهد شد.

web design 1 طراحی وب اپلیکیشن
تست و دیباگ

پس از طراحی نهایی وب اپلیکیشن مرحله تست و دیباگ شروع میشود این مرحله شامل تست و دیباگ فنی، پایگاه دیتا بیس و نحوه عملکرد کلی وب اپلیکیشن بررسی و دیبا خواهد شد.

web design 1 طراحی وب اپلیکیشن
آموزش حضوری یا آنلاین

در این مرحله به کارفرما آموزش ویدیوئی آنلاین یا حضوری داده خواهد شد که بتواند از تمامی امکانات وب اپلیکیشن به راحتی استفاده کند.