آموزش طراحی وب سایت ورزشی قدم به قدم

شاید از خودتان بپرسید مگر ورزش هم آنلاین می شود ؟ در جواب باید بگویم بله ، وب سایت ورزشی با کاربران زیاد خود تبدیل به قطب اصلی اینترنت شده است.

لیست محتوای این مطلب

شاید از خودتان بپرسید مگر ورزش هم آنلاین می شود ؟ در جواب باید بگویم بله ، با ورود تکنولوژی به دنیای ورزش ، این زمینه بیشتر از هر وقت دیگری مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است. شاید دیگر وقتی برای از دست دادن نمانده باشد ، آن هم با همچین سوالاتی ، بهتر است قبل از دیر شدن سایت ورزشی خودتان را شروع کنید.

چرا طراحی وب سایت ورزشی

با آنلاین شدن اغلب کسب و کار ها ، ورزش هم از این زمینه عقب نمانده و با سرعت فراوان در حال تبدیل شدن به حوضه ی بزرگی سایت که پر از فرصت های جدید است.

دیگر مردم مثل قبل برای پیدا کردن اطلاعات و آموزش های ورزشی / پزشکی به دنبال کتاب های قطور و هزینه کردن های زیاد نیستند. آن ها یاد گرفته اند چگونه با یک سرچ ساده به نتایج مورد علاقه شان برسند.

اگر شما هم صاحب کسب و کارهای ورزشی هستید بهتر از هرچه زود تر به فکر راه اندازی وب سایت ورزشی خودتان باشید.

طراحی وب سایت ورزشی

اسکای اسپورت

بیایید به سایت های خبری نگاهی بیاندازیم . این وب سایت ها که از برترین و پربازدید ترین سایت های ایرانی هستند، توانسته اند تعداد بسیار زیادی از کاربران با علایق مختلف را پر کنند.به عنوان مثال سایت خبری اسکای اسپورت یکی از پربازدید ترین وب سایت های خبری است.

اغلب کاربران اینترنتی به یک یا چند رشته ورزشی علاقه مند هستند ، این علاقه باعث به وجود آمدن بازار بزرگ و پر از فرصت های ناب شده است.

گستردگی خدمات وب سایت ورزشی :

شاید شما تنها بخش خبری یک وب سایت ورزشی را در ذهن داشته باشید.اما بیایید کمی ریز تر بشویم.شاید شما هم برایتان پیش آمده باشد در یک دوره تصمیم به گرفتن رژیم های غذایی و ورزشی گرفته باشید ، یا برای خرید مکمل های ورزشی در گوگل جست و جو کرده باشید و یا شایدم به دنبال خرید آموزش ورزش های مختلف بوده باشید.

این ها تنها بخش کوچکی از گستردگی وب سایت های ورزشی است.شما می توانید باتوجه به علایق و تخصص خودتان و با خلاقیت خودتان در زمینه های مختلف ورزشی فعالیت کیند.

وب سایت بدن سازی و پرورش اندام

یکی دیگر از زمینه های پرطرفدار دنیای ورزش پرورش اندام و تناسب اندام است.در این زمینه مردم  حاظرند برای داشتن برنامه های با کیفیت ورزشی و غذایی هزینه های بالایی پرداخت کنند.اگر شما هم از افراد با تجربه و با علم در این زمینه هستید می توانید با ارائه برنامه ها و آموزش های خودتان حسابی غوغا کنید.

وب سایت ورزشی

راه اندازی فروشگاه ورزشی

بیایید کمی در مورد هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی ورزشی حرف بزنیم . ما قبلا کاملا و با جزئیات زیاد در این باره توضیح داده ایم ،اما بیاید این بار در باره فروشگاه های ورزشی بیشتر بحث کنیم.

راه اندازی فروشگاه ورزشی یکی از ایده های ناب و پر فروش کسب و کار های اینترنتی است. شما می توانید با شروع فروش آنلاین خودتان به قسمت زیادی از بازار لوازم ورزشی دست پیدا کنید.یک فروشگاه آنلاین می تواند بازار هدف مناسبی برای شما باشد آن در دوره ای که بازار خرید و فروش های آنلاین بسیار داغ است.شما با هزینه بسیار کم می توانید به سود بسیار بالایی برسید.

راه اندازی وب سایت ورزشی |قدم به قدم

قبل از شروع به راه اندازی کردن وب سایت باید تصمیم خودتان را بگیرید.وقتی تصمیم گرفتید باید روی تصمیم خودتان بمانید ، موفق شدن در کسب و کار های اینترنتی نیازمند صرف وقت است.نباید انتظار داشته باشید در همان روز های اول به فروش بسیار بالا برسید.

البته تکنیک هایی هم وجود دارن که می توان از آن برای افزایش 10 برابری بازدید سایت استفاده کنید.

اول از همه استراتژی داشته باشید

برای هر کاری ابتدا باید تفکری روی کار مسلط شود ، شما هم باید برای وب سایت ورزشی خودتان ایده و استراتژی خوبی طراحی کنید.

برای این کار تنها کافیست با صرف مقداری زمان و جست و جو کردن در  اینترنت به مقدار زیادی ایده جالب برسید.شما می توانید با بررسی وب سایت های ورزشی ایرانی و خارجی به ایده های خودتان اضافه کنید.

در نهایت آنچه مسیر را برای شما می سازد خلاقیتی است که قرار است برای وب سایت ورزشی تان بخرج دهید.وقتی شما با تفکر کار می کنید ، احتمال شکست را به 0 می رسانید.

هزینه های اولیه طراحی وب سایت ورزشی

شما برای راه اندازی وب سایت ورزشی نیازمند تعدادی هزینه هستید که باید با انتخاب هاب درست آنها را بپردازید.یکی از این هزینه ها هزینه ثبت دامین و هاست است.

انتخاب دامین وب سایت ورزشی

اولین چیزی که باعث می شود مردم شما را با آن به یاد بیاورند چه چیزی است ؟ اغلب مردم با اسم یک وب سایت آن را به یاد می آورند.برای همین داشتن یک اسم مرتبط و خوب می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد.

برای انتخاب اسم باید از کلید واژه های استفاده کنید که بتوانید به مخاطبان خودتان کار خودتان را القا کنید.

برای پیدا کردن اسم های مرتبط با وب سایت ورزشی خود می توانید از وب سایت هایی مثل نیمیش استفاده کنید .این وب سایت با گرفتن کلید واژه ها از شما بهترین اسم های مرتبط را به شما پیشنهاد می کند.

بهینه سازی (سئو) وب سایت ورزشی

هر وب سایتی برای دیده شدن نیازمند حضور موفق در گوگل است.شما باید جزو اولین نتایج گوگل باشید تا دیده شوید.یادتان نرود کسی به صفحات دوم و سوم گوگل برای پیدا کردن وب سایت مورد نظرش نمی رود.

برای همین شما باید بتوانید به صدر جدول شلیک کنید.جای شما در رتبه های برتر گوگل است ، در غیر این صورت باید به فکر خداحافظی باشید.در این راه باید بتوانید رقیبان هوشمند خودتان را پشت سر بگذارید.

گروه همیار سایت با بهره گیری از متخصصین سئو  و تجربه های موفق شما را تا رسیدن به قله ی گوگل همراهی می کند.همین امروز کار سئو وب سایت را شروع کنید.

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) ؛ نمایش همه هر صفحه نمایشی

طراحی وبسایت واکنشگرا (ریسپانسیو) طراحی است که به شما اجازه می دهد که وب سایت خودتان را در هر سایزی و برای تمامی صفحه نمایش ها به زیبایی و متناسب با اندازه آن ها نمایش دهید.

طبق قوانین و الگوریتم های گوگل داشتن وب سایتی که طراحی واکنشگرا داشته باشد امتیاز مثبت بالایی دریافت می کند.
این تنها نکته مثبت آن نیست بلکه گوگل در صفحه اول نتایج و در بالاترین نتایج جستجوی خود همیشه اولویت را به سایت هایی می دهد که طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) دارند.

همیار سایت با استفاده از جدید ترین طراحی های روز دنیا سعی دارد بهترین وب سایت ها را در اختیار شما بگذارد.

امنیت و سرعت کلید موفقیت ، وب سایت ورزشی

طبق تحقیقات متخصصین و وبمستران ، کاربران برای نمایش محتوا زیاد منتظر بالا آمدن سایت شما نمی مانند.اگر شما هم دوست ندارید بلافاصله ، کاربران از سایت خارج شوند و دیگر بر نگردند،باید به فکر افزایش سرعت سایتتان باشید.ما قبلا راه های افزایش سرعت سایت را کاملا بررسی کرده ایم که می توانید اینجا بخوانید.

هیچ کاربری بیشتر 3 چند ثانیه کوتاه ،به شما این فرصت را نمی دهد تا وب سایت را بالا بیاورید.حتی گوگل هم با وب سایت هایی که سرعت و امنیت بالایی ندارند ، دوست نیست.

شما باید بتوانید با تکنیک های مختلف امنیت و سرعت وب سایت خودتان را چند برابر کنید.یکی از مهترین کارهایی که می توانید برای امنیت و سرعت وب سایت عکاسی انجام دهید تنظیم سی دی ان (CDN) و دریافت گواهی اس اس ال (SSL) است.

وقت آن رسیده وب سایت ورزشی خودتان را داشته باشید

طراحی وب سایت ورزشی یکی از جذاب ترین زمینه های کسب و کار های آنلاین است که فرصت های زیادی در داخل آن است.شما می توانید با راه اندازی آن و کمی خلاقیت به صدر جدول گوگل برسید.

در این مقاله سعی شد تمامی پیش نیاز های یک وب سایت ورزشی مورد بررسی قرار گیرد ، شما می توانید با تماس با مشاوران ما در این زمینه مشورت های بیشتری نیز دریافت کنید.

مطالب مرتبط
قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *